برگزیده های پرشین تولز

تفاوت گوشیهای m600 و w950

belphi122

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی.
می خواستم ببینم کسی در مورد گوشیهای m600 و w950 اطلاعی داره نه در باره مشخصات بلکه در مورد کارکرد و قیمتشون

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
به جز هدفون و حافظه 4 گیگابایتی هیچ فرقی ندارن خیالتون راحت صداشون هم در یه حد هست البته از تو اسپیکر

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
البته ام 600 یک کیبورد کامل داره

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
W950 که از ابتدا تا امروز به طور نرمال تو بازار پيدا نمیشد
352nmsp.gif
// البته نه به این معنی که نباشه
mornincoffee.gif
// الان هم اراده کنيد پيدا میشه ولی همه مغازه ها موجود ندارند
birgits_snill.gif

اخرين قيمتی که من دارم با گارانتی سيتادل 560.000 هست
tissue.gif

M600 هم از حدود 1 ماه پيش شرايطی مثل W950 پيدا کرد و اخرين قيمتی که ديدم 365.000 بود
tooth.gif

در مورد هر 2 تاپيک هست :

این قسمت برای W950
sigh.gif

این قسمت برای M600
7165.gif

شما چجور اطلاعاتی میخواين
rainbowf.gif
!؟ اگر تفاوت این 2 رو میخواين W950 این موارد رو داره که M600 نداره :

1: 4 گيگ حافظه فلش
smoking.gif

2: آپشنهای موسيقی
3: هندزفری عالی
263cylj.gif

4: دکمه های مخصوص جهت پخش موسيقی

M600 هم در این موارد برتر هست :

1: درگاه حافظه
2: کيبورد
imslow.gif

پ.ن = درسته 4 گيگ حافظه قابل قبول هست ولی وجود درگاه میتونه برای انتقال اطلاعات مفيد باشه
square.gif
// يا به عبارتی اطلاعاتی که نمیخواين دست هرکسی باشه رو میتونين در'ش نگه داری کنيد
30upn9j.gif

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
و تفاوت دیگه w950 داشتن رادیو هست

TIKTAZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظرم مگه چقدر میخوای با این دبیلو 950 با اینکه دوربین نداره موزیک گوش کنی پی990 خیلی بهتر از ام600 و دبیلو 950 هستش

belphi122

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به خاطر شرایط کاریم نمی تونم موبایل دوربین دار داشته باشم به همین دلیل می خواستم گوشی بخرم که دوربین نداشته باشه ولی امکاناتش خوب باشه از قبیل:windows symbian,touchscreen,bluetooth و در ضمن گوشی هم مموری نخوره چون به گوشی های مموری خور هم گیر میدن.حالا به من بگین چه گوشی بگیرم.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من به خاطر شرایط کاریم نمی تونم موبایل دوربین دار داشته باشم به همین دلیل می خواستم گوشی بخرم که دوربین نداشته باشه ولی امکاناتش خوب باشه از قبیل:windows symbian,touchscreen,bluetooth و در ضمن گوشی هم مموری نخوره چون به گوشی های مموری خور هم گیر میدن.حالا به من بگین چه گوشی بگیرم.

خب این شرايط کمی مشکل هست / این 4 حالت با هم جور در نميان

1: صفحه لمسی
2: نداشتن درگاه مموری
3: فاقد دوربین
4: سيستم عامل

گزينه ای که موارد دلخواه شما رو پوشش بده W950 هست // راجبه W950 هم مطلب زياد پيدا میشه اگر سرچ کنين
يک نکته : شما مشخص کنيد Symbian میخواين يا Windows Mobile (!!؟) // هرچند PPC که درگاه مموری و دوربين نداشته باشه و نسبتا مناسب باشه اصلا وجود نداره [ يا من سراغ ندارم ]
اگر اسلات مموری رو اضافه کنيم M600 گزينه مناسبی'ست

samstag

Guest
لایک‌ها
0

شغلتون باید خیلی Security بالایی داشته باشه که نه دوربین و نه مموری مجاز به استفاده باشین ، اطلاعاتی هستین؟:happy: با توجه به این 2 مورد w950 انتخاب بهتری براتون خواهد بود بدون در نظر گرفتن قیمت

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
شغلتون باید خیلی Security بالایی داشته باشه که نه دوربین و نه مموری مجاز به استفاده باشین ، اطلاعاتی هستین؟:happy: با توجه به این 2 مورد w950 انتخاب بهتری براتون خواهد بود بدون در نظر گرفتن قیمت

احتمالا ایشون توی صا ایران هستند....کارمندان جز ء هم نمیتونند گوشی با دوربین ببرند...:happy:..

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
احتمالا ایشون توی صا ایران هستند....کارمندان جز ء هم نمیتونند گوشی با دوربین ببرند...:happy:..

بیشتر مکانهای حساس به کارکنانشون این اجازه رو نمیدن ... نظامی ها ، اطلاعاتی ها و هر کسی که در بخش های حساس که فیلم برداری یا عکس برداری میتونه خطر ناک باشه این حق رو ندارند ! ;)

belphi122

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره.توی صا ایران مشغول به کار هستم.می خواستم ببینم توی برندهای دیگه با این مشخصات گوشی ای داریم یا فقط w950 هست.مثلا توی samsung or nokia or motorola ......

بالا