برگزیده های پرشین تولز

کاربری به نام pilot یا کلید delete بر روی کی برد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admiral-sale-13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اقا ما چندین پست مختلف توی این فروم زدیم توسط ایشون پاک شد فکر میکردم ایشون با من مشکل دارن

تا اینکه یکه از اعضا در باره عملکرد فرم تاپیکی زده بود باز توسط ایشون یا شخصی دیگر پاک شده

با این وضعیت اگر forum.persiantools.com پیش بره فکر کنم به سرنوشت این فروم www.phalls.com دچار بشه

مدیران در این باره نظری ندارن!!!!!!!!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
شخصی که شما از او با عنوان یک کاربر نام می برید یکی از بهترین و زحمتکش ترین مدیران این فروم است . مدیر زحمتکشی که روزانه بیش از 10 ساعت در فروم حضور دارند و به اوضاع رسیدگی می کنند .

شاید شما تاپیک یا پست مشکل دار زده اید و توسط بهمن جان پاک شده . این جای اعتراض ندارد .

این 100 بار تذکر که قبل از ایجاد تاپیک ؛ ابتدا سعی کنید با مدیری که تصور می کنید مشکل یا اختلاف سلیقه دارید در پی ام مشکل خود را حل نمایید . اگر به نتیجه نرسیدید اگر انجمنی که در آن مشکل دارید مدیر دیگری هم دارد با ایشان در نهایت با مدیر کل فروم در میان بگذارید .

با این شیوه اعتراض دوست من به نتیجه ای نمی رسید .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
حالا عیبی نداره دیگه! چرا اینقدر گنده اش می کنی؟
131fs799469.gif

من تا حالا n بار پست ها و تاپیک هام پاک شده، ولی همه اش خداییش به یه دلیلی بوده.
Pilot جزو مدیرهای یه کم ملایم تر فروم هم هست و زیاد به قلع و قمع کاربرها معروف نیست.
127fs3017718.gif

شاید دلیلی داشته که پست هات رو پاک کرده.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اين نهايت بى انصافيست که اينجور در مورد پايلت عزيز قضاوت ميکنيد. خب حتما تاپيک يا پستى‌که زده بوديد ميتونسته مشکل ساز بشه يا کسى برداشت ناجور ازش بکنه که پاکش کردند (شايدم بد ريپورت ازش اومده بوده). اينجا کسى‌دوست نداره چيزى رو پاک کنه ولى‌وقتى‌ميبينند موضوعى مطرح شده که چه براى‌خود کاربر و چه فروم ميتونه دردسر درست کنه، مجبورند که اونو پاک کنند. به نظر شما چه گزينه ى ديگرى تو چنين حالتى‌ يک مدير ميتونه داشته باشه
306.gif
؟

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
حالا عیبی نداره دیگه! چرا اینقدر گنده اش می کنی؟
131fs799469.gif

من تا حالا n بار پست ها و تاپیک هام پاک شده، ولی همه اش خداییش به یه دلیلی بوده.
Pilot جزو مدیرهای یه کم ملایم تر فروم هم هست و زیاد به قلع و قمع کاربرها معروف نیست.
127fs3017718.gif

شاید دلیلی داشته که پست هات رو پاک کرده.

تائید میشه ! شما باید بگردی و نقاط مشکل دار تاپیک خودتون رو پیدا کنی ! :blush: البته ابنا رو میتونی با پیغام خصوصی از مدیران هم بپرسی ... :)البته توی قلع و قمع کسی به پای استاد بزرگ شایان نمیرسه ! :happy:

Admiral-sale-13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه دوستان تاپیکهای من تماما از اخبار سایت تبیان بوده چطور میشه سایت تبیان مطالبی بنویسه که
با قوانین این فروم مغایرت داشته باشته:blink::blink::wacko::wacko:

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
من که تو بخش ماهواره و dvb زیاد میرم و میام تا حالا هیچ مشکلی از pilot ندیدم و همه کاربرهای اون قسمتها هم ازش راضی ان و کلی تو پستها میبینم که ازش تشکر کردند.

البته اینکه پست ها پاک میشه معضلیه که تو بخش php هم هست. یه بار که بحث پیش میاد مدیر میاد یکی در میون پستها رو پاک میکنه و تاپیکو قفل میکنه بعد هر کی بیاد بخونه اصلاً یه استنباط دیگه میکنه. کاربری که شروع کننده مشکل بوده هم پررو میشه و کارشو تکرار میکنه.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
منم دیدم نمی تونم ساکت بشینم .

pilot یکی از بهترین دوست های منه .. و من تا به حال ندیدم توی کارش نقصی داشته باشه . من خودم همیشه اول با ایشون مشورت می کنم

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
بهمن خان یکی از بهترین مدیرای این سایته و واقعا دوست داشتنی است، فکر میکنم اینطوری اعتراض کردن اصلا درست نیست !

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
شخصی که شما از او با عنوان یک کاربر نام می برید یکی از بهترین و زحمتکش ترین مدیران این فروم است . مدیر زحمتکشی که روزانه بیش از 10 ساعت در فروم حضور دارند و به اوضاع رسیدگی می کنند .

به نظر میاد دلیل این لحن خطاب و اعتراض به خاطر عدم شناخت باشه !

در تایید فرمایشات استاد بهروز باید گفت که این کاربر ... مدیر بخش ماهواره و گفتگوی آزاد هستند که زحمات و تلاشهاشون در بخش ماهواره بر هیچ کس پوشیده نیست ( همین بس که با مدیریت صحیح خودشون باعث ارتقا و گسترش این بخش شدند به طوری که بخش ماهواره به یک قسمت مستقل تبدیل شد و دیگه یک زیر بخش کوچک از بخش تکنولوژی و کامپیوتر نیست ) ضمن اینکه از محدود بخشهایی هست که تقریبا بیشتر سوالات جواب داده میشه و ...

در مورد بخش گفتگوی آزاد ایشون یکی از مدیران محبوب و خوش فکر این بخش هستند که از خیلی وقت پیش ( حتی قبل از اینکه به عنوان مدیر انتخاب بشن ) ضمن فعالیت در این بخش همواره برای ارتقای کیفیت گفتگوی آزاد و اصلاح جو فکری اونجا تلاش می کردند . . . لطفا یه نگاهی هم به لینکهای زیر بندازید : ( مربوط به یک تاپیک قدیمی )

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=939558&postcount=11

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=939923&postcount=17

http://forum.persiantools.com/t64233-page3.html

قابل توجه دوستان تاپیکهای من تماما از اخبار سایت تبیان بوده چطور میشه سایت تبیان مطالبی بنویسه که
این 100 بار تذکر که قبل از ایجاد تاپیک ؛ ابتدا سعی کنید با مدیری که تصور می کنید مشکل یا اختلاف سلیقه دارید در پی ام مشکل خود را حل نمایید . اگر به نتیجه نرسیدید اگر انجمنی که در آن مشکل دارید مدیر دیگری هم دارد با ایشان در نهایت با مدیر کل فروم در میان بگذارید .

[email protected] این هم ایمیل مدیر محترم فروم همواره هم در دسترس می باشند .

با این شیوه اعتراض دوست من به نتیجه ای نمی رسید .

جواب این سوال قبلا و بارها داده شده !!

اما سوال مهم و اساسی اینجاست چرا قبل از اینکه دلیل حذف پست یا تاپیک خودتون رو از ایشون بپرسید ( با توجه که همه دوستان می دونند که جناب Pilot همواره به پی ام های کاربران جواب می دهند . ) یا حتی قبل از اینکه یک مقدار در مورد دلیل این موضوع فکر کنید این قدر شتابزده و متاسفانه گویا با عصبانیت این تاپیک رو ایجاد کردید ؟

با توجه به شناختی که از ایشون دارم مطمئنم که بدون دلیل هیچ پستی رو پاک نمی کنند و حتما این سوء تفاهم ها بر طرف خواهد شد.ای کاش این جملات رو این قدر با عجله خطاب به یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین مدیران فروم عنوان نمی کردید.

یادم هست در مورد حذف امکان ادیت اعتراض داشتم ...... این موضوع رو با یکی از مدیران ارشد ( جناب مهدی عزیز ) در میان گذاشتم .... اتفاقا ایشون صد در صد با نظرم مخالف بود !! با اینکه قبلا هیچ برخورد و شناختی از ایشون نداشتم موضوع رو پیگیری کردند و در پی ام در مورد این موضوع گفتگو کردیم .... نتیجه این شد که قول دادند پیشنهادهایم رو مطرح کنند و برای رفع مشکل تلاش کنند .... و البته بسیار نتیجه بخش هم بود ...

علیرغم تعداد زیاد کاربران و تعدد سلیقه ها و نظرات ..... بسیاری از مدیران همواره به مسایل رسیدگی می کنند ... البته این نظر شخصی من هست ولی به نظرم اگه طبق مراتبی که آقا بهروز فرمودند عمل کنید ( عمل می کردید ! ) مطمئنا به نتایج مثبتی هم می رسیدید....

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253

اقا ما چندین پست مختلف توی این فروم زدیم توسط ایشون پاک شد فکر میکردم ایشون با من مشکل دارن

تا اینکه یکه از اعضا در باره عملکرد فرم تاپیکی زده بود باز توسط ایشون یا شخصی دیگر پاک شده

با این وضعیت اگر forum.persiantools.com پیش بره فکر کنم به سرنوشت این فروم www.phalls.com دچار بشه

مدیران در این باره نظری ندارن!!!!!!!!

سلام دوست عزیز
من الان این تاپیک رو دیدم. خیلی ممنون از بقیه دوستان

اگر اشتباه نکنم شما منظورتون پستهای گفتگوی آزادتون هست.

دوست خوبم جناب Admiral-sale-13، بارها گفته شده PersianTools یه سایت تخصصیه و بحثهای سیاسی در اون به جایی نمیرسه. مهم نیست که شما اخبار رو از سایت تبیان نقل کردید یا از جای دیگه مهم اینه که این پستها در راستای اهداف پرشین تولز نیست.
خب به نظر من اگه کسی بخواد خبر سیاسی بخونه سایتهای زیادی در این زمینه فعال هستند که کارشون تخصصی اخبار هست و میتونن به این سایتها مراجعه کنند تا تمام و کمال در جریان اخبار قرار بگیرند

پستهایی که بنده از شما پاک کردم اینها هستند :

الناصره ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

حمله قهرمانانه پیش از ظهر امرزو یکشنبه (3/6/2007) مجاهدان گردان های شهید عز الدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس به پایگاه نظامی اشغالگران در گذرگاه مرزی بیت حانون ده زخمی بر جای گذاشت.

منابع خبری **** صهیونیستی پیش از این مدعی شده بودند که در این حمله تنها 4 نظامی زخمی شدند که حال یک تن نیز وخیم است. مجاهدان قسامی در بیانیه ای اعلام کردند که دست کم هشت گلوله خمپاره به طرف این پایگاه شلیک کردند.

شهادت دو تن از دلاورمردان گردان های شهید عزالدین قسام

خودروی حامل این مجاهدان پس از حمله
غزه ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

دژخیمان صهیونیست برای نهمین روز متوالی به حملات به نوار غزه ادامه داده و همچنان مناطق مختلفی از این منطقه را آماج حملات هوایی و توپخانه ای خود قرار می دهند. در حمله امشب صهیونیسست ها به این منطقه دو تن از مجاهدان راست قامت گردان های شهید عزالدین قسام به شهادت رسیدند.
به گزارش خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین از غزه، یک فروند هواپیمای جنگی دشمن صهیونیستی امشب یک موشک به سوی خودروی حامل دو مجاهد قسامی شلیک و آن ها را به شهادت رساند.

به گفته این منابع، پیکر این شهدا بر اثر شدت انفجار خودرو ذغال شده بود.
منابع بیمارستانی غزه گزارش دادند که این دو شهید از فرماندهان گردان های شهید عزالدین قسام در این منطقه بودند.

این دو شهید رائد غطاس از فرماندهان عملیاتی و شهید عدنان اسبیته از فرماندهان یگان ویژه این گردان ها بودند.

از سوی دیگر، جنگنده های دشمن صهیونیستی بعد از ظهر امروز نیز مقرهای این گردان ها و یگان پشتیبانی وزارت کشور فلسطین را آماج حملات موشکی خود قرار د ادند.

شهادت یک فلسطینی و بازداشت چهار مقام فلسطینی دیگر

رام الله ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

منابع بیمارستانی در نوار غزه اعلام کردند که بامداد امروز یک فلسطینی بر اثر تیراندازی نیروهای اشغالگر صهیونیست در شهرک بیت لاهیا واقع در شمال این منطقه به شهادت رسیده است.

دکتر حسنین مدیر کل بخش اورژانس وزارت بهداشت فلسطین اظهار داشت که یک شهروند فلسطینی به نام سعید العطار پس از اصابت چند گلوله از ناحیه سینه، قلب و کمر به بدنش به شهادت رسیده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین از کرانه باختری، صهیونیست ها امروز در این منطقه هفت فلسطینی از جمله چهار شهردار شهرهای استان الخلیل را ربوده و به مکان نامعلومی انتقال دادند. به گزارش خبرنگار ما همه این افراد عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس هستند.

گفتنی است که دیروز هم نیروهای اشغالگر صهیونیست 33 تن از رهبران حماس در کرانه باختری از جمله وزیر آموزش و پرورش فلسطین و 3 نماینده پارلمان و چند شهردار را بازداشت کردند.

فرار وزیر جنگ دشمن صهیونیستی و بیش از 4000 هزار صهیونیست از شهرک اسدوروت

روزی فرا می رسد که صهیونیست ها کل فلسطین را ترک کنند.
قدس اشغالی ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

به گزارش منابع صهیونیستی، به دنبال افزایش حملات موشکی و راکتی گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس به مناطق صهیونیست نشین و شهرک های صهیونیستی مجاور نوار غزه که در پاسخ به جنایت های **** صهیونیستی صورت می گیرد، وحشت و ترس فزاینده در این مناطق سایه افکنده و هزاران صهیونیست منازل خود را ترک کرده اند.

به نوشته روزنامه هاآرتص، وزارت جنگ دشمن صهیونیستی هفته گذشته 2740 صهیونیست را از شهرک اسدوروت در مجاورت نوار غزه به دیگر مناطق اشغالی که در تیررس موشک های گردان های گردان های قسام نیستند، منتقل کرد و علاوه بر آن گایدمیک میلیاردر یهودی نیز با ارسال اتوبوس های ویژه 1400 صهیونیست را به مناطق دورتر منتقل کرده است. بیش تر این صهیونیست ها در خانه های پیش ساخته و آماده اسکان داده شده اند.

این روزنامه در ادامه آورده است که هم اکنون در مجموع بیش از 4000 خانواده صهیونیستی از ترس اصابت موشک های قسام خانه خود را ترک کرده اند.

این روزنامه به نقل از یوسی کوهن شهردار اسدوروت نوشت که شهرداری این منطقه تسهیلات ویژه ای را برای انتقال ساکنان اسدوروت و تخلیه این شهرک در نظر گرفته است.

از سوی دیگر، روزنامه یدیعوت آهارانوت در شماره امروز خود هم نوشت که عمیر پرتس وزير جنگ دشمن صهیونیستی نیز از ترس حملات موشکی گردان های قسام این شهرک را ترک و به بیت المقدس رفته است.

بنا به اعلام منابع صهیونیستی، هم اکنون زندگی ساکنان شهرک اسدوروت فلج شده و همه در اندیشه فرار از این شهرک هستند.

این در حالی است که محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هر از چند گاهی طی سخنانی از حملات موشکی گروه های فلسطینی انتقاد و این حملات را بی نتیجه معرفی می کند

این کار در جهت نظم بخشیدن و انسجام بیشتر سایت بوده و امیدوارم که موجب ناراحتی شما فراهم نشده باشه

درهر حال من در خدمتتون هستم.

جاوید ایران

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
با تایید فرمایشات دوستان گرامی من هم باید بگویم که جناب pilot بسیار زحمات فراوان برای بخش ماهواره می کشند و همچنین فعالیت صحیح و مداومی در بخش گفتگوی آزاد دارند. بنده خودم با اینکه در بخش ماهواره فعالیت ندارم ولی همواره به آنجا سر میزنم و از نکات بسیار زیادی استفاده می برم.

در ضمن ایشان راهنمایی های بسیاری را نیز به خود بنده فرموده اند.

در مورد پاک شدن تاپیکها نیز مطمئن باشید که هیچ مدیری بدون دلیل موجه تاپیکی را پاک یا ادیت نمی کند و تمام اینها نیز برای حفظ نظم و انسجام مطالب و جلوگیری از منحرف شدن تاپیک ها و احیانا درگیری های احتمالی بین دیگر کاربران می باشد.

لطفا مسائل اینچنینی را نخست با پیغام خصوصی با مدیران هر بخش در میان بگذارید و نهایتا می توانید با مدیر ارشد سایت تماس بگیرید.

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
من الان این تاپیک رو دیدم. خیلی ممنون از بقیه دوستان

اگر اشتباه نکنم شما منظورتون پستهای گفتگوی آزادتون هست.

دوست خوبم جناب Admiral-sale-13، بارها گفته شده PersianTools یه سایت تخصصیه و بحثهای سیاسی در اون به جایی نمیرسه. مهم نیست که شما اخبار رو از سایت تبیان نقل کردید یا از جای دیگه مهم اینه که این پستها در راستای اهداف پرشین تولز نیست.
خب به نظر من اگه کسی بخواد خبر سیاسی بخونه سایتهای زیادی در این زمینه فعال هستند که کارشون تخصصی اخبار هست و میتونن به این سایتها مراجعه کنند تا تمام و کمال در جریان اخبار قرار بگیرند

پستهایی که بنده از شما پاک کردم اینها هستند :

این کار در جهت نظم بخشیدن و انسجام بیشتر سایت بوده و امیدوارم که موجب ناراحتی شما فراهم نشده باشه

درهر حال من در خدمتتون هستم.

شما مديران يا خيلي زرنگين يا ما را احمق فرض كرديد

چطور قرار دادن عكس هاس سكسي اونم به اسم زيباترين عكس هاي زنان يا عكس هاي هنري مجازه يا قرار دادن بحث هاي سياسي كه تو فروم گ. ازاد ژره و نيازي به كيوت كردن نيست هيچ كاريشون داريد تا دست تون رو مي شه مثل همون قسمت زيباترين عكس هاس زنان با پرو گري از صاحب تايپك مي خواييد كه فقط عكس ها مستهجن را عوض كنه به جاي اينكه تايپك را ببنديد. يا صدها تايپك سياسي مخالف يا موافق و يا ضد ديني و يا مسائل ناموسي و سكسي و...... هست چرا جلوي اون ها را نمي گيريد

ما تو فروم نا يمديم عكس مستهحن يا بحث هاي سياسي و ديني چه موافق يا مخالف را ببينيم . به طور حتم تو سايت مختلف پر از عكس هاي مستهحن و مبتذل و بحث هاي سياسي تفرقه افكن و جاهاي براي فروش سي دي ها سانسور نشده هست.........

خودتان نه پايبند به مرام نامه هستيد و نه به قوانين كه گذاشته اي نمونه اشم بن شدن هاي حماقت بار ياشار و بقيه
----------------------------------------------------------------

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بهمن خیلی گل عزیز خیلی کمک میگنه به بچه ها تو قسمت ماهواره من دوستش دارم:)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
خب ممنون از همه دوستان که آمدند و نظر خود را گفتند .

بهمن عزیزم هم تشریف آوردند و دلایل خود را نوشتند . دوستان هم که محبت داشتند و نظر مثبت خود را نسبت به فعالیت های مدیران نوشتند .

فکر می کنم باز ماندن این تاپیک به صلاح نیست . چون محلی می شود برای گفتگوی های خارج از موضوع تاپیک . تصور بنده این است که دوستمان هم دلیل پاک شدن پست هایشان در گفتگوی آزاد را شنیدند .

اگر راضی نشدید همانطور که خواهش کرده بودم سعی کنید با بهمن جان در تماس باشید . من هم در خدمت شما هستم . هرچقدر دوست داشته باشید من وقت می گذارم و در این مورد با شما صحبت می کنم .

موفق باشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا