برگزیده های پرشین تولز

تو ایران کارت مستر یا ویزا قیمت مناسب سراغ دارید؟

Poster_Film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال از کاربران باسابقه این فروم دارم.

آیا در ایران سایت یا مکان معتبری برای خرید master card یا visa و یا paypal با قیمت مناسب سراغ دارید که
بدون مشکل باشه و قیمت مناسب هم داشته باشه. برای بین 1000 تا 2000 دلار

maxi34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال از کاربران باسابقه این فروم دارم.

آیا در ایران سایت یا مکان معتبری برای خرید master card یا visa و یا paypal با قیمت مناسب سراغ دارید که
بدون مشکل باشه و قیمت مناسب هم داشته باشه. برای بین 1000 تا 2000 دلار

بله من از اين ساليت خريد كردم
http://www.persianec.com/default.aspx?lang=Fa

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا برای این جور مبالغ اصلان روی کارتهای دبیت حساب نکنید! مطمئن باشید که اونی که این مبلغ را ازتون درخواست کرده یا می خواهید پرداخت کنید،ازتون مدارک هم می خوان که با مدارک ایرانی نمیشه از یک شرکت فرضا آمریکایی خرید کرد..

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته مبالغ بالا رو حتی پی گیری تلفنی هم می کنن
اگر مبلغ کمی هست خریدتون از این prepaid ها می تونین استفاده کنید که هم شارژ دارش هست هم غیر قابل شارژ

rz-nerd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
از هر جا که ویزا کارت میگیرید مطمئن باشید طرف شما رو ساپورت میکنه. طرف این سایت www.creditcardir.com نرید که اصلا ساپورت خوبی ندارن. شرکت های ریسلری هم دارن از طرف اونا ویزا ویرچوال میدن که اونا هم اصلا اطلاعات درستی ندارن مثل سایان سافت یا .... نشونیش اینه که دارن کارت ویرچوال و به قیمت 15 تا 20 تومن میفروشن و درصد شون هم 6% هست. من یه 60 دلار ازشون گرفتم که نتونستم خرج کنم . زمان وریفای کردن خطا میده که کارت شما قابل قبول نیست.
بد تر اینکه حتی تو paypal هم قابل add کردن نیست و ادای اونا همه دروغه ... ساپورت هم افتضاحه یه شماره داره که تو انگلیس و وقتی زنگ میزنی میگه خط مسدود .....
آقا خلاصه اینکه یه بخشی از مشکل اینه که ما اشتباحا میخایم از ایران ویزا کارت استفاده کنیم و یه قسمت مشکل هم اینه که این افرادی که ارائه خدمان میکنن کلاه بردان....
من وظیفم بود که اینو براتون مطرح کنم...

R.Alizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
epaymenthub مثل اینکه خوبه . تعریفش رو زیاد شنیدم ولی خودم استفاده نکردم

بالا