برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات بنری بر اساس کلیک یا نمایش

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
سلام دوستان. یه سایت هست که تازه ساختمش و اولین تجربه وبمستری من هست. می خوام توسعه اش بدم و تبدیل به یک سایت معروف بشه. این آدرسشه:
http://ariaman-mg.ir/
رنک الکساش هم که الآن در حال حاضر 22 هزار ایرانه.
می خواستم از دوستان بپرسم بهترین راه برای اینکه ازش پول در بیارم چیه؟
تبلیغات بنری که می زارم بر اساس کلیک باشه یا نمایش؟
از این سایت های تبلیغاتی (صباویژن، ای نتورک، کلیک یاب، کلیکس، وطن کلیک، ادنگاه و ...) کدومشون برای کسب درآمد بهتره؟
اول که اومدم کدهای صباویژن رو گذاشتم دیدم واسه سایت های گرید C اصلا تبلیغاتش تحریک کننده نیست و هیچکی کلیک نکرد. امروز برشون داشتم و چند تا کلیک یاب با یدونه ای نتورک گذاشتم. شش تا هم بنر از وطن کلیک گذاشتم که واسه ی هر 1000 نمایش میگه 120 تومن پول میده.
دوستان اگه تجربه دارید و ازشون پول دراوردید بگید که حسابی فکرم رو مشغول کرده. فعلا هم چیزی در نیاوردم. حداقل پول اینترنتم جور بشه!!

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
از فکر تبلیغات کلیکی بیا بیرون.چون تو ایران سایت کلیکی درست و حسابی نداریم.
برای شروع میتونی از این سایت پاپ آپ استفاده کنی.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
از فکر تبلیغات کلیکی بیا بیرون.چون تو ایران سایت کلیکی درست و حسابی نداریم.
شما خودت توی سایت مگ باز که تو امضاته بنر های ای نتورک و کلیک یاب گذاشتی. خوب اگه درست حسابی نیست چرا خودت استفاده می کنی؟
برای شروع میتونی از این سایت پاپ آپ استفاده کنی.
پاپ آپ فکر نکنم گزینه ی خوبی باشه. چون بازدید کننده ها ناراضی می شن. الآن توی هیچ کدوم از سایت های بزرگ نمی بینید پاپ آپ گذاشته باشند.
تبلیغات بنری از نوع ppc هم که فعلا برای من که بازدید کننده هام خیلی نیستند احتمال کلیک کردنشون پایینه و فکر نکنم پولی در بیارم ازش.
پس همون مدل cpm به ازای نمایش فکر کنم بهتر باشه... نه؟
حالا اینایی که به ازای نمایش پول میدن کودوم قابل اعتماد ترن؟

آقای sajad-tnt . شما توی سایت rebox.ir تون که لینکشو توی امضا گذاشتی، تبلیغات نکست ادز رو گذاشتی آیا راضی هستی از شمارششون؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
سلام دوستان. یه سایت هست که تازه ساختمش و اولین تجربه وبمستری من هست. می خوام توسعه اش بدم و تبدیل به یک سایت معروف بشه. این آدرسشه:
http://ariaman-mg.ir/
رنک الکساش هم که الآن در حال حاضر 22 هزار ایرانه.
می خواستم از دوستان بپرسم بهترین راه برای اینکه ازش پول در بیارم چیه؟
تبلیغات بنری که می زارم بر اساس کلیک باشه یا نمایش؟
از این سایت های تبلیغاتی (صباویژن، ای نتورک، کلیک یاب، کلیکس، وطن کلیک، ادنگاه و ...) کدومشون برای کسب درآمد بهتره؟
اول که اومدم کدهای صباویژن رو گذاشتم دیدم واسه سایت های گرید C اصلا تبلیغاتش تحریک کننده نیست و هیچکی کلیک نکرد. امروز برشون داشتم و چند تا کلیک یاب با یدونه ای نتورک گذاشتم. شش تا هم بنر از وطن کلیک گذاشتم که واسه ی هر 1000 نمایش میگه 120 تومن پول میده.
دوستان اگه تجربه دارید و ازشون پول دراوردید بگید که حسابی فکرم رو مشغول کرده. فعلا هم چیزی در نیاوردم. حداقل پول اینترنتم جور بشه!!
سلام دوست عزیز به نظر من فعلا برای کسب درآمد از سایتتون خیلی زوده.شما تمرکزتون رو روی نوشتن مطالب جدید بزارید.البته سعی کنید کپی نکنید یا اگر کپی میکنید تغییراتی توی متن ها و عنوان ها ایجاد کنید تا رتبه سایت و بازدیدتون بالا بره تا بتونید کسب درآمد رو شروع کنید.الان روزنه چند آی پی دارین؟؟؟
سایت های بنر نمایشی برای سایت های پر بازدید خوبه وگرنه اصلا مناسب نیست و نمیصرفه.سایت های کلیکی هم با توجه به رتبتون فکر نکنم بازدیدی مناسبی داشته باشه تا کاربران کلیک کنند.میمونه پاپ آپ که اونم چون تازه سایت زدی ممکنه هر چند کاربری که وارد سایتت میشه اونا رو فراری بده و دیگه به سایتتون برنگردند.

این سوال ها رو هم من میکردم وقتی شروع کردم و با توجه به تجربیات دوستان که راهنمایی کردن چیزای زیادی یاد گرفتم.وبمستری علاقه و پشتکار و از همه مهم تر صبر و شکیبایی میخواد

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
باشه. فعلا همینجوری باید مطلب بزارم تا ببینم چی میشه!
دوستان اگه راهی پیدا کردید اینجا بگید تا بقیه استفاده کنند.

ایشالا روزی برسه که هیچکی برا پول اینترنتش دست جلو باباش دراز نکنه!!

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
بالا