برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد ترم تابستونه!!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان میخواستم یه مشورتی بکنم در مورد درس هایی که میخوام بگیرم....
تابستون میخوام طراحی الگوریتم ها و دوتا عمومی(انقلاب و جمعیت) بگیرم !نظرتون چیه؟البته اگه کلاس به حد نصاب نرسه باید خودم بخونم.به نظر شما چقدر باید وقت گذاشت میشه پاس کرد؟ میگن از ساختمان سخت تره؟!:wacko:

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
در مورد درس تخصصیت نظری ندارم ولی به نظرم تابستون عمومی نگیر ، عمومی رو بزار برای ترمت ! کمکت میکنه ! بازم میل خودته !

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دستتون درد نکنه که راهنمایی کردین ولی اگه میشه یکم بیشتر راجع به طراحی الگوریتم توضیح بدین تو چه مایه هایی؟
Romain_Gary منظورت چیه یعنی عمومی ها رو بزارم برای ترم بعد؟آخه دو ترمه یه دونه هم عمومی نگرفتم از دوستام عقب افتادم!!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
دستتون درد نکنه که راهنمایی کردین ولی اگه میشه یکم بیشتر راجع به طراحی الگوریتم توضیح بدین تو چه مایه هایی؟
Romain_Gary منظورت چیه یعنی عمومی ها رو بزارم برای ترم بعد؟آخه دو ترمه یه دونه هم عمومی نگرفتم از دوستام عقب افتادم!!!
خب اگه چیزی نمیتونی بگیری همون عمومی رو بگیر ! ولی منظورم اینه که عمومیا نمره بیارن و وسط ترم خیلی میتونن به معدل کمک کنن .

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مرسی رومن روی حرفات فکر میکنم !

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اگه تو الگوریتم نویسی قوی هستی ، مشکلی نخواهی داشت ... یه سری استراتژی ها برای حل مساله بهت یاد میدن که باید براساس اونا عمل کنی ...

prochista

Registered User
لایک‌ها
0
الگوريتم هيچي نداره. 4 تا الگوريتم فروشنده دوره گرد و كوتاه ترين مسير و دايجكسترا و ايناست كه خيلي زود ياد ميگيري. به نظر من بگير. خالا كتابمو نگاه ميكنم بت ميگم چه كتابي خوبه.

بالا