برگزیده های پرشین تولز

داشتين اسم كيو توش مي نوشتين!؟ death note اگه

؟!Lحق با كيراست يا

• Total voters
    9
  • Poll closed .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
شخصيت كتاب انيميشن يا فيلمو سريال!شخصيتهاي واقعي نبايد سياسي باشند!;)

deathnote_cover.jpg

soroush_mahdavi

Registered User
لایک‌ها
1
شخصيت كتاب انيميشن يا فيلمو سريال!شخصيتهاي واقعي نبايد سياسي باشند!;)

سلام چه سوال جالبي برادر شما هميشه دست رو چيزاي جالب ميزارين
من كه هنوز Death note رو نديدم اما با توضيحات كه داده شده.
اول اسم خودمو مي نويسم (اگه بشه) بعد كه جواب داد كاسبي را ميندازم بدو بدو مرگ راحت :lol::lol:
تازه ميشه يكسري قبرم تو بهشت زهرا پيش خريد كرد و با كليه مخلفاتش انجام داد.:blink::blink:
ديدم دست رو چيز با نمكي گذاشتين نتونستم نظر ندم
موفق باشي.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
من که با اسم چند تا از استادهای نامرد دانشگاه شروع میکنم:p:D کاش میشد اسم کسی رو مینوشتی و در گزشته میمرد ( مثلا اسم این نیوتون بیکار رو که هر چی میکشیم از دست اونه ) دلیل مرگ : بجای سیب تو سرش یه آجر افتاد :D:D:p

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
من که با اسم چند تا از استادهای نامرد دانشگاه شروع میکنم:p:D کاش میشد اسم کسی رو مینوشتی و در گزشته میمرد ( مثلا اسم این نیوتون بیکار رو که هر چی میکشیم از دست اونه ) دلیل مرگ : بجای سیب تو سرش یه آجر افتاد :D:D:p

برادر اين چه حرفيه ميزني . بزن تو سر اديسون. مكانيك كه ماهه:rolleyes:. منظورم مكانيك كلاسيك نيوتني هستا، نري تو مكانيك كوانتمي :blink:.
بابا اديسون مارو بيچاره كرد برق اختراع كرد بعد كلي فرمول ريخته شد كه سرازش نمي شه درورد.
البته من الان از سر امتحان برق اومدم ، خداييش خوب دادم بالاي 17 انتظار دارم:D

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

نيوتن شد دوراي !

من اسم ساكورا رو مي نويسم مي ره پيش ناراتو عذر خواهي مي كنه ازش و بعد در حال منقلب شدن يه بچه رو گروگان مي گيره بعدش ناراتو رو از عقب با چاقو مي زنه ولي موفق نمي شه و ميوفته رو چاقوش و مي ميره!:happy:

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
.... ( مثلا اسم این نیوتون بیکار رو که هر چی میکشیم از دست اونه ) دلیل مرگ : بجای سیب تو سرش یه آجر افتاد :D:D:p

چی شد !!.. چی شد ؟؟؟ ... من اینجا نمایندگی فیزیکی ها هستما ... مدافع حقوق همه ی شخصیت های ناز فیزیک .. ... البته اگه آلمانی باشن بیشتر هواشون رو دارم ...:D

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اگه من داشتم اسم بعضی از این بچه های فروم رو می دادم که جواب PM رو دیر می دن یا اصلا نمی دن!
چندتا دبیر عربی هم بنویسیم توش بد نیست.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
برادر اين چه حرفيه ميزني . بزن تو سر اديسون. مكانيك كه ماهه:rolleyes:. منظورم مكانيك كلاسيك نيوتني هستا، نري تو مكانيك كوانتمي :blink:.
بابا اديسون مارو بيچاره كرد برق اختراع كرد بعد كلي فرمول ريخته شد كه سرازش نمي شه درورد.
البته من الان از سر امتحان برق اومدم ، خداييش خوب دادم بالاي 17 انتظار دارم:D

بچه مثبت !;)
در ضمن اگه اديسون نبود برق هم نبود پس ما انيميشن نداشتيم!نفر دوم ليست به جرم تلاش برا انهدام دنياي انيميشنه و متعاقب اون ترور ملكه انيميشنها

AliMH

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اگه من داشتم اسم بعضی از این بچه های فروم رو می دادم که جواب PM رو دیر می دن یا اصلا نمی دن!
چندتا دبیر عربی هم بنویسیم توش بد نیست.

ببخشيد شرمنده!:blush:به خدا پيي امم تقريبا پره در ضمن من كرجم!;)
اقا يه وقت نكشيا!
14_6_16.gif

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
بچه مثبت !;)
در ضمن اگه اديسون نبود برق هم نبود پس ما انيميشن نداشتيم!نفر دوم ليست به جرم تلاش برا انهدام دنياي انيميشنه و متعاقب اون ترور ملكه انيميشنها

AliMH

برادر شيان خوب هندلي انيميشن ميديديم :D قبلا چطور بود:blink: از اون عكساي متحرك ميديديم.

amir145

Registered User
لایک‌ها
1

نيوتن مرد شريفي بوده با ايشون كاري نداشته باشيد

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
چی شد !!.. چی شد ؟؟؟ ... من اینجا نمایندگی فیزیکی ها هستما ... مدافع حقوق همه ی شخصیت های ناز فیزیک .. ... البته اگه آلمانی باشن بیشتر هواشون رو دارم ...:D

خواشان جان من تو دبيرستان چهارتا ده فزيك گرفتم اين به عنوان مدرك جرم نيتون خائن كافي نيست!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
برادر شيان خوب هندلي انيميشن ميديديم :D قبلا چطور بود:blink: از اون عكساي متحرك ميديديم.

اي تروريست مانگا دوست !:lol:
نيوتن مرد شريفي بوده با ايشون كاري نداشته باشيد

معمولا كساني كه جنايت هاي عظيم رو انجام مي دن خودشون توانايي كشتن يه پشه رو هم ندارن!;)

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
خواشان جان من تو دبيرستان چهارتا ده فزيك گرفتم اين به عنوان مدرك جرم نيتون خائن كافي نيست!;)

برادر تو دبيرستان اگه مثل ما **** جديد قديم بودي:D فقط يه فيزيك 4 مكانيك داشت يه كم هم پيش. بقيه يا ترمو بود برق و مكانيك جديد
فيزيك 3 همش برق بود من شديد بدم ميومد و مياد 10 شدم اون موقع:D

amir145

Registered User
لایک‌ها
1
نوشته اي از BRADER SHIAN
معمولا كساني كه جنايت هاي عظيم رو انجام مي دن خودشون توانايي كشتن يه پشه رو هم ندارن!;)

دست شما درد نكنه حالا ايشون جنايتكارم شد ديگه !!!!!!!!!!!! :hmm: :hmm:

soroush_mahdavi

Registered User
لایک‌ها
1
نوشته اي از BRADER SHIAN

برادر شيان دعوا را افتاده.:blink::eek:
خواهر بيان اينا رو جدا كنيم.:D
باز اگر كسي مرگ راحت ميخواد ارزون حساب ميكنيم ;):p:lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
متعاقب اون ترور ملكه انيميشنها

با من آخه چی کار داری! :weird:

ولی من اگه death note داشتم شايد الان اسم استاد راهنمامو توش مينوشتم:D که فرداا که گزارشم آماده نيست، منو نکشه!:p

در حال حاضر با نوشتن اسم نيوتون، اديسون ، ... و هر کی که در پيشبرد علم دستی داشته موافقم!:whistle:

راستی من نميتونم رأی بدم!:worried: به نظرم هر دوشون يه جوری حق دارن!:cigar:

بالا