برگزیده های پرشین تولز

فروش لپتاپ قدرتمند Lenovo Y5070 در حد نو (مناسب برای گیمینگ، مالتی مدیا، و...)

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
یک دستگاه لپتاپ Lenovo Y5070 با مشخصات زیر به فروش می رسد:
  • وضعیت ظاهری در حد آکبند، بدون هرگونه خط و خش و رنگ رفتگی و ضربه و باز شدن پیچ ها و ... (انگار تازه از جعبه در اومده).
  • CPU: Intel Corei7 4710HQ 2.50 GHz
  • RAM: 16 GB
  • HDD: 1 TB
  • VGA: Geforce GTX 860m 4GB + Intel HD Graphics 4600 4GB
  • Monitor: 15.6" TN Glossy UHD 4K 3840x2160
  • Speaker: JBL Sound System
  • Keybaord Backlight
  • DVD Writer External (به دلیل عدم نیاز، تا حالا یکبار هم استفاده نشده و کاملاً آکبنده)
  • بقیه‌ی مشخصات فنی رو میتونید توی سایتش بخونید.
این دستگاه در بهترین شرایط نگهداری و استفاده شده و فرقی با آکبند نداره. لذا قیمت با توجه به وضعیت استثنایی دستگاه تعیین شده.

قیمت: 3,400,000 تومان
(فروش فقط در قبال وجه نقد! معاوضه، اقساط و ... هم شرمنده)

Last edited:

gamero.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
با سیتم گیمینگ خانگی تعویض داشته باشی معامله میکنم

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
سلام داداش جسارته ها مال داری اختیار ولی برا جنس دست دوم ب اک نگاه کنی فرقی نداره قیمتت ! اگه امکانش هس قیمت اخر برام بفرس

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
شما قیمت آکی که داری چنده؟
والا موجود تو سایتای معتبر ندیدم ب هر حال مدل قدیمی شدس تا حدی قیمتای قبلی هم ببینیم نزدیکه قیمت اک قدیم تازه ثبت کردید !
https://www.lotuslaptop.com/tag/قیمت-خرید-لپ-تاپ-لنوو-Y5070
در هر صورت مال ماله شماس اختیارشو دارید . اگر منطقی قسط فروش دارید ممنون میشم پ.خ کنید چون من خریدارم واقعا

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
والا موجود تو سایتای معتبر ندیدم ب هر حال مدل قدیمی شدس تا حدی قیمتای قبلی هم ببینیم نزدیکه قیمت اک قدیم تازه ثبت کردید !
https://www.lotuslaptop.com/tag/قیمت-خرید-لپ-تاپ-لنوو-Y5070
در هر صورت مال ماله شماس اختیارشو دارید . اگر منطقی قسط فروش دارید ممنون میشم پ.خ کنید چون من خریدارم واقعا
قیمتی که واسه قدیمه و موجود هم نیست که قابل استناد نیست، من قبل از عید از پاساژ کامپیوتر ایران (که قیمت کف لپتاپه تو ایران)، قیمت گرفتم 4.150 . به هر حال اول اینکه قابل شما رو نداره، من یه تخفیف جزئی هم میتونم بدم ولی نه اونقدر که در اصل مسأله تفاوت چشمگیری رخ بده. نهایتاً میتونم 100 تومن کمتر تقدیمتون کنم. چون با این قیمت و این کانفیگ الان چیزی نمی تونید بگیرید، این دستگاه هم اسمش دست دومه، از نزدیک بذارید کنار دستگاه آکبند تفاوتشو نمیشه تشخیص داد.

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
قیمتی که واسه قدیمه و موجود هم نیست که قابل استناد نیست، من قبل از عید از پاساژ کامپیوتر ایران (که قیمت کف لپتاپه تو ایران)، قیمت گرفتم 4.150 . به هر حال اول اینکه قابل شما رو نداره، من یه تخفیف جزئی هم میتونم بدم ولی نه اونقدر که در اصل مسأله تفاوت چشمگیری رخ بده. نهایتاً میتونم 100 تومن کمتر تقدیمتون کنم. چون با این قیمت و این کانفیگ الان چیزی نمی تونید بگیرید، این دستگاه هم اسمش دست دومه، از نزدیک بذارید کنار دستگاه آکبند تفاوتشو نمیشه تشخیص داد.
مال دارید و اختیار ...
سری گیمینگ ایسوس مدل های جدید با گرافیک 960 و اس اس دی در حد اک الان حدود قیمت شماس .
خوب بفروشید

بالا