برگزیده های پرشین تولز

پاسخ سایت نانسی عجرم به ایرانی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
لازم دیدم که بعد از اینکه اون تاپیک به خاطر یکسری بحث های الکی و
و به مدد وجود تنگنایی بسته شد اینجا این متن رو قرار بدم و تا همه
کاملا در جریان قرار بگیرند که قضیه اون سایت چی شد

پاسخ سایت رسمی نانسی عجرم
قابل توجه اونهایی که بی جهت و بی دلیل نانسی عجرم رو متهم می کردند

18/06/2007
The website "www.nancyajram.com" is not the official website of Nancy Ajram.

Nancys only official website is: "www.nancyajramonline.com".

So please do not beleive what they say to the fans using the name of Nancy. They are lying and sending bad messages using Nancys name.

We have nothing to do with this website. We are very sorry about what happened, and we apologize from all the iranian fans that we truly respect.

Nancy is very sad because of what happened. She said that she respects and she loves all the fans from the whole world. She said that she has a lot of iranian fans, and that she loves and respect them as well.

We will do our best stop this website and to prevent this from happening again.

We recommend all the fans to stop visiting this website who offended the image of Nancy, and we advise them all to visit this website: "www.nancyajramonline.com" for any information regarding Nancy Ajram.

Thanks for your understanding, and sorry for any inconveniance.

Nancy Ajram Management

ترجمه متن بالا

سایت "www.nancyajram.com" سایت رسمی نانسی نیست فقط"www.nancyajramonline.com" سایت رسمی نانسی است شما نباید باور کنید انها چه گفتند از طرف نانسی انها دروغ گفتند که نامه یا همان پیغام از طرف نانسی هست ما هيچ ارتباطی با اون سايت نداريم.ما از شما ایرانیها عذر خواهی میکنیم برای اون چیزی که اتفاق افتاده. نانسی خیلی ناراحته برا ی اون چیزی که اتفاق افتاده.نانسی گفته که من همه ی طرفدارانم در همه جای دنیارو دوست دارم و بهشون احترام میذارم. نانسی گفته که من خیلی طرفدار ایرانی دارم و انها رو دوست دارم و بهشون احترام میذارم. ما تمام تلاشمان رو میکنیم که این سایت رو متوقف کنیم تا جلوگیری کنیم از این اتفاقها.ما توصیه میکنیم به همه طرفداران نانسی که دیگه به این سایت سر نزنند.ما به شما توصیه میکنیم که برای اطلاع در مورد نانسی به این سایت سر بزنید.ممنون برای اینکه ما رو درک میکنید وببخشید بری این اتفاق. مدیر سایت نانسی عجرم
http://www.nancyajramonline.com/

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
بـيـچـاره

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
خوب قضیه به خوبی و خوشی حل شد ، و حال کسانی هم که میخواستن جنجال به پا کنن گرفته شد!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کار درستی کرده ! این نشون میده که آدم با فرهنگی هست ! و مثل ابراهیم ترکه بی فرهنگ نیست ... وقتی به ابراهیم ترکه ( خواننده معروف ترکیه ) گفتند : ایا شما میدونید که در ایران هم طرفدار دارید ؟ گفته بود : من خیلی متاسفم که در کشور بی فرهنگ و عقب مانده ای مثل ایران طرفدار دارم ! :blink::wacko::f34r:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
faghat on vasat man kami fosh khordam

kashke hame in khabaro to messenger send to all konan, ke melat kamtar beran to site haye mokhtalef fosh bedan

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
آفرین به نانسی :) خوشجال شدم ....

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
واقعا جالب بود و نشون از توجه نانسی و شعور بالای اون داره،با اینکه کار او نبوده از ایرانی ها معذرت خواسته

اما در مورد ابراهیم ترکه :اگه واقعا این حرفو زده باید بگم که اصلا در حدی نیست که اظهار نظر کنه و با این حرف شعورشو نشون داده

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
تو ترجمه قلط داری - گفته که ما هيچ ارتباطی با اون سايت نداريم - شما نوشتی ما چيزی نداريم به اون سايت بگيم

بعد بريد تو سايتی که به ایرانی ها اهانت کرده - گست بوک - ببينيد چنتا فحش ایرانيا بار طرف کردن - واقعا که

هميشه راه های آسون تر برا حل مشکلات هست- فقط يک لحظه تفکر ميخواد - واقعا نشون داد فرهنگ دارن

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
تو ترجمه قلط داری - گفته که ما هيچ ارتباطی با اون سايت نداريم - شما نوشتی ما چيزی نداريم به اون سايت بگيم

بعد بريد تو سايتی که به ایرانی ها اهانت کرده - گست بوک - ببينيد چنتا فحش ایرانيا بار طرف کردن - واقعا که

هميشه راه های آسون تر برا حل مشکلات هست- فقط يک لحظه تفکر ميخواد - واقعا نشون داد فرهنگ دارن
من ترجمه رو از یکی از وبلاگها برداشتم! چون می خواستم زودتر ترجمعه رو بزارم که بچه ها ببینن!
از توجهت ممنونم!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

این مسائل همیشه بوده.

ما هم اگر دقت کنین در زندگی روزانه کم به عربها توهین نمیکنیم .
اگر بررسی کنیم میبینینم رفتار ما با افغانی ها ، چیزی ورای نژاد پرستان المان است . به لهجه شون میخندیم . اصلا آدم حسابشون نمیکنیم . در کل برخورد اهانت امیزی با اونا داریم .

فرض کنید یک افغانی برود در یک نانوایی . نانوا سعی میکند بد ترین و سخته ترین نانهایش را به او بدهد . همینطور هم در دیگر موارد . این فقط یک مثال بود . وقتی به اروپا نگاه میکنیم ، رفتار آنها هم با مهاجران همینطور است . پنهان یا آشکار با مهاجران به طرز موذی گرانه ای رفتار میکنند .

منظورم اینه که یک سوزن به خودمون بزنیم یک جوالدوز به دیگران ..

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
agha alan shoma dari ina ro migi ya behet migan az araba pool migiri ya mese man montazere visa hasti :D

khoshbakhtane jaryan be kheyr dare tamom mishe, faghat age melat hemat konan va bara hame in khabaro bedan ke kasi fosh nanevise

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
از اولش هم معلوم بود فیلمه. این خبرگزاریهای بیسواد اینترنتی شلوغش كردند.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
از اولش هم معلوم بود فیلمه. این خبرگزاریهای بیسواد اینترنتی شلوغش كردند.

من از همون اولش هم به این نکته اشاره کردم

اینجانب توانایی بالایی در شناخت هواکس های مزخرفی که برای تشویش اذهان عمومی درست می شود دارم:cool:

(رانی هلو!)

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
حالا گيريم كه اين حرف رو هم زده بود، هيچ اشكالي از نظر من نداشت. من احتياجي به نظر مثبت بقيه در باره مليت خودم ندارم. در مورد انتخاب مليت هم، هيچ كس در هنگام تولد هيچ تلاشي در موردش نكرده تا باعث افتخار و برتري يا مايه ننگش باشه. كساني كه خودشونو در گير اين مسائل ميكنند، يا به خودشون اطمينان كافي ندارند، يا فكر ميكنند نژاد باعث برتري افراد بر همديگه ميشه، كه زهي خيال باطل.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
حالا گيريم كه اين حرف رو هم زده بود، هيچ اشكالي از نظر من نداشت. من احتياجي به نظر مثبت بقيه در باره مليت خودم ندارم. در مورد انتخاب مليت هم، هيچ كس در هنگام تولد هيچ تلاشي در موردش نكرده تا باعث افتخار و برتري يا مايه ننگش باشه. كساني كه خودشونو در گير اين مسائل ميكنند، يا به خودشون اطمينان كافي ندارند، يا فكر ميكنند نژاد باعث برتري افراد بر همديگه ميشه، كه زهي خيال باطل.

احسنت! صحیح است صحیح است...:)

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
خواهش می کنم - دیگه از این کارا نکنیا !!!!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
این مسائل همیشه بوده.

ما هم اگر دقت کنین در زندگی روزانه کم به عربها توهین نمیکنیم .
اگر بررسی کنیم میبینینم رفتار ما با افغانی ها ، چیزی ورای نژاد پرستان المان است . به لهجه شون میخندیم . اصلا آدم حسابشون نمیکنیم . در کل برخورد اهانت امیزی با اونا داریم .

فرض کنید یک افغانی برود در یک نانوایی . نانوا سعی میکند بد ترین و سخته ترین نانهایش را به او بدهد . همینطور هم در دیگر موارد . این فقط یک مثال بود . وقتی به اروپا نگاه میکنیم ، رفتار آنها هم با مهاجران همینطور است . پنهان یا آشکار با مهاجران به طرز موذی گرانه ای رفتار میکنند .

منظورم اینه که یک سوزن به خودمون بزنیم یک جوالدوز به دیگران ..
كاملا درست است.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا