برگزیده های پرشین تولز

یه سوال در مورد وریفای کردن پی پال

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1- اگه من با یک کردیت کارت که بنام و آدرس صاحب اکانت پی پال نباشه ، اکانت پی پال را وریفای کنم چی میشه؟ پی پال گیر میده؟
2- کجا می تونم یک کردیت کارت مجازی تهیه کنم که بتونه بنام و آدرسی که میگم کارت رو صادر کنه؟

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باز کردن حساب و وریفای کردن که کاری نداره ولی بعدش ممکنه پی پال گیر بده.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اولا بعید میدونم جایی کردیدت کارت رو مجانی بدن(اصلا نمیدن . . .) ولی اگه شما توانایی گرفتن کارت اعتباری دارید میتونید اقدام کنید از این کارت های غیر قابل شارژ بگیرید و از طریق کنترل پنل و در هنگام رجیستر کردنش آدرس موردنظرتون رو وارد کنید
من قبلا یه حساب پی پال بدین صورت باز کرده بودم که بدلیل نداشتن آدرس معتبر پس از لیمیت شدن نتونستم کاری بکنم
اما الان با مبلیغ 100 هزار تومان هم کارت اعتباری قابل شارژ پلاستیکی گرفتم / هم حساب بانکی اینترنتی (که دوستان توی یکی از این تاپیک ها در موردشض صحبت کردن) و یک حساب پی پال جدید باز کردم اما این بار با یک آدرس بیلینگ واقعی که این آدرس در کارت اعتباری( در واقع در حساب بانکی) هم رجیستر شده

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این کارت اعتباری غیر قابل شارژ که گفتی رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1-مبلغش چقدره؟
2- متونم بصورتی که آقا سیاوش گفت آدرسم رو وارد کنم؟

amir1981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اولا بعید میدونم جایی کردیدت کارت رو مجانی بدن(اصلا نمیدن . . .) ولی اگه شما توانایی گرفتن کارت اعتباری دارید میتونید اقدام کنید از این کارت های غیر قابل شارژ بگیرید و از طریق کنترل پنل و در هنگام رجیستر کردنش آدرس موردنظرتون رو وارد کنید
من قبلا یه حساب پی پال بدین صورت باز کرده بودم که بدلیل نداشتن آدرس معتبر پس از لیمیت شدن نتونستم کاری بکنم
اما الان با مبلیغ 100 هزار تومان هم کارت اعتباری قابل شارژ پلاستیکی گرفتم / هم حساب بانکی اینترنتی (که دوستان توی یکی از این تاپیک ها در موردشض صحبت کردن) و یک حساب پی پال جدید باز کردم اما این بار با یک آدرس بیلینگ واقعی که این آدرس در کارت اعتباری( در واقع در حساب بانکی) هم رجیستر شده

چه طوری حساب بانکی باز کردین؟:blush:

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
خوب اگه پی پال از شما پاسپورت خواست چی کار میکنی؟

بالا