برگزیده های پرشین تولز

ادکلن از کجا بخرم

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
ادیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت:lol:

Last edited:

kakoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من چون مصرف ادکلنم خیلی زیاده
برای اینکه زیاد ضرر نکنم به من یگید ادکلن را از کجا چه سایتی و..... بخرم

اين عطريات بازاری، هر کدامش که باشد، برای ريه و سلامت شما و ديگران ضرر دارد. شايد
بهتر باشد در نوع مصرفتان تجديد نظر کنيد.

bahar_1986h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Where lonely angels sing you to your sleep
ولی واقعا اگرز جای مطمئنی برای خرید عطر و ادکلن میشناسین معرفی کنین
انقدر عطریجات! تقلبی تو بازار زیاده که آدم جرات نمیکنه بره طرف مغازه ها

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
اين عطريات بازاری، هر کدامش که باشد، برای ريه و سلامت شما و ديگران ضرر دارد. شايد
بهتر باشد در نوع مصرفتان تجديد نظر کنيد.

منم موافقم. به نظر من استحمام روزانه و يك After shave ملايم براي آقايان و يك لوسيون ملايم براي خانمها كافيه. بوي اكثر ادكلنها و مقدار زيادشون واقعا آزار دهندست.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
خوب پول بدی جنس خوب میگیری! برو تندیس تیراژه بیشتر پول میخوای بدی برو ... جا زیاده ولی پول باید بدی

f@rshad_it

Registered User
لایک‌ها
0
مطمئن ترین جا عطر فروشیهای وزرا هستند البته چند تا عطرفروشی هم توی پاساژ تندیس و میلاد هست که مطمئنن و خودم معمولا از این 3 جا خرید میکنم ... زیاد هم به مغازه های پاساژ قائم اطمینان ندارم .
allure sport به قیمت 90 ؟!! چه خبره! من توی گرونترین جاها دیگه 80 قیمت داشتم! درضمن اصلا از بوی خیلی شیرین و سردرد آورش خوشم نمیاد درحالیکه خودم عطر شیرین خیلی دوست دارم! هر کسی هم از راه میرسه زود allure sport میخره ... البته جسارت نشه ...

f@rshad_it

Registered User
لایک‌ها
0
شما الان برو وزرا قیمت کن 80000 تومن 100 میل بیا من خودم 10 تا میخرم
یک سر بزن بعد بگو
البته برای تو که نمیدونی فرقی نمیکنه
Allure sport برای chanel پر فروش ترین جنس ادکلن فروش ها است
بازم بهت میگم یک سر بزن جون قیمتش گرون شده عزیز
نمیدونم البته من 2 هته پیش allure homme که جعبه قهوه ای رنگ داره و هم قیمت allure sport هست از تندیس به قیمت 80 خریدم , شاید گرونتر شده ...
حالا واقعا" از allure sport خیلی خوشت میاد؟ به نظر من بیش از حد بوی شیرین داره و چون عطر خنک و باکلاسی هست و بخصوص اسم شنل روشه فروش خیلی بالایی داره درحالیکه من خودم allure homme رو خیلی بیشتر ترجیح میدم!

PRD_PHOTO_72_1125499968.jpg

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادکلن سیگار چنده ؟ اصلش البته

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

f@rshad_it

Registered User
لایک‌ها
0
نمیدونم البته من 2 هته پیش allure homme که جعبه قهوه ای رنگ داره و هم قیمت allure sport هست از تندیس به قیمت 80 خریدم , شاید گرونتر شده ...
حالا واقعا" از allure sport خیلی خوشت میاد؟ به نظر من بیش از حد بوی شیرین داره و چون عطر خنک و باکلاسی هست و بخصوص اسم شنل روشه فروش خیلی بالایی داره درحالیکه من خودم allure homme رو خیلی بیشتر ترجیح میدم!

این allure homme هست البته به allure قهوه ای معروفه اینی که تو خریدی 100% 50 میله چون تو ایران 50 میلش هست و قیمتش 69500 تومن هست
http://www.tehranperfume.com/dynamic.php?sys=shop&action=product&id=1326&site=main&la=fa

m1326.jpg

بعدش امکان نداره قیمت allure homme با sport یکی باشه شک نکن اونی که قیمتش با allure homme یکی بود 50 میلش بود که قیمتش 56000 تومن هست .

عزیز خودت متوجه شدی چی گفتی ؟! بالا میگی 50 میل الور قهوه ای 69500 بعد پایین میگی 100 میلش هم قیمت 50 میل الور اسپورت به قیمت 56 تومن؟! بعد جالبه من میگم 100 میل خریدم شما میگی مطمئنی که 50 میله؟!!:blink: جل الخالق ... !
از 10 تا فروشگاه هم قیمت گرفتم قیمت اسپورت و قهوه ای همه جا یکسانه در سایتهای خارجی هم قیمتشون کاملا برابره ...
مثل اینکه خیلی روی الور اسپورت تعصب داری!;)

f@rshad_it

Registered User
لایک‌ها
0
من یک جاهایی رو اشتباه کردم ولی هیچ وقت قیمت HOMME با HOMME SPORT یک نیست
ALLURE HOMME SPORT با قیمت 71000 تومن
http://www.tehranperfume.com/shop/main/319/fa

ALLURE HOMME با قیمت 65000 تومن همشون هم 100 میل پس نتیجه میگیریم یک کم گرون خریدی البته از یک کم بیشتریه
http://www.tehranperfume.com/shop/main/1326/fa

موفق باشی
شما اول سعی کن این اشتباهات فاحش رو کاهش بدی ثانیا" ...
اول گفتی خریدی 75 بعد گفتی 79 حالا هم لینک دادی که 71 تومن! برای الور قهوه ای هم یه جا لینک دادی 69500 حالا اینجا 65 !
درضمن شما اگه هر کدوم از اینها رو پایین 75 از فروشگاه های معتبر پیدا کردی جایزه داری! راستی مثل اینکه خیلی اصرار دارین که الور اسپرت گرون تر از الور قهوه ایه نه؟! خب 50 تومن گرونتر باشه مگه خوبی و بدی یه عطر رو صرفا" از روی قیمت تشخیص میدن؟!

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

masood_zahedan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.سايت ارتباط براي اولين بار در ايران داره ادكلنهاي بسيار خوشبوي منصور رو مي فروشه زنونه 75 تومن و مردونه 68 تومن.اطلاعات كاملو سايت زير بگيريد.

www.ertebat.biz

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
والا من که میگم توی ایران هیچ ادکنی اصل نیست و همش تقلب هست مگه بری دبی یا کیش اونم اگه توی کیش تقلب ندن:):rolleyes:

بالا