برگزیده های پرشین تولز

افزایش قد

nadim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 20 سالمه و قدم 166 هست
از سوم راهنمایی به بعد قد نکشیدم می خوام تا اونجایی که جا داره قد بلند تر بشم
کسی می دونه باید چه کار کنم
ممنون از همه دوستان

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
یه نرمشهای کششی هست که به رشد طولی کمک میکنه
بارفیکس هم خیلی موثره
و یا هورمون
ولی همه اینا در صورتیه که سن رشدت تموم نشده باشه
به این کفشهایی هم که تبلیغ میکنن اعتقاد ندارم میگن تا 30 سال به طول رشد 10 سانت هم کمک میکنه! آخه کسی که سر استخونش بسته شده چطوری میخواد رشد کنه!
آخرین روش هم عمل جراحی که پزشکها اصلا توصیه نمیکنن و تناسب دست و پارو هم بهم میریزه درد و دردسر داره گرونم هست!
برو دکتر غدد ببین چی میگه
خبرشو به منم بده:happy:

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
من 25 سالمه و قدم 194 سانته

میخوای یه مقدارشو بهت بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hossein_Best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم 18 سالمه و قدم 197 هست .
ما که خیری از قد بلند ندیدیم که شماها اینقدر دنبالشین .

nadim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه نرمشهای کششی هست که به رشد طولی کمک میکنه
بارفیکس هم خیلی موثره
و یا هورمون
ولی همه اینا در صورتیه که سن رشدت تموم نشده باشه
به این کفشهایی هم که تبلیغ میکنن اعتقاد ندارم میگن تا 30 سال به طول رشد 10 سانت هم کمک میکنه! آخه کسی که سر استخونش بسته شده چطوری میخواد رشد کنه!
آخرین روش هم عمل جراحی که پزشکها اصلا توصیه نمیکنن و تناسب دست و پارو هم بهم میریزه درد و دردسر داره گرونم هست!
برو دکتر غدد ببین چی میگه
خبرشو به منم بده
1- این نرمش های کششی را از کجا می تونم پیدا کنم ؟
2- راستش اصلا نمی تونم بارفیکس برم ( دوستم می گه که چون وزنت زیاده 76 کیلوام )
3- به نظرت هورمون خطرناک نیست ؟
4- به نظرت سر استخوان های من بسته شده ( از کجا باید بفهمم ) یعنی از کجا بایبد بفهمم که سن رشدم توم
شده یا نه ؟
5- دکتر غدد می تونه تشخیص بده رشد من تموم شده یا نه ؟
خبرشو به منم بده
باشه . چند سالته و قدت چقدره ؟
من 25 سالمه و قدم 194 سانته

میخوای یه مقدارشو بهت بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تیکه می اندازی ؟
خوب خدایی به نظرت 166 برای پسر اون هم تو 20 سالگی کوتاه نیست ؟

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11

من که خیلی از قدم راضیم و همیشه خدا رو شکر میکنم واقعاً باهاش حال میکنم

1-

تیکه می اندازی ؟
خوب خدایی به نظرت 166 برای پسر اون هم تو 20 سالگی کوتاه نیست ؟

چرا خیلی کوتاهه
من یه دوستی داشتم که مثل شما دنبال این بود که بلند تر بشه خیلی هم تلاش کرد ولی بی فایده
سعی کن باهاش کنار بیای
خیلی چیزای خوب دیگه هستن که میتونی بهشون فکر کنی

nadim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا که ما آدم ها همیشه قدر چیزهایی را که داریم نمی دونیم !
در ثانی قد متوسط بین 175 تا 180 است ! پس من کوتاه قد محسوب می شوم !

bahar_1986h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Where lonely angels sing you to your sleep
باید بری پیش دکتر غدد و برات عکس مینویسه.معمولا از استخوانهای دست و تشخیص میده که رشد متوقف شده یا هنوز جا داره. دیر اقدام کردی.همون سال که فهمیدی باید میرفتی ولی هنوزم امید هست با توجه به سنت.
حرکات کششی آیروبیک خیلی موثره.گرچه آقایون کسر شانشون میشه از این ورزش ولی کم کم آیروبیک برای آقایون هم داره تو باشگاه های ایران جا باز میکنه :دی

nadim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید بری پیش دکتر غدد و برات عکس مینویسه.معمولا از استخوانهای دست و تشخیص میده که رشد متوقف شده یا هنوز جا داره. دیر اقدام کردی.همون سال که فهمیدی باید میرفتی ولی هنوزم امید هست با توجه به سنت.
حرکات کششی آیروبیک خیلی موثره.گرچه آقایون کسر شانشون میشه از این ورزش ولی کم کم آیروبیک برای آقایون هم داره تو باشگاه های ایران جا باز میکنه :دی
خوب حالا چند تا سوال ؟ اگه مثلا دکتر رفتم و دکتر گفت که رشد شما متوقف شده من دیگه نباید آیروبیک کار کنم؟
یعنی دیگه اصلا اثر نداره ؟
شندیم بعضی ها می گن رشد قد تا 25 سالگی هست ! بعضی ها هم می گن تا 21 سالگی ! حالا این سن برای افراد مختلف متفاوته یا برای همه یکسانه ؟
من به شخصه نه آیروبیک و نه هیچ ورزش دیگه ای برام کسر شان نداره ( هرکاری لازم باشه خواهم کرد )

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3

تائید میگردد:D
وزنتم کم کن باعث میشه جاذبه زمین به طرف پایین بکشتت و قدت کوتاهتر شه:f34r: (جک گفتم)
بیشترین تبلیغهایی که من دیدم برا افزایش قد بوده روزنامه ها یا اینترنتو بگرد نرمش دارو کفش همه چی هست ولی با دکتر غدد مشورت کن که وقتو پولتو حروم نکنی
هورمون اگه خودت بی حساب مصرف کنی مثل هرچی دیگه خطر داره ولی اگه دکتر گفت میتونی مصرف کنی عمل هم نه به دردش نه ازبین رفتن میزونی بدنت نه به پولش نمی ارزه
(اگه راهی پیدا کردی به منم بگو;) )

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
ندیم جان هر مقدار قد شما هست و هر مقداری که تا حالا رشد کرده همون اندازه نرمال قدی هست که برای شما میتونه مناسب باشه و معمولا رشد قد یه چیز ارثی هست و با ورزش و نرمشو خوراکیهای مختلف حتی اگه از بچهگی هم کار بشه روش بیشتر از 3 یا 4 ثانتیمتر در نهایت بیشتر نمیتونه به قد شما کمک کنه
هر چی هست خدارو شکر کن که در عوض سالم و سلامتی و شاید خیلی بیشتر از اونای که 2 متر قد دارن از زندگیت لذت ببری هیچوقت فکر هورمون و عمل جراهی رو به ذهنت نیار که واقعا خطرناکه و چندین بار چندین نفر هم با این عمل دور جون شما فلج شدن و خودکشی کردن
موفق سربلند و ایرانی باشید

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
رفیق اصلا مشکلی نیست!!
ببین من یه کتاب خوندم خیلی جالب بود فکر کنم اسمش این بود"چگونه قد بلند شویم" توش ماجرای یه پسر تعریف کرده بود (آمریکایی) که از 155 قدش رو در مدت 13 سال به 2متر و خورده ای رسونده بود تازه هرجا دکتر میرفته میگفتن دیگه قد نمیکشی...
راه هایی که به ذهن من میرسه خدمت میگم(بعضی هاش رو تجربه کردم)
1.یه حجامت خاص وجود داره به اسم چهاربند که قد رو بلند میکنه من این کار رو کردم وپس از پایان قسمت چهارم حجامت قدم 6سانت بلند شد(حدودا" 1.5 سال)البته باید کلسیم زیاد میخوردم ولی چون نخوردم پوست کمر و دور زانو هام به علت اینکه یه دفعه قد کشیدم ترک ترک شده...
روش دوم بالا و پایین پریدن باعث میشه به سر استخوان ها فشار بیاد و باعث رشد میشه بهت توصیه میکنم والیبال یا بسکتبال بازی کنی.
یه چیز دیگه هم که خیلی تاثیر میزاره اینه که در مدت تمرین های ورزشی که انجام میدی به شدت شیر بخوری البته نه شیر پاکتی در مغازه ...اگه میتونی شیر گاو اصل گیر بیاری خیلی خوبه.
فقط باید اعتقاد داشته باشی که میتونی قد بکشی تصویر سازی ذهنی هم کمک میکنه حتی میتونی انقدر اعضای بدنت رو تحت کنترل بگیری که فعالیت هیپوفیزت رو زیاد کنی(نمونش زیاد بوده فکر نکن خالی بندی)
امیدوارم سال دیگه همین موقع قدت به 180 رسیده باشه اگه بخوایی میتونی.ضمنا پسرا تا 25 سالگی رشد میکنن.

nadim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفیق اصلا مشکلی نیست!!
ببین من یه کتاب خوندم خیلی جالب بود فکر کنم اسمش این بود"چگونه قد بلند شویم" توش ماجرای یه پسر تعریف کرده بود (آمریکایی) که از 155 قدش رو در مدت 13 سال به 2متر و خورده ای رسونده بود تازه هرجا دکتر میرفته میگفتن دیگه قد نمیکشی...
1.یه حجامت خاص وجود داره به اسم چهاربند که قد رو بلند میکنه من این کار رو کردم وپس از پایان قسمت چهارم حجامت قدم 6سانت بلند شد(حدودا" 1.5 سال)البته باید کلسیم زیاد میخوردم ولی چون نخوردم پوست کمر و دور زانو هام به علت اینکه یه دفعه قد کشیدم ترک ترک شده...
روش دوم بالا و پایین پریدن باعث میشه به سر استخوان ها فشار بیاد و باعث رشد میشه بهت توصیه میکنم والیبال یا بسکتبال بازی کنی.
یه چیز دیگه هم که خیلی تاثیر میزاره اینه که در مدت تمرین های ورزشی که انجام میدی به شدت شیر بخوری البته نه شیر پاکتی در مغازه ...اگه میتونی شیر گاو اصل گیر بیاری خیلی خوبه.
فقط باید اعتقاد داشته باشی که میتونی قد بکشی تصویر سازی ذهنی هم کمک میکنه حتی میتونی انقدر اعضای بدنت رو تحت کنترل بگیری که فعالیت هیپوفیزت رو زیاد کنی(نمونش زیاد بوده فکر نکن خالی بندی)
امیدوارم سال دیگه همین موقع قدت به 180 رسیده باشه اگه بخوایی میتونی.ضمنا پسرا تا 25 سالگی رشد میکنن.
ممنون دوست عزیز
انقدر از پستت خوشم اومد که حیفم اومد ازت تشکر نکنم
ای کاش اینجا دکمه تشکر هم داشت

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مخلصتم!
ضمنا به فرض محال این کارا رو کردی و قدت بلند نشد ذره ای ناراحتی نداره همیشه سعی کن روحت بزرگ باشه!

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
منم كمك
39.gif

من 14 سالمه ... قدم هم تا سال پيش (‌ دوم راهنمايي ) خوب بود ! ( 165 )
ولي از سال پيش خودمو عادت دادم به خوردن شير ( البته قبلا هم مي خوردم ولي با قهوه يا كاكائو
82.gif
) و توي اين يك سال قدم خيلي خوب رشد داشته ! ( 170 )

مي خواستم اينو بگم كه با كارهاي اضافي ميشه به رشدت كمك كني كه نيازي به جراحي و ... هم نباشه
57.gif

چه مي كنه اين شير ( البته پاستوريزه
39.gif
)

سال ديگه اومدي سراغ ما اون پايين ها رو هم نگاه بكني ها:lol:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
رفیق اصلا مشکلی نیست!!

شما چند سالگی حجامت کردی؟؟ من شنیدم حجامت زیر 10 سالگی قد رو بلند می کنه و بالای اون تاثیر نداره
از کجا حجامت کرد؟؟ (در ضمن 1.5 سال ؛ 6 سانت اونقدری نیست که پوست ترک بخوره؟)

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
سلام.

برو در این سایت شاید یک چیزهایی بدست بیاری.

اون جوری که سایت می گه مرکز رشد و افزایش قد ایران است که با یکسری نرمش و حرکات کششی باعث افزایش قد می شه.

اون جوری که سایت می گه تا حالا بیشترین افزایش قد رو دختری به طول 12 سانت داشته.

تو برو شاید بدردت بخوره.

همون جوری که بزرگانی که در این تاپیک گفتند تغذیه از مهمترین عوامل رشد است و همین طور عوامل وراثتی گرچه همیشه عوامل وراثتی دخیل نیستند و به عوامل محیطی هم بستگی دارد.

در ضمن این دمپایی ها و صندلی ها و آمپول ها که تبلیغ می کنند به نظر من تاثیر ندارند چون اگه داشتند خود مردم اون کشور اون اجناس رو می خریدند.

اینم سایت.

http://www.zohal.ir

در ضمن قد داداشم 168 هستش ولی به فکر این جور چیزا نیست و قد خودم 173 هست.

امیدوارم موفق باشی و به آرزوت برسی.

با سعی و کوشش همه چیز امکان پذیر هست.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
حجامت همونه که تیغ میزنن تا خون در بیاد؟:blink:
در ادامه روشهای ترسناک یکی دوتا هم من اضافه کنم:f34r:
بگو دستاتو ببندن به بارفیکس به پاهاتم وزنه وصل کنن و از خونه برن بیرون 2 ساعت بعد بیان بازت کنن

یه وسیله هست که قبلا برا شکنجه استفاده میشد ام به این جزئیات فکر نکن . بگو یه وسیله درست کنن کا با چرخوندن یه اهرم قسمت پایینش از بالاش فاصله بگیره . هر قسمت هم با فاصله 2 تا میخ طویله بکارن
روش استفاده: دست و پاهاتو از 4 طرف به میخ ببندن و اهرمو بچرخونن تا جایی که احساس کنی داری منفصل میشی . بعد برن از خونه بیرون 1 ساعت بعد بیان هر روز چند سانت به کشیدن دستگاه اضافه کنند
(بیرون رفتن اهل خونه برا اینه که کمکت نکنن و نکته مهمی نداره!)

nadim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حجامت همونه که تیغ میزنن تا خون در بیاد؟:blink:
در ادامه روشهای ترسناک یکی دوتا هم من اضافه کنم:f34r:
بگو دستاتو ببندن به بارفیکس به پاهاتم وزنه وصل کنن و از خونه برن بیرون 2 ساعت بعد بیان بازت کنن

یه وسیله هست که قبلا برا شکنجه استفاده میشد ام به این جزئیات فکر نکن . بگو یه وسیله درست کنن کا با چرخوندن یه اهرم قسمت پایینش از بالاش فاصله بگیره . هر قسمت هم با فاصله 2 تا میخ طویله بکارن
روش استفاده: دست و پاهاتو از 4 طرف به میخ ببندن و اهرمو بچرخونن تا جایی که احساس کنی داری منفصل میشی . بعد برن از خونه بیرون 1 ساعت بعد بیان هر روز چند سانت به کشیدن دستگاه اضافه کنند
(بیرون رفتن اهل خونه برا اینه که کمکت نکنن و نکته مهمی نداره!)

:blink::blink::blink:
راستی نظرت را راجع به اون لینکی که دادم نگفتی ؟

بالا