برگزیده های پرشین تولز

میزان درآمد ماهیانتون چقدره و بزرگترین هدفتون چیه؟

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
سلام
پسری ۱۵ ساله هستم اهل تبریز تا ۱۲ سالگی با بچه ها تو محله گل کوچیک بازی میکردم ولی از ۱۳ سالگی تا الان مشغول کسب درآمد از نت و این جور چیزا هستم.
درآمد: به لطف خدا از ۱.۵ تا ۲ میلیون متغیر هستش
هدف های من :
۱.وارد نشدن پول حرام به درآمدم
۲.رضایت خداوند و پدر و مادرم از من
۳.قبولی تو آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان (لطفا دعام کنید)
۴.گسترش درآمدم
۵.استفاده از پولم : رفتن به هتل های لوکس پنج ستاره , سفر دور دنیا , ماشین , خونه کلا عشق و حال چون دنیا ۲ روزه...
ارث هم باسه بچه هام باقی نمیزارم اگه لیاقت داشته باشند خودشون بهتر از من پول درمیارن و زندگی میکنند...
علت موفقیتم: فقط علاقه و لطف خداوند
یه نصیحت برادرانه (البته کوچیک شما هستم): اگه میخواین موفق باشین , کار کردن باسه دولت , شرکت و اینجور چیزارو فراموش کنید و مستقل کار کنید چون هیچ کسی به خاطر کار تو دولت , شرکت و... تا به حال میلیونر نشده است.
چقدر عالی:general704::general707:

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,983
پس این چیزایی که تو امضاتون هست هیچکدومش نون نداده براتون؟
از این فروشگاهی که تاو امضاتون هست چیزی در نمیاد؟
نه به جون خودم اون سایت کلا روزی 25 تا ورودی گوگل داره درآمدش کجا بود؟! یارانه هم که به من نمیدن میدن به سرپرس خانهوار!!!
اگر پول داشتم که آگهی کار نمیزدم
https://forum.persiantools.com/threads/جویای-کار-در-کرمان.808834
در کل الان این شکلی شدم

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ببخشید دوست عزیز اصلا با این حرفتون موافق نیستم و خودتون رو با این حرفها گول نزنید
خودمو گول نمیزنم و واقعیت را میگم،اگر همچنین درآمدی هم داشته باشم بازم بهش نمیگم نون حلال!!!وقتی 2-3%بانک حکم نزول داره سود50-100%روی یک غذا یا شیرینی یا مبلمان حتی با خواب پول اسمش نون حلال نمیشه

mahdi0014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خودمو گول نمیزنم و واقعیت را میگم،اگر همچنین درآمدی هم داشته باشم بازم بهش نمیگم نون حلال!!!وقتی 2-3%بانک حکم نزول داره سود50-100%روی یک غذا یا شیرینی یا مبلمان حتی با خواب پول اسمش نون حلال نمیشه
این دیگه بحثش جداست و برمیگرده به وجدان انسان
آدمی داریم طبق تعرفه ای که مشخص شده روی قیمت کالای خود میکشد
آدمی هم داریم به قول شما ۵۰الی ۱۰۰ درصد روی قیمت کالای خود میکشد
مونده به خود آدم که چه راهی رو برای تجارت انتخاب میکنه یکی از راه حلال پول درمیاره و یکی هم از راه حرام
ولی هر جوری که پول درمیارن باید اون یکی دنیا هر دو تا شون جوابگو باشند

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
در مورد میزان سود...
اونایی که مرجع دارن که باید از خودشون بپرسن ، اما:
س 1612: گرفتن چه مقدار سود در فروش کالا مجاز است؟

ج: سود گرفتن حدّ معيّنى ندارد، بنا بر اين تا وقتى که به حدّ اجحاف نرسيده و بر خلاف مقرّرات دولت هم نباشد، اشکال ندارد، ولى افضل بلکه مستحب آن است که فروشنده به آن مقدار سودى که هزينه‏هايش را تأمين مى‏کند، اکتفا نمايد.
وقتی یه مغازه ماهی مثلا 15 اجاره ش هست ، 3 فروشنده میگیره..مالیات و شارژ و ... هم 2 تومن..میشه ماهی 20 هزینه ...
مثال بگیریم 100 میلیون پول جنس باشه که باید بده به تولید کننده ، یعنی 20% بکشه روی جنس..هزینه ش تامین میشه..
از این بیشترش دیگه میشه سود..
حالا یکی 5% میگیره..یکی 20% .. من مغازه ای میشناسم تا 700% هم میگیره ! :D
البته هر پولی خوردن نداره .. یه جا باید پس بدی!

RolandE-iS-The-BesT

Registered User
لایک‌ها
143
نه به جون خودم اون سایت کلا روزی 25 تا ورودی گوگل داره درآمدش کجا بود؟! یارانه هم که به من نمیدن میدن به سرپرس خانهوار!!!
در کل الان این شکلی شدم
فعلا دنبال پول نباش و عجله ای نکن براش
درستو زودتر تمام کن و در کنارش یه کار مرتبط با درست حتی بصورت کارآموز و مجانی انجام بده (اگر نیاز به پول داری برو کارگری کن هر کاری مثلا ظرفشویی و به حرف و حدیث دیگران هم اهمیت نده)
وضعیت سربازیت روشن نشه کمتر کسی بهت کار میده. این بهترین کاری هست که الان می تونی انجام بدی
یا برو یا اگر می تونی معاف شو یا برو یه کشور دیگه کار کن مثل ترکیه یا عمان و دیگه هم برنگرد

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
در کل الان این شکلی شدم
دمت گرم پسر خیلی بات حال میکنم فقط به عشق خودت میام پی تی !!!! :general404::);)

MajidMasrouri

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
170
فعلا بين ٥ الي ١٥

كوتاه مدت: پورشه
بلند مدت: ميلياردر

با توجه به درامدم نسبت به سنم (١٨ سال) باور دارم به هدفم ميرسم!

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
پولدارشدن دقیقا متضاد با صاف و صادق بودن با مشتری هست...توی این دوره هرکسی گفت از راه حلال و صداقت پولدار شدم باید شک کرد،سود و پول و رشد و ترقی مادی دقیقا در دروغ و حرامخواری هست
عجب حرف عبثی ! هر کی پولدار شد دروغگو و حرامخوار هست پس به فرموده حضرتعالی؟؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
عجب حرف عبثی ! هر کی پولدار شد دروغگو و حرامخوار هست پس به فرموده حضرتعالی؟؟
بعد تنبل های نا امید از دنیا و نالان از دولت و خونواده راست گو و حلال خور هستن .

اینقدر بی حالن که نمیتونن چند سال 5 صب بیدار شن برن سر کار و خورد خورد یه سرمایه ای جور کنن و فقط میشینن به پدر پولدارها فحش میدن .

از پایین به بالا میرن و از بالا به پایین سقوط میکنن
.... از صفر به صد میرسن ، یه زحمتی بکشید با هر کاری استارت بزنید شاید روز اول ببرنت سر زمین گوجه بچینی ، سال بعد رب گوجه میفروشی و خدا بخواد چند سال بعد صادر کننده رب گوجه ای .

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
بعد تنبل های نا امید از دنیا و نالان از دولت و خونواده راست گو و حلال خور هستن .

اینقدر بی حالن که نمیتونن چند سال 5 صب بیدار شن برن سر کار و خورد خورد یه سرمایه ای جور کنن و فقط میشینن به پدر پولدارها فحش میدن .

از پایین به بالا میرن و از بالا به پایین سقوط میکنن
.... از صفر به صد میرسن ، یه زحمتی بکشید با هر کاری استارت بزنید شاید روز اول ببرنت سر زمین گوجه بچینی ، سال بعد رب گوجه میفروشی و خدا بخواد چند سال بعد صادر کننده رب گوجه ای .

با شما مخالفم
من از اون کسایی ام که پدر فوقرالعده بی پولی داشتم که تو فراهم کردن امکانات اولیه زندگی مشکل داشت

از زمان دبیرستان سر کار میرفتم ، وقتی رفتم خدمت اومدم روز سوم رفتم سر کار
هر کاریم کردم کارگری بود همیشه کارگری کردم میشه گفت بعد ۱۰ سال حداقل کار کردن چیزی ندارم
چون زندگی خرج داره چون پول پیش و اجاره من میدم خونه پدرم مفتی ننشستم
یه بیماری به وجود اومد ۱۸ میلیون پولم رفت
هم کار کردم هم درس خوندم کلی هزینه تحصیلم شد الانم مدرک دارم اما باید بزارم دم کوزه آبشو بخورم

پس ربطی به تنبلی و این چیزا نداره
اتفاقا بنظر من آدما خوش خواب و تنبل مغزشونو به کار میندازن اتفاقا راحتر پول در میارن از من یکی بیشتر میارن
چند نمونه دیدم ۲ موردش رفیق خودم بودن

از قدیم گفتن برا پول در آوردن باید فکرش کار کنه

خود من فکرم کار نکرد از سلامتی و توانم و جونم مایه گذاشتم کار کردم یه حقوق کم گیرم میومد اما دوستم فکر کرد فکرش کار کرد با کمترین استرس و اذیت شدن ۳ برابر من پول در میاورد راحت آخرش از ایران رفت شرکت راه انداخت

Last edited:

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
با شما مخالفم
من از اون کسایی ام که پدر فوقرالعده بی پولی داشتم که تو فراهم کردن امکانات اولیه زندگی مشکل داشت

از زمان دبیرستان سر کار میرفتم ، وقتی رفتم خدمت اومدم روز سوم رفتم سر کار
هر کاریم کردم کارگری بود همیشه کارگری کردم میشه گفت بعد ۱۰ سال حداقل کار کردن چیزی ندارم
چون زندگی خرج داره چون پول پیش و اجاره من میدم خونه پدرم مفتی ننشستم
یه بیماری به وجود اومد ۱۸ میلیون پولم رفت
هم کار کردم هم درس خوندم کلی هزینه تحصیلم شد الانم مدرک دارم اما باید بزارم دم کوزه آبشو بخورم

پس ربطی به تنبلی و این چیزا نداره
اتفاقا بنظر من آدما خوش خواب و تنبل مغزشونو به کار میندازن اتفاقا راحتر پول در میارن از من یکی بیشتر میارن
چند نمونه دیدم ۲ موردش رفیق خودم بودن

از قدیم گفتن برا پول در آوردن باید فکرش کار کنه

خود من فکرم کار نکرد از سلامتی و توانم و جونم مایه گذاشتم کار کردم یه حقوق کم گیرم میومد اما دوستم فکر کرد فکرش کار کرد با کمترین استرس و اذیت شدن ۳ برابر من پول در میاورد راحت آخرش از ایران رفت شرکت راه انداخت
ممنون از توضیحات شما
میشه بپرسم اون دوستتون چیکار میکنه؟!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ممنون از توضیحات شما
میشه بپرسم اون دوستتون چیکار میکنه؟!

اون زمان رفت یه شرکت کوچیک ( اونجا کمپانی میگن ) راه انداخت تو کارا سیستما حفاظتی
از این درا قفل شو ایمنی ، دوربین مدار بسته و .....
اون زمان با یاهو مسنجر باهاش صحبت میکردم بعد تو فیسبوک
خیلی وقته ازش بیخبرم ، دیگه تحویلمون نگرفت

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
ممنون از پاسختون
ایشالا شما هم به هدفتون در این زندگی برسین!
فقط پشتکار داشته باشین

بالا