برگزیده های پرشین تولز

بازیهای برتر ژانر : اکشن سوم شخص

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معرفی و تبادل نظر و راهنمایی پیرامون بهترینها در این سبک از بازی .

همچنین پاسخگویی به سوالات پیش آمده از این گونه بازیها .:cool:

البته فکر می کنم که بیشتر به بحثهای اجمالی و کوتاه بپردازیم بهتر است :blush:

در نتیجه اگر بازی خاصی به بحث تخصصی ترداشت

اشخاص می توانند تاپیکهای مجزا برای معرفی آن بازی خاص ایجاد کنند و علاقه مندان نیز با آنها همکاری داشته باشند .

;)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
شکی نیست که اولین گیمی که موقع صحبت از این سبک یاد آدم میاد سری Max Payne است که هر دو تاشون گیم های فوق العاده ای بودند.
گیم های خوب دیگه تو این سبک:
1. بهترین گیمی که خود من توی این سبک بازی کرده ام Blade of Darkness گیم بی نهایت قشنگی که خیلی ها به عنوان گیم ادونچر یا Role-Playing ازش نام می برند ولی خوب واقعا به اکشن نزدیک تره.
چققققققققدر 5-4 سال پیش که این گیم اومد از بازی کردن این گیم لذت بردم... :happy:
با چه شکوهی کلمه اهورامزدا توی این گیم گفته می شد!
sad24.gif

2. سری Legacy of Kain خصوصا بازی Soul Reaver 1&2. بازی های بسیار تمیز ولی نه چندان معروف. زیباترین معماها رو توی این گیم ها تا حالا دیده ام.
3. بازی جدید Getting Up: Conetnts Under Pressure هم گیم خیلی نازی بود.

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
Max Payne در زمان خودش انقلابي بين بازيها ايجاد كرد كه اثراتش هنوز هم در خيلي از بازيها ديده ميشه. گذشته از سبك بازي گرافيك و انجين اين بازي هم در زمان خودش شاهكار به حساب ميومد.
Metal Gear Solid هم يكي از زير شاخه هاي سبك اكشن سوم شخص هست كه ميشه گفت پايه گزار اين سبك هست و بازيهايي مثل Splinte Cell از اين بازي الگو گرفته اند

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
Dark Earth به جرات میتونم بگم فوق العاده ترین بازی که تا الان بازی کردم یه بازی عالی و بسیار خوب در زمان خودش یعنی سال 96-97 یعنی یچیزی بود این بازی که نگو و نپرس یادمه به خاطر این بازی مجبور شدن ارتقا رم بدم و 32 مگش کنم .
این بازی فوق العاده از نظر گرافیکی از زمان خودش خیلی جلوتر بود یه محیط کاملا سه بعدی بود که اکثرش نقاشی بود نقاشیهای استادانه خودتون تو عکس میتونید ببنید که این بازی واقعا گرافیک عجیبی تو سال 97 داشت و شاید تا چند سال بعدش هم بازی نتونست حتی با تکنیک استفاده از نقاشی در بکگراند به همچین گرافیکی برسه , داستان بازی هم عالی بود و خیلی روش کار شده بود.
بازی فکری و مبارزهای بود این بازی به نوعی صاحب سبک هم هست و خیلی بازیها بعدش از این بازی کپی برداری کردن .
سال 97 این بازی Game Of year یا بازی سال هم شد چون اصلا اون موقع همچین بازی با اون گرافیک یعنی یچیزی فراتر از تفکر همه بود تقریبا تمام صحنهای بازی نقاشی شده بوده . یادمه بازی این بازی هم مثل Monkey Island جزو اولین بازیهای 2 CD بود .
این بازی برای شرکتی به نام MicroProse بود که سال 2001 توسط Hasbro Interactive خریداری شد که اون زمان Infogrames نام گرفت ولی 1-2 سال بعد با خرید کمپانی Atari دیگه اسمش رو عوض کرد و همین atari گذاشت .

dke04.jpg

darkearth.jpg

http://www.justadventure.com/Walkthroughs/Crash4Ever/PAST/darkfiles/hints.shtm

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
همون طور که گفته شد سری Legacy of Kain من که با این سری با تک تک قسمت هاش زندگی کردم تقریبا جزو معدود گیم های سوم شخصی بود که تا آخر رفتم و حتی مشتاق بودم ( و هنوز هم هستم ) تا آخر برم ( به خاطر ویندوز XP قسمت ها قدیم رو نمی تونم بازی کنم ) البته هر کدوم رو حداقل 2 بار بازی کردم

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
شکی نیست که اولین گیمی که موقع صحبت از این سبک یاد آدم میاد سری Max Payne است که هر دو تاشون گیم های فوق العاده ای بودند.
گیم های خوب دیگه تو این سبک:
1. بهترین گیمی که خود من توی این سبک بازی کرده ام Blade of Darkness گیم بی نهایت قشنگی که خیلی ها به عنوان گیم ادونچر یا Role-Playing ازش نام می برند ولی خوب واقعا به اکشن نزدیک تره.
چققققققققدر 5-4 سال پیش که این گیم اومد از بازی کردن این گیم لذت بردم... :happy:
با چه شکوهی کلمه اهورامزدا توی این گیم گفته می شد!
sad24.gif

2. سری Legacy of Kain خصوصا بازی Soul Reaver 1&2. بازی های بسیار تمیز ولی نه چندان معروف. زیباترین معماها رو توی این گیم ها تا حالا دیده ام.
3. بازی جدید Getting Up: Conetnts Under Pressure هم گیم خیلی نازی بود.
من رو كه حسابي وسوسه كردي Blade of Darkness رو بازي كنم :D الان هم دارو دانلودش ميكنم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
من رو كه حسابي وسوسه كردي Blade of Darkness رو بازي كنم :D الان هم دارو دانلودش ميكنم

آفرین.
clap.gif

مطمئن باش پشیمون نمیشی. گیمیه قشنگ، هیجانی، واقعی و خونین، و با داستان خیلی زیبا. یادت باشه اگر تمام جامخفی هاش رو پیدا نکرده باشی نمی تونی مرحله آخر مخفیش رو بری و به جاش دوباره میاردت توی نقشه، در حالی که نقاطی که جا مخفیشون کشف نشده چشمک می زنند.
مرحله آخرش خیلی خیلی قشنگه هر جوری شده ببینش. :)

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
آفرین.
clap.gif

مطمئن باش پشیمون نمیشی. گیمیه قشنگ، هیجانی، واقعی و خونین، و با داستان خیلی زیبا. یادت باشه اگر تمام جامخفی هاش رو پیدا نکرده باشی نمی تونی مرحله آخر مخفیش رو بری و به جاش دوباره میاردت توی نقشه، در حالی که نقاطی که جا مخفیشون کشف نشده چشمک می زنند.
مرحله آخرش خیلی خیلی قشنگه هر جوری شده ببینش. :)

جدی یه همچین بازی کخ تو ازش اینطور تعریف میکنی وجود خارجی داره.:(
البته فکر کنم شما همه بازیها را دوست دارید.نه!:rolleyes:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
جدی یه همچین بازی کخ تو ازش اینطور تعریف میکنی وجود خارجی داره.:(
البته فکر کنم شما همه بازیها را دوست دارید.نه!:rolleyes:

آره ایناهاش (از IGN نمره 8.8 از 10 گرفته):
http://pc.ign.com/articles/153/153870p1.html
بازی هایی که من اینجا معرفی کردم مال تجربه 20 ساله گیم بازی کردنمه.
gamer4.gif

بعد از 20 سال آدم انقدر بازی قشنگ که دیده. :happy:
اتفاقا من از یه سری بازی ها هم خوشم نمیاد مثل همین Doom 3 با این همه ادعاش که توی تاپیکش هم نوشتم ازش اصلا خوشم نمیاد. :(

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

prince_of_persia_the_sands_of_time1b.jpg

یکی از برترین بازیهای ژانر " اکشن سوم شخص " به نظر من بازی ,
Prince Of Persia : The sands Of Time
است .

برای اولین بار " یوبی سافت " توانست نوعی جدید و سبکی جدید از بازیها را روانه بازارها کند و بعد از آن نیز شماره های بعدی بازی . . . . .

حتی از نظر داستانی , یکی از بازیهای نمونه در این سبک به شمار می آید چون هر سه شماره آن به نحوی در تکامل یک داستان بسیار مهیج نقش بسزایی را ایفا کرده اند .:happy:

نمی دانم آیا ادامه ای برای این سری بازی ساخته خواهد شد یا نه ؟؟؟

از دوستان کسی اطلاعی در این رابطه ندارد ؟!؟!؟:cool:

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
mahi58

من هم کاملا با شما موافقم
این مجموعه واقعا بی نظیر بود .:cool:

BENBANDU
Metal Gear Solid هم يكي از زير شاخه هاي سبك اكشن سوم شخص هست كه ميشه گفت پايه گزار اين سبك هست و بازيهايي مثل Splinte Cell از اين بازي الگو گرفته اند
دقیقا یادمه که برای اولین بار , زمانی که متال گیر رو دیدم , حدود 2 ساعت پی دی پی مشغول بازی بودم :wacko:

من رو كه حسابي وسوسه كردي Blade of Darkness رو بازي كنم الان هم دارو دانلودش ميكنم
ای ول ,دانلود می کنید ! پس سرعت اینترنت خوبی دارید .:cool:
خوش بحالتان .:rolleyes:

* * * * * * *

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
blade of darkness زیادی سخت بود!
از بازی های قدیمی با MDK خیلی حال کردم.

phonixy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم با Don Thomas موافقم Prince Of Persia فوق العاده بود در ضمن در مورد اين سوال كه
Don Thomas
نمی دانم آیا ادامه ای برای این سری بازی ساخته خواهد شد یا نه ؟؟؟

از دوستان کسی اطلاعی در این رابطه ندارد ؟!؟!؟
من چند وقت پيش تو اينترنت ديدم تو يه سايتي نوشته بود ادامه اي براي اين بازي ساخته نخواهد شد و اگر ساخته بشه با موضوع شنهاي زمان نخواهد بود و موضوعي متفاوت خواهد داشت، حالا نمي دونم تا چه حد درسته؟!!

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم با Don Thomas موافقم Prince Of Persia فوق العاده بود در ضمن در مورد اين سوال كه من چند وقت پيش تو اينترنت ديدم تو يه سايتي نوشته بود ادامه اي براي اين بازي ساخته نخواهد شد و اگر ساخته بشه با موضوع شنهاي زمان نخواهد بود و موضوعي متفاوت خواهد داشت، حالا نمي دونم تا چه حد درسته؟!!

بازی assassin creed توسط تیم prince of persia داره ساخته میشه که اونم مثل pop یک trilogy و یا همان سه گانه است..... من عاشق prince هستم ولی وقتی trailer این بازی جدید رو دیدم چندان خوشم نیومد ... :hmm:

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من برترین بازی این سبک از نظر روان بودن بازی ؛ محیط گرافیکی ؛ و موسیقی و همچنین game play سری tomb raider هستش ولی از نظر داستانی و نو گرایی و ذوق کاری به سری metal gear solid رای میدم;)

بالا