برگزیده های پرشین تولز

انتشار تصاوير دلخراش گرسنگي و مرگ كودكان يتيم در عراق

inner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انتشار تصاويري دلخراش از گرسنگي و مرگ كودكان عراقي يكي از يتيم خانه‌هاي شمال غرب بغداد از يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني آمريكا شوك تازه‌ و رسوايي بزرگي به همراه داشته است.

5xyqblw.jpg

به گزارش فارس، در اين تصاوير كه از شبكه تلويزيوني "سي‌بي‌اس" آمريكا پخش شد ده‌ها كودك عراقي پوست بر استخوان چسبيده را نشان مي‌دهد كه برخي از آنها به تخت خواب بسته شده و برخي ديگر برهنه بر مدفوع خود مي‌غلتيدند و برخي نيز به اندازه‌اي بي حال بر زمين افتاده‌اند كه گويي جان در بدن ندارند.
اين شبكه در گزارش خبري روز دوشنبه خود اعلام كرد كه اين كابوس جديد زماني گريبان نيروهاي آمريكايي و عراقي را گرفت كه آنها بطور اتفاقي وارد يتيم‌خانه كودكان استثنايي "الحنان" واقع در شمال غرب بغداد شده و با اين صحنه مواجه شدند.
بنا بر اين گزارش،‌ نوري مالكي، نخست‌وزير عراق اعلام كرده است كه تحقيقاتي را براي تنبيه مقصران آغاز خواهد كرد.
در اين گزارش آمده است كه اين كودكان براي رسيدگي و درمان به مركزي درماني كودكان اعزام شدند.
گروهبان "ميشل گيبسون" از لشكر 82 هوابرد ارتش آمريكا به شبكه خبري سي‌بي‌اس گفت: «آنها در اين يتيم‌خانه با پيكرهاي متعددي از اين كودكان مواجه شدند كه بر كف اتاق افتاده بودند. در ابتدا گمان مي‌رفت همه اين كودكان مرده‌اند. آنها توپي را به زمين انداختند تا مشاهده كنند واكنشي از سوي اين كودكان مشاهده مي‌شود كه ناگهان يكي از آن كودكان نزار سر بلند كرده و نگاهي به آنها انداخته و سپس بي‌حال مي‌شود. اين واكنش باعث مي‌شود كه سربازان فرياد بزنند "آه، آنها زنده‌اند".»
بنا بر اين گزارش، در اين يتيم‌خانه نيروهاي مذكور 24 پسر بچه استثنايي يافتند كه برخي از آنها نشانه‌هاي گرسنگي و بي‌توجهي شديد را به هرماه داشتند و پزشكان در ابتدا گمان مي‌كردند دستكم يكي از اين كودكان جان سپرده است.
گيبسون در ادامه توضيحات خود درباره صحنه مواجهه به اين كودكان افزود: «هزاران مگس بر بدن او پرواز مي‌كردند و او قادر نبود تكان بخورد. ما مجبور بوديم كه سرش را بلند كنيم تا ببينيم زنده است يا خير. تنها مردمك چشمانش تكان مي‌خورد. مگسها در گوش، چشم،‌دهان و زخم‌هاي بدنش نشسته بودند.»

در بيانيه‌اي كه از سوي مالكي در اين باره انتشار يافت دستور دستگيري كاركنان اين يتيم‌خانه صادر شده و قول تحقيق و تنبيه عوامل اين امر ارايه شده است.

AntiRel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گرسنگی کودکان ایرانی، عراقی، فلسطینی و هرجای دنیا دردناک و واقعاً باعث تاسف است

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
افریقا از این بدتره :(

ای روزگار کثیف!

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا حالم بد شد چرا باید یه همچین اتقاق هایی بیافته
ولی راستی چه قدر ما داریم کمک می کنیم که این اتفاق ها نیافته ؟؟

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
بازم دم آمریکایی ها گرم که باعث شدن این موضوع آشکار بشه , البته حدس میزنم بعد من یکی بیاد بگه خودشون باعث این کار شدن ! ببینیم پیشبینی من تا چه حد درست از آب در میاد .

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم دم آمریکایی ها گرم که باعث شدن این موضوع آشکار بشه , البته حدس میزنم بعد من یکی بیاد بگه خودشون باعث این کار شدن ! ببینیم پیشبینی من تا چه حد درست از آب در میاد .
خوب پس کی باعث و بانی بود؟

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
خوب پس کی باعث و بانی بود؟

به به جناب مرغابی سلام
قربان از این که باعث شدین پیشبینی بنده به واقعیت بپیونده تشکر میکنم.
و اما پاسخ شما :
یعنی شما میفرمایین اگر مالکی بیاد تو خونه زنشو کتک بزنه هم تقصیر آمریکایی هاست ؟
(مالکی رو که میشناسین ؟ )
یعنی شما میفرمایین قبل از حمله آمریکایی ها همچین اتفاقی رخ رنداه ؟ یا اگر کسی از حزب بعث این موضوع رو کشف کرده بود اصلا کاری انجام میداد ؟ یا یه رشوه کوچولویی میگرفت میرفت پی کارش ؟
یعنی شما میفرمایین توی ایران خودمون اصلا یه همچه چیزایی وجود نداره ؟
یعنی شما میفرمایین اگر توی هر کشوری از جهان هر اتفاق بدی بیفته تقصیر آمریکایی هاست ؟
خودمونیم اما من فکر میکنم اگر آمریکا وجود نداشت یا اینقدر قوی نبود مردم جهان سوم چیزی نداشن که تو اخبارشون بگن.
نتیجه :
آمریکایی ها واقعا آدمای بدی هستن که فساد رو هرجایی که باشه نشون میدن چه توی ابوغریب که تمام مسئولای آمریکاییش زندونی شدن و چه توی این پرورشگاه که چون مسئولاش عرب هستن احتمالا براشون اتفاقی نمیافته حد اکثر این که پستشون عوض بشه , درست مثل کشور خودمون .
بدرود​

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

به به جناب مرغابی سلام
قربان از این که باعث شدین پیشبینی بنده به واقعیت بپیونده تشکر میکنم.
و اما پاسخ شما :
یعنی شما میفرمایین اگر مالکی بیاد تو خونه زنشو کتک بزنه هم تقصیر آمریکایی هاست ؟
(مالکی رو که میشناسین ؟ )
یعنی شما میفرمایین قبل از حمله آمریکایی ها همچین اتفاقی رخ رنداه ؟ یا اگر کسی از حزب بعث این موضوع رو کشف کرده بود اصلا کاری انجام میداد ؟ یا یه رشوه کوچولویی میگرفت میرفت پی کارش ؟
یعنی شما میفرمایین توی ایران خودمون اصلا یه همچه چیزایی وجود نداره ؟
یعنی شما میفرمایین اگر توی هر کشوری از جهان هر اتفاق بدی بیفته تقصیر آمریکایی هاست ؟
خودمونیم اما من فکر میکنم اگر آمریکا وجود نداشت یا اینقدر قوی نبود مردم جهان سوم چیزی نداشن که تو اخبارشون بگن.
نتیجه :
آمریکایی ها واقعا آدمای بدی هستن که فساد رو هرجایی که باشه نشون میدن چه توی ابوغریب که تمام مسئولای آمریکاییش زندونی شدن و چه توی این پرورشگاه که چون مسئولاش عرب هستن احتمالا براشون اتفاقی نمیافته حد اکثر این که پستشون عوض بشه , درست مثل کشور خودمون .
بدرود​
اقا من کاری به این کارا ندارم
فقط میدونم همه چیز زیر سر این امریکاییهاست

وسلام

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
خوبه یه آمریکایی هست که بشر همه چی رو بنداذه گردنش! یعنی مردم تا 500 سال پیش که آمریکت نبود چی کار میکردن؟!
تازه، نباید برای همه چی دل سوزوند! قطعا یه فرقی بین شما که پشت کامپیوترت نشستی و عکس رو میبینی، با کسی که توی عکسه هست! و این که جاتون عوض بشه، امکانش نبوده! تازه اگه یه عده ای بمیرن، وضع جهان بهتر از اینا میشه! اگه احساسات رو کنار بذارین و با منطق فکر کنین، میبینین که این که یه عده ای از بین برن، برا شما بهتره!

AntiRel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبه یه آمریکایی هست که بشر همه چی رو بنداذه گردنش! یعنی مردم تا 500 سال پیش که آمریکت نبود چی کار میکردن؟!
شیطان قابیل اقوام لوط و ثمود و بنی اسرائیل فرعون اصحاب فیل کفار مشرکین ابوسفیان ابوبکر عمر معاویه مارقین ناکثین قاسطین خوارج یزید امویان عباسیان مغول عرب انگلیس شوروی شرق غرب بالا پایین چپ راست ...................
باز هم بشمارم؟

AntiRel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من کاری به این کارا ندارم
فقط میدونم همه چیز زیر سر این امریکاییهاست

وسلام
معذرت میخواهم ولی شما مرغابی هستید یا کبک که سر به زیر برف فروبرده اید؟
کافیست از خود بپرسید آن مکان و آن تختها را چه کشوری در اختیار این کودکان قرارداده
ضمن آنکه فراموش نکنیم آمریکاییها در زندان ابوغریب چه جنایاتی مرتکب شده اند

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تجاوز جنسی بوش به اون دختر بیچاره ی ایرانی برای محکوم کردن امریکا کافیست

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
تجاوز جنسی بوش به اون دختر بیچاره ی ایرانی برای محکوم کردن امریکا کافیست

:specool::thumbsup:

سلام
مرغابی جان خیلی باحالی ازت خوشم اومد.
راستی جریان این تجاوز بوش چی هست ؟
باور کن جدی میگم اگر ممکنه واسم این موضوع رو تعریف کن
بدرود​

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

:specool::thumbsup:

سلام
مرغابی جان خیلی باحالی ازت خوشم اومد.
راستی جریان این تجاوز بوش چی هست ؟
باور کن جدی میگم اگر ممکنه واسم این موضوع رو تعریف کن
بدرود​
نمیدونم
قبلنا شخصی به نام ابراهام یه تاپیک در موردش زده بود .
فکر کنم پاک شده باشه .

:)

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
نمیدونم
قبلنا شخصی به نام ابراهام یه تاپیک در موردش زده بود .
فکر کنم پاک شده باشه .

:)

مرغابی جان تورو خدا ما بچه شهرستانی هارو اذیت نکن , یعنی باور کنم از موضوع ابراهام خبر نداری ؟
تا اونجا که من میدونم ابراهام همون تنگنا یا یه چیزی تو همون مایه هاست که شایعه پراکنی میکرده و بن شده یکی از تاپیکای الکیش هم همین جریان تجاوز بوش به دختر خانوم ایرانی بوده.
واقعا به اون موضوع استناد میکنی یا منو گرفتی :(
با آرزوی شادکامی برای همه

farzad_angel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
در تمام دنیا وخود ایران ما نیز این صحنه ها دیده میشود کافیست ادم کمی چشمش را باز کند

بالا