برگزیده های پرشین تولز

یه ebook برای تازه کارا ( c بخونم یا ++c)

morteza_jigar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون میشم کمکم کنید یه ebook پیدا کنم////// برای اینکه موفق بشم چه پیشنهادی داری؟

guido

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون میشم کمکم کنید یه ebook پیدا کنم////// برای اینکه موفق بشم چه پیشنهادی داری؟

بهترين كتابي كه من خوندم براي سي كتاب كرنيگان هست كه بسيار عاليه. البته يه كم شايد سخت به نطر برسه اما كم كم بهش عادت مي كني.

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
>> ون میشم کمکم کنید یه ebook پیدا کنم////// برای اینکه موفق بشم چه پیشنهادی داری؟

لزومي به گشتن نيست
قبلا گذاشته شده

pony'sdown

Registered User
لایک‌ها
79
کتاب the c programming language از Kernighan عالیه

-MEY3AM

Registered User
لایک‌ها
21
ببخشید درسته که برای ساخت بازی های کامپیوتری بیشترین زبان سی و سی پلاس پلاس کاربرد داره؟یعنی بازی های آنلاین هم همینطوره؟وآخرین سوالم اینه که من خیلی جاها دیدم که برای شروع برنامه نویسی زبان جاوا رو پیشنهاد میدن و میگن اول جاوا رو یاد بگیرید بعد برید سراغ زبان سی اینجوری درکش براتون راحتتره.بعضیهام که میگن از اچ تی ام ال شروع کنید.

hashem20

Registered User
لایک‌ها
78
ببخشید درسته که برای ساخت بازی های کامپیوتری بیشترین زبان سی و سی پلاس پلاس کاربرد داره؟یعنی بازی های آنلاین هم همینطوره؟وآخرین سوالم اینه که من خیلی جاها دیدم که برای شروع برنامه نویسی زبان جاوا رو پیشنهاد میدن و میگن اول جاوا رو یاد بگیرید بعد برید سراغ زبان سی اینجوری درکش براتون راحتتره.بعضیهام که میگن از اچ تی ام ال شروع کنید.

بازی نویسی میخوای هم c هم c++ عالیه . هر دو قوی و سریع و c++ حرفه ای! مناسب برای بازیهای PC ! بازی نویسی با سی و سی پلاس زمانبره!
HTML5 هم که برای بازیهای آنلاین مناسبه خیلی بازیها ازش دیدم تو نت . سرگرم کنندس! راحت و سریع هم یاد میگیری!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
به نظر من ویدیو های udemy خیلی کاربردی ترند و یادگیریشون خیلی سریعتر و آسانتر هست

بالا