برگزیده های پرشین تولز

بازی خورهایی که Doom3 را به پایان رساندند.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
سلام به همه ی بازیخورهای عزیز:D:D:D
همانطور که میبینید شروع به اولین پستم کردم و میخواهم بازی Doom3 که به نظر من زیباترین و اکشن ترین بازی هست که من اون رو به پایان رساندم.
می خواستم خواهش کنم کسانی که این بازی رو به پایان رساندند یا اون رو بازی کردند و خوششان نیامده نظرشونو لطف کنن.:blush:

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
میشه کمی از این بازی برام بگی؟

مثل همون دوم های قبلی باید بری جلو و هیولاها و جک و جونور ها رو بکشی...منظورم اینه که game play این بازی مثل همون هاست و فقط گرافیکش بالاتر رفته یا نه تغییراتی هم در اون رخ داده و قابلیت ها و امکانات جدیدی بهش اضافه شده؟

تو ps2 یا psp هست؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی Doom3 که به نظر من زیباترین و اکشن ترین بازی هست

اصلاً اينطور نيست !!!! من که 2 3 تا مرحله رفتم ديدم اصلاً برام جالب نيست سری پاکش کردم
نه ترسناکه ، نه جذابه ، نه داستان قشنگی داشت هيچی به هيچی..........شما گويا بازی زياد نمیکنی که به اين بازی میگی قشنگ;)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اصلاً اينطور نيست !!!! من که 2 3 تا مرحله رفتم ديدم اصلاً برام جالب نيست سری پاکش کردم
نه ترسناکه ، نه جذابه ، نه داستان قشنگی داشت هيچی به هيچی..........شما گويا بازی زياد نمیکنی که به اين بازی میگی قشنگ;)

خوب هر کس سلیقه داره دلیل نمیشه چون شما خوشت نیومده ایشون اصلا اهل بازیه دیگه ای نباشن.;)
مثل خودم که وقتی fear رو نصب کردم بعد از چند قسمت پاکش کردم چون به شدت تکراری شده بود. به هر حال هر کسی سلیقه ای داره.

جناب Doom اگه از این بازی خیلی خوشت اومده ( که انگار اوده) من پیشنهاد میکنم quake4 رو اگه بازی نکردی بگیری بازی کنی موتور گرافیکش با دوم یکیه و خیلی شبیه دوم هستش ولی خیلی هم قشنگه:D

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خوب هر کس سلیقه داره دلیل نمیشه چون شما خوشت نیومده ایشون اصلا اهل بازیه دیگه ای نباشن.;)
مثل خودم که وقتی fear رو نصب کردم بعد از چند قسمت پاکش کردم چون به شدت تکراری شده بود. به هر حال هر کسی سلیقه ای داره.

جناب Doom اگه از این بازی خیلی خوشت اومده ( که انگار اوده) من پیشنهاد میکنم quake4 رو اگه بازی نکردی بگیری بازی کنی موتور گرافیکش با دوم یکیه و خیلی شبیه دوم هستش ولی خیلی هم قشنگه:D

خوب ايشون نظر کسانيرو که از اين بازی خوششون نيومدرو هم خواسته.....
اين فقط نظر شخصيه من بود......
بهترين بازی تو سبک doom 3 که کلاً خيلی شبيهشه بازی prey هست

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
من بیشتر از 10 بار از اول تا آخر رفتم . :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
فکر کنم الان بدون مانیتور هم بتونم برم :lol::lol::lol:
فقط با Nightmare تا Alpha Lab 3 بیشتر نرفتم :p:p:p:p:p:p:p:p
سوالی بود بپرس .

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
کسانی که این بازی رو تا مرحله 5 رفته باشند به جذابیت بازی پی می برند. تعداد زیادی از دوستان من این بازی رو تا مرحله اول رفتند و زود پاک کردند دلیلش هم این است که در اول بازی باید ماجراجویی کنید و شخصیت های مهم داستان را ملاقات کنید.
جریان این بازی از این قراره که عده ای از دانشمندان که در سال 2145 به سر می برند برای آزمایش های تخصصی و مهمی به مریخ سفر می کنند ودر یک پایگاه شروع به فعالیت می کنند. در همین جریان موجودات ناشناخته ای به این پایگاه حمله میکنند و شما که برای ایجاد امنیت به مریخ سفر کرده اید در گیرو دار ماجرا قرار می گیرید.جذابیت این بازی به آن بستگی دارد که شما صبور باشید و به مرحله های بیشتری بروید و جریان آن بازی به دل شما بنشیند.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
این رو هم بگم این بازی به نوبه خودش هم ترسناکه و هم جذاب و هم از گرافیک خوبی برخورداره
122.gif

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بابا یکی به من بگه که این بازی تو ps2 و psp هم هست یا فقط مخصوص xbox و pc هست؟

چرا یکی جواب نمی ده....:(

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من id software رو به عنوان يكي از بهترين سازنده هاي بازيهاي كامپيوتري قبول دارم. بازيهاي اين كمپاني رو هم به خيلياز كمپانيهاي ديگه مثل EA و ... ترجيح ميدم. DooM 3 هم يكي از تهترين بازيهاي اين شركت هست.
در كل ديگه خيلي سراغ بازيهاي اگشن نميرم ولي بازي DooM 3 رو از وقتي نصبش كردم تا حالا هنوز پاكش نكردم.
Ressurrection of Evil هم Expansion جالب و مناسبي واسه اين بازي بود. قسمت جالبش هم اينه كه يه اسلحه مثل Gravity Gun در half-Life 2 به بازي اضافه كردن .

تا حالا شده به Credits اين بازي دقت كرده باشين؟ اگه دقت كنيد كل اين بازي توسط 24 نفر! فقط 24 نفر كه كل كمپاني id رو تشكيل ميدن ساخته شده. واين يكي از نقاط قوت id هست كه چنان متخصص هايي داره كه هر كدام جاي 10 نفر كار انجام ميدن.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
من id software رو به عنوان يكي از بهترين سازنده هاي بازيهاي كامپيوتري قبول دارم. بازيهاي اين كمپاني رو هم به خيلياز كمپانيهاي ديگه مثل EA و ... ترجيح ميدم. DooM 3 هم يكي از تهترين بازيهاي اين شركت هست.
در كل ديگه خيلي سراغ بازيهاي اگشن نميرم ولي بازي DooM 3 رو از وقتي نصبش كردم تا حالا هنوز پاكش نكردم.
Ressurrection of Evil هم Expansion جالب و مناسبي واسه اين بازي بود. قسمت جالبش هم اينه كه يه اسلحه مثل Gravity Gun در half-Life 2 به بازي اضافه كردن .

تا حالا شده به Credits اين بازي دقت كرده باشين؟ اگه دقت كنيد كل اين بازي توسط 24 نفر! فقط 24 نفر كه كل كمپاني id رو تشكيل ميدن ساخته شده. واين يكي از نقاط قوت id هست كه چنان متخصص هايي داره كه هر كدام جاي 10 نفر كار انجام ميدن.

همانطور که فرمودید کارشون خیلی درسته و خیلی هم زحمت می کشن و می تونم بگم درآمد خیلی گنده ای هم دارن

Nima Yushij

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دقيقا من هم همين نظر را دارم .
به دليل خاطره اي كه از doom در دوران جواني داشتم اين بازي را خريدم ( هر چند الان اصلا اهل بازي نيستم و فقط مي خواستم ببينم آن خاطرات دور را در ذهن من تداعي مي كند يا نه ) ولي اصلا آن حال و هوا را نداشت . نه ترسناك بود نه جذاب .هيچي .

به همين دليل فاصله install و uninstall آن به يكروز هم نكشيد . :)

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
تجربه اي كه من از doom3 داشتم شايد يكي از خاطره انگيز ترين ها باشه
idsoftware و كارمك معمولا يه بازي نميدن بيرون بلكه يه محصول انقلابي رو معرفي ميكنن
doom3 گيم پلي نسبتا ناموفقي داشت كه انتظارات خيلي بيشتر بود
اما موتور گرافيكي كه اين بازي ازش بهره ميبرد يك جهش تو گرافيك بازيها بود و اوني كه حتي اسم doom رو هم تا حالا نشنيده بود سعي ميكرد حداقل بتونه يه جوري توانايي هاي pcش رو با گرافيك تحسين بر انگيز اين بازي وفق بده
بخاطر همين معمولا عرضه اين جور بازيا آرزوي سازندگان سخت افزار pc هست كه ميتونه يه تكوني به بازار بده
من از زماني كه كارمك موتورگرافيكيش رو تو همايش محصولا apple mac(فكر كنم سال 2001 بود) معرفي كرد تا زمان عرضه بازي تمام اخبار اطلاعات و ويديو هاي بازي رو دنبال كردم
مرحله هاي اوليه doom3 رو من با يه كارت geforce4 4400 directx8 بازي كردم و واقعا چيزي از گرافيك خيره كننده بازي(كه يك محصول تركيبي openGL-Directx9 بود) نميشد با اين كارت احساس كرد
بعد از ارتقا به يك geforce 6800GT تا حدي اختلاف گرافيكي چشمگير بود كه ميخواستم دوباره بازيو از اول برم
سايه هاي حجيم شبه واقعي، نور پردازي ديناميك خيره كننده كه تو محيطهاي تاريك كاملا صحنه هاي مخوفي رو تو بازي ايجاد ميكرد، جزئيات اشيا با نگاشت بافتهاي سنگين و...
اين فاصله نمايشي بازي بين دو كارت گرافيك براي من يه تجربه جديد از پيشرفت تكنولوژي گرافيكي بود و باعث شد كه من با اشتياق مفرط بازيو ادامه بدم
مشابه همين وضعيت با شاهكار Half Life2 هم من تجربه كردم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
سلام به همه ی بازیخورهای عزیز:D:D:D
همانطور که میبینید شروع به اولین پستم کردم و میخواهم بازی Doom3 که به نظر من زیباترین و اکشن ترین بازی هست که من اون رو به پایان رساندم.
می خواستم خواهش کنم کسانی که این بازی رو به پایان رساندند یا اون رو بازی کردند و خوششان نیامده نظرشونو لطف کنن.:blush:

تنها کسی که ممکنه فکر کنه Doom3 بهترین گیم اکشن دنیاست، کسی است که از اکشن های دنیا فقط دوم 3 رو بازی کرده باشه! :lol:
از شوخی گذشته گیم بدی نیست، ولی از لحاظ Gameplay واقعا این گیم چرت است.
مزایا:
1. گرافیک بازی در زمان خودش به عقیده خیلی سایتهای Review بهترین گیم در اون زمان بود.
2. به نظر شخصی من دوم 3 یکی از زیباترین و حماسی ترین داستانها رو بین تمام گیم ها داشت.
3. حرکات و انیمیشن های دشمنان خوب طراحی شده بود.
4. اتمسفر گیم واقعا جالب بود. بعضی نقاط این گیم هم خصوصا در مراخحل نهایی تا حدی (البته فقط تا حدی) ترسناک بودند، البته نه در حد Undying که باعث سکته می شد!
;)
معایب:
1. Gameplay بسیار ابتدایی، دو نفر رو می کشی، یه دکمه رو می زنی میری اتاق بعدی، اونجا هم سه نفر رو می کشی و میری اتاق بعدی، و قس علی هذا...
2. صدای اسلحه ها بسیار بد طراحی شده و در واقع اسلحه ها کم قدرت (به قول خارجی ها Underpowered) هستند. شلیک اسلحه توی این گیم به آدم این احساس رو نمیده که داره یه سلاح واقعی رو شلیک می کنه. مقایسه کنید با گیم بی نظیر F.E.A.R که در اون اسلحه رو شلیک می کنید، صدای وحشتناکی در میاد، و گوشت و خون و دود و خاکه که به هوا بلند میشه!!
3. یه ایراد عجیب بازی که به شدت آزار دهنده است چراغ شخصیت بازی Doom است. چون روی سلاحش چراغ نداره و به دلیل فضای تاریک بازی هزاران بار مجبور میشید بین اسلحه و چراغ سوئیچ کنید که واقعا خسته کننده است.
4. اگر بخواهید داستان بازی رو به شکل جالبش ذره به ذره بشنوید، باید دهها PDA مربوط به پرسنل پایگاه فضایی رو بخونید که بسیار خسته کننده است و از اکشن خارجتون می کنه!!
:(

نظر کلی من اینه که این گیم ابدا توقعاتی که ازش بود رو برآورده نکرد.
296.gif

خصوصا برای منی که همزمان با اون شاهکاری به نام Far Cry رو بازی می کردم.
gamer1.gif

دو نکته:
1. دوستی گفته بودند که مگه ID گیمی می سازه که جذاب نباشه؟ معروفه که ID اصلا گیم هاش رو فقط برای عرضه کردن موتورهای گرافیکی جدید خودش می سازه و گیم هاش بعد از Quake II اصلا از نظر Gameplay جالب و بزرگ نیستند. علت محبوبیت ID اینه که این شرکت پایه گذار ژانر First Person Shooter (اکشن اول شخص) بوده.
2. من دوم 1 رو بازی نکردم، ولی اینطور که خوندم دوم 3 اصلا بازسازی دوم 1 توی یه موتور گرافیکی جدید بوده و به همین دلیل Gameplay اون از گیم های دیگه همزمانش عقبه.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
تنها کسی که ممکنه فکر کنه Doom3 بهترین گیم اکشن دنیاست، کسی است که از اکشن های دنیا فقط دوم 3 رو بازی کرده باشه! :lol:
از شوخی گذشته گیم بدی نیست، ولی از لحاظ Gameplay واقعا این گیم چرت است.
مزایا:
1. گرافیک بازی در زمان خودش به عقیده خیلی سایتهای Review بهترین گیم در اون زمان بود.
2. به نظر شخصی من دوم 3 یکی از زیباترین و حماسی ترین داستانها رو بین تمام گیم ها داشت.
3. حرکات و انیمیشن های دشمنان خوب طراحی شده بود.
4. اتمسفر گیم واقعا جالب بود. بعضی نقاط این گیم هم خصوصا در مراخحل نهایی تا حدی (البته فقط تا حدی) ترسناک بودند، البته نه در حد Undying که باعث سکته می شد!
;)
معایب:
1. Gameplay بسیار ابتدایی، دو نفر رو می کشی، یه دکمه رو می زنی میری اتاق بعدی، اونجا هم سه نفر رو می کشی و میری اتاق بعدی، و قس علی هذا...
2. صدای اسلحه ها بسیار بد طراحی شده و در واقع اسلحه ها کم قدرت (به قول خارجی ها Underpowered) هستند. شلیک اسلحه توی این گیم به آدم این احساس رو نمیده که داره یه سلاح واقعی رو شلیک می کنه. مقایسه کنید با گیم بی نظیر F.E.A.R که در اون اسلحه رو شلیک می کنید، صدای وحشتناکی در میاد، و گوشت و خون و دود و خاکه که به هوا بلند میشه!!
3. یه ایراد عجیب بازی که به شدت آزار دهنده است چراغ شخصیت بازی Doom است. چون روی سلاحش چراغ نداره و به دلیل فضای تاریک بازی هزاران بار مجبور میشید بین اسلحه و چراغ سوئیچ کنید که واقعا خسته کننده است.
4. اگر بخواهید داستان بازی رو به شکل جالبش ذره به ذره بشنوید، باید دهها PDA مربوط به پرسنل پایگاه فضایی رو بخونید که بسیار خسته کننده است و از اکشن خارجتون می کنه!!
:(

نظر کلی من اینه که این گیم ابدا توقعاتی که ازش بود رو برآورده نکرد.
296.gif

خصوصا برای منی که همزمان با اون شاهکاری به نام Far Cry رو بازی می کردم.
gamer1.gif

دو نکته:
1. دوستی گفته بودند که مگه ID گیمی می سازه که جذاب نباشه؟ معروفه که ID اصلا گیم هاش رو فقط برای عرضه کردن موتورهای گرافیکی جدید خودش می سازه و گیم هاش بعد از Quake II اصلا از نظر Gameplay جالب و بزرگ نیستند. علت محبوبیت ID اینه که این شرکت پایه گذار ژانر First Person Shooter (اکشن اول شخص) بوده.
2. من دوم 1 رو بازی نکردم، ولی اینطور که خوندم دوم 3 اصلا بازسازی دوم 1 توی یه موتور گرافیکی جدید بوده و به همین دلیل Gameplay اون از گیم های دیگه همزمانش عقبه.

درسته ولی این هم در نظر داشته باشید که در زمان خودش پر فروش ترین و طرفدارترین بوده
123.gif

بالا