برگزیده های پرشین تولز

شبكه هاي BBS

moj_1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام راجع به شبكه هاي bbs كه با برنامهhyper termina l وصل ميشن مدونين به من بدين شمارشو
e mail : [email protected]
يا شماره تماسم : 09121402676 يا 22200886(من بر ميدارم)
من محسن تهران

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام راجع به شبكه هاي bbs كه با برنامهhyper termina l وصل ميشن مدونين به من بدين شمارشو
e mail : [email protected]
يا شماره تماسم : 09121402676 يا 22200886(من بر ميدارم)
من محسن تهران

آخ...مگه شبكه هاي BBS هنوز تو ايران كار مي كنه....:eek:
mmmmmmm...يادش بخير...چه حالي مي داد :happy:

moj_1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نميدونم من يه زماني ميرفتم شبكه هاي BBs
الان بى جور هواي بي بي اس كردم
ايديم moj بود ميشناختي؟

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخ...مگه شبكه هاي BBS هنوز تو ايران كار مي كنه....:eek:
mmmmmmm...يادش بخير...چه حالي مي داد :happy:

نمیدونم شاید نه اما دلم کشیده یدونه واسه خودم و دوستای نزدکی راه بندازم.... کمک میدین ؟

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
نمیدونم شاید نه اما دلم کشیده یدونه واسه خودم و دوستای نزدکی راه بندازم.... کمک میدین ؟

والله من خودم زياد وارد نيستم...اون چند سال پيش مي شستم ور دل رفيقم (يعني حتي نمي دونستم اسمش BBS بود) :lol:...اون كار مي كرد من حال مي كردم...الان فكر كنم نرم افزارهاشو داشته باشم. :eek:
ولي فكر نمي كنم شبكه هاي BBS ديگه تو ايران مثل سابق فعال باشه:wacko:i

اتفاقا به يكي گفتم مي شه دوباره فعالش كرد يا نه...گفت: برو بابا حال داري!...ديگه اين روزا با اينترنت و اين همه فروم و سايت كي مي ره تو غار :blink:....:(

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ميشه همون رو از طريق اينترنت راه انداخت payam bbs روزهيا آخر حياتش روي اينترنت هم قابل دسترسي بود..

century21co

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز
در مورد وجود شبکه بی بی اس غریب به یقین بانک ملی هنوز باید فعال باشه...
من همه آن چیزی رو که امروز بعنوان تجربه کاری دارم از بی بی اس دارم... از سال 70 با یه مودم 14400 شروع کردم و تا سال 79 که 3 سال یه بی بی اس رو اداره میکردم ادامه دادم...
الان هم آمادگی خودم رو برای ایجاد یک پایگاه اعلام میکنم اما بدونید که بازخورد آن ضعیف و بسیار ضعیف خواهد بود.
البته با سیستم telnet هم میشه یه بی بی اس راه اندازی کرد... بی بی اس نیک تا آخرین روزهای سال 79 هم بیبی اس بود هم وب داشت تحت سیستم بی بی اس و هم telnet داشت...
نرم افزار مورد نیاز برای راه اندازی سرور این شبکه world group manager اگر نسخه ویندوز رو بخواهین 3.20 ویژه ویندوز nt که روی 9x,me,xp هم کار میکنه هستش...
محصول شرکت galacticom آمریکا...
من روزی که بی بی اسم رو جمع کردم اونو بصورت یه فایل فشرده در آوردم تا اگر روزی خواستم خاطراتم رو زنده کنم دوباره نصبش کنم

در خدمت دوستان هستم...

یا علی

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

والله من خودم زياد وارد نيستم...اون چند سال پيش مي شستم ور دل رفيقم (يعني حتي نمي دونستم اسمش BBS بود) :lol:...اون كار مي كرد من حال مي كردم...الان فكر كنم نرم افزارهاشو داشته باشم. :eek:
ولي فكر نمي كنم شبكه هاي BBS ديگه تو ايران مثل سابق فعال باشه:wacko:i

اتفاقا به يكي گفتم مي شه دوباره فعالش كرد يا نه...گفت: برو بابا حال داري!...ديگه اين روزا با اينترنت و اين همه فروم و سايت كي مي ره تو غار :blink:....:(

خوب برای شهر های کوچکی که هنوز اونطور اینترنت باب نشده، یا از نظر مردم خرید کارت های اینترنت مقرون به صرفه نیست... ارائه سرویس های مجانی اونم از نوع BBS که آغاز اینترنت خواهد بود؛ یه امتیاز به حساب میاد

سلام دوستان عزیز
در مورد وجود شبکه بی بی اس غریب به یقین بانک ملی هنوز باید فعال باشه...
من همه آن چیزی رو که امروز بعنوان تجربه کاری دارم از بی بی اس دارم... از سال 70 با یه مودم 14400 شروع کردم و تا سال 79 که 3 سال یه بی بی اس رو اداره میکردم ادامه دادم...
الان هم آمادگی خودم رو برای ایجاد یک پایگاه اعلام میکنم اما بدونید که بازخورد آن ضعیف و بسیار ضعیف خواهد بود.
البته با سیستم telnet هم میشه یه بی بی اس راه اندازی کرد... بی بی اس نیک تا آخرین روزهای سال 79 هم بیبی اس بود هم وب داشت تحت سیستم بی بی اس و هم telnet داشت...
نرم افزار مورد نیاز برای راه اندازی سرور این شبکه world group manager اگر نسخه ویندوز رو بخواهین 3.20 ویژه ویندوز nt که روی 9x,me,xp هم کار میکنه هستش...
محصول شرکت galacticom آمریکا...
من روزی که بی بی اسم رو جمع کردم اونو بصورت یه فایل فشرده در آوردم تا اگر روزی خواستم خاطراتم رو زنده کنم دوباره نصبش کنم

در خدمت دوستان هستم...

یا علی

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.
من خودم قبلا یه شبکه بی بی اس بود شیراز؛ با اون کار میکردم، با ICL بهش وصل میشدیم و یه سری امکانات جالب داشت، دانلود برنامه و موسیقی، دفترچه میهمان، تالار های گفتگوی آنلاین و از اینجور چیزا که البته نسل های جدید و پیشرفته ی اونا رو داریم روی نت تجربه میکنیم...

در کل میخوام یه سرویس ساده باشه برای سوق دادن کاربر به سمت اینترنت....

moj_1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سوال كردم ها اما اينجا برا خودتون ميبرين و ميدوزين:d
با من تماس داشته باشين راجع به شبكه هاي بي بي اس
تل : 09121402676 يا 22200886 )جز من كسي بر نميداره)
من محسن تهران

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا با شما تماس داشته باشیم ؟
دوست عزیز اینجا یه محل عمومیه و دلیل نمیشه چون مثلا من اومدم یه تاپیک زدم فقط باید اطلاعاتی که داده میشه برای
من باشه و باقی دوستان استفاده ای نکنند . اصل ایجاد اینجا از اول به همین دلیل بوده...

مطمئن باشید اگه دستآوردی هم حاصل بشه ؛ بصورت عمومی همینجا قرار داده میشه که هم شما و هم بنده و هم سایر دوستانی که لازم داشته باشند بتونن استفاده کنند .

moj_1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راجع به شبكه هاي بي بي اس با من تماس بطيرين يا شماره تلفن يه شبكه بي بي اس رو بدين
تل : 09121402676 يا 22200886 )جز من كسي بر نميداره(
يا ايميل من [email protected]

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
استغفرلله !!! بابا جریان این چیه که باید با شما تماس بگیرن !؟

moj_1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما مشكل داري؟من ميطم راجعبه شبكه هاي بي بي اس با من تماس داشته باشن حالا يو اطه مشكل داري با من تماس ىاشته باش ببينم مشكلت رو

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من فکر کنم شبکه بی بی اس هدف میرفتم و یکی دیگه که یادم نیست
بد نیست اگه از بی بی اس هایی که الان فعالن خبر بدین
شاید زلزله شد تضاهرات شد جنگ اتمی شد ... اینترنتمونو قطع کردن . برا اینکه با هم در ارتباط باشیم بی بی اس خوبه

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان دیگه کسی اطلاعی از نحوه راه اندازی BBS ندارن ؟

بالا