برگزیده های پرشین تولز

پارازیت-نویز ساز

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی یک پارازیت ساز نداره؟ طرح مدار هاش رو چطور؟
من برای تلویزیون می خوام(می خوام حال کسی رو بگیرم شدید)
برای دیگر وسایل(تلفن-شبکه و...) کسی داری نمی شناسه؟:blink::blink::blink::blink::blink:

hamidrezakh

Registered User
لایک‌ها
3
شما تشریف ببرید خیابان جمهوری زیر پل حافظ چند تائی فروشگاه کیت فروشی هست در حال حاضر نیوکیت بهرترین

آنهاست . بگویید یک فرستنده اف ام دو ترانزیستوری می خواهم . بعدش نگاه کنید چند ولته مثلا شش ولت . یک

آداپتور شش ولت بگیرید و بجای باطری معمولی از اون استفاده کنید . فرستنده شما تبدیل به یک پارازیتر قوی می شود

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما تشریف ببرید خیابان جمهوری زیر پل حافظ چند تائی فروشگاه کیت فروشی هست در حال حاضر نیوکیت بهرترین

آنهاست . بگویید یک فرستنده اف ام دو ترانزیستوری می خواهم . بعدش نگاه کنید چند ولته مثلا شش ولت . یک

آداپتور شش ولت بگیرید و بجای باطری معمولی از اون استفاده کنید . فرستنده شما تبدیل به یک پارازیتر قوی می شود
این فقط برای تلویزیون هست؟

hamidrezakh

Registered User
لایک‌ها
3
بله برای تلویزیون . چون فرستنده اف ام از 89 تا 108 کیلو هرتز می باشد که شامل فرستنده های تلویزیونی هم

هست . جریان باطری مستقیم است . ولی جریان آداپتور هما ن برق شهر می باشد که با ترانس کاهش یافته

توسط دیود نیم پل شده دارای فرکانس 50 هرتس می باشد یعنی در هر ثانیه 50 بار جهت جریان عوض می شود

به همین خاطر وقتی به عنوان تغذیه یا همان باطری معمولی استفاده می شود صدای این تغیییر جهت جریان که

در هر ثانیه 50 بار است در گیرنده که یک تلویزیون یا رادیو اف ام است بشکل پارازیت شنید ه می شود . فرستنده

ها دارای یک پتانسیومتر یا خازن متغیر است که بوسیله آن شما طول موج را عوض می کنید . تا اثر آن روی آن شبکه

تلویزیونی که می خواهید اثر بگذارد مشاهده نمایید . اما در این هنگام شما باید صدای تلویزیون همسایه یا مثلا تصویرش

را بشنوید یا ببینید تا مثلا به محض تنظیم شدن . همان جا فیکس کنید . ممکن است روی تلویزیون شما مثلا شبکه

دو پارازیت بیندازد ولی تلویزیون همسایتان روی شبکه سه پارازیت ایجاد کند . سعی کنید آنتن آن را مستقیما به یکی

از پریز های تلفن بزنید فرقی نمی کند کدام یک از دو سوراخ پریز باشد . به این شکل برد فرستنده چندین برابر می

شود .

یک سایتی هم هست که انواع کیت را دارد و توسط پست با قیمت مناسب به درب منزل می فرستد .

آدرس سایت .

www.roboeq.com

فرستنده های اف ام دو ترانزیستوری قویتر از یک ترانزیستوری می باشند و بردی بیشتری دارند ولی در صورت

نبودن می توانید هما ن یک ترانزیستوری را تهیه کنید .

mahdi_narimyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام آیا می شود پارازیت ساز قوی با چند Transistor ساخت که بردش زیاد شود ؟:f34r:

برد آن تا چقدر است ؟ چند متر ؟

mori_magic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی یک پارازیت ساز نداره؟ طرح مدار هاش رو چطور؟
من برای تلویزیون می خوام(می خوام حال کسی رو بگیرم شدید)
برای دیگر وسایل(تلفن-شبکه و...) کسی داری نمی شناسه؟:blink::blink::blink::blink::blink:

شما برای ایجاد اختلال در شبکه موبایل یا وایرلس میتونید از jammer استفاده کنید که دارای فرکاس های مختلف هست.

behafarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت این "فرستنده اف ام دو ترانزیستوری " چند هست حالا؟

Genius-Iran

Registered User
لایک‌ها
2
از دوستان کسي هست که دستگاهي سراغ داشته باشه موبايل رو کور کنه؟

ميخواستم بتونم همراهم حملش کنم.

ميخواستم هر وقت ميرم پيش کسي و حرف مهمي باهاش دارم موبايلش زنگ نخوره و کلام من پاره بشه!

بالا