برگزیده های پرشین تولز

سوال از شما، پاسخ از ما - رفع مشکلات کامپیوتری

Khesal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام من یک سوال دارم لطف کنید جواب بدین درگیرشم بدجور.
این idm ما کار نمی کنه یه پیغام عجیب میده close program میکنه.
اینم عکس ارور

Khesal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
[URL=http://uupload.ir/] [/URL]
با سلام این مشکل idm چند وقته وقتمو گرفته و چند بار پاک کردم و نصب کردم ولی اصلا درست نشد حتی فایل های اضافه لیست رو هم پاک کردم ولی نشد.
شما میتونین کمکم کنیدن؟

aminblackhawk

Registered User
لایک‌ها
210
سلام دوستان.برای یکی از اقوام یه هارد 1 ترا اکسترنال خریدم و به 2 پارتیشن تقسیمش کردم.
یه درایو رو حدود 15 گیگ عکس ریخته و اون یکی درایو فایلای دیگه. بعد یکی دو ماه پوشه داخل درایو که حاوی عکس بوده باز نمی شه و ارور داخل عکس پیوست شده رو میده.اون یکی درایور بدون مشکل کار می کنه. اسکن کردم ویروس نداره.فایل های هیدنشو باز کردم داخل recycele.bin هم چیزی نیس. درایو هم 15 گیگش هم پره.چی کار کنم؟البته بهم گفته هارد رو به ال سی دی می زنه کل عکسا باز می شن اما تو ویندوز مشکل داریم
cqjg7mo88h36s7ybpcm3.jpg

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
من از نسخه دسکتاپ تلگرام استفاده میکنم و گوشی هوشمند ندارم .

حالا قصد دارم با یک شماره دیگه یک اکانت در تلگرام داشته باشم .

لطفا بفرمایید چطور میتونم اونرو ایجاد کنم ؟

bknz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید دوستان من امروز ویندوزم رو به 10 آپدیت کردم از وقتی آپدیت کردم آخرین نسخه فتوشاپ یعنی adobe cc رو باز میکنم صحفه فتوشاپ خیلی بزرگ نمایش داده میشود و قابل استفاده نیست فقط این برنامه این مشکل رو دارم و نمیتونم کوچیکش کنم یک بار پاک کردم دوباره ریختم نشد و درایور هامم چک کردم اگه میتونین راهنمایی کنید مرسی

bknz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان جلش کردم ممنون

مونا2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان عزیز و خسته نباشید
من معمولا توی هیچ فرومی پست ارسال نمیکنم و فقط پست های دیگران و میخونم و مشکلم برطرف میشه !
ولی تو این مورد دیگه مجبور شدم پست ارسال کنم چون خیلی وقت هست درگیر این موضوع هستم و پیدا نکردم
%28452%29.gif

دوستان عزیز به یک برنامه جهت ویرایش (گذاشتن صدا ، حذف صدا و...) فایل های mp3 صوت دوبله فیلمها نیازمندم !
80% از برنامه های ویرایش موزیک و آهنگ و دانلود کردم هیچکدوم به کار نمیاد و صوت های دوبله و هنگامی که میخوای بدی به برنامه ارور میده !
که به علت فشرده بودن فایل mp3 هست ! قبلا یک نرم افزار داشتم فوق العاده بود ولی متاسفانه پاک شده و اسمی ازش ندارم
فقط بادمه بنفش بود
frown.png
biggrin.png

دوستان عزیز خواهشمندم کسی همچین برنامه ای سراغ داره لطفا معرفی کنه ! خواهشا
مرسی
سلام سوالتو ازpasokhyab.ir بپرس سریع جواب میدن

asna1997

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من آپدیت درایور گرافیک nvidia geforce gt610 رو که نصب میکنم درایور قبلی رو پاک میکنه و نصب میشه و بعد از ری استارت انگار هیچ درایوری نصب نیست و کارت گرافیک توسط کامپیوتر خونده نمیشه با چند تا درایور مختلف امتحان کردم هر دفعه همین اتفاق افتاد فقط درایوری که تو سی دی همراه کارت گرافیک بوده نصب میشه .درایور رو از خود سایت انویدیا هم دانلود کردم فایده نداشت.
همراه با این کارت گرافیک یه کارت گرافیک آمبورد هم رو مادر بورد هست intel hd graphic به نظرم مذلش 4400 باشه.
احتمالش هست به خاطر این آپدیت نمیشه؟
لطفا کمکم کنید خیلی کارم گیره

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
من از نسخه دسکتاپ تلگرام استفاده میکنم و گوشی هوشمند ندارم .

حالا قصد دارم با یک شماره دیگه یک اکانت در تلگرام داشته باشم .

لطفا بفرمایید چطور میتونم اونرو ایجاد کنم ؟
شما می تونید از نسخه پرتابل تلگرام برای شماره دیگرتون رو همون سیستم استفاده کنید
بدون هیچ مشکلی

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
سلام کسی برنامه هایی سراغ نداره که باهاش بشه تعدادی عکسو با فرمت apk ذخیره کرد بعد بتونم اونارو به دوستامم بفرستم اونا هم نصب کنن

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
سلام من یه سرور مجازی خریدم بعد دو روز کار وقتی واردش میشم هیچی نشون نمیده و یه صفحه ابی خالی هست علت چیست

sap3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام خسته نباشید بلو اسکرین نشانه چیه و چجوری میشه درستش کرد ممنون

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
با چ نرم افزاری دور بر دقیقه هارد دیسک اینترنال رو بفهمم؟

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
سلام به همه
دوستان نمیدونم بد افزاره چیه نصب شده رو سیستم و هر از چند دقیقه خود به خود فایرفاکس باز میشه وارد سایت http://panameraporschee.com/kordons میشه.هرچی نرم افزار به نظرم که اضافی بود از کنترل پنل پاک کردم فایرفاکس رو هم کامل پاک کردم و نسخه بالاتری نصب کردم ولی بازم هوز هست چیکار کنم؟

Last edited:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
سلام به همه
دوستان نمیدونم بد افزاره چیه نصب شده رو سیستم و هر از چند دقیقه خود به خود فایرفاکس باز میشه وارد سایت http://panameraporschee.com/kordons میشه.هرچی نرم افزار به نظرم که اضافی بود از کنترل پنل پاک کردم فایرفاکس رو هم کامل پاک کردم و نسخه بالاتری نصب کردم ولی بازم هوز هست چیکار کنم؟
بهتره از سیستم ریستور استفاده کنید. به احتمال زیاد برطرف میشه.

usa88

Registered User
لایک‌ها
29
ا دوستان عکسام باز نمیشه
حجم دارن و اینم ارور رو میده

فایل های ضمیمه

• godfath_rgod1412.jpg
    godfath_rgod1412.jpg
    14 KB · نمایش ها: 3
  • godfathe_rgod141214.png
    godfathe_rgod141214.png
    12.5 KB · نمایش ها: 3

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
من دو دور هست که داریو جی فورس رو ابدیت می کنم (رایانه رو میزی) قشنگ با برنامه حذف داریو گرافیک اول حذفش می کنم بعد جدید رو نصب می کنم تو داریو C
اما هم دفعه قبل اما کمتر هم این دفعه بعد نصب داریو ابدیت به روز مرتب صفحه رایانه موقتا میره و پیام میده درایو جی فورس متوقف شده و همین طور اذیت می کنه مشکل از کارت گرافیک نیست چون از 7 تا پره فنش یکیش شکسته
لینک درایو
ممنون میشم راهنمایی کنید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995

vahid20

Registered User
لایک‌ها
22
عرض سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
من یه مشکلی برام پیش اومده... الان دوتا از سیستمام اینتورین وبقیه این مشکل رو ندارن.
مشکل اینه که در هنگام نصب ویندور( از روی فلش و ...) همینکه میخواد وترد محصط نصب بشه بعد اینکه اوگوی ویندوز میاد..... همون اول یه هفت دقیقه ای سیستم هنگ میکنه و بعدش بدون مشکل ویندور نصب میشه. این هنگ کردن از جی میتومنه باشه؟
فلاپی رو هم غیر فعال کردم و بوت رو هم روی فلش تنظیم میکنم.

ممنون میشم کمکم کینن.
:)

بالا