برگزیده های پرشین تولز

فروخته شد Seagate Expansion 8Tb آکبند بدون گارانتی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
سلام خدمت همه دوستان گرامی
یکعدد هارد 8 ترا مارک سیگیت از سری Expansion به دستم رسیده
هارد از اونور اب اومده و گارانتی شرکتهای ایرانی رو نداره
اکبنده و هنوز بسته بندی سیلد جعبه اش هم باز نشده!

از اونجایی که به شخصه نتونستم محلی رو پیدا کنم که این مدل هارد رو بفروشن برای قیمت گذاری مرجع رسمی نداریم و به صورت قیمت پیشنهادی والبته با توجه به مارک و مدلهای مشابه دیگه پیش میریم

قیمت پایه 800 هزار تومان

IMG_20170807_222514_01.jpg IMG_20170807_222528.jpg IMG_20170827_131935.jpg

مورد یا سوالی بود شماره 913 داخل امضام تماس.پیام.واتساپ و تلگرام درخدمت دوستان هستم

"علیرضا"

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
سلام

چند نفر از دوستان داخل تلگرام و پیام خصوصی اعلام قیمت وامادگی برای خرید کرده بودن ولی تا این لحظه هیچ کدوم به صورت جدی خبر قطعی ندادن درنتیجه فروش همچنان ادامه داره...

"علیرضا"

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
داداش تو آمازون 180 دلار هست .

سلام
خدمت شما عرض کنم
اولا این قیمت 180 دلار با 60دلار تخفیف ویژه شروع سال تحصیلی جدید اونجاس و قیمت اصلی که خودتون هم میتونید مشاهده کنید 239.99 بوده!
مورد دوم امازون امریکا اصفهان و شیراز نیست که با پست یا تیپاکس 10 15 تومنی برسونن دست کسی و شرایط و هزینه های خاص خودشو روی جنس تحمیل میکنه تا برسه ایران!
مورد سوم موارد بالا رو نادیده بگیریم و همین الان بخوایم سفارش بدیم من از دو تا سایت که ماشین حساب انلاین دارن قیمت گرفتم که نتیجه اش شده این:

سایت اول : قیمت 180 دلار وزن حدودا 1 کیلوگرم قیمت = 959595 تومان!
سایت دوم : قیمت 180 دلار وزن 2 پوند قیمت = 1169000 تومان!
خودم بخوام با قیمت الان امازون برای کسی بیارم یه چیزی حدود 850 تا 870 تموم میشه!

اینم اضافه کنم سایت اول ظاهرا واحد پوندش مشکل داشت وبنده به کیلوگرم ازش قیمت گرفتم!
کسی لینک سایتها رو خواست خصوصی پیام بده بفرستم خدمتش تا بتونه بررسی کنه

حالا با این توضیحات مورد یا مسئله ای بود درخدمتم
"علیرضا"

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
سلام

فروش تا امشب ادامه داره
تا الان 3 نفر قیمت پایه درخواست کردن اگر کسی بالاتر نخواست با این دوستان وارد مذاکره میشم

"علیرضا"

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
بنده هارد رو میخوام منتها ارسال هارد به صورت پست تیپاکس و... ریسک خیلی بالایی داره فروشنده هم راحت یه کلمه مینویسه ارسال و هزینه با خریداره تموم میشه میره خریدار میمونه با داستاناش
من هارد رو به قیمت یکم پایینتر از چیزی که نوشتین میخوام منتها اول ارسال بسته بندی عالی رسید با نرم افزار تست هارد یه تست میگیرم همه چی اوکی باشه واریز میکنم خدمتتون

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
بنده هارد رو میخوام منتها ارسال هارد به صورت پست تیپاکس و... ریسک خیلی بالایی داره فروشنده هم راحت یه کلمه مینویسه ارسال و هزینه با خریداره تموم میشه میره خریدار میمونه با داستاناش
من هارد رو به قیمت یکم پایینتر از چیزی که نوشتین میخوام منتها اول ارسال بسته بندی عالی رسید با نرم افزار تست هارد یه تست میگیرم همه چی اوکی باشه واریز میکنم خدمتتون

سلام
بابت پیشنهاد قیمت و... اینکه به توافق برسیم یا خیر به صورت خصوصی یا تلگرام و واتس اپ و ... پیشنهادتون رو ارسال کنید تا بررسی کنم

"علیرضا"

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
سلام

از همه دوستانی که یک هفته گذشته اعلام قیمت و امادگی برای خرید هارد میکردن و بنده به خاطر قول به یک یوزر با امتیاز بازارچه حدود 50 به همه میگفتم منتظر واریز و اعلام وجود از طرف ایشون هستم عذرخواهی میکنم
ایشون بعد از تقریبا 10 روز الاف کردن و پیگیریهای مکرر بنده امروز اعلام فرمودن: "پول هارد جور نشد-شرمنده"

فروش ادامه داره...

"علیرضا"

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130

سلام
هارد همون موقع که تاپیک اپ شد فروخته شد فقط فرصت نکردم داخل تاپیک اعلام کنم

با مشتری هماهنگ شد و هارد رو باز کردیم الانم زیر تسته
اینم اخرین شات الان هارد:
Tune-6,34.jpg

ختم تاپیک