برگزیده های پرشین تولز

بدون داشتن اکانت ادمین چگونه ترم افزارهای کوچک را نصب کنم؟

easter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

من در یک موسسه ای از کامپيوترهای آ نجا استفاده می کنم و نیاز مبرم دارم که چند نرم افزار کوچک

( زیر یک مگ) را بر روی آنها نصب کنم ولی متاسفانه اکانتم محدودRestricted است و حق نصب را

ندارم. آیا راهی است که بتوانم این محدودیت را دور بزنم.

؟؟

!!

ممنون

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
یه برنامه هست به اسم WindowsAdminpasswordHack که با این میتونی پسورد ویندوز رو ریست کنی .
فقط باید برنامه رو روی cd رایت کنی و سیستم رو از روی سی دی بوت کنی و بقیه ی کارها ...

easter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه برنامه هست به اسم WindowsAdminpasswordHack که با این میتونی پسورد ویندوز رو ریست کنی .
فقط باید برنامه رو روی cd رایت کنی و سیستم رو از روی سی دی بوت کنی و بقیه ی کارها ...

ممنون از شما
ولی متاسفانه سیستم ها از سی دی بوت نمی شوند.

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
من در یک موسسه ای از کامپيوترهای آ نجا استفاده می کنم و نیاز مبرم دارم که چند نرم افزار کوچک
( زیر یک مگ) را بر روی آنها نصب کنم ولی متاسفانه اکانتم محدودRestricted است و حق نصب را
ندارم. آیا راهی است که بتوانم این محدودیت را دور بزنم.؟؟!!
ممنون

سلام

دوست عزیز بعضی از نرم افزار ها ورژن Portable دارند که نیازی به نصب ندارند
و در چنین مواردی استفاده میشوند . از روی فلش دیسک و یا یک هارد میتونی
آنها را اجرا کنی . سرچی بکن شاید نرمافزار های مورد نظر شما هم ورژن پرتابل داشته باشند.
http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/
http://www.pendriveapps.com/

موفق باشی

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
يعني ستاپشون هم پسورد داره ؟
اون کليدي هم که مستقيم وارد بوت منو ميشه وجود نداره ؟ براي من F2 يا F3 يا يه همچين چيزي .

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
يك راه ديگه، اگر يك نرم افزار مجازي سازي مانند Virtual PC يا... بر روي سيستم نصب باشه از داخل اون هم ميشه برنامه‌ها رو نصب كرد.

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
وقتی نمیتونن نرم افزارهای کوچک و کم حجم رو نصب کنند چطور میتونن Virtual PC رو نصب کنن؟!!

اگه بخوای نرم افزار نصب کنی باید پسورد Administrator رو ریست کنی. که روشهای مختلفی داره :
میتونی از داخل ویندوز پسورد بایوس رو ریست کنی با دیسکت یا سی دی Boot بشی و پسورد Administrator را پاک کنی.

از داخل ویندوز هم میشه پسورد رو پاک کرد یا حتی اگه پسورد ضعیفی بکار برده باشند با روش Brute Force پسورد رو پیدا کرد.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
يك راه ديگه، اگر يك نرم افزار مجازي سازي مانند Virtual PC يا... بر روي سيستم نصب باشه از داخل اون هم ميشه برنامه‌ها رو نصب كرد.

وقتی نمیتونن نرم افزارهای کوچک و کم حجم رو نصب کنند چطور میتونن Virtual PC رو نصب کنن؟!!

البته من فكر نميكنم گفتم نرم افزار Virtual PC رو بيان نصب كنند! من گفتم اگر اين نرم افزار بر روي سيستم نصب باشه ميشه ازش استفاده كرد... و در ضمن نصب نرم افزار هم اصلآ ربطي به حجم آن نداره كه كوچك يا بزرگ باشه و براي هر دو يكي‌ست.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
پیدا کردن مدل مادر بورد کار سختی نیست....می تونی مستر پسوورد مادر برد رو پیدا کنی و بعد بوت اول رو بگذاری سی دی رام و بعد...:D

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
نرم افزار Virtual PC به خاطر ساختاری که داره کلی سرویس و DLL باید ثبت کنه اما یک برنامه معمولی ممکنه فقط احتیاج به مجوز برای کپی کردن فایل داشته باشه...
Just_Cuz_19.gif

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
نرم افزار Virtual PC به خاطر ساختاری که داره کلی سرویس و DLL باید ثبت کنه اما یک برنامه معمولی ممکنه فقط احتیاج به مجوز برای کپی کردن فایل داشته باشه...
Just_Cuz_19.gif
قبول دارم؛

و نرم افزاري كه در نصبش DLL ـي نباشه و فقط فايل ها رو كپي كنه به ديسك ديگه اسمش رو نميگن نصب!

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
قبول دارم؛

و نرم افزاري كه در نصبش DLL ـي نباشه و فقط فايل ها رو كپي كنه به ديسك ديگه اسمش رو نميگن نصب!

چرا نرم افزارهایی داریم که فقط احتیاج دارند یک یا چند فایل رو تو قسمتهای مختلف کپی کنند

مثلا شما میخواهید یک Bootlaoder روی کامپیوترتون نصب کنید فقط نیاز دارید که فایلهای مشخصی رو در پارتیشن فعال Primary و در MBR کپی کنید.

بالا