برگزیده های پرشین تولز

اعتصاب در اعتراض به وضع بد اقتصادی و بنزین ؟!!

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام

الان یه میلی برام اومد که دعوت کرده بود روز جمعه ، 9 تیر ساعت 2 بعد از ظهر تو میادین و خیابونای اصلی ، در اعتراض به اوضاع اخیر تجمع کنیم .
کسی از این قضایا اطلاعی داره ؟

Y2K

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

الان یه میلی برام اومد که دعوت کرده بود روز جمعه ، 9 تیر ساعت 2 بعد از ظهر تو میادین و خیابونای اصلی ، در اعتراض به اوضاع اخیر تجمع کنیم .
کسی از این قضیایا اطلاعی داره ؟

جمعه 9 تیر؟
127fs1004613.gif

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
تا دلت بخواد توی ایران از این حرف و حدیثا هست و روز موعود که میرسه , همون کسی که این پیغام رو ساخته هم از خونه ش نمیاد بیرون ! یادش بخیر چند وقت پیش میگفتن توی فلان روز SMS نزنین.دیدیم چند نفر نزدن !

TakDVD

Registered User
لایک‌ها
2
جمعه مي شه 8 تير :D پس خودتونو خسته نكنيد !!!:happy: چون 9 تيري كه جمعه باشد حالا حالا ها وجود ندارد :lol:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
جمعه مي شه 8 تير پس خودتونو خسته نكنيد !!! چون 9 تيري كه جمعه باشد حالا حالا ها وجود ندارد
sarcastic.gif
sarcastic.gif
sarcastic.gif

خدایی خیلی باحالن اونایی که این پیغام رو ساختن ! دمشون گرم.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
جمعه مي شه 8 تير :D پس خودتونو خسته نكنيد !!!:happy: چون 9 تيري كه جمعه باشد حالا حالا ها وجود ندارد :lol:

معذرت می خوام...اشتباه خودم بود :blush:
اونجا اسمی از روز نبود ، فقط گفته شده بود 9 تیر..رو گوشیم نگاه کردم دیدم زده 8ام ، نتیجه گرفتم 9 تیر= جمعه :Dالبته منطقی تر بود همون جمعه باشه همه بتونن بیان ، شاید هدفشون از شنبه این باشه که یسری مراکز تعطیل بشه یا ....

TakDVD

Registered User
لایک‌ها
2
اي بابا جمعه مي خوايم بريم نماز جمعه !;)

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
تا دلت بخواد توی ایران از این حرف و حدیثا هست و روز موعود که میرسه , همون کسی که این پیغام رو ساخته هم از خونه ش نمیاد بیرون ! یادش بخیر چند وقت پیش میگفتن توی فلان روز SMS نزنین.دیدیم چند نفر نزدن !

هرچی فکر میکنم میبینم حق با شماست :hmm:
تو این تاپیک غیر از خودم 7تا پست وجود داره ..نتنها از اعتصاب حمایت نکردن ، به مسخره هم گرفتن .

یه جورایی هر چی سرمون بیاد حقمونه

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
همون 18 ام ميگفتن بهتر بود
امسال متاسفانه به دلیل دستگیریه بیش از 70 درصد اراذل و اوباش کشور 18 تیر با شکوه نخواهد بود!

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
امسال متاسفانه به دلیل دستگیریه بیش از 70 درصد اراذل و اوباش کشور 18 تیر با شکوه نخواهد بود!

خوب بهتره که...اونا اگه بودن همش خرابکاری میکردن...دولت هم بهانه داشت و میگفت اینا اراذل اوباشن وگرنه مردم عادی که با مشکلی ندارن !!!!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این هم خودش یه سیاست بود.

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من امسال از همه سالهای دیگه خلوت تر میشه ... البته پارسال هم ، همچین خبر خاصی نبود.
دلیلم اینه که ***** ، به صورت یه برنامه مدون و بدون عیب و نقص انجام میشه چرا؟

اول اوضاع دانشگاه امیرکبیر ... ( که احتمالا همه خبر دارن)
دوم وضعیت بنزین و اوضاع آشفته مملکت توی این چند روز اخیر...
اوضاع فشارهای اجتماعی سر مسئله حجاب و گیردادن ها ...

کارهایی که ممکنه انجام بدن :
اول یه سری برنامه های مهم و مناسبتها و برنامه های خاص رو با روز 18 تیر هماهنگ میکنن
دوم به صورت خفن انگیزی مثل سالهای قبل سعی می کنن برنامه دانشگاهها تا قبل از 18 تیر تموم بشه و تعطیل شه
و خیلی کارای دیگه ( از وقتی SMS ها رو از فردای نا آرامی ها قطع کردن و خبر ها عکسهای آتش سوز ها رو از سایتهای خبری حذف کردن ، دیگه واقعا نمیشه فهمید چه کارایی بلدن .. یعنی مخ من که نمی کشه :blink: )

پس بیخود دلتون رو خوش نکنید.

.

بالا