برگزیده های پرشین تولز

معرفی یک کلاهبردار مال مردم فروش به همه

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
با عرض سلام خدمت همه دوستان در پرشین تولز
چند وقت پیش من تاپیک خرید یک کتابخوان زدم که کاربری به نام mate9 به من پیام داد که من یک کتابخوان کیندل پیپر وایت دارم که توی تلگرام چند تا عکس هم فرستادن .گفتن که یزدم و فردا ارسال میکنم .منم نصف پول یعنی ۲۲۰ تومن رو به حسابشون ریختم که قرار شد فرداش قبل ساعت ۹ کتابخوان رو ارسال کنن
ایشون گفتن که من رفتم سر کار ،دادم دوستم ارسال کنه.گفتم دوستت ارسال کرد،بگو کد پیگیری پستی رو بفرسته که گفتن دوستم قسم میخوره فرستاده .من فهمیدم که دروغ میگه و بعد اون هم اصلا پیگیر واریز بقیه پول نشدن
در هر صورت کل قضیه اینه که این شخص کتابخوان خواهرش رو برداشته بود و برای فروش گذاشته بود
تا باهاش بازی اساسین کرید جدید رو که به قول خودش شب ها خوابش رو میدید بخره
.در کل خواستم به بقیه خبر بدم که گول این شخص که یه بچه حدود ۱۷_۱۸ سالست رو نخورید با توجه به اینکه با کلی التماس تا ۴ شنبه وقت خواسته بود که پول رو واریز کنه ،تصمیم گرفتم مثل یک موش شکارش کنم و به خاطر فروش مال غیر و کلاه برداری بندازمش زندان

اینم لینک پروفایلش

https://forum.persiantools.com/members/mate9.405993/

اسمی هم که من به حسابش پول ریختم توحید وردینلو
اقای وردینلو هم فروشنده هستن که این شخص شماره کارت ایشون رو دادن و عکس ارسالی فیش رو برای ایشون فرستادن و از ایشون هم کلاه برداری کردن

اسم فرد کلاه بردار مال غیر فروش که از ما کلاه برداری کرده
بهرام امامی پور میباشد

ظاهرا سابقه طولانی مدت در کلاه برداری داره ،گفتم اسمش اشناست
http://forum.bazicenter.com/threads/97538/

rdkr_img_20171103_121300.jpg

Last edited:

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
یاد برو جغی و اون نی نیه افتادم بزن بکش پدر سوخترو

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
عزیز سریع یه تماس با من بگیر ....
09372821372

این کیه ....

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
داداش اگه پولت رو نداد شماره کارتش رو بفرست آمار همه چیزشو از بانک بگیرم واست زنگ بزن خونشون بگو پسرت اینقدره منو خورده . یکبار یکی از کلاهبردارهای معروف اینترنتی شماره کارت یه سرباز بدبختی رو داده بود به من که من پول بریزم و اونم برام دلار بخره واریز کنه که طرف اینکارو نکرد . رفتم بانک امارشو دراوردم زنگ زدم خونشون پدر مادر پیرش تلفن رو برداشت گفت بخدا بچه ما سربازه اون دوستشه که اینکارو کرده ما بی سوادیم و پسرم سادست و فلان . اخر سر طرف دودستی اورد پول رو تقدیم کرد . تو هم نگران نباش اگه نمیخواد بده شماره کارتش رو بفرست . این تاپیک رو هم بگو بیاد نگا کنه نمیارزه بخاطر دو تومن پول پیش بابا ننش آبروش رو ببریم . اگرم میخواد امتحان کنه خب من حاضرم . یا علی ! کلا خوشم نمیاد پول کسی خورده بشه .

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
داداش اگه پولت رو نداد شماره کارتش رو بفرست آمار همه چیزشو از بانک بگیرم واست زنگ بزن خونشون بگو پسرت اینقدره منو خورده . یکبار یکی از کلاهبردارهای معروف اینترنتی شماره کارت یه سرباز بدبختی رو داده بود به من که من پول بریزم و اونم برام دلار بخره واریز کنه که طرف اینکارو نکرد . رفتم بانک امارشو دراوردم زنگ زدم خونشون پدر مادر پیرش تلفن رو برداشت گفت بخدا بچه ما سربازه اون دوستشه که اینکارو کرده ما بی سوادیم و پسرم سادست و فلان . اخر سر طرف دودستی اورد پول رو تقدیم کرد . تو هم نگران نباش اگه نمیخواد بده شماره کارتش رو بفرست . این تاپیک رو هم بگو بیاد نگا کنه نمیارزه بخاطر دو تومن پول پیش بابا ننش آبروش رو ببریم . اگرم میخواد امتحان کنه خب من حاضرم . یا علی ! کلا خوشم نمیاد پول کسی خورده بشه .

عزیز این اسم بنده هست انگار این مردک شماره کارت بنده رو به ایشون داده و ......

فک کنم ازش خواسته به کارت بنده بزنه و از اونور اومده بهم پیم داده که مثلا برای خرید یه گیفت 60 دلاری مبلغ ...... به حسابتون ریختم .....
فک کنم این طوری کله برداری کرده

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141

فک کنم ازش خواسته به کارت بنده بزنه و از اونور اومده بهم پیم داده که مثلا برای خرید یه گیفت 60 دلاری مبلغ ...... به حسابتون ریختم .....
خب صورتحساب شماره کارتی که ازش پول وایز شده به حساب شما مشخص نیست ؟ ننوشته تو پنل بانک شما ؟

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
الان جالبه اتفاقی دیدم به این بابا هم پیم دادم + شمارم
هر روز از من خرید میشه گیفت کارت و کد دیجیتال باید بگه شماره کارتش و تاریخش و به کدوم بانک زده بفهم جریان رو ...

این یوزری که گفتن دارم نگاه میکنم تو دو سه تا از تایپیک های فروش گیفت همینجوری داره پرسه میزنه ...

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
خودش میگفت باهاش بازی خریده .احتمالا شماره حساب اقای وردینلو که فروشنده بازی بودن رو دادن که اصلا پول توی حساب خودش هم نره و گیر نیفته!

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50

اره احتمال زیاد همین کار رو کرده
شماره موبایلش 09391561636

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
خودش میگفت باهاش بازی خریده .احتمالا شماره حساب اقای وردینلو که فروشنده بازی بودن رو دادن که اصلا پول توی حساب خودش هم نره و گیر نیفته!

دوست عزیز هر اطلاعاتی ازش داری +شماره کارت بنده رو اگه تو تلگرام برات ارسال کرده رو برام بفرست میخواد پسره 17-18 ساله باشه یا 40-50 ساله .... پلیس فتا نفر دارم
ببین چه روزی شده بنده تو فروشام هم دو سه تا فیلتر میکنم که همراه با واریز کارت عکس واریز بهمراه عکس تلگرام کناره هم باشن بازم دزدی ....

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
بررسی انجام شد و با هماهنگی تلفنی با آقا سامان عزیز مدل جدید کلاهبرداری رو هم امروز دیدیم .... براس اطلاع سایر دوستان

فایل پیوست شده رو ببینید بعده از واریز 220 ت این مردک بهم پی داد برای گیفت 60 دلاری مبلغ رو زدم منم دیدم 220 زده درحالیکه هر گیفت 60 دلاری 232 ت هستش پس 12 ت هم مجزا با کارت انصار فک کنم پدرش زد مشخصات کارت وسایر موارد به دوست عزیز سامان ارسال شد ...
در مورد بانک انصار خوشبختانه برای کارکنان ارتشی یا سپاهی هست براحتی میشه تمام مشخصات رو در آورد الان هم گفتم به سامان عزیز از خود پرداز و بانک انصار مشخصات رو بگیره نیاز باشه بنده از طریق پلیس فتا پیگیر سایر مراحل خواهم بود ....

فایل های ضمیمه

• mal.jpg
    mal.jpg
    24.5 KB · نمایش ها: 78

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
جالبه سر امتی کلاه گذاشته و از چند سال قبل هربار هم میبینم همه میگن که پیگیری میکنیم و این حرفا اما تاحالا هیچ اتفاقی نیفتاده :D
جالب تر اینکه مدیران پرشین تولز تمام تاپیک های مربوط به ایشون و کلاه برداری هاشون رو پاک میکنن

بالا