برگزیده های پرشین تولز

قیمت موتورسیکلت برق سوز!چقدره؟

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
با این قضیه سهمیه بندی که دیگه نمیشه با موتور سیکلت از خونه اومد بیرون یک هفته نمیشه که سهمیه موتور تموم میشه
چون من به موتورسیکلت خیلی احتیاج دارم ( حداقل روزی 5 لیتر بنزین میخوام) رفتم تو فکر موتور برقی
تو اینترنت هرچی گشت زدم که چیزی پیدا نکردم
حالا کسی قیمت این نوع موتورا رو میدونه؟
اگه کسی تا حالا ازشون استفاده کرده یه توضیح کوتاه راجع به قدرتش+طول مدت شارژش(یعنی چقدر طول میکشه تا شارژکامل بشه و همینطور اینکه تا چقدر شارژ میده یه توضیح کوتاه بده . ممنون

tactools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا فکر نون کن که خربزه ابه
شنیدم که نون رو هم می خان سهمیه بندی کنن
اون وقت باید بیفتی دنبال اجر تا بجای نون اجر بخوری:wacko::wacko:

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوچرخه برای همین مواقع اختراع شده.
(در سال 2007، ملّت ما باید به زمان قبل از اختراع اتوموبیل بازگشت کنند.)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
با این شرایط که شما میگی و میزان استفاده ای که از موتور داری اصلا به فکر موتورشارژی نباش اصلا کفاف تو رو نمیده خیلی مطمئن نیستم ولی هر بار شارژ باید 24 ساعت به برق وصل باشه فکر نکنم بیشتر از 3 ساعت هم برات کار کنه!
میگم جدی ملت بیان همه برن اسب سوار بشن خیلی حال میده نه؟!توی خیابون همه با اسب و شتر و ...تردد کنن
بابام تعریف میکرد زمان قدیم که دانشجو بوده (زمان شاه)یه بار میان سرویس های دانشگاه رو قطع میکنن.صبح فرداش توی دانشگاه بودن که میبینن همه دارن میرن جلوی در دانشگاه بابا اینا هم میرن ببینن چه خبره وقتی میرسن میبینن یکی از دوستاشون یه دونه الاغ سفید پیدا کرده کیف شو انداخته تو خورجین یه دونه کت وشلوار سفید هم پوشیده داره میاد به سمت دانشگاه :D خیلی با کلاس میاد تا دم در دانشگاه الاغشو پارک میکنه و میره سر کلاس به یه روز نمیکشه که دوباره سرویس ها رو برقرار میکنن....

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
خیلی حال میده نه؟!توی خیابون همه با اسب و شتر و ...تردد کنن
اگه من باشم فيل رو انتخاب ميكنم........ايمنيش بيشتره
بابام تعریف میکرد زمان قدیم که دانشجو بوده (زمان شاه)یه بار میان سرویس های دانشگاه رو قطع میکنن.صبح فرداش توی دانشگاه بودن که میبینن همه دارن میرن جلوی در دانشگاه بابا اینا هم میرن ببینن چه خبره وقتی میرسن میبینن یکی از دوستاشون یه دونه الاغ سفید پیدا کرده کیف شو انداخته تو خورجین یه دونه کت وشلوار سفید هم پوشیده داره میاد به سمت دانشگاه خیلی با کلاس میاد تا دم در دانشگاه الاغشو پارک میکنه و میره سر کلاس به یه روز نمیکشه که دوباره سرویس ها رو برقرار میکنن....
به اين ميگن حركت فرهنگي.....باريكلا

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگه من باشم فيل رو انتخاب ميكنم........ايمنيش بيشتره

ولی من شتر رو ترجیح میدم هم سوختش کم تره هم هندلینگش بیشتر بخوایی فیل سوار بشی فقط باید روزی چنص تومن پول میوه بدی تازه برای جاش هم مشکل داری.:lol:

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شتر واقعاً فکر جالبی بود، ولی زمستون ها چیکار باید کرد؟! شتر مگه تو سرما نمیمیره؟! :rolleyes:
فکرش رو بکنید که ایران خودرو بتونه شتر انژکتوری تولید بکنه.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
میگم جدی ملت بیان همه برن اسب سوار بشن خیلی حال میده نه؟!توی خیابون همه با اسب و شتر و ...تردد کنن

ایده جالبیه.....لول

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مطمئنی فکر نکنم تو سرما بمیره!یه نوع شتر هست که فقط تو مناطق سردسیر میتازونه اسمش یادم نیست دوتا کوهان داره...
بچه ها موافقین یه تاپیک بزنیم و نظر افراد رو بپرسیم راجع به این که چه روش هایی جایگزینی وجود داره؟!!

n.bashiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

در مورد قیمت موتور سیکلت های برقی : اگر از نوع چینی باشن ، قیمت خرید از چین بین 300 تا 400 دلار هست ،تا برسه ایران با گمرک 65% و هزینه حمل میشه حدود 600 دلار یعنی بیشتر 600 هزار تومن.
البته این قیمت مال نوع متوسط هستش ،گرونترش هم هست که بالای 1میلیون در میاد.
شما با هر شارژ کامل به طور متوسط می تونید 70 کیلومتر راه برید البته در بعضی ها کمی کمتر و در بعضی ها کمی بیشتر.
حد اکثر سرعت اونها 30-50 کیلومتر در ساعت هست (معمولا 40)
مدت یک شارژ کامل هم حدود 6 تا 8 ساعت طول می کشه (میانگین)
ظرفیت حمل هم در بیشتر انواع اون 75 کیلو هست پس 2 نفر رو نمیتونه حمل کنه.
پس میبینید که همونطور که خودتون هم گفتید شتر بیشتر صرف داره تا موتور.:wacko:

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
با این قضیه سهمیه بندی که دیگه نمیشه با موتور سیکلت از خونه اومد بیرون یک هفته نمیشه که سهمیه موتور تموم میشه
چون من به موتورسیکلت خیلی احتیاج دارم ( حداقل روزی 5 لیتر بنزین میخوام) رفتم تو فکر موتور برقی
تو اینترنت هرچی گشت زدم که چیزی پیدا نکردم
حالا کسی قیمت این نوع موتورا رو میدونه؟
اگه کسی تا حالا ازشون استفاده کرده یه توضیح کوتاه راجع به قدرتش+طول مدت شارژش(یعنی چقدر طول میکشه تا شارژکامل بشه و همینطور اینکه تا چقدر شارژ میده یه توضیح کوتاه بده . ممنون

سراشیبی تند رو هم بالا نمیره. فقط نمیدونم چقدر پول برقش میشه. کسی میدونه؟

Features:
1) Motor power: 250W /24V
2) Battery: 2x12V/10Ah
3) Max speed: 25km/h depend on condition
4) Driver: Chain drive
5) Weight capacity: 60kg
6) Tire: Front 90/65-6. 5, rear 110/50-6. 5
7) Brake: Front and rear disc brake
8) Charge time: 4-6 hours
9) Product size: 109 x 56 x 78cm
Outer packing: Carton
Carton dimensions: 113 x 38 x 65cm
N. W.: 24kg
G. W.: 34kg
Conveyance:
Qty/20' FCL: 105pcs
Qty/40' HQ: 280pcs

http://www.made-in-china.com/showro...t-Rear-Disc-Brake-Many-Kinds-of-Colours-.html

بالا