برگزیده های پرشین تولز

روزی 12 هزار تومان با روزانه 2 هزار بازدیدکننده (بازدید بیشتر = درآمد بیشتر)

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

mr_navid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
سلام
جناب ببخشید بازم هم نرخ خوب میدن برا ایپی های ایرانی ؟؟ دو هزار ایپی ده تومن میده ؟؟؟؟؟

نکته اگه ریدایرکت رو غیرفعال کنید درآمدتون خیلی کم میشه چون تقریبا 90 درصد درآمدتون از ریدایرکت خواهد بود.
منظورتون از ریدایرکت چیه؟؟؟ همون لینک تبلیغاتی دایرکت؟؟؟؟

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
اینجا کدوم قسمت را باید انتخاب کرد ؟

کد پاپ آپ رو گذاشتم .

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
جناب ببخشید بازم هم نرخ خوب میدن برا ایپی های ایرانی ؟؟ دو هزار ایپی ده تومن میده ؟؟؟؟؟

منظورتون از ریدایرکت چیه؟؟؟ همون لینک تبلیغاتی دایرکت؟؟؟؟
فعلا برای بنده روی ریدایرکت هر هزار ای پی 8 تومنه منظورم از ریدایرکت، ریدایرکته یعنی بازدیدکننده موبایلیتون وقتی وارد سایتتون میشه به یه سایت دیگه منتقل میشه و میشه گفت کل درآمد شما از ریدایرکت خواهد بود.

اینجا کدوم قسمت را باید انتخاب کرد ؟

کد پاپ آپ رو گذاشتم .
کد پاپ اپ رو تست نکردم نمیتونم چیزی بگم ولی توی این عکس هیچکدوم رو نباید تیک بزنید اینا تبلیغات ویروسی و +18 رو فعال می کنه.

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
کد پاپ اپ رو تست نکردم نمیتونم چیزی بگم ولی توی این عکس هیچکدوم رو نباید تیک بزنید اینا تبلیغات ویروسی و +18 رو فعال می کنه.
تو عکس نوشته exclude یعنی تیک بزنی حذف و غیر فعال می شه....

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
یعنی اون ( اسمشو نگو ) رو تیک بزنم تا نیاد تو تبلیغات

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هولی شت این یه رکورد به حساب میاد :D

Untitled.png

mr_navid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
سلام داداش درباره این ریدایرکت شدن یکم توضیح بده من بنر رو گزاشتم تو سایتم ولی ریدایرکت نمیشه نه با گوشی نه با پی سی ؟؟؟
چطور فعال کنم ریدایرکتش رو ؟؟؟؟ دست منه یا باید تیکت بدم به پشتیبانی ؟؟؟؟ تیکت دادم چی بنویسم ؟؟؟ بنویسم پلیز اکتیو ریدایرکت بنر ؟؟؟
ممنون

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام داداش درباره این ریدایرکت شدن یکم توضیح بده من بنر رو گزاشتم تو سایتم ولی ریدایرکت نمیشه نه با گوشی نه با پی سی ؟؟؟
چطور فعال کنم ریدایرکتش رو ؟؟؟؟ دست منه یا باید تیکت بدم به پشتیبانی ؟؟؟؟ تیکت دادم چی بنویسم ؟؟؟ بنویسم پلیز اکتیو ریدایرکت بنر ؟؟؟
ممنون
سلام
ریدایرکتش یه جوریه الکی الکی ریدایرکت نمیکنه با پروکسی یا فیلترشکن بری که اصن کداش خراب میشه وولی اگه الان cpm ت کمه تیکت بده که enable redirect on banner اوکی می کنن.

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام من کد ردایرکت فعال کردم الام این آمار منه چه طوری حساب می کنه ؟

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
بنر رو جای بزارم که کسی نبینه ؟ اونوقت کسی کلیک نمی کنه روش اخه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
فعلا برای بنده روی ریدایرکت هر هزار ای پی 8 تومنه منظورم از ریدایرکت، ریدایرکته یعنی بازدیدکننده موبایلیتون وقتی وارد سایتتون میشه به یه سایت دیگه منتقل میشه و میشه گفت کل درآمد شما از ریدایرکت خواهد بود.

سلام.
بنده چند روز پیش از طرف یکی از منیجر هاشون ایمیل دریافت کردم که میگفت با این الکسای سایت من اگه پاپ اپ بزارم روزی 50-60 دلار در میاد.. منم دو سه روزه گذاشتم حدود 4-5 دلار روزی در میاد ! از سایت مشابه اش توی ایران بیشتر در میومد...
حالا خود منیجر میگفت باید بهینه سازی بشه بعد درامد میره بالا !!! من که نفهمیدم داستانش چیه...
شما تجربه ای داشتی ؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام.
بنده چند روز پیش از طرف یکی از منیجر هاشون ایمیل دریافت کردم که میگفت با این الکسای سایت من اگه پاپ اپ بزارم روزی 50-60 دلار در میاد.. منم دو سه روزه گذاشتم حدود 4-5 دلار روزی در میاد ! از سایت مشابه اش توی ایران بیشتر در میومد...
حالا خود منیجر میگفت باید بهینه سازی بشه بعد درامد میره بالا !!! من که نفهمیدم داستانش چیه...
شما تجربه ای داشتی ؟
من با 4000 بازدید بدون ریدایرکت بدون پاپ فقط با یه بنر امروز 20 دلار شد درآمد سایتم که ترافیکش از آمریکاست با CPM تقریبا 5 دلار به نظرم شما یه بنر رو امتحان کن البته بگو ریدایرکت رو غیرفعال کنن و باز البته اگه سایتت انگلیسیه چون برای ایران بنر دامدی نداره.
من هموطنور که گفتم پاپ آپ تجربه نداشتم و نمیدونم داستانش چیه ولی اگه گفته باید بهینه سازی بشه سربه سرت گذاشته.

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
من با 4000 بازدید بدون ریدایرکت بدون پاپ فقط با یه بنر امروز 20 دلار شد درآمد سایتم که ترافیکش از آمریکاست با CPM تقریبا 5 دلار به نظرم شما یه بنر رو امتحان کن البته بگو ریدایرکت رو غیرفعال کنن و باز البته اگه سایتت انگلیسیه چون برای ایران بنر دامدی نداره.
من هموطنور که گفتم پاپ آپ تجربه نداشتم و نمیدونم داستانش چیه ولی اگه گفته باید بهینه سازی بشه سربه سرت گذاشته.
یه بنر رو به همین صورت که اینجا گفتید قرار دادید؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
یه بنر رو به همین صورت که اینجا گفتید قرار دادید؟
نه توی هدر البته نه برای ترافیک ایرانی برای سایت انگلیسی با ترافیک آمریکا.
البته شما به جوابم اهمیت نده در جواب اون دوستمون گفتم.

بالا