برگزیده های پرشین تولز

بدنساز های عزیز بفرمایید تو!!

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
بدنساز باشید و بدنساز بمانید.
1.gif

دوستانی که تجربه بدنسازی را دارند تاپیک رو راه بندازن
98.gif

رخصت
83.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شما بگو ما استفاده کنیم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قسمت ورزش به اون گندگی را ندیدید؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
قسمت ورزش به اون گندگی را ندیدید؟

البته نه این که ندیده باشه خیلی از دوستان چون میبینن اینجا بازدید بیشتری داره ومیخوان زودتر به نتیجه برسن در تاپیک مربوط به موضوع پست نمیزنن!!!;)

On Parole

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهتره بگی پول دارای عزیز بیان تو
چون بدون پول این ورزش مفت نمی ارزه !

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بهتره بگی پول دارای عزیز بیان تو
چون بدون پول این ورزش مفت نمی ارزه !

به شدت تائید میشه البته اگه بخوایی حرفه ای کار کنی وگرنه بعضی ها برای به کار گرفتن عضلات در حد معمول کار میکنن و هزینه آنچنانی نداره.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
کاملا درست
118.gif

من خودم شخصا تجربشو دارم اگه به قول معروف پودر یا قرص یا هر زهر مار دیگه باشه بدن آدم از خوشکلی میترکه. حیف حیف
290.gif

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
از بین دوستان اگر کسی این ورزشو به طور حرفه ای دنبال میکنه چند کلام بگه ما فیض ببریم
96.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
کاملا درست
118.gif

من خودم شخصا تجربشو دارم اگه به قول معروف پودر یا قرص یا هر زهر مار دیگه باشه بدن آدم از خوشکلی میترکه. حیف حیف
290.gif

من اصلا موافق مواد شیمیایی وهرمونی و... نیستم فقط آدم های که مشکل منتالیتی دارن مصرف میکنن
من سه سال که دارم کار میکنم وهرگز حتی 1 قاشق کراتین هم مصرف نکردم.
اصلا نمیخوام از حالت نرمال خارج بشم چیه این هیکل های پفکی :blink:من که حالم به هم میخوره
به شدت توصیه میشه بدنسازی مکمل یه ورزش دیگه باشه و به تنهایی مصرف نشه:D
چرا چون اینجوری که تو ایران (و اکثر کشورها) کار میشه انعطاف پذیری بدن رو از بین میبره.کمتر مربی هست که مکمل هر حرکتی رو بدونه وبه شاگرداش یاد بده برای اکثر حرکات بدنسازی یه حرکت مکمل خلاف کشش عضله هست که باعث میشه مفصل انعطاف پذیر باقی بمونه.
این توصیه وتجربه من

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
من اصلا موافق مواد شیمیایی وهرمونی و... نیستم فقط آدم های که مشکل منتالیتی دارن مصرف میکنن
اصلا نمیخوام از حالت نرمال خارج بشم چیه این هیکل های پفکی :blink:من که حالم به هم میخوره
چرا چون اینجوری که تو ایران (و اکثر کشورها) کار میشه انعطاف پذیری بدن رو از بین میبره.کمتر مربی هست که مکمل هر حرکتی رو بدونه وبه شاگرداش یاد بده برای اکثر حرکات بدنسازی یه حرکت مکمل خلاف کشش عضله هست که باعث میشه مفصل انعطاف پذیر باقی بمونه.
این توصیه وتجربه من
اصولا کراتین نه دارو هست نه هورمون

درسته بدنسازی انعطاف پذیری بدن رو از بین می بره اما فکر نکنم هدف هیچ کسی از بدنسازی انعطاف بدنی باشه.;)

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
این توصیه وتجربه من

حرف شما کاملا درسته
238.gif
چون اگه آدم طبیعی کارکنه بهتره که بره پروتین یا قرص های اکسید بخره چون در این صورت در عرض یک هفته تمرین نکردن بدن شکل ناجوری به خودش میگیره
خوب منم هفت ماه که تمرین میکنم ولی با مکمل های غذایی نه با پودر و کراتین.

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
من 7-8 ماهه میخوام برم بدنسازی ولی میترسم! آخه من بدنسازی رو برای خوش هیکل شدن دوست دارم! نه گندگیه مصنوی مثل رونی کلمن و ...! به نظر من بدنسازی یعنی چارشونه شدن و کلا خوش هیکل شدن! ولی هرجا میرم شروع کنم میگن پودر فلان برات میارم فلانقدر!
چیکارکنم به نظر شما ؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اصولا کراتین نه دارو هست نه هورمون
گفتم که چون دنبال این چیزا نبودم اطلاعات حرفه ای راجع بهش ندارم البته شما کراتین رو جزو همون سه تا نقطه ای که گذاشتم حساب کن;)

درسته بدنسازی انعطاف پذیری بدن رو از بین می بره اما فکر نکنم هدف هیچ کسی از بدنسازی انعطاف بدنی باشه
من دقیقا منظورم همون هدف بود که تغیرش بدی و با دید بازتری به این ورزش نگاه کنی آخر عاقبت کسایی که فقط برای سکو کار میکنن تو این ورزش چیز جالبی نیست.یه رفیق داشتیم رفته بود خدا تومن پول داده بود هورمون خرس:blink: تزریق کرده بود که مثل خرس بشه(البته تا حدودی هم شده بود) ولی بعدش دچار فشار خون شدید شد وکلی بیماری پیدا کرد که پزشکا دلیلشو همین هورمون دونستن.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من 7-8 ماهه میخوام برم بدنسازی ولی میترسم! آخه من بدنسازی رو برای خوش هیکل شدن دوست دارم! نه گندگیه مصنوی مثل رونی کلمن و ...! به نظر من بدنسازی یعنی چارشونه شدن و کلا خوش هیکل شدن! ولی هرجا میرم شروع کنم میگن پودر فلان برات میارم فلانقدر!
چیکارکنم به نظر شما ؟

شما شروع کن کاری هم به این حرفا نداشته باش.وسوسه هم نشو .
اول سبک شروع کن کار کردن بعد یه دوماه هم که هفته ای چهار روز تمرین داشتی کم کم حرکات رو سنگین کن البته از همون اول دنبال این باش که یه حرکت رو صحیح بری فقط به حرف مربی اکتفا نکن از پیشکسوتای باشگاه کمک بگیربعد از یکسال هیکلت همون میشه که میخوایی البته تغذیه خیلی خیلی خیلی مهمه باید براش خرج کنی اگه شدید کار کنی و تغذیه مناسبی نداشته باشی ماهیچه ها تحلیل میره...

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
چیکارکنم به نظر شما ؟

یه حرفی می زنم شمابه خودت نگیر اما هر کی رو می بینم که می خواد تازه شروع کنه میگه من نمی خوامم مثل رونی کلمن شم یا نمی خوام خیلی گنده شم و ازاین حرفها غافل از اینکه رونی کلمن شدن

ژنتیک عالی+ تغذیه عالی + مکمل فراوون + داروهای اصلی + 15 سال سنگ زدن تو باشگاه + صبر ایوب + گنج قاروون + .... خسته شدم ...! اگه یکیشو نداشته باشی رونی کلمن نمی شی!

بالا