برگزیده های پرشین تولز

روزی 12 هزار تومان با روزانه 2 هزار بازدیدکننده (بازدید بیشتر = درآمد بیشتر)

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
من با 4000 بازدید بدون ریدایرکت بدون پاپ فقط با یه بنر امروز 20 دلار شد درآمد سایتم که ترافیکش از آمریکاست با CPM تقریبا 5 دلار به نظرم شما یه بنر رو امتحان کن البته بگو ریدایرکت رو غیرفعال کنن و باز البته اگه سایتت انگلیسیه چون برای ایران بنر دامدی نداره.
من هموطنور که گفتم پاپ آپ تجربه نداشتم و نمیدونم داستانش چیه ولی اگه گفته باید بهینه سازی بشه سربه سرت گذاشته.
من با 4000 بازدید بدون ریدایرکت بدون پاپ فقط با یه بنر امروز 20 دلار شد درآمد سایتم که ترافیکش از آمریکاست با CPM تقریبا 5 دلار به نظرم شما یه بنر رو امتحان کن البته بگو ریدایرکت رو غیرفعال کنن و باز البته اگه سایتت انگلیسیه چون برای ایران بنر دامدی نداره.
من هموطنور که گفتم پاپ آپ تجربه نداشتم و نمیدونم داستانش چیه ولی اگه گفته باید بهینه سازی بشه سربه سرت گذاشته.
امروز ظاهرا تغییر کرده نرخ و cpm یه مقداری رفته بالاتر (اگه همینطوری بمونه و هی بالاپایین نشه راضی هستم من)
من بنر رو نزاشتم... پاپ اپ (همون پاپ اندر) رو به پیشنهاد خود منیجر گذاشتم...
شما این بنر رو گذاشتی توی گوگل مشکلی ایجاد نکرد براتون ؟ چه مدته گذاشتید ؟
چون برای سایت زحمت زیادی کشیدم و بازدید بالایی داره نمیخوام لطمه ای به رتبه گوگلم وارد بشه بخاطر یه مقدار پول بیشتر...
تابحال پرداختی نداشتم چون هنوز به 100 دلار نرسیده... از نظر تسویه حساب و ... برای شما اوکی بوده همیشه ؟
ممنون.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
امروز ظاهرا تغییر کرده نرخ و cpm یه مقداری رفته بالاتر (اگه همینطوری بمونه و هی بالاپایین نشه راضی هستم من)
من بنر رو نزاشتم... پاپ اپ (همون پاپ اندر) رو به پیشنهاد خود منیجر گذاشتم...
شما این بنر رو گذاشتی توی گوگل مشکلی ایجاد نکرد براتون ؟ چه مدته گذاشتید ؟
چون برای سایت زحمت زیادی کشیدم و بازدید بالایی داره نمیخوام لطمه ای به رتبه گوگلم وارد بشه بخاطر یه مقدار پول بیشتر...
تابحال پرداختی نداشتم چون هنوز به 100 دلار نرسیده... از نظر تسویه حساب و ... برای شما اوکی بوده همیشه ؟
ممنون.
درسته ارزش ریسک رو نداره.
تصویر تعدادی برداشتی ها تو پست اول هست و البته یک بار هم تو اسکایپ درخواست کردم همونروز درخواستی واریز کردن از این لحاظ مشکلی نیست.

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
درسته ارزش ریسک رو نداره.
تصویر تعدادی برداشتی ها تو پست اول هست و البته یک بار هم تو اسکایپ درخواست کردم همونروز درخواستی واریز کردن از این لحاظ مشکلی نیست.
حالا یه مدت این پاپ اندرشون رو گذاشتم امیدوارم مشکلی از لحاظ سئو و رنکینگ پیش نیاد... ظاهرش که دقیقا مثل همین پاپ اپ های معمولیه...

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
من یه تست رفتم باش با 2 هزار آی پی و 2 بنر درآمد از CPM روزانه بین 2 الی 3 دلار هست حرف و حدیث در مورد سیستم adsterra خیلی خیلی زیاد هست خود استارتر محترم هم به شدت پیگیر این قضایا بوده و با همین نام در انجمن های خارجی دیده شده ;)
قبل از این سیستم adnow.com رو تست کردم که به شدت شمارش افتضاحی داره وتبلیغاتشم روی eset nod32 smart security تروجان/ویروس/مال ویر شناخته میشه.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
آره تو دیجیتال پوینت با همین نام هستم و البته به خاطر مولتی اکانت فعلا بن هستم، درآمد مولتی زیرمجموعه گیری بد نیست ;)
مشکل این سیستم همونطور که خیلی گفتم ریدایرکتشه که درآمد اصلی همون ریدایرکته و مشکلش اینه که ریدایرکت باعث پنالتی شدن سایت میشه مثل یکی از سایت های من که الان کلا به خاطرش از نتایج حذف شده و در حال تعظیم و التماس هستیم به گوگل تا بازگردانده بشیم :D

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
آره تو دیجیتال پوینت با همین نام هستم و البته به خاطر مولتی اکانت فعلا بن هستم، درآمد مولتی زیرمجموعه گیری بد نیست ;)
مشکل این سیستم همونطور که خیلی گفتم ریدایرکتشه که درآمد اصلی همون ریدایرکته و مشکلش اینه که ریدایرکت باعث پنالتی شدن سایت میشه مثل یکی از سایت های من که الان کلا به خاطرش از نتایج حذف شده و در حال تعظیم و التماس هستیم به گوگل تا بازگردانده بشیم :D
من این مسئله ریدایرکت خودکار رو گفتم حذف کنن و بعد از چند روز دوباره ظاهر شده امروز با لحن تند تر گفتم که حذف کنن. شما هم این مسئله رو داری باشون؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من این مسئله ریدایرکت خودکار رو گفتم حذف کنن و بعد از چند روز دوباره ظاهر شده امروز با لحن تند تر گفتم که حذف کنن. شما هم این مسئله رو داری باشون؟
نمیدونم چیه ولی برای فعال سازی باید دو بار پیام بدید برای غیرفعال سازی هم دوبار داستان رو نمیدونم چیه ولی وقتی یک بار تیکت دادید و گفتن غیرفعال شده.
تیکت جدید باید باز کنید بگید که "آیا مطمئن هستید که غیرفعال کردید؟"
با یک تیکت غیرفعال نمیشه ولی با دو تا حتما میشه حالا برای شمارو نمیدونم.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
راستی اگه سایتتون انگلیسیه میتونین از Infolinks استفاده کنین من بعد 4 روز استفاده به CPM تقریبا 0.4 رسیدم که خیلی خوبه

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
جسارتا این ریدایرکت که میگید توی پاپ اپ شونم هست ؟ چون من چند روز تست کردم هیچ چیز غیر عادی ای ندیدم... مثل پاپ اپ های معمولی باز میشه. هر 24 ساعت یکبار...
البته توی تنظیمات کل تیک هارو زدم که تبلیغات صدا دار و سایت های پ-و-رن و تبلیغات نرم افزار و ... نشون داده نشن... سر همین موضوع هم cpm خیلی پایینه. با اینحال متوجه ریدایرکت نشدم..
گوگل هم پیامی نداده هنوز.

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
نمیدونم چیه ولی برای فعال سازی باید دو بار پیام بدید برای غیرفعال سازی هم دوبار داستان رو نمیدونم چیه ولی وقتی یک بار تیکت دادید و گفتن غیرفعال شده.
تیکت جدید باید باز کنید بگید که "آیا مطمئن هستید که غیرفعال کردید؟"
با یک تیکت غیرفعال نمیشه ولی با دو تا حتما میشه حالا برای شمارو نمیدونم.
من به تازگی رسیدم به 100 دلار. میخواستم درخواست تسویه حساب کنم اما چون پی پال ندارم قصد دارم از پیمنت 24 استفاده کنم.
شما ظاهرا تسویه کردی قبلا میتونم بپرسم چطور اینکارو کردید ؟ پی پال داشتید یا از واسطه استفاده کردید ؟
بنظرتون پی پال بهتره یا وب مانی برای انتقال پول؟ (شنیدم وب مانی کارمزد خیلی کمتری میگیره...)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من به تازگی رسیدم به 100 دلار. میخواستم درخواست تسویه حساب کنم اما چون پی پال ندارم قصد دارم از پیمنت 24 استفاده کنم.
شما ظاهرا تسویه کردی قبلا میتونم بپرسم چطور اینکارو کردید ؟ پی پال داشتید یا از واسطه استفاده کردید ؟
بنظرتون پی پال بهتره یا وب مانی برای انتقال پول؟ (شنیدم وب مانی کارمزد خیلی کمتری میگیره...)
صد در صد وبمانی بهتره شما وب مانی عضو شو 100 دلار برای حساب وریفای نشده مشکلی نیست بعد میری فرهاد اکسچنج تبدیل می کنی به ریال، اگه هم روزی درآمدتون از 1000 دلار بشتر شد میتونید با ارسال یک کارت ملی ایرانی 1 هفته ای وریفای کنید.
من خودم که حساب وبمانی دارم و گاها از فرهاد اکسچنج و گاها از دوستان همین انجمن برای نقد کردن استفاده می کنم.

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
حالا اسمشو نمیدونم ولی این تبلیغات که از بغل سایت یه بنر گوشه ای هست فعاله
همون پاپ باکس منظورمه...
من همه گزینه های infolink تبلیغیش رو فعال کردم همین ecpm 0.4 بودش. (بازدید خارجی)
یعنی هر هزار آی پی فقط 0.4$
این خوبه؟

Last edited:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
همون پاپ باکس منظورمه...
من همه گزینه های infolink تبلیغیش رو فعال کردم همین ecpm 0.4 بودش. (بازدید خارجی)
یعنی هر هزار آی پی فقط 0.4$
این خوبه؟
پاپ باکس که نه بیشتر اسمش بنر گوشه ای هستش حالا هرچی...
کم کم زیاد میشه ولی خب 0.4 هم برای شما اگه بوده خیلی خوبه کجا میشه همچین cpm رو بدون پاپ اپ و ریدایرکت پیدا کرد؟!

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
آقا این لینک ریفرال ادزترا کجای پنله؟ باید تیکت بزنیم؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361

rezatak6

کاربر فعال