برگزیده های پرشین تولز

عیب های فروم persiantools

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51

قبل از هرچی بگم من این مطالب رو فقط برای اصلاح این فروم می گم و از مدیران محترم می خوام منو یکبار استاد نکن اگه کامل بخونید می بینید که من هیچ قستی ندارم

دوستان شما می توانید هر گونه عیبی در این فروم دیدید بیاین اینجا بگید تا مدیران محترم ببینن و اصلاحش کنن

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
:cool:لطفا یا اصلا نخونید یا کامل بخونید

1- چرا بیشتر نوشته های فروم انگلیسی هست مثلا تو قسمت کنترل ... شما یک سری به forump30world.com بزنید یک جا انگلیسی نمی بینید که نوشته باشه:eek: فارسی رو پاس بدارید

2- اگه می شه امکان اینو بزارید که بشه style فروم رو عوض کرد مثل bazicenter.com

من دیگه در این فروم عیبی ندیدم امید وارم مدیران محترم ناراحت نشده باشن و هی هی به ما اختار ندن:D بهترین فروم همینه فقط اگه این اشکالات رو رفع کنین

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
درسته من به دکمه ها . منوی کنترل پنل هم اضافه میکنم
اینارو میتونستی تو قسمت " گفتگو پیرامون مسایل مربوط به فروم " بزاری فکر کنم محل مناسبتریه:)

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
درسته من به دکمه ها . منوی کنترل پنل هم اضافه میکنم
اینارو میتونستی تو قسمت " گفتگو پیرامون مسایل مربوط به فروم " بزاری فکر کنم محل مناسبتریه:)

ممنون ولی این جا شلوغ تره :cool:

حالا معلوم نیست بشه این رو تغیر بدن یا باید کل فروم رو پاک کنن از اول بسازن:weird::cigar::eek:fftopic:

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
راستی توی یک فورم دیدم که هرکی بیشتر مطالب می نوشت بهش بیشتر ستاره می دادن و توی یکی دیگه از علایم شترنج استفاده کرده بودن مثلا مدیر علامت شاه معاون وزیر کاربر های معمولی سرباز خیلی با حال بود:D

ولی اینجا برای ما فقط نوشته registered user تازه برای اینکه یک مقام بیای بالا فکر کنم باید یک 1000 تایی پست بزنی:lol: درصورتی که توی بقیه برای ارتقاع مقام اولی مثلا 100 تا پست بعدی 200تا بعدی 400 و...

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
راستی توی یک فورم دیدم که هرکی بیشتر مطالب می نوشت بهش بیشتر ستاره می دادن و توی یکی دیگه از علایم شترنج استفاده کرده بودن مثلا مدیر علامت شاه معاون وزیر کاربر های معمولی سرباز خیلی با حال بود:D

ولی اینجا برای ما فقط نوشته registered user تازه برای اینکه یک مقام بیای بالا فکر کنم باید یک 1000 تایی پست بزنی:lol: درصورتی که توی بقیه برای ارتقاع مقام اولی مثلا 100 تا پست بعدی 200تا بعدی 400 و...

انقدر به فکر پست و مقام نباش این چیزای مادیو ول کن:rolleyes:
به فکر پول باش:D
(فرومی که قبلا بودم اگه مطلب کسی خوب بود میومدن کاربرها بهش تشکر میزدن( دکمه تشکر) ولی جو بد شده بود همه برا تشکر مطلب میفرستادن اگه تشکر نمیشد کسی حال نداشت چیزی بفرسته
تازی این تشکر یه راه شده بود برای پاچه خواری:blush:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
:cool:لطفا یا اصلا نخونید یا کامل بخونید

1- چرا بیشتر نوشته های فروم انگلیسی هست مثلا تو قسمت کنترل ... شما یک سری به forump30world.com بزنید یک جا انگلیسی نمی بینید که نوشته باشه:eek: فارسی رو پاس بدارید

2- اگه می شه امکان اینو بزارید که بشه style فروم رو عوض کرد مثل bazicenter.com

من دیگه در این فروم عیبی ندیدم امید وارم مدیران محترم ناراحت نشده باشن و هی هی به ما اختار ندن:D بهترین فروم همینه فقط اگه این اشکالات رو رفع کنین

دوست عزیز انتقاد کردن که ایرادی نداره و بعید می دونم مدیری باشه که بخواد در صورت مطرح کردن ایده ها و نظرات،به کسی اخطار بده!

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
دوست عزیز انتقاد کردن که ایرادی نداره و بعید می دونم مدیری باشه که بخواد در صورت مطرح کردن ایده ها و نظرات،به کسی اخطار بده!

آخه من اخطار زیاد گرفتم یکی دیگه بگیرم فکر کنم دیگه بیرونم کنن:f34r:

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
انقدر به فکر پست و مقام نباش این چیزای مادیو ول کن:rolleyes:
به فکر پول باش:D
(فرومی که قبلا بودم اگه مطلب کسی خوب بود میومدن کاربرها بهش تشکر میزدن( دکمه تشکر) ولی جو بد شده بود همه برا تشکر مطلب میفرستادن اگه تشکر نمیشد کسی حال نداشت چیزی بفرسته
تازی این تشکر یه راه شده بود برای پاچه خواری:blush:

مخالفم...خودتون تو حرفاتون این نکته رو تایید کردید که وجود دکمه "سپاس" باعث تحریک ، تهییج و تشویق کاربران برای ارائه مطالب مفیده . این مطلب ثابت شده

اما ایرادی که از نظر شخص حقیر به فروم وارده :

# عدم مدیریت پستهای کاربران و واگذاری آزادی بیش از حد به کاربران
این امر موجب شده تا هر کسی هرچی دلش بخواد بگه و حتی تو بعضی تاپیک ها حرفهای نسبتاً رکیک که
برای مشخص نبودن کامل واژه از چند نقطه استفاده شده بود دیده میشه :blink:

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
جای این تاپیک شاید بهتر میبود در گفتگو پیرامون مسائل فروم می بود . در مورد امکان تشکر در پستها هم قبلا همانجا بحث شده است

به هر حال من از آغار کننده تاپیک تشکر میکنم کمه به فکر فروم هستند

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
جای این تاپیک شاید بهتر میبود در گفتگو پیرامون مسائل فروم می بود . در مورد امکان تشکر در پستها هم قبلا همانجا بحث شده است

به هر حال من از آغار کننده تاپیک تشکر میکنم کمه به فکر فروم هستند

حالا نتیجه دعوا شما و اشار چی شد؟ شناسه قبلیش از بن درمیاد؟

دکمه ها هم اگه فارسی شه( و کنترل پنل) به نظر من جذابه
تو تک دانلود هم از همین vBulletin® Version 3.6.7 استفاده میشه و کاملا هم فارسیه

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بنده این مورد فارسی شدن را با ادمین های فروم مطرح کرده ام . باید منتظر نتیجه بود

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقای شیرازی همین ادمینی که گفتی را دیگه نگو :D قراره فارسی کنیم دیگه! عنوانتون را هم به مدیر ارشد رایانه و برنامه نویسی تغییر بدهید :)

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
بنده این مورد فارسی شدن را با ادمین های فروم مطرح کرده ام . باید منتظر نتیجه بود

آقا من پیشنهاد می کنم یک سری به فرومhttp://www.bazicenter.com/forums بزنید :rolleyes:بهتره از اون یاد بگیریم امکان عوض کردن style فروم رو هم داره;)

از همه ممنونم و اگر ممکنه این تاپیک رو ببرید تو بخش خودش:p من حواسم نبود:cool:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
آقا من پیشنهاد می کنم یک سری به فرومhttp://www.bazicenter.com/forums بزنید :rolleyes:بهتره از اون یاد بگیریم امکان عوض کردن style فروم رو هم داره;)

از همه ممنونم و اگر ممکنه این تاپیک رو ببرید تو بخش خودش:p من حواسم نبود:cool:

بازی سنتر خیلی دیرتر از پی تی بالا میاد. این یه نقطه ضعف بزرگه. :(
من با هر چیزی که باعث سنگین شدن فروم بشه مخالف می باشم. :)
در ضمن اونجا نمی دونم چرا بعضی موقع ها روی یه چیزی کلیک می کنی یه چیز دیگه رو میاره مثلا صفحه 25 رو می زنی 22 رو برات میاره! نمی دونم شاید فقط برا من این طوره.
dontknow.gif

انتقاداتی که تا اینجا شده اکثرشون به نظر من درسته و قبلا هم خیلی ها گفتندشون. :)

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
بازی سنتر خیلی دیرتر از پی تی بالا میاد. این یه نقطه ضعف بزرگه. :(
من با هر چیزی که باعث سنگین شدن فروم بشه مخالف می باشم. :)
در ضمن اونجا نمی دونم چرا بعضی موقع ها روی یه چیزی کلیک می کنی یه چیز دیگه رو میاره مثلا صفحه 25 رو می زنی 22 رو برات میاره! نمی دونم شاید فقط برا من این طوره.
dontknow.gif

انتقاداتی که تا اینجا شده اکثرشون به نظر من درسته و قبلا هم خیلی ها گفتندشون. :)

من که این مشکل رو ندارم:eek: شاید سرعت اینترنتت کمه;) یا...

اینم یک عکس از انجمن بازی سنتر با style 360

1183270281.jpg

کاک کوروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

خوب اگه قراره تاپیک منتقل بشه منم فعلا همین جا بگم .

من هنوز نتونستم قبول کنم که تشکر کردن جو رو خراب میکنه من در فروم نیک صالحی 1 ساله عضوم و کاربر فعالم اما هنوز همچین چیزی ندیدم .
اما شماها قبلا بحث کردید پس حتما حق با شماست
اما اینجا نظارت و کنترل ها به نظرم خیلی کمه بهتره نعداد ناظر یا مدیرا زیاد بشه و واقعا کنترل روی پست ها و تاپیکا بیشتر بشه حیفه که فرومی به توانمدی پی تی پست های خارج از مطلب توش باشه.

یه چیز دیگه که بگم و باز نمی دونم آیا قبلا بحثشو کردید یا نه

چرا پست های تاره مثلا فروم های دیگه به صورت متحرک در بالای صفحه اول دیده نمیشه ؟
نمودی از حرکت و زندگیه به نظر من اینجوری انگار اینجا هیچی جریان نداره به نظر من از لحاظ روانی خیلی تاثیر داره

از لحاظ ایجاد کردنشم کار سختی نیست مگه اینکه مدیران سایت از لحاظ امنیتی از اون ایراد بگیرند که اونم میشه با تعریف کردن حق دسترسی مناسب به فایل last.php (برای مثال) امنیتشو تامین کرد.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
ساسوکه جان من پی تی رو با بازی سنتر مقایسه کردم. چطور میشه "سرعت اینترنت" علت سریع تر بودن پی تی از بازی سنتر باشه، در حالی که سرعت اینترنت برای هر دوشون یکیه!!
48.gif

سرعت اینترنت من هم خوبه، کلا BC یه کم دیرتر از PT بالا میاد.
یه چیز دیگه رو هم در نظر بگیر: فرومی که 68000 عضو داره خیلی راحت تر از فرومی که تعداد اعضاش 10000 نفره دچار مشکل سرور میشه و نمیشه به این راحتی یه استایل سنگین براش گذاشت.
کاک کورش عزیز:
اون گزینه نمایش پست های جدید که گفتید اینطور که من شنیدم و خودم هم توی بعضی فروم ها دیدم، شدیدا باعث کند شدن صفحات میشه، پس همون عطاش رو به لقاش ببخشیم بهتره.
در ضمن بالای صفحه توی پی تی یه گزینه "New Posts" هست که همون کار رو براتون انجام میده! :happy:
کلا من همون ساده و سریع بودن صفحه های پی تی رو به همه اینا ترجیح میدم.

کاک کوروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

مرسی ماهی عزیز

بله نیو پست رو همیشه استفاده میکنم اما اون پوست رولینگ که گفتم ظاهرا مشکلی پیش نمیاره بد نیست حداقل چند روز آزمایشی انجام بشه اگه سرعت رو خراب کرد خوب با یه کلیک میشه برش داشت ولی خوب البته شماها خودتون صاحب نظرید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا