برگزیده های پرشین تولز

درخواست کمک از دوستان برای رفع فیلتر از یک سایت کاریابی

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
سلام

متاسفانه همپای با فیلتر شدن سایتهای کاریابی از امروز صبح ، سایت من هم فیلتر شد !

یه سری اصلاحات توی بیس سایت دادم و محوریت سایت رو عوض کردم ، ممنون میشم از دوستانی که می تونن و سابقه رفع فیلتر کردن سایت رو دارن ، راهنماییم کنن

چون توی عنوان کردن آدرس سایت معذورات دارم ، ممنون میشم درخواست آدرس سایت رو ندین

فقط اگه می تونید کمک کنید ، اعلام کنید تا بنده باهاتون تماس بگیرم ( چه پیغام خصوصی و چه تلگرامی )

یک دنیا ممنونم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,990
الکی از این و اون انتظار نداشته باش، منم هم همینطور بودم یکی میگفت n تومن میگیریم! تا آخرش خودم درستش کردم، ثبت در ساماندهی ، در خواست رفع فیلتر ، همین بود! هر کار هم کنی زود تر از چهار ماه رفع فیلتر نمیشه!

qoquq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
بصورت توافقی در حدود ۱ هفته رفع فیلتر خواهد شد
در تماس باشید
۰۹۳۶۴۷۰۷۷۳۳
تلگرام و یا تماس تلفنی

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
در تماس باشید
۰۹۳۶۴۷۰۷۷۳۳
تلگرام و یا تماس تلفنی

سلام

توی تلگرام بهتون پیغام دادم. لطفا پاسخ بدین

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام

متاسفانه همپای با فیلتر شدن سایتهای کاریابی از امروز صبح ، سایت من هم فیلتر شد !

یه سری اصلاحات توی بیس سایت دادم و محوریت سایت رو عوض کردم ، ممنون میشم از دوستانی که می تونن و سابقه رفع فیلتر کردن سایت رو دارن ، راهنماییم کنن

چون توی عنوان کردن آدرس سایت معذورات دارم ، ممنون میشم درخواست آدرس سایت رو ندین

فقط اگه می تونید کمک کنید ، اعلام کنید تا بنده باهاتون تماس بگیرم ( چه پیغام خصوصی و چه تلگرامی )

یک دنیا ممنونم
کاریابی ها دیگه چرا؟

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
در تماس باشید
۰۹۳۶۴۷۰۷۷۳۳
تلگرام و یا تماس تلفنی

سلام

با تشکر از شما ، کار به این دوستمون سپرده شد ، ایشا ... که هر چه زودتر اوکی بشه

بعد از حصول نتیجه به اطلاع بقیه دوستانم میرسونم .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,990
چه دلیلی داره سایت کاریابی فیلتر بشه؟!!! خودت میدونی چی بوده یا الکی فیلتر شد؟ اگه اخطار گرفتی متن اخطار که از ساماندهی گرفتی چی بود؟

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
چه دلیلی داره سایت کاریابی فیلتر بشه؟!!! خودت میدونی چی بوده یا الکی فیلتر شد؟ اگه اخطار گرفتی متن اخطار که از ساماندهی گرفتی چی بود؟

عدم مجوز فعالیت سایت در بخش کاریابی ، در صورتی که سایت بنده اصلا موضوعش کاریابی نیست ، بلکه تشابه آدرس اون با این موضوع ، موجب این مشکل شده

در خصوص اخطار هم ، ساعت 8 صبح اخطار رو دریافت کردم و ساعت 12 ظهر فیلتر شد ! یعنی در کمتر از 4 ساعت بعد از ارسال اخطار سایت رو فیلتر کردن !

الانم درخواست رفع فیلتر دادم و توسط یکی از دوستان همین انجمن در حال پیگیری هستیم .

ولی خوب ، هر ساعتی که از این قضیه میگذره ، وضعیت سایت داره بحرانی تر میشه .

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
تنها راهش اینه که تو سازمندهی ثبت نام کنی و درخواست رفع فیلتر بدی، پارتی هم که همه جا موثره اگه اشنایی تو فتا داری میتونی کمک بگیری

در ضمن باید تمام دستوراتی رو هم که میدن اجرار کنی تا رفع فیلتر بشی، به هر دلیل مسخره ای امکان این هم وجود داره دوباره فیلتر بشی

بالا