برگزیده های پرشین تولز

تبدیل برق 220 به 110

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
من شدیدا یدونه تبدیل برق 220 به 100 نیاز دارم! اون قدیما میرفتیم میگفتیم , واسمون یه دونه سیمپیچ درست میکردن به وزن 10 کیلو!! حالا کسی یه نوغیشو سراغ داره که کوچیک باشه با وزن مناسب؟!:rolleyes::D

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چون آمپر نسبتا زیادی از مبدل 220 به 110 عبور میکنه بنابراین تنها راه همون ترانسه
مداری وجود نداره

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بستگی داره برای چی بخای و چند آمپر لازم داری.
ولی بهترین راه ترانسه .

mohsen++

Registered User
لایک‌ها
4
بستگی به مصرف کننده تون داره اگه به شکل موج حساس باشه و نیاز به شکل موج سینوسی داشته باشه بهترین راه همون اتوترانسه .
اگه که مصرف کننده تون به شکل موج حساس نباشه می شه با استفاده از مداری شبیه دیمر با برش شکل موج مقدار rms اونو کم کرد البته این کار بیشتر برای مصرف کننده های حرارتی بکار میره

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بستگی به مصرف کننده تون داره اگه به شکل موج حساس باشه و نیاز به شکل موج سینوسی داشته باشه بهترین راه همون اتوترانسه .
اگه که مصرف کننده تون به شکل موج حساس نباشه می شه با استفاده از مداری شبیه دیمر با برش شکل موج مقدار rms اونو کم کرد البته این کار بیشتر برای مصرف کننده های حرارتی بکار میره

بابا کارت خیلی درسته
کل همه خوابید
رشتت چیه؟؟؟

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منظورم اینه Kale hame khabid
تاحالا نشنیدی؟؟؟

ali_nateghi

Registered User
لایک‌ها
1
برو لاله زار تهران انواع و اقسام تبدیل های 220 به 110 بصورت آماده با آمپرهای کوناگون پشت ویترین همه مغازه ها برای فروش هست . خودشون ازت میپرسن برای چه دستگاهی میخای یه آمپر مناسبشو بهت میدن.(البته اگه نمیدونی میزان مورد نیاز آمپر دستگاهت چقدره)

Venuspad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

من می تونم یک مبدل 220 به 110کوچک و عالی برای شما بفرستم منتها به آدرس زیر یک e-mail بزن تا مشخصات مبدل همراه با عکس و قیمتش رو برای شما ارسال کنم.:cool::)
[email protected]

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
اگه می شه برام بفرس !

بالا