برگزیده های پرشین تولز

فروش یا تعویض کارت r9 290x

moein252

Registered User
لایک‌ها
44
به نام خدا

سلام خدمت همه دوستان

یه عدد کارت 290x مدل رفرنس از برند سافایربرا فروش موجوده

ارزش این کارت رو دو کس می فهمه یکی کسی که بخواد ماین کنه ( هش ریتش در حد 480 مدل 8 گیگه) و کسی که بدونه قدرت این کارت در دایرکس 12 چقدره (حدود 20-10 درصد بیش از 980 البته نه همیشه بستگی داره کثافت کاری انویدیا داخل اون گیم چقدر باشه هر چه کمتر باشه قدرت این کارت و اختلاف بیشتره) ولی در 3dmark های اولیه بر مینای دایرکس 12 اختلاف 30 درصده

کارت کاملا سالم ، ماین نشده و ...

قیمت پایه 1530

قیمت فوری 1650

گام افزایش 20 تومن

کارتون و متعلقات هم موجوده

تنها پیشنهاداتی بررسی میشه که داخل تاپیک عنوان بشه

اگه کسی بخواد کراس یا ماین کنه میتونم یه 290X دیگه براش جور کنم

امکان تعویض با کارت بالاتر هم وجود داره
ifq_mm.jpg

huez_۲۰۱۸۰۱۱۸_۱۷۰۳۵۷.jpg

فروش در بیرون از فروم هم در جریانه

Last edited:

moein252

Registered User
لایک‌ها
44
آره داداش قیمت مناسبه ، قبل گرونی این کارت 10-20 درصد از 480 ارزونتر بوده الان بیش از 20-30 درصد پایینتر زدم
مفت به دلال جماعت نمیدم که اینجا بیاد بگه نمی ارزه و ... مفت از چنگ من دربیاره بعد بالای 2 اینجا یا جای دیگه بفروشه و به ریش من و خریدار اصلی بخنده
اینجا هم خدا بده برکت دلال ریخته که مفت از چنگ یکی در بیارن و خدا تومن بندازن به یکی دیگه
در ضمن تو فروم لیون فروش رفته بود ولی متاسفانه به دلیل عدم پاسخگویی آقای حسینی برا واسط معامله بهم خورد

بهرحال مزایده دوباره شروع میشه

mhtk

Registered User
لایک‌ها
283
آره داداش قیمت مناسبه ، قبل گرونی این کارت 10-20 درصد از 480 ارزونتر بوده الان بیش از 20-30 درصد پایینتر زدم
مفت به دلال جماعت نمیدم که اینجا بیاد بگه نمی ارزه و ... مفت از چنگ من دربیاره بعد بالای 2 اینجا یا جای دیگه بفروشه و به ریش من و خریدار اصلی بخنده
اینجا هم خدا بده برکت دلال ریخته که مفت از چنگ یکی در بیارن و خدا تومن بندازن به یکی دیگه
در ضمن تو فروم لیون فروش رفته بود ولی متاسفانه به دلیل عدم پاسخگویی آقای حسینی برا واسط معامله بهم خورد

بهرحال مزایده دوباره شروع میشه

موفق باشی

homa2142

Registered User
لایک‌ها
106
قیمت مناسبه کارت هش ریت خوبی داره

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
قیمت مناسبه کارت هش ریت خوبی داره

به دوستانی که همش هشت ریت میکنن توصیه دارم برن بیشتر تحقیق کنن و مصرف برق این کارت رو هم در نظر بگیرن.دیگه دیفیکالتی شبکه مثل چند ماه پیش نیس.و نکته بعد الان کارت بی گارانتی ریسک محضه

homa2142

Registered User
لایک‌ها
106
به دوستانی که همش هشت ریت میکنن توصیه دارم برن بیشتر تحقیق کنن و مصرف برق این کارت رو هم در نظر بگیرن.دیگه دیفیکالتی شبکه مثل چند ماه پیش نیس.و نکته بعد الان کارت بی گارانتی ریسک محضه
ماینرا عجم ادم های عجیبین خرید کارت پاره شده از ماینر خوبه کارت بی گارانتی که دست یه ادم معمولی بوده و استفاده شده ریسکه داپاچ گول این حرفا رو نخور

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
ماینرا عجم ادم های عجیبین خرید کارت پاره شده از ماینر خوبه کارت بی گارانتی که دست یه ادم معمولی بوده و استفاده شده ریسکه داپاچ گول این حرفا رو نخور

دوست من بنده به جزئت میگم کارتی که درست ماین بشه صبح تا شب .شب تا صبحم ماین بشه به هیچ عنوان فشاری که گیم به کارت میاره یک دهمشم نمیاره.

homa2142

Registered User
لایک‌ها
106
دوست من بنده به جزئت میگم کارتی که درست ماین بشه صبح تا شب .شب تا صبحم ماین بشه به هیچ عنوان فشاری که گیم به کارت میاره یک دهمشم نمیاره.
اره اره
اصلا برد ها دوامشون هیچ ربطی به ساعت روشن بودن نداره خیلی ها دارن سعی میکنن اینو برا گیمرا جا بندازن که کارت ماین شده خوبه بخرین ردیفه نه اصلا از این خبرا نیست

moein252

Registered User
لایک‌ها
44
ماین یعنی استفاده دائمی از کارت به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته که ماسفت ها و ... رو پودر میکنه
ولی یه گیمر روز 2-3 ساعت اونم نه هر روز از کارت در فشار کاری استفاده میکنه که یعنی حتی ساعت کاری هم حساب کنیم و ضرر پیوستگی و استفاده پشت سر یک هم ماینر هم در نظر نگیریم ، کارتی که دست ماینر بوده 10 برابر بیش از کارت یه گیمر از عمر رو کرده
مثلا کارتی که سه ماه ماین کرده باشه درحد یه کارتی که 3 سال دست یه گیمر باشه ازش کار کشیده شده
گول ماینرها رو نخورید ، اینها ماین اصولی و ... رو بهانه میکنن تا کارتی رو که ترکوندن بتونن بجای نصف قیمت دادن با 10 درصد افت قیمت بفروشن

the raven

Registered User
لایک‌ها
644
تابستون 290X Lightning رو میگفتم 900 تومن کسی برنمیداشت :general208:
حالا رفرنسش 1980 تومن! :general306:
پس قیمت کارت من الان چقدر میشه؟ لایتنینگ گرونترین و قویترین مدل سری 290X هستش o_O

moein252

Registered User
لایک‌ها
44
تابستون 290X Lightning رو میگفتم 900 تومن کسی برنمیداشت :general208:
حالا رفرنسش 1980 تومن! :general306:
پس قیمت کارت من الان چقدر میشه؟ لایتنینگ گرونترین و قویترین مدل سری 290X هستش o_O

واقعا جای تعجب و تاسف داره
ولی تاسف و تعجبش از
1. کم شدن 20-30 درصدی ارزش پول ملی تو کمتر از 6 ماه
2. قبضه شدن بازار از سوی ماینر و دلال جماعت که کار رو به اینجا رسونده
نه تعجب از قیمت کارت من نسبت با باقی کارتهای بازار ، به قول خودتون تو تابستون همین مدل کارت ولی از سری لایتنینگش رو 900 میدادید درحالیکه 480 هم حدود 1 تومن بود و 1060 هم یه مقدار بالاتر و کارت بنده رو هم اون زمان حدود 800 بر میداشتن ، حالا 480 نزدیک 3 تومنه ، کارت بنده 1800 نیست؟

the raven

Registered User
لایک‌ها
644
واقعا جای تعجب و تاسف داره
ولی تاسف و تعجبش از
1. کم شدن 20-30 درصدی ارزش پول ملی تو کمتر از 6 ماه
2. قبضه شدن بازار از سوی ماینر و دلال جماعت که کار رو به اینجا رسونده
نه تعجب از قیمت کارت من نسبت با باقی کارتهای بازار ، به قول خودتون تو تابستون همین مدل کارت ولی از سری لایتنینگش رو 900 میدادید درحالیکه 480 هم حدود 1 تومن بود و 1060 هم یه مقدار بالاتر و کارت بنده رو هم اون زمان حدود 800 بر میداشتن ، حالا 480 نزدیک 3 تومنه ، کارت بنده 1800 نیست؟
بله واقعا الان وضعیت اقتصادی کشور باعث تاسفه
چاره ای هم نیست خوب اونی که کارتشو میفروشه باید به قیمت روز بفروشه چون موقع خرید کارت دیگه اونم به قیمت روز میخره
و مثلا شما بیای ارزون بفروشی به این معنا نیست که یه نیازمند کارش را میوفته و اونم بعدا ارزون میفروشه
شما ارزون بدین ازتون میخرن 10 دیقه بعد با قیمت بالاتر میفروشن به یکی دیگه
دلال ها که از نیاز ماینرا خبردار شدن دیگه بازار رو فلج کردن!

moein252

Registered User
لایک‌ها
44
فروش دوباره به جریان افتاد

moein252

Registered User
لایک‌ها
44
فعلا انصراف از فروش
ختم تاپیک

بالا