برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
دویچه بانک : سرمایه گذاری در ارزهای مجازی بسیار پر ریسک است

ترجمه بلومبرگ

واحد مدیریت سرمایه دویچه بانک آلمان اعلام کرد که در حال حاضر سرمایه گذاری در ارزهای مجازی را توصیه نمی کند.
«مارکوس مولر» مدیر واحد مدیریت سرمایه گذاری دویچه بانک گفت: موضوعات دردسر آفرین مانند نوسان بالا، احتمال دستکاری قیمت آن و سرقت اطلاعات در ارزهای مجازی از جمله دلایل برای دوری کردن به منظور سرمایه گذاری در ارزهای مجازی است

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
ضمن تسلیت مصیبت وارده به کلیه دوستان حالا حضرت عباسی اونایی که تحلیل های تکنیکال رو دنبال می کنند، این تحلیل ها چند درصد روی بازار کریپتو درست دراومده تا بحال؟
آلتکوین هایی که ایده خوبی دارن مثل نئو و ... همچین که بیت روی خوش نشون میده خوب میکشن بالا، اگه بیت 5 درصد بره بالا اونها ممکنه تا 25 درصد هم برن و همین قضیه در حالت عکسش هم صادقه بنابراین فرصت عالی برای خرید آلتکوین ها هست (همین نئو دیروز پریروز تا 162 رفت اگه اشتباه نکنم) ولی افسوس که پولی در بساط نیست...
حالا این DGD چیه که تو این هیرو ویر داره میره بالا، 26 درصد تو 24 ساعت گذشته رشد داشته!

Last edited:

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
اینا همش dump و pump هست که میبینی یهو یکی بر خلاف بازار داره میره بالا مثلا Ethereum Movie Venture یا همون EMV تو 24 ساعت 575% رفته روش که مثل همه چیزای تو این دنیا سودش رو پولدار ها و اونایی که اطلاعات دارند می برند

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
5rq_lwdi_img_20180202_002750_579.jpg

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
zec که روی 0.0411 فروختم رفت تا 0.044 بیت کوین. گفتم میاد پایین دوباره میخرم برعکس شد

تحلیل . نمودار به نظرم کشکِ .. دخالت دولتها و هیجان انسان ها موقع بالا پایین شدن توش نیست. موقعی پایین میره همه میرن sell زدن موفعی بالا میره همه میان buy زدن

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
zec موقعی پایین میره همه میرن sell زدن موفعی بالا میره همه میان buy زدن
خب اگه همچین الگوی تکراری تو بازار کریپتو هست شما اگر عکسش عمل کنی برنده ای چون قیمت هم به موازاتش داره افت میکنه!
الان اگه بیوفته تو صعود، آلت ها به نسبت بیت رشد بیشتری دارن بنابراین اگر بیت هارو تبدیل به آلت کنی سود کردی، منتها باید بررسی کنی که کدوم آلت تو 24 ساعت گذشته که مثلا بیت 9 درصد افت داشته بیشتر از 9 درصد افت کردن، مثلا هستن مواردی که تا 30 و 50 هم افت داشتن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
دیر یا زود KYC ممکنه گریبان hitbtcرو هم بگیره و مجبور بشن کامل اجرا کنن

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
طبق همین عکس میشه دید رد شدن بیت از 8 میتونه چه پیامدی داشته باشه :( درواقع فاز صعود عوض میشه

فایل های ضمیمه

• upload_2017-12-22_18-44-16.png
    upload_2017-12-22_18-44-16.png
    1.1 MB · نمایش ها: 29

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
دیشب خواستم کوین هام رو از وکس به لایو کوین انتقال بدم گفتم بیت کش فی کمتری داره و میگن سریع هست روی 0.14 بیت کوین خریدم و انتقال دادم ، فی رو 0.001 حساب کردن. تراکنش رو دیدم فی رو نزدیک صفر گذاشته بودن ، ساعت 4 صبح رسیده. به وکس تیکت زدم چرا از فی ها دزدی می کنید.
بعد چند دقیقه پیش اومدم لایو کوین دیدم بیت کش اومده روی 0.133btc و روی 1290 دلار بیت کش میخرن منم sell order زدم یونی ها قیمت رو آوردن روی 1210. چند ثانیه قبل اینکه sell order من زده بشه یه خرید با همون قیمت زده شد.. همین الان روی 1000 sell زدن |: همیشه وفتی میخوام یه order بزنم فرت قیمت رو میارن پایین . چند دقیقه قبل من بیام قیمت بالا بوده.
خب اگه همچین الگوی تکراری تو بازار کریپتو هست شما اگر عکسش عمل کنی برنده ای چون قیمت هم به موازاتش داره افت میکنه!
الان اگه بیوفته تو صعود، آلت ها به نسبت بیت رشد بیشتری دارن بنابراین اگر بیت هارو تبدیل به آلت کنی سود کردی، منتها باید بررسی کنی که کدوم آلت تو 24 ساعت گذشته که مثلا بیت 9 درصد افت داشته بیشتر از 9 درصد افت کردن، مثلا هستن مواردی که تا 30 و 50 هم افت داشتن
تو افت هم بخریم باز افت میکنه ، قیمت پایین تر میره. چند روز پیش zec روی 450 خریدم . هی اومد پایین تر تا 380 . وقتی من روی 450 خریدم چطور می تونم پایین تر بخرم

----------+
دیروز تو wex میگفتن اتریوم پایین نیومد. الان تو wex افت اتریوم 24 درصد بوده بیت کوین 19 بیت کوین کش 30 درصد

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
gdax اومد روی 8310 دلار.
خرید 7 بیت کوین هم داشتن .فروش 8 بیت کوین هم

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
بچه ها کسی اتر داره یه مقدار به حساب من بزنه ؟ در حد 2- 5 دلار ؟ پرفکت یا ریال پرداخت میشه.

Last edited:

topcd

Registered User
لایک‌ها
123
htmlcoin.png
html_coin_new_GOLD_2.png

دوستانی که HTML5 دارن هرچه سریعتر به HTML تبدیل کنند :
اگر در Yobit خرید داشتین حتما Html5 است. قرار است در دو ماه آینده HTML5 از دور کنار بره.
برای تبدیل از Swap Form سایت اصلیش استفاده کنید. هرچه دیرتر اقدام کنید HtmlCoin کمتری به شما تعلق می‎گیره.
Html5 بد کوفتی بود، برای من فقط 4 روز طول کشید تا ولتش سینک شد. ( اونم روی سرور پرسرعت هتزنر آلمان :general208: )
HTMLSwap.png

و اینکه به تازگی خبر دادن که امروز روی بلاک 106000 هارد فورک خواهد داشت :

HTML2.png

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
gdax اومد روی 8310 دلار.
خرید 7 بیت کوین هم داشتن .فروش 8 بیت کوین هم
gdax چرا از همه پایینتره ؟ منو یاد btce میندازه

همچنین ممنون میشم یکی بگه btce چرا پوکیده ؟

Last edited:

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
احتمال ريزش قيمت بيتكوين حتي بسيار كمتر از 5000 دلار هم وجود داره .
تو چند تا پست قبل گفتم فعاليت نكردن والها ( نهنگ ها ) بخاطر سياست هاي كشور چين - كره و غيره يعني خروج بازيگران عمده بيتكوين از بازار كه ميتونه باعث افت قيمت شديد قيمت بيتكوين بشه بدون اينكه صعود چند برابري در آينده ( 1 تا 2 سال آينده ) براي بيت كوين وجود داشته .

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
تو چند تا پست قبل گفتم فعاليت نكردن والها ( نهنگ ها ) بخاطر سياست هاي كشور چين - كره و غيره يعني خروج بازيگران عمده بيتكوين از بازار كه ميتونه باعث افت قيمت شديد قيمت بيتكوين بشه بدون اينكه صعود چند برابري در آينده ( 1 تا 2 سال آينده ) براي بيت كوين وجود داشته .
ممکنه ولی مثل اینکه میخواد قبل سقوط بعدی یه حرکت جانانه بکنه ;)

Last edited:

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
بعیده دارنده های عمده کوین ها بزارن سقوط طولانی مدت داشته باشه... همه بازار بخصوص بیت بلخره طی یکی دو ماه اینده روند پیشرفتشو شروع میکنه و به قیمت های قبلی برمیگرده
بنده خودم این روز ها دارم میخرم

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
بعیده دارنده های عمده کوین ها بزارن سقوط طولانی مدت داشته باشه... همه بازار بخصوص بیت بلخره طی یکی دو ماه اینده روند پیشرفتشو شروع میکنه و به قیمت های قبلی برمیگرده
بنده خودم این روز ها دارم میخرم
طبق يه پيش بيني كه خوندم نوشته بود دارندگان عمده بيتكوين بيشتر در كشور چين . كره و ژاپن هستن كه بخاطر سياست هاي جديد مالياتي و احراز هويت اين كشورها سرمايه شون از بازار خارج كردن و الان بيشتر سرمايه داران كوچك با تعداد زياد در حال فعاليت در بازار هستن كه اثرش هم تا حدي قابل مشاهده هست تغييرات كوچك در قيمت بيتكوين!

بالا