برگزیده های پرشین تولز

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
امکان کسب درآمد از سرچ،بازدید خودکار
ارتقاء سطح کاربری به برنزی،به صورت رایگان
آگهی های سرچ 15 تا 150 تومنی

در این سایت،بعد از سرچ هر تبلیغ،24 ساعت بعد،آگهی های سرچ ریست میشه و ساعت خاصی برای ریست تبلیغ وجود نداره
حتما با آی پی ایران،سرچها رو انجام بدید

حداقل برداشت:10 هزار تومن
عضویت در پارس رنک
توجه:
یکی از کمبودهای این سایت،عدم امکان سرچ همزمان آگهی هاست.
شما میتونید همزمان با این سایت،در یه تب یا پنجره دیگه،در سایت
پی سی رنک که امکان سرچ همزمان آگهی ها رو داره،فعالیت کنید و در وقت خودتون صرفه جویی کنید
تصویر برداشت اخیر من از سایت پارس رنک
69iw25f2up8h.jpg

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
حتما با آی پی ایران،سرچها رو انجام بدید
با وجود اینکه در این سایت ساعت ریست تبلیغ وجود نداره،ولی اگه 12 شب آگهی ها رو سرچ کنید،درآمد شما چند برابر سایر اوقات خواهد بود

usvc88yn0cbl.jpg

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
سایت اذیت کننده ای هست، وقتی که سایت خودشون رو در گوگل جستجو میکنیم هیچ درامدی واریز نمیشه

بقیه سایت ها هم وقتی شمارش معکوس تموم میشه اصلا کد امنیتی رو نمایش نمیده، بار گذاری مجدد کد امنیتی رو هم که میزنیم پیغام خطا میده

در کد یا مشکل نرم افزاری داره یا دارن به صورت خیلی شیک کلاه برداری میکنن

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
سایت اذیت کننده ای هست، وقتی که سایت خودشون رو در گوگل جستجو میکنیم هیچ درامدی واریز نمیشه

بقیه سایت ها هم وقتی شمارش معکوس تموم میشه اصلا کد امنیتی رو نمایش نمیده، بار گذاری مجدد کد امنیتی رو هم که میزنیم پیغام خطا میده

در کد یا مشکل نرم افزاری داره یا دارن به صورت خیلی شیک کلاه برداری میکنن

سلام

در مورد سرچ سایت خودشون،کاملا حق با شماست.به نظرم اگه از کاربران خواسته بشه برای حمایت از سایت و افزایش درآمدشون،آگهی سایت رو رایگان سرچ کنند،خیلی بهتر خواهد بود

اما در مورد سایتهای دیگه
من الآن رفتم تمام آگهی ها رو سرچ کردم.چون 12 شب تعداد آگهی ها بیشتره،یه سری سایتها و سرچها رو نتونستم امتحان کنم ولی
10 تا آگهی 30تومنی برای یه سایت بود که همه به درستی سرچ شد و مشکلی نبود
6 آگهیی 15 تومنی برای 6 سایت مختلف هم بود که 5 تا به درستی مبلغ اضافه شد ولی یکی رو با وجود اینکه 3 بار مراحل سرچ رو انجام دادم،بعد نشون دادن کد و وارد کردن،کد رو تایید نمیکرد

من با مرورگر کروم سرچ این سایت رو انجام دادم،برای بعضی آگهی ها نمایش تصاویر رو غیرفعال و برای بعضیشون فعال کردم.ولی کد رو برای همه آگهی ها نشون داد

شاید اگه کش مرورگرتون رو پاک کنید،مشکل حل بشه و سعی کنید از حالت پرایوت(خصوصی یا ناشناس)مرورگر برای سرچ استفاده کنید

ولی اگه باز هم مشکل بود و یا همونطور که گفتم،12 شب برای سایتهای دیگه مشکل بود،از طریق تیکت اعلام کنید.

بالا