برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد خدمت مقدس سربازی

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
سلام به همگی
آقا ما دفترچه گرفتیم تو پر کردنش یه کم مشکل داریم.
من دانشجوی کارشناسی هستم یعنی بودم.:happy:
حالا میخوام انصراف بدم.
قبل از قبولی تو کنکور دفترچه آماده به خدمت رو پر و ارسال کرده بودم و جوابشم همون وقت اومده بود ولی همون سال تو کنکور قبول شدم .
1. حالا باید دوباره دفترچه بگیرم و بفرستم ؟
2. تو قسمت مشخصات تحصیلی که باید پر بشه پیش دانشگاهی رو بزنم یا لیسانس رو چون تو همون قسمت تاریخ انصراف از تحصیل هم نوشته. یعنی لیسانس و تاریخ انصراف رو بزنم؟
3. آیا تاریخ اعزامم مثل مشمولین دیپلم میشه؟ راهی نیست زودتر اعزام بشم چون اگه مثل دیپلمه ها حساب بشه از الان 5 ماهی الافم.

شاد باشید سرباز نباشید:happy:

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام به همگی
آقا ما دفترچه گرفتیم تو پر کردنش یه کم مشکل داریم.
من دانشجوی کارشناسی هستم یعنی بودم.:happy:
حالا میخوام انصراف بدم.
قبل از قبولی تو کنکور دفترچه آماده به خدمت رو پر و ارسال کرده بودم و جوابشم همون وقت اومده بود ولی همون سال تو کنکور قبول شدم .
1. حالا باید دوباره دفترچه بگیرم و بفرستم ؟
2. تو قسمت مشخصات تحصیلی که باید پر بشه پیش دانشگاهی رو بزنم یا لیسانس رو چون تو همون قسمت تاریخ انصراف از تحصیل هم نوشته. یعنی لیسانس و تاریخ انصراف رو بزنم؟
3. آیا تاریخ اعزامم مثل مشمولین دیپلم میشه؟ راهی نیست زودتر اعزام بشم چون اگه مثل دیپلمه ها حساب بشه از الان 5 ماهی الافم.

شاد باشید سرباز نباشید:happy:

بله باید دوباره دفترچه رو بگیری و بفرستی . خوب مقطعت لیسانسه ؛ پس احتمالا باید مقطعو لیسانس بزنی و بعد تاریخ انصراف. البته مطمئن نیستم .
بعد از انصراف معمولا یک برگه معرفی به وظیفه عمومی میدن که اونم قاعدتا باید تو پاکت باشه و گرنه به علت نقص پرونده احتمال داره برگشت بخوره !

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
بله باید دوباره دفترچه رو بگیری و بفرستی . خوب مقطعت لیسانسه ؛ پس احتمالا باید مقطعو لیسانس بزنی و بعد تاریخ انصراف. البته مطمئن نیستم .
بعد از انصراف معمولا یک برگه معرفی به وظیفه عمومی میدن که اونم قاعدتا باید تو پاکت باشه و گرنه به علت نقص پرونده احتمال داره برگشت بخوره !

ممنون از راهنماییتون:)
باز کسی نظری نداره:eek:؟

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150

:happy:
این یکی رو کسی خبر نداره؟ از صبح دارم زنگ میزنم روابط عمومیشون همش اشغاله:hmm:

erphan

Registered User
لایک‌ها
0
به ادمین پیشنهاد میکنم یه بخش در مورد سربازی باز کنه

بالا