برگزیده های پرشین تولز

مشکل با زند

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
سلام دوستان..من واقعا با زند مشکل دارم
سایتم داشت درست کار میکرد ولی یکی دوجاشو داشتم تغییر میدادم که قاطی کرد
خودتون ببینید::: www.iranads.biz
از مدیر هاست پرسیدم گفتن چون با زند کد نویسی شده باید فایل هاتون رو با ftp از طریق mode خاصی بنام binary بارگزاری کنید ...
اگه از دوستان کسی هست من مشخصات فایل رو بدم کار منو راه بندازه...اگه هست که یا اینجا یا اگه خواستید با
[email protected]
در تماس باشید...
دمتون گرم:D

jhoseinii

Registered User
لایک‌ها
1
فایل ها به فرمت باینری روی هاست بوده
شما با ادیتور بازش کردی، تغییرات دادی؛ و به صورت ascii ذخیره کردی
چاره ای نیست، جز ایسنکه فایل ها رو دوباره پیدا کنی و zend کنی و آپلود کنی

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
بله میدونم...
من الان هیچ ادیتور و نرم افزاری در این مورد ( زند ) ندارم..و فقط یه فایل اونم فایل استایل اینطوری شد...
گفتم اگه کسی بود لطف کنه تا من مشخصات رو بدم یه کمکی بکنه...

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
فایل ها به فرمت باینری روی هاست بوده
شما با ادیتور بازش کردی، تغییرات دادی؛ و به صورت ascii ذخیره کردی
چاره ای نیست، جز ایسنکه فایل ها رو دوباره پیدا کنی و zend کنی و آپلود کنی

فایل های زند شده را مگه میشه ادیت کرد ؟؟!!!!
فایل های php که زند شده اند و خروجی زند هستند کاملا کد شدند و هیچ سورسی برای ادیت کردن داخلشون نیست !! مثل این نمونه :

2006022801Û%ïÙuÿLY®Bðòša s2™Ä•åÐ;Nbhœ®®¡gËO--9ò,Ðè„›u4¼š_)˝jàyM™àøxXµÓ‘gg–Jwì]8Bðã<ÁYêøç¼)¢ªí³Ó¤î7½Òšç¯®…ð–oQœ•JïoN‘°²ÖjTÆÉšW?ã…~µB.ܱw¥4††Î“F%Xõ›SDÁaðþwOù>‰9U[õV0EîS4üœþ8O“åJõôjÐZoÖJ ù••äüèñ'žZ

سلام دوستان..من واقعا با زند مشکل دارم
سایتم داشت درست کار میکرد ولی یکی دوجاشو داشتم تغییر میدادم که قاطی کرد
خودتون ببینید::: www.iranads.biz
از مدیر هاست پرسیدم گفتن چون با زند کد نویسی شده باید فایل هاتون رو با ftp از طریق mode خاصی بنام binary بارگزاری کنید ...
اگه از دوستان کسی هست من مشخصات فایل رو بدم کار منو راه بندازه...اگه هست که یا اینجا یا اگه خواستید با

دقیقا بگو چیکار کردی ؟ اگر سورس را داشته باشی و میخواستی تغییر بدی باید بعد از تغییرات فایل را مجدد زند کنی و با حالت باینتری بفرستی روی سرور اگر سورس را نداشتی که نمی توانستی اصلا تغییر بدی مثل مثالی که بالا زدم .

اگر سورس را داشتی و تغییر دادی و بعد از زتد کردن این مشکل برات پیش امده میتوانه به خاطر این باشه که زمان زند کردن کل پروژه به زند گفتی که تمام فایل های پروژه باید یکپارچه درکنار هم باشند تا کل پروژه اجرا بشود و حالا که شما یک فایل را تغییر دادی این مشکل بوجود امده راه حلش مجدد زند کردن کل پروژه و ارسال همه فایل ها است .

Parsisoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جواب اين دوستمون رو كه اساتيد دادن
ولي يه مشكل با زند : فرض كنين فقط ميخوام يك كلاسم رو كد كنم اما صفحاتي كه از اين كلاس شي ميسازن رو باز بذارم.
ولي سيستم كلاس كد شده رو نميشناسه
چي كار ميشه كرد؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
جواب اين دوستمون رو كه اساتيد دادن
ولي يه مشكل با زند : فرض كنين فقط ميخوام يك كلاسم رو كد كنم اما صفحاتي كه از اين كلاس شي ميسازن رو باز بذارم.
ولي سيستم كلاس كد شده رو نميشناسه
چي كار ميشه كرد؟
فکر کنم به این صورت بتوانید :
گام اول: کلاس را داخل یک فایل مجزا از سایر فایل ها بگذارید و هرجا (فایل های دیگر) لازم شد از این کلاس استفاده کنید این فایل که حاوی کلاس است را include کنید (تا اینجا کارهای برنامه نویسی)
پس فایلی که حاوی کلاس است را با زند انکود میکنیم و فایل های دیگه از کلاس استفاده میکنند را باز میزاریم.

گام دوم: داخل برنامه زند گارد توی قسمت obfuscation گزینه سوم یعنی strong را انتخاب کنید و در پایین گزینه exclude را می بینید روی دکمه add کلیک کنید و کلاس را اینجا وارد کنید (اگر مواردی وابسته به کلاس هستند نیز برای اطمینان میتوانید وارد کنید)
حالا دکمه انکود را بزنید و برنامه را امتحان کنید :)

Parsisoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه! نشد
فایل class :
PHP:
<?php
class Test{
    var $x=':D';
    function Func(){
        echo $this->x;
    }
}
?>

فایل index "
PHP:
<?php
include 'class.php';
$ob=new Test;
$ob->Func();
?>

این هم error :
Fatal error: Class '9akf' not found in F:\xampp\htdocs\test3\index.php on line 3

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
نه! نشد
فایل class :
PHP:
<?php
class Test{
    var $x=':D';
    function Func(){
        echo $this->x;
    }
}
?>

فایل index "
PHP:
<?php
include 'class.php';
$ob=new Test;
$ob->Func();
?>

این هم error :
Fatal error: Class '9akf' not found in F:\xampp\htdocs\test3\index.php on line 3
دقیقا کارهایی که گفتم را انجام بده :) من کدهایی که بالا گذاشتی را دقیقا با همون روشی که گفتم زند کردم و کار میکنه :) دوباره بخوان چیزایی که نوشتم و دقیق انجام بده :)
از پیغام خطا کاملا معلومه که قسمت exclude را که نوشته بودم درست انجام ندادی ...

بالا