برگزیده های پرشین تولز

N95 300$ !!!!!!!!!!! ٠

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دلم نیومد اینو نگم!!!!!!!!!!

راستش عشق N95 منو کشته بود و کلی سایت در موردش رفتم! اما یکی خیلی نظرم رو جذب کرد تصمیم گرفتم بهش ایمیل بدم !!!

حالا جریان این بوده که این سایت تصمیم به فروش گرفته بود و نوشته بود که N95 رو به قیمت 250$ میده ! من هم عین شما فکر کردم الکیه و تبلیغاتی و مخصوص کشور خودشه!

یه ایمیل دادم گفتم خنده داره که N95 رو به 250$ میدین . و شرایط شما چیه؟؟؟؟؟؟

طرف 2 روز بعد ایمیل زد و منو به اسم مستعارم صدا کرد .

تو ایمیلش نوشته بود که شاید برا شما تعجب آور باشه که ما این گوشی رو با این امکانات (همه رو گفت) به قیمت 250$+40$ shipping charges که میشه 290$ میدیم و اونو به تمام کشور های حوزه (+ایران) با پست های FedEx,UPS and EMS speed post میدیم البته باید اسکن فیش رو بدین!!!

حالا من نمیدونم آیا این واقعی یا الکی !!! شما راهنمایی کنین که بگیرم یا نه!!!

ببخشید ولی نمیدونستم که تاپیک رو باید اینجا بزنم یا نه !!!!!!!؟؟؟

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یادم رفت که بگم این دستگاه 1 سال گارانتی جهانی(بین المللی) داره و موضوع ماله دبی میباشد !!!

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
آدرس سایت رو می ذاشتی حداقل

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد این لینک اگه منظورته : http://www.emiratesvillage.com/index.php?a=2&b=4038
به نظرم چرت محضه با یه نگاه ساده میشه فهمید طرف متقلبه و اصلا از تفاوتها سر در نمیاره
مثلا
Nokia N70...... $120
Nokia N73.......$150
Sony Ericsson K750i-- $140

اصلا به نظرت اینا عقلانی میاد؟
در ضمن مشابه اینها زیاد دیدم تو یه سری از فارومهای دبی !! خودمم نمی دونم چرا این مزخرفات رو مینویسن ولی توی خود سایت لوازم دست دوی زیادی هست که مستقیما هم میشه با صاحابش حرف زد. اینها چون تو دبی زندگی می کنن و اونجا جنس ارزونه ، وقتی دست دومش رو می خوان بفروشن کلی قیمتش پایینی میدن.!
مثلا یارو نوشته بود
N73 با تمام لوازم 1300 درهم که اگه ضرب در 250 کنی میشه 325000 تومن

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد این لینک اگه منظورته : http://www.emiratesvillage.com/index.php?a=2&b=4038
به نظرم چرت محضه با یه نگاه ساده میشه فهمید طرف متقلبه و اصلا از تفاوتها سر در نمیاره
مثلا
Nokia N70...... $120
Nokia N73.......$150
Sony Ericsson K750i-- $140

اصلا به نظرت اینا عقلانی میاد؟
در ضمن مشابه اینها زیاد دیدم تو یه سری از فارومهای دبی !! خودمم نمی دونم چرا این مزخرفات رو مینویسن ولی توی خود سایت لوازم دست دوی زیادی هست که مستقیما هم میشه با صاحابش حرف زد. اینها چون تو دبی زندگی می کنن و اونجا جنس ارزونه ، وقتی دست دومش رو می خوان بفروشن کلی قیمتش پایینی میدن.!
مثلا یارو نوشته بود
N73 با تمام لوازم 1300 درهم که اگه ضرب در 250 کنی میشه 325000 تومن

دقیقا من هم به همین موضوع شک کردم اما وقتی بهش ایمیل دادم میگه که اولا شما جنس رو از طریق سایت پستی که براتون میفرستم چک میکنید !!!! پست هاشون هم معروف بود مثل FedEx,UPS and EMS .

بعد گفت چون شما برا اول که از ما میخرین چون اطمینان پیدا کنید از خرید پول را نمی ریزید و اسکن اونو بدین !!! با حواله پستی این کار رو میکنید !!!!!

نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (مدیر بخش چرا نمی یای !؟):blink::blink::blink::blink:

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا کسی میدونه اگه کسی از خارج یه موبایل( تلفن همراه:D) بفرسته شرکت پست گیر نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز من کارم خرید کردن و آوردن جنس هست همین الان برا 3-4 تا از بچه ها ی فروم گوشی خریدم تا 2 هفته دیگه دستشونه:blush:

بابا به پیر به پیغمبر من از آمریکا ارزون ترین جاش قیمت میگیرم زیر 700$ وجود نداره ان95 این قیمتها از کجا در میاد:blink::wacko:

بعدشم شما برا آوردن جنس اگر یکی باشه و طرف فرستنده رو بسته ذکر کنه که gift هست کمرک پول نمیگیره ولی بالای 1 دونه رو حتما میگیره اگر بازم خواستی گمرک رو بپبچونی باید مثلا 3 تا گوشی رو به 3 جای مختلف پست کنی که.....;)

موفق باشی:)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
مدیر بخش چرا نمی یای !؟

مگه مدير بخش بايد در همه تاپيک ها پاسخ بده
292.gif

از این سايت شناختی ندارم و تجربه خريد هم از'ش ندارم
298.gif

" حسين " در این زمينه ( وارد کردن گوشی به داخل کشور ) واردتر هست که میتونی اطلاعات لازم رو از'ش بگيری
305.gif

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
ان 95 امروز قیمت گرفتم!!

اصل فنلاند!!

720 تومن!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ان 95 امروز قیمت گرفتم!!

اصل فنلاند!!

720 تومن!!

به خدا عالیه :p برید بخرید قیمت این نوکیا من نمیدونم چیه فکر کنم یه کارخونه تو ایران داره پسر قیمتهاش واقعا عالی نهایت 30 تومان گرونتر از آمریکا یا دوبی اینها در میاد خدایی این نوکیا تو همین جمهوری خودمون یه کارگاه داره:lol:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
دوست عزیز من کارم خرید کردن و آوردن جنس هست همین الان برا 3-4 تا از بچه ها ی فروم گوشی خریدم تا 2 هفته دیگه دستشونه:blush:

بابا به پیر به پیغمبر من از آمریکا ارزون ترین جاش قیمت میگیرم زیر 700$ وجود نداره ان95 این قیمتها از کجا در میاد:blink::wacko:

بعدشم شما برا آوردن جنس اگر یکی باشه و طرف فرستنده رو بسته ذکر کنه که gift هست کمرک پول نمیگیره ولی بالای 1 دونه رو حتما میگیره اگر بازم خواستی گمرک رو بپبچونی باید مثلا 3 تا گوشی رو به 3 جای مختلف پست کنی که.....;)

موفق باشی:)

حسين جان ان 95 با رجيستر قبلي 300000 تومان دوبي
البته ساخت چين هست
اينو خيلي وقت پيش يه جايي گفتم
محمد 00971504790589 اطلاعاتي چيزي از گوشيه خواستيد اين شماره رو من دارم

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
به خاطر آزاد شدن سریال!!

ان 95 720

ان73 معمولی 380

ان 73 موزیک 435

واقعا عالیه!!:p

امروز قیمت گرفتم از یکی از وارد کننده ها!!:happy:

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من هم فکر می کنم که این موضوع کمی مشکوکه اما بازم طرف گفته که کسانی که اولین بار از ما خرید میکنن چون نه ما و نه اعتماد داریم ، بهتره فلان کارا رو بکنن !!!

بچه نظر شما چیه ؟؟ 700000 تومان بگیرم ؟؟؟

pixma جان از کجا قیمت کردی آدرس بده !!! گارانتی داره یا نه؟ من خودم با یکی حرف زدم بدونه گارانتی رو میده 700000 و گفته اگه تو تهرانی اول گوشی رو میارم دمه خونه چک کردی خوشت اومد میخری !!! :دی

حالا من چیکار کنم؟؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
آقا من هم فکر می کنم که این موضوع کمی مشکوکه اما بازم طرف گفته که کسانی که اولین بار از ما خرید میکنن چون نه ما و نه اعتماد داریم ، بهتره فلان کارا رو بکنن !!!

بچه نظر شما چیه ؟؟ 700000 تومان بگیرم ؟؟؟

pixma جان از کجا قیمت کردی آدرس بده !!! گارانتی داره یا نه؟ من خودم با یکی حرف زدم بدونه گارانتی رو میده 700000 و گفته اگه تو تهرانی اول گوشی رو میارم دمه خونه چک کردی خوشت اومد میخری !!! :دی

حالا من چیکار کنم؟؟

آقا 700 قیمت خیلی خوبی هست برا ان95 فنلاندی حتما بگیر به نظر من اگر علاقه داری:)

پولتو حروم نکن بری 300 بگیری معلوم نیست از کجا آمده اگر وجود داشته باشه و.....:blush:

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا 700 قیمت خیلی خوبی هست برا ان95 فنلاندی حتما بگیر به نظر من اگر علاقه داری:)

پولتو حروم نکن بری 300 بگیری معلوم نیست از کجا آمده اگر وجود داشته باشه و.....:blush:

آقا ممنونم امیدوارم بقیه هم نظر بدن !!!

میخام بدونم اصلا ارزش داره یا مفید نمی ارزه ؟

اما من هم خودم به این نتیجه رسیدم که از همین جا 700 بگیرم بهتره ! حداقل صورت طرف رو میبینم !:D:cool::f34r:

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
آقا ممنونم امیدوارم بقیه هم نظر بدن !!!

میخام بدونم اصلا ارزش داره یا مفید نمی ارزه ؟

اما من هم خودم به این نتیجه رسیدم که از همین جا 700 بگیرم بهتره ! حداقل صورت طرف رو میبینم !:D:cool::f34r:

دوست من اگه 700 تومن داری که N95 یکی از بهترین گوشیهای بازاره گرچه من w960 رو ترجیح میدم
منم پیشنهاد میکنم بگیر

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من اگه 700 تومن داری که N95 یکی از بهترین گوشیهای بازاره گرچه من w960 رو ترجیح میدم
منم پیشنهاد میکنم بگیر

رفیق از راهنماییت ممنونم اما w960 بیشتر که نه کلا به درد موزیک می خوره , من روش فکر کردم وبا توجه به خواسته های من مثل : (به ترتیب)

1-دوربین

2-سیستم (سیمبین + دبلیو 960)

3-و کارایی(GPS,بازی,برنامه و....) که فکر کنم w960 بویی از این موضوع نبرده !!!

==============================================

بازم ممنونم که راهنمایی می کنین !!! 2 رای موافق:D ====> ان 95

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
یه وارد کننده تو اردبیل هست!!

از اون قیمت کردم!!

750 تومن!! گفت خودم هم 710 خریدم!!:):p

ان 73 واسه دوستم خریدیم 380!!

موزیکش هم میداد 430 الی 440:eek:

BasetGhz