برگزیده های پرشین تولز

ایده برا کار دارم اما سرمایه ندارم

boy.farda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام سی وهفت سالمه جنوب ایرانم.چندتا ایده دارم ولی متاسفانه یک ریال هم برا راه اندازی ندارم البته شامل گرفتن وام روستایی میشه ولی متاسفانه من کارت خدمت ندارم و بهم نمیدن.بنظرتون چکار کنم بتونم سرمایه برا کارم راه بندازم قبل اینکه ایده هام که جدیده ونوع بسته بندی مواد غذایی که حتی درایران نیست هست رو اجرا کنم؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام سی وهفت سالمه جنوب ایرانم.چندتا ایده دارم ولی متاسفانه یک ریال هم برا راه اندازی ندارم البته شامل گرفتن وام روستایی میشه ولی متاسفانه من کارت خدمت ندارم و بهم نمیدن.بنظرتون چکار کنم بتونم سرمایه برا کارم راه بندازم قبل اینکه ایده هام که جدیده ونوع بسته بندی مواد غذایی که حتی درایران نیست هست رو اجرا کنم؟

هیج ایده ای برای استارت نیاز به یک ریال سرمایه نداره ، برادر از مغزت استفاده کن

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
ایشون ایده اش رو داره , سرمایه نداره:general505:
میگم که ، ایده رو داشته باشی برای شروعش به سرمایه نیاز نداری . کافیه مقیاس ایده رو به کوچک ترین حد ممکن برسونی و کم کم گسترش بدی .

مثلا ایده ی کارخونه ی رب گوجه فرنگی داری ، قرار نیست از روز اول یه کارخونه تموم مکانیزه داشته باشید ، ممکنه شما تا دو سال رب گوجه خانگی رو با تغییرات کوچکی بفروشی ( فی المثل گفتما )

boy.farda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
هیج ایده ای برای استارت نیاز به یک ریال سرمایه نداره ، برادر از مغزت استفاده کن
اتفاقا نیاز داره.اونجور که شما میگی یعنی محصولم تو کیسه فریزی بسته بندی کنم و بدم بازار.ایده من عوض کردن بسته بندی هست جوری که هیچکی مثل اون تو ایران نمیزنه.من میخوام با ایده ام وبسته بندیم وارد بازار بشم واونم حداقل چند میلیون برا طراحی و ساخت بسته بندی و خرید مواد اولیه نیاز هست وگرنه حرف شما درجای خودش متین هست که من مثل بقیه باشه بسته بندیم

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
شما توی منطقه چیزی مثل مرکز رشد یا پارک علم و فن آوری دارید؟ اگر دارید حتما سر بزنید.
البته من فکر میکنم در مورد ایده تون یک کم خام هست یعنی ایده ای که اصلا توی ایران نباشه و خدا تومن سرمایه بخواد و اصلا نشه مقیاسش را تغییر داد و حتما باید یکباره با تمام قوا وارد شد یکجای کارش میلنگه
کمی بیشتر روش فکر کنید
از دید دیگران بهش نگاه کنید
دچار بیماری عشق به ایده اولیه نشید
شاید بشه ایده را پخته تر کرد.
دو تا نکته بهتون میگم شاید فکر کردن روش کمکتون کنه:

- الان مد روز کارآفرینی مدل استارت آپ هست یعنی شما بتونید یک محصول و بازارش را پیدا کنید که قابل تکرار و مقیاس باشه اگر ایده حتما باید با ماکزیمم قوا شروع بشه بهتره بیشتر روش کار کنید یک چیزایی را مدنظر قرار نداید.

- یکنفر میگفت توی یکی از مراکز رشد رفتم پیش رییس مرکز که مشاور کسب و کار هم بود باهاش صحبت کردم گفت اسم پنج تا از رقبای بالوقوه ات ایده ات را بنویس! گفتم : این ایده برای اولین بار توی ایران ارائه میشه
گفت: وقتی تونستی پنج تا رقیب برای خودت پیدا کنی بعد بیا بهت مشاوره بدم ایده ای که اصلا رقیب نداشته باشه یک مشکلی داره که کسی دورش نرفته
میگفت نشستم فکر کردم دوباره تحقیق کردم دیدم بیشتر از پنج تا رقیب میتونم فهرست کنم.دوباره رفتم پیشش و فهرست را دادم بهش اونوقت مشاوره داد در مورد نقاط ضعف و قوت رقبا و اینکه چکار کنم بهتر از اونا باشم و ...

با شرمندگی تکرار میکنم مجدد روی ایده تون کار کنید
به قول دوستانیکه قبلا گفتند حتما میشه ایده را با مقیاس کمتر (سیستم استارت آپ) ارائه کرد.

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
نظرتان چیه من دستگاه قند پرسی بخرم تو خونه سکر بخرم و کارگاه قند راه اندازی کنم. بسته بندی شکیل انجام بدم یعنی بدم طراح طراحی کنه و بسته بندی کنم

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
نظرتان چیه من دستگاه قند پرسی بخرم تو خونه سکر بخرم و کارگاه قند راه اندازی کنم. بسته بندی شکیل انجام بدم یعنی بدم طراح طراحی کنه و بسته بندی کنم
چه کاریه دستگاه بخری قند بسازی؟ قنادهای یزدی که جد اندر جد از زمان زندیه دارن قند ریزی میکنند توش موندن شما میخواهید تازه برید دستگاه قند پرسی بخرید؟ اصلا قند پرسی چیه؟ نکنه تله پول جدیده توی اینترنت و ... که این دستگاه را برای کار در خونه بخرید و ...؟

شما اگر توانایی فروش و بازاریابیش را دارید برید بسته بندی شکیل انجام بدید فقط به جای دردسر تولید برید از قنادها قند آماده بخرید! سریعتر میتونید جواب بگیرید خودتون رو درگیر مسائل تولید نکردین بنده خدا تولید کننده جنسش رو یکجا به شما فروخته

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
چه کاریه دستگاه بخری قند بسازی؟ قنادهای یزدی که جد اندر جد از زمان زندیه دارن قند ریزی میکنند توش موندن شما میخواهید تازه برید دستگاه قند پرسی بخرید؟ اصلا قند پرسی چیه؟ نکنه تله پول جدیده توی اینترنت و ... که این دستگاه را برای کار در خونه بخرید و ...؟

شما اگر توانایی فروش و بازاریابیش را دارید برید بسته بندی شکیل انجام بدید فقط به جای دردسر تولید برید از قنادها قند آماده بخرید! سریعتر میتونید جواب بگیرید خودتون رو درگیر مسائل تولید نکردین بنده خدا تولید کننده جنسش رو یکجا به شما فروخته

ممنون ازبابت راهنماییتون .

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
نظرتان در مورد کار کف پوش های اپوکسی (۳بعدی) و سقف های کشسانی (۳بعدی) چیه ؟ برم دوره آموزش یاد بگیرم و کم کم کارم گسترش بدم در قالب دکوراسیون و طراحی کارکنم اگه کسی تجربه داره ممنون میشم تجربش در اختیارمون بزاره

@hadish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
بدون سرمایه ایده به چ درد میخوره

@hadish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوست عزیز انشالا سرمایه شو پیدا کنی

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سرمایش پیدا میشه. ایده این کار نظرتون رو بفرمائید. کار دکوراسیون کف پوش سه بعدی و پارکت

boy.farda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
شما توی منطقه چیزی مثل مرکز رشد یا پارک علم و فن آوری دارید؟ اگر دارید حتما سر بزنید.
البته من فکر میکنم در مورد ایده تون یک کم خام هست یعنی ایده ای که اصلا توی ایران نباشه و خدا تومن سرمایه بخواد و اصلا نشه مقیاسش را تغییر داد و حتما باید یکباره با تمام قوا وارد شد یکجای کارش میلنگه
کمی بیشتر روش فکر کنید
از دید دیگران بهش نگاه کنید
دچار بیماری عشق به ایده اولیه نشید
شاید بشه ایده را پخته تر کرد.
دو تا نکته بهتون میگم شاید فکر کردن روش کمکتون کنه:

- الان مد روز کارآفرینی مدل استارت آپ هست یعنی شما بتونید یک محصول و بازارش را پیدا کنید که قابل تکرار و مقیاس باشه اگر ایده حتما باید با ماکزیمم قوا شروع بشه بهتره بیشتر روش کار کنید یک چیزایی را مدنظر قرار نداید.

- یکنفر میگفت توی یکی از مراکز رشد رفتم پیش رییس مرکز که مشاور کسب و کار هم بود باهاش صحبت کردم گفت اسم پنج تا از رقبای بالوقوه ات ایده ات را بنویس! گفتم : این ایده برای اولین بار توی ایران ارائه میشه
گفت: وقتی تونستی پنج تا رقیب برای خودت پیدا کنی بعد بیا بهت مشاوره بدم ایده ای که اصلا رقیب نداشته باشه یک مشکلی داره که کسی دورش نرفته
میگفت نشستم فکر کردم دوباره تحقیق کردم دیدم بیشتر از پنج تا رقیب میتونم فهرست کنم.دوباره رفتم پیشش و فهرست را دادم بهش اونوقت مشاوره داد در مورد نقاط ضعف و قوت رقبا و اینکه چکار کنم بهتر از اونا باشم و ...

با شرمندگی تکرار میکنم مجدد روی ایده تون کار کنید
به قول دوستانیکه قبلا گفتند حتما میشه ایده را با مقیاس کمتر (سیستم استارت آپ) ارائه کرد.

اتفاقا خداتومن سرمایه لازم نداره و درضمن تغییراتی ساده در بسته بندی هست که کاربردش راحت میکنه من کار عجیب غریبی نمیخوام بکنم حالا کسی اینکارو نکرده دلیل بر پرعیب بودن اون ایده نیست.تا کی مثلا میخوای رب گوجه تو همون مدل قوطی های صدسال قبل باشه که حتی لیبل های روش هم تغییری چندان نداره. من عاشق ایده ام هستم ولی این عشق کورم نکرده و البته میلیون ها ومیلیاردها هم نیاز داره

boy.farda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
چطوری سرمایه تهیه کنم وقتی شرایط گرفتن وام ندارم

boy.farda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اینم شانس من

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام ایده ات خوب باشه سرمایه گذار پیدا میشه اگر سود دهی داشته باشد خودم هم سرمایه گذاری میکنم .خواستید توضیحات را برام خصوصی پ.خ کنید

bahman1369

Registered User
لایک‌ها
192
اگه ایده خوب باشه سرمایه گزار هم پیدا میشه. تو روزنامه یا دیوار اگهی بده

بالا