برگزیده های پرشین تولز

کلوپ طرفدار ان استیل آذین

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
با سلام خدمت دوستان

این هم کلوپ طرفداران تیم علی سلطان که جاش توی PT خالی بود

سلطان فوتبال ایران تیم مورد نظرش خودش رو خریداری کرده و در حال جذب بازیکنان مورد نظرش هستش ...
دیگه هوادارن هیچ مشغله ای ندارن و برای سلطان و تیمشون فریاد میزنن!! در این تیم دیگر دعوای مدیریتی و حواشی نخواهیم داشت
امیدوارم با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران 2 فصل بعد شاهد حضور این تیم در لیگ برتر باشیم!!

Untitled-1.gif

Last edited by a moderator:

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
قرار است‌ پيراهن‌ تيم‌ على‌ پروين‌ در رقابتهاى‌ دسته‌ اول‌ ليگ‌ آزادگان‌ آبى‌ و عنابى‌ باشد. چيزى‌ شبيه‌ پيراهن‌ بارسلونا که‌ البته‌ پيراهن‌ قشنگ‌ و جذابى‌ است‌ و سالهاست‌ که‌ بارسا اين‌ پيراهن‌ معروف‌ را برتن‌ مى‌کند.
شايد على‌ آقا با انتخاب‌ اين‌ پيراهن‌ علاوه‌ بر هواداران‌ پرسپوليس، نيم‌ نگاهى‌ هم‌ به‌ استقلالى‌ها دارد و شايد هم‌ مى‌خواهد تيمش‌ پيراهن‌ متفاوتى‌ داشته‌ باشد. بد نيست‌ بدانيد تيم‌ بهمن‌ کرج‌ نيز در سالهاى‌ اول‌ تأ‌سيس‌ پيراهنى‌ مشابه‌ پيراهن‌ بارسلونا را برتن داشت

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
كاويانپور:اگر اتفاق خاصي نيفتد،
امروز با تيم‌ پروين داخلي امضا مي‌كنم

FootballIran_2007630121954659.jpg

خبرگزاري فوتبال ايران- حامد كاويانپور در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران اظهار داشت: حضورم در تيم استيل‌آذين تا حدود زيادي قطعي شده و اگر اتفاق خاصي روي ندهد، به احتمال فراوان با اين تيم قرارداد داخلي امضا خواهم كرد.
كاويانپور خاطرنشان ساخت: به هر حال قسمت اين بود كه به استيل‌آذين بروم، امروز قرارداد داخلي با استيل‌آذين منعقد خواهم ساخت. پرسپوليس را هميشه دوست دارم اما انگار قسمت اين بود كه به پرسپوليس نروم.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
آخرین اظهار نظر های علی پروین

اميدوارم‌ ليگ‌ هفتم‌ حرفه‌اى‌ منظم‌ برگزار شود زيرا در غير اين‌ صورت‌ حاصلى‌ غير از جنگ‌ اعصاب‌ براى‌ مردم‌ نخواهد داشت

* براى‌ محمود خوردبين‌ در پرسپوليس‌ آرزوى‌ موفقيت‌ مى‌کنم‌ تمام‌ سعى‌ ما بر اين‌ است‌ تا بتوانيم‌ فردى‌ را پيدا کنيم‌ که‌ اندازه‌ محمودخان‌ کارآيى‌ داشته‌ باشد

* کاويانپور قول‌ داده‌ که‌ به‌ استيل‌ آذين‌ بيايد. بازيکنى‌ مى‌خواهم‌ که‌ دلش‌ با ما باشد. اگر دل‌ حامد با ما نيست‌ بهتر است‌ به‌ استيل‌ آذين‌ نيايد

* کار تيم‌ملى‌ در جام‌ ملت‌ها بسيار سخت‌ است‌ زيرا برخلاف‌ اغلب‌ کارشناسان، من‌ معتقدم‌ در گروه‌ سختى‌ قرار گرفته‌ايم‌ و در مرحله‌ يک‌چهارم‌ نهايى‌ هم‌ کار دشوارى‌ پيش‌رو داريم. در مجموع‌ فکر مى‌کنم‌ شانس‌ موفقيت‌ تيم‌ملى‌ 60 تا 70 درصد است

* وحيد طالب‌لو سنگربان‌ مناسبى‌ براى‌ تيم‌ملى‌ در جام‌ ملت‌هاى‌ آسيا محسوب‌ مى‌شود، البته‌ از وى‌ انتظار نداشته‌ باشيد مانند حجازى‌ يا عابدزاده‌ عمل‌ کند

* على‌ پروين‌ هميشه‌ استقلال‌ قوى‌ و مقتدر را دوست‌ دارد به‌ همين‌ خاطر هشدار مى‌دهم‌ که‌ هر چه‌ سريعتر تکليف‌ اين‌ تيم‌ روشن‌ شود زيرا در صورتى‌ که‌ اوضاع‌ به‌ همين‌ ترتيب‌ پيش‌ رود بايد منتظر بدترين‌ فصل‌ استقلال‌ در ليگ‌برتر باشيم

* حبيب‌ کاشانى‌ مى‌تواند در پرسپوليس‌ موفق‌ باشد زيرا توانايى‌ تزريق‌ سرمايه‌ به‌ اين‌ تيم‌ را دارد

* به‌دنبال‌ مذاکره‌ با مسئولان‌ تلويزيون‌ هستم‌ تا بازيهاى‌ استيل‌ آذين‌ به‌ صورت‌ زنده‌ پخش‌ شود(اگه بشه چی میشه ...)

* ابراهيم‌ ميرزاپور و داود فنايى‌ دروازه‌بانان‌ استيل‌ آذين‌ بوده‌ و سنگربان‌ سوم‌ تيم‌ خودمان‌ را هم‌ از جمع‌ اميدها انتخاب‌ خواهيم‌ کرد، بنابراين‌ به‌دنبال‌ جذب‌ عليرضا حقيقى‌ نیستم

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
پروين: با 20 بازيکن‌ ليگ‌برترى‌ مى‌آيم‌ انصاريان‌ رضايتنامه‌ بگيرد، با او مى‌بنديم‌

با چه‌ کسانى‌ به‌ طور قطعى‌ به‌ توافق‌ رسيده‌ايد؟
با 12 بازيکن‌ تمام‌ کردم؛ ميرزاپور، فنايي، سيدعباسي، ميلاد نوري، همرنگ، محتشمي، کويکو (کاپيتان‌ تيم‌ملى‌ کامرون)، پژمان‌ جمشيدي، احمد کاظم، غلامين‌ و يکي، دو نفر ديگر که‌ الان‌ در ذهنم‌ نيست.

داستان‌ ابراهيمى‌ و تقى‌پور چه‌ شد؟
ابراهيمى‌ تقريباً‌ کارش‌ تمام‌ شده‌ اما تقى‌پور بايد رضايتنامه‌ بگيرد.

چند بازيکن‌ ديگر به‌ خدمت‌ مى‌گيريد؟
با 20 بازيکن‌ از ليگ‌برتر تمام‌ مى‌کنم، مابقى‌ را هم‌ از اميدها استفاده‌ خواهم‌ کرد.

انصاريان‌ چه، او را هم‌ مى‌خواهيد؟
انصاريان‌ را مى‌خواهم، خودش‌ هم‌ راغب‌ است‌ اما او يک‌ سال‌ ديگر با استقلال‌ قرارداد دارد و بايد رضايتنامه‌ بگيرد. اگر گرفت، با او هم‌ قرارداد مى‌بنديم.

قرارداد يونگ‌ چقدر است؟
اين‌ رقم‌ها که‌ مى‌گويند، دروغ‌ است. من‌ از همين‌ جا اعلام‌ مى‌کنم‌ ما به‌ يونگ‌ 400 هزار دلار داديم، به‌ بازيکنان‌ هم‌ بيشتر از 150 ميليون‌ تومان‌ نمى‌دهيم. اين‌ هم‌ بر اساس‌ بازى‌ ملى‌ و يک‌ سرى‌ شرايط‌ ديگر تعيين‌ مى‌شود. در کل‌ ما نزديک‌ 6 ميليارد تومان‌ بايد هزينه‌ کنيم‌ تا تيم‌ دربيايد.

حالا فکر مى‌کنيد براى‌ صعود کار سختى‌ در پيش‌ داريد؟
صددرصد، پس‌ براى‌ چى‌ اين‌ همه‌ خرج‌ مى‌کنيم؟ بايد دو، سه‌ گل‌ از همه‌ جلوتر باشيم. کارى‌ به‌ حاشيه‌ ندارم، حرف‌ اصلى‌ ما فوتبال‌ است‌ و با فوتبال‌ خوب‌ تيم‌ را به‌ ليگ‌برتر مى‌آورم.

تکليف‌ دستياران‌ يونگ‌ چه‌ مى‌شود؟
او سرهنين‌ و اشتاين‌ و يک‌ فيزيوتراپيست‌ زبده‌ را به‌ ايران‌ آورده‌ که‌ خيلى‌ خوب‌ است‌ ضمن‌ اينکه‌ آرش‌ هم‌ مترجم‌ يونگ‌ است، فقط‌ همين.

دستيار ايرانى‌ چه، کسى‌ را در نظر نداريد؟
ما براى‌ اين‌ کادر فنى‌ پول‌ خرج‌ کرديم‌ و فقط‌ نتيجه‌ مى‌خواهيم. نيازى‌ به‌ دستيار ايرانى‌ نيست.

راجع‌ به‌ شروع‌ ليگ‌ چه‌ نظرى‌ داريد؟
بازيها بعد از ماه‌ مبارک‌ رمضان‌ برگزار مى‌شوند، به‌ نظر من‌ اينطورى‌ خيلى‌ بهتر است‌ چرا که‌ پس‌ از دو بازى‌ ليگ‌ تعطيل‌ نمى‌شود و شش‌ ماه‌ ليگ‌ داريم. البته‌ اين‌ هنوز به‌ طور رسمى‌ اعلام‌ نشده‌ است.

بازيکن‌ ملى‌پوش‌ نمى‌آوريد؟
اگر کسى‌ مشکل‌ رضايتنامه‌ نداشته‌ باشد، ملى‌پوش‌ هم‌ باشد او را جذب‌ مى‌کنيم. ما دنبال‌ بازيکنان‌ مطرح‌ ليگى‌ هستيم.

درباره‌ جدايى‌ خوردبين‌ چه‌ حرفى‌ داريد؟
ما با هم‌ رفيق‌ هستيم، او خودش‌ اينطور خواست، مشکلى‌ نيست، هرجا که‌ باشد برايش‌ آرزوى‌ موفقيت‌ دارم.

کاشانى‌ به‌ عنوان‌ مديرعامل‌ مى‌تواند موفق‌ باشد؟
اگر پول‌ بياورد صددرصد، وگرنه‌ پول‌ نباشد نمى‌شود اميدوار بود! پرسپوليس‌ نياز به‌ پول‌ دارد فقط‌ همين، ضمن‌ اينکه‌ بايد حاشيه‌ها کنترل‌ شود، کاشانى‌ مديرى‌ لايق‌ است‌ و با هم‌ خيلى‌ هم‌ رفيق‌ هستيم، اميدوارم‌ موفق‌ باشد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ممنون XPIN جان

علی پروین عجب تیمی داره ردیف می کنه

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
*. تيم استيل اذين براي حضور در رقابتهاي ليگ دسته اول کشور ورزشگاه ازادي رو به عنوان ورزشگاه خانگي معرفي کرده و ورزشگاه دستگردي رو هم به عنوان ورزشگاه دوم معرفي کرده که انگار با موافقت سازمان تربيت بدني همراه شده.

*. حامد کاويانپور عصر امروز به دفتر سلطان رفت و قراردادي يک ساله منعقد کرد.اين بازيکن ديروز به مدت ۳۰دقيقه با سلطان جلسه داشت و بعد مثل همه ي بازيکنان استيل اذين با سلطان سفيد امضا کرد.ضمن اينکه در مورد مبلغ دريافتي حامد حرف و حديث زياده ولي اين بازيکن هم مثل همه ي بازيکنان استيل ذين طبق قاعده و قانون باشگاه پول گرفته است

*.چند ساعت بعد از امضای قرارداد حامد کاویانپور با استیل اذین سلمانی هم با حضور در دفتر علی پروین با این تیم قرارداد امضا کرد.ضمن اینکه سلمانی از بازیکنای خوب صبا بود که با رفتن کاظمی و امدن ضیایی بازی زیادی بهش نرسید
*.حمید سر ابدانی مدافع با تجربه ی راه اهن انگار قراره تا پایان هفته به تیم استیل اذین بپیونده .اگه این اتفاق بیافته خط دفاع استیل اذین قابل اعتمادتر میشه چونکه حمید سرابادانی یک مدافع باتجربه و خوش استیله که در تیمهای پیام مشهد و پاس و راه اهن سابقه ی بازی داره

*.محمد پروین بالاخره تصمیم گرفت که در تیم استیل اذین به فوتبالش ادامه بده و پیراهن این تیم رو انتخاب کنه.

محمد پروین که سال اینده هم با پرسپولیس قرارداد داره باید برای جدا شدن از این تیم رضایتنامه بگیره >به همین علت این بازیکن هفته ی گذشته به باشگاه رفت و با خوردبین صحبت کرد که در این جریان خوردبین بهش گفته که اگه میخواد از پرسپولیس بره بگه تا براش رضایتنامه صادر کنن

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
كاويانپور:با تشخيص پروين و كادر فني، به استيل‌آذين آمدم

خبرگزاري فوتبال ايران- صحبت‌هايي در اين خصوص به وجود آمده كه حامد كاويانپور، بازيكن جديد استيل‌آذين تنها با نظر شخص پروين به اين تيم انتقال يافته است و اين بازيكن در فهرست يونگ نبوده اما كاويانپور اين شايعات را بي‌اساس قلمداد مي‌كند.
حامد كاويانپور در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران اظهار داشت: فكر مي‌كنم گروهي قصد دارند بازي جديدي برايم راه بيندازند. هميشه حرفه‌اي فكر كرده‌ام و بر اين اساس تيم جديدم را انتخاب كرده‌ام.
وي در ادامه افزود: من خودخواسته به استيل‌آ‌ذين نيامده‌ام بلكه پروين به صلاح ديد خود و كادرفني از من خواست به اين تيم بيايم. مطمئناً پروين تمام جوانب امر را درخصوص انتقال من به اين تيم در نظر گرفته بنابراين هيچ مشكلي مرا در استيل‌آذين تهديد نمي‌كند

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
اسدى‌ و رزاقى‌راد در استيل آذين

از قرار معلوم‌ در خلال‌ اين‌ گفتگو بين‌ پروين‌ و اين‌ دو بازيکن‌ توافق‌ کلى‌ حاصل‌ شده‌ و اين‌ توافق‌ به‌ عقد قرارداد داخلى‌ رزاقى‌راد و اسدى‌ با استيل‌آذين‌ انجاميده‌ است.
در اين‌ مورد بد نيست‌ بدانيد که‌ ابراهيم‌ اسدى‌ مدتها بود که‌ صحبت‌ از حضور در ليگ‌ امارات‌ مى‌کرد، اما ظاهراً‌ در اين‌ مورد پيشنهاد جدى‌ نداشته‌ و مجبور شده‌ است‌ با استيل‌آذين‌ توافق‌ کند، از طرف‌ ديگر رزاقى‌راد هم‌ به‌ دنبال‌ حضور در پرسپوليس‌ بود که‌ پس‌ از انصراف‌ مسئولان‌ اين‌ تيم‌ براى‌ جذب‌ اين‌ بازيکن‌ راضى‌ شد با پروين‌ و استيل‌آذين‌ قرارداد ببندد.
البته‌ ناگفته‌ نماند که‌ تا ديروز بعدازظهر اين‌ بازيکنان‌ حاضر نشدند در خصوص‌ اين‌ توافق‌ صراحتاً‌ اظهارنظر کنند و فقط‌ خاطرنشان‌ کردند که‌ به‌ پروين‌ و استيل‌آذين‌ علاقه‌مند هستند

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
بداوي به استيل‌آذين نزديك شد

خبرگزاري فوتبال ايران- باشگاه استيل‌آذين عزم خود را براي جذب بازيكنان جديد جزم كرده است.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ علي بداوي، بازيكن سابق استقلال اهواز مدنظر مسئولان استيل‌آذين قرارداد و شايد اين بازيكن نيز به زودي جذب تيم دسته اولي استيل‌آذين شود.
استيل‌آذين طي يكي، دو روز گذشته بازيكناني نظير عيدي‌زاده و ميثم سليماني را به خدمت گرفت.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
امیدوارم برای فصل بعد طرفدار یک تیم خصوصی باشیم تا دولتی

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
امیدوارم برای فصل بعد طرفدار یک تیم خصوصی باشیم تا دولتی

تا جایی که من اطلاع دارم این تیم یک تیم کاملا خصوصی هستش که توسط علی پروین و یکی از دوستان نزدیک وی خریداری شده است ولی مهمه اینه که یک نفر تصمیم گیرنده باشه و این شخص جایگاه با ثباتی داشته باشه .

من که به شدت به این تیم امیدوارم و آرزوی موفقیت برای علی سلطان دارم

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
نگرفتی !! منظورم این بود که ترجیح میدم طرفدار این تیم خصوصی باشم تا یک پرسپولیس دولتی

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
قرارداد سه بازیکن جدید تیم فوتبال استیل آذین ثبت شد

سه بازیکن جدید تیم فوتبال استیل آذین قرارداد خود با این تیم را در هیئت فوتبال استان تهران به ثبت رساندند.

به گزارش خبرنگارمهر، ابراهیم اسدی، علی سلمانی و میلاد نوری سه بازیکن هستند که پس از توافق با مسئولان استیل آذین روز پنج شنبه با حضور درمحل هیات فوتبال تهران با این تیم قرارداد دو ساله امضا کردند .

به گفته علی پروین قراراست محمد غلامین، ایمان رزاقی راد، پژمان جمشیدی ، احمد کاظم ، داود سید عباسی ، ابراهیم میرزاپور، داود فنایی و سه بازیکن خارجی مورد نظر یونگ نیز فردا (شنبه) قرارداد خود را با تیم استیل آذین در هیات فوتبال تهران ثبت کنند .

بر اساس این گزارش مدافع تیم ملی فوتبال کامرون ، کوئیکه بازیکن فصل گذشته استقلال و یک بازیکن از جمهوری چک از جمله بازیکنان خارجی مورد نظر یونگ برای حضور در تیم استیل آذین هستند.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ببینم این استیل آذین سایت نداره ؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من هم طرفدارشم.ببینیم فصل بعد چیکار میکنه.
181.gif
21.gif

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
اسدي:خدا را شكر كه از پرسپوليس رفتم
استيل‌آذين فصل بعد ليگ‌برتري مي‌شود

خبرگزاري فوتبال ايران- ابراهيم اسدي پس از سال‌ها حضور در پرسپوليس، از اين تيم جدا شد تا فصل آينده در تيم دسته‌اولي استيل‌آذين بازي كند. او معتقد است سختي‌هاي زيادي در پرسپوليس كشيده و در اظهارنظري جالب و تعجب‌آور، خدا را شكر مي‌كند كه از اين تيم جدا شده است.
اسدي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران با اشاره به اين موضوع اظهار داشت: علي پروين، اولين مربي من در ليگ‌برتر بود و روزهاي خوبي را با او پشت‌سر گذاشتم. علي آقا حلال مشكلات من است و مطمئن باشيد فصل خوبي را پشت‌سر خواهم گذاشت.
وي در ادامه گفت: در پرسپوليس سختي‌هاي زيادي كشيدم و در بين حاشيه‌ها، دوام آوردم. حالا خدا را شكر مي‌كنم كه از اين تيم رفتم. جدايي از پرسپوليس دلايل زيادي داشت ولي دوست ندارم در مورد گذشته حرف بزنم.
اسدي درخصوص منتفي شدن حضورش در ليگ امارات كه خيلي‌ها اين موضوع را به بازارگرمي او ربط دادند، گفت: به هيچ‌عنوان قصد بازارگرمي نداشتم و مدير برنامه‌هايم سعي داشت تا شرايط رفتنم به امارات را فراهم كند. اكثر تيم‌ها، مهاجم يا هافبك نفوذي مي‌خواستند و اين موضوع باعث شد حضورم در ليگ امارات منتفي شود. درضمن دوست نداشتم در تيم‌هاي دسته‌دومي بازي كنم.
وي در پايان تصريح كرد: استيل‌آذين حاشيه و دغدغه‌هاي تيم‌هاي ليگ‌برتري را ندارد و مطمئن باشيد فصل بعد به ليگ‌برتر راه پيدا خواهيم كرد. بازيكنان خوبي به تيم اضافه شده‌اند و بهتر است از حالا استيل‌آذين را ليگ‌برتري بدانید

بالا