برگزیده های پرشین تولز

چرا معرفی وب سایت من پاک شده؟

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

چرا تاپیک معرفی وب سایتم پاک شده؟ http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=78909
اگر قرار به انتقال بود که من در تاپیک هم گفته بودم مدیران محترم خودشون انتقال بدن. چرا کلا پاکش کردید!؟

:eek:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
مشکلی نیست دوست عزیز , در بخش مناسب دوباره تاپیک بزنید.

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه بگید چه بخشی بزنم که دیگه پاک نشه؟

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا پس برام پی امی نیومد
297.gif

در کل بنظرم ترکیبشون کار درستی نیست. میدونید چرا؟ چون اولا کسی که تاپیک رو میزنه میخواد تیتر تاپیک برای اون باشه و ثانیا کسایی مثل من میخوان در مورد سایت بحث بکنن. خوب این چشکلی ممکنه فقط توی یک تاپیک!!؟

بهرحال ممنون که گفتید کجاست. من دیگه تاپیک جدید نمیزنم مگر اینکه بگید کجا میشه زد!؟
واقعا کار درستی نیست! توی هیچ فرومی ندیدم یک تاپیک برای معرفی کل سایتها باشه. اگر بخشش رو بردارید بهتره.

مثلا چرا این تاپیک هست http://forum.persiantools.com/t79893.html ولی تاپیک من مشکل داشت!؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
واقعا کار درستی نیست! توی هیچ فرومی ندیدم یک تاپیک برای معرفی کل سایتها باشه. اگر بخشش رو بردارید بهتره.

من هم فكر ميكنم اين جوري جالب نميشه مثلآ تمامي سايت‌ها در يك تاپيك معرفي ميشوند و تاپيك ادامه پيدا ميكنه... هر كسي هم وارد تاپيك ميشه احتمالآ به صفحه‌ي آخر تاپيك ميره تا پستهاي جديد رو ببينه و شايد به پستهاي ديگر اهميتي نده و در واقع سايتهاي بسياري از ديد افراد خارج ميشه، بايد يك فكر ديگري براي اين قسمت كرد؛

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
چرا پس برام پی امی نیومد
297.gif

در کل بنظرم ترکیبشون کار درستی نیست. میدونید چرا؟ چون اولا کسی که تاپیک رو میزنه میخواد تیتر تاپیک برای اون باشه و ثانیا کسایی مثل من میخوان در مورد سایت بحث بکنن. خوب این چشکلی ممکنه فقط توی یک تاپیک!!؟

بهرحال ممنون که گفتید کجاست. من دیگه تاپیک جدید نمیزنم مگر اینکه بگید کجا میشه زد!؟

مثلا چرا این تاپیک هست http://forum.persiantools.com/t79893.html ولی تاپیک من مشکل داشت!؟
حق با شماست , من تو مدیریت میگم !
نمیخوایم که لیست ادرس داشته باشیم .
به هرحال کسی که یه تاپیک میزنه سایت معرفی میکنه , باید دیگران بتونن دربارش نظر بدن , اینجوری نمیشه .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من هم با نظر مهدي عزيزم موافق هستم .ادغام شدن تاپيك هاي معرفي فقط باعث گم شدن اطلاعات ايجاد كننده تاپيك مي شود .

بايد تاپيك ها به صورت مستقل بمانند تا ديگران هم نظر بدهند تا اگر تغييراتي در آن ايجاد شد ، فرد بتواند با اديت كردن اطلاع رساني مناسب انجام دهد .

از سوي ديگر چون در اين زمينه ، رشته هاي فعاليت كاري بسيار وجود دارد ادغام آنها سير منطقي را طي نخواهد كرد .
مثلا سايتي در زمينه ارائه خدمات آنلاين در زير معرفي سايت سي دي هاي 1000 توماني و . . .

البته در نهايت جناب آقاي شيرازي مدير محترم و ارشد کامپیوتر و برنامه نویسی و وبلاگ و وب سايت و . . . روال آن بخش را تعيين خواهند كرد

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
سلام

چرا تاپیک معرفی وب سایتم پاک شده؟ http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=78909
اگر قرار به انتقال بود که من در تاپیک هم گفته بودم مدیران محترم خودشون انتقال بدن. چرا کلا پاکش کردید!؟

:eek:

سلام

در بخش وبلاگ ها و وب سایتها ، پس از نظر سنجی از کاربران عزیز در گفتگوی آزاد و طبق صحبتهایی که بنده مدتها پیش با ادمین سایت داشتم ، قرار بر این شد که وضعیت بخش وبلاگ و وب سایت به این شکل باشد . یعنی دسترسی ایجاد تاپیک برای کاربران محترم لغو گردد و دوستان در تاپیکهای مربوطه که به نحوی دسته بندی شده اند ، به معرفی وبلاگ یا وب سایت مورد نظر خودشان بپردازند

تاپیک شما توسط یکی دیگر از مدیران به این بخش منتقل شده بود و من طبق سیاست فعلی فروم وبلاگهاو وب سایتها و برای جلوگیری از عدم به هم خوردن دسته بندی ، این تاپیک را ادغام کردم .

در مورد این که چرا به شما پی ام خودکار ارسال نشده ، بنده اطلاعی ندارم ! ولی قاعدتا در هنگام انتقال ، حذف یا ادغام تاپیکها پیغام به صورت خودکار ارسال میگردد

پیروز باشید

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام

در بخش وبلاگ ها و وب سایتها ، پس از نظر سنجی از کاربران عزیز در گفتگوی آزاد و طبق صحبتهایی که بنده مدتها پیش با ادمین سایت داشتم ، قرار بر این شد که وضعیت بخش وبلاگ و وب سایت به این شکل باشد . یعنی دسترسی ایجاد تاپیک برای کاربران محترم لغو گردد و دوستان در تاپیکهای مربوطه که به نحوی دسته بندی شده اند ، به معرفی وبلاگ یا وب سایت مورد نظر خودشان بپردازند

تاپیک شما توسط یکی دیگر از مدیران به این بخش منتقل شده بود و من طبق سیاست فعلی فروم وبلاگهاو وب سایتها و برای جلوگیری از عدم به هم خوردن دسته بندی ، این تاپیک را ادغام کردم .

در مورد این که چرا به شما پی ام خودکار ارسال نشده ، بنده اطلاعی ندارم ! ولی قاعدتا در هنگام انتقال ، حذف یا ادغام تاپیکها پیغام به صورت خودکار ارسال میگردد

پیروز باشید
چند در صد کاربران ازاد وبسایت دارن ؟
بهتر نبود نظرسنجی تو همون بخش انجام میشد ؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
شیرازی عزیز ،

من هم مخالف این روش هستم.
درسته با این کار شما سعی کردید دسته بندی کنید ولی اینطوری همین مشکلات پیش میاد !

می تونید یک زیر بخش درست کنید به عنوان مثلا معرفی وب سایت ها با دسته بندی یا بر اساس موضوع و اون تو همین کاری که الان می کنید رو ادامه بدید.
در همین بخش اجازه بدید کاربرها تاپیک مجزا برای سایتشون بزنند.
شاید کسی بخواد در مورد سایتش بحث و گفتگو بشه.

لطفا سریعا رویه رو عوض کنید.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام ^_^

تاپيک معرفي سایتهای تجاری ، فروشگاههاي اينترنتي و نیازمندیها اگر فقط معرفی لينک هاى مرتبط بود و ديگر هيچ (يعنى بحث و گفتگو پيرامون سايت مربوطه) خيلی خوب بود ولی نميدونم پس از مرج تاپيک هاى ديگر درآن خوانده ايدش يا نه، من ديشب به واسطه ى‌کنجکاوی ايجاد شده از اين تاپيک آنرا خواندم و ميتونم بگم که اين ادغام کردن سبب کمى‌تا قسمتى نامربوط شدن پست ها به هم شده. مثلا دوستى که ميخواستند فروشگاهشون رو تبليغ کنند در جاى اشتباه تاپيک زدند که ساير دوستان بهشون گفتند که در انتخاب جاى‌مناسب اشتباه کرده اند، ولى نفر اول از آواتار ايشون تعريف کرده و نصف پست ها در همين رابطه است!! بعد تاپيک مربوطه با اين يکى‌ترد مرج شده و نفر بعدى‌که خواسته سايتش را اعلام دارد، چون ديده پست هاى‌قبلى‌در وصف اواتار ديگری بوده نوشته اند که مثلا اميدوارم بحث مربوط به عکس ايشون اجازه بده که لينک من هم ديده بشه. حالا تاپيک مربوط به فروشگاه خرس کوچولوى ‌عزيز هم با آن ادغام شده که خب کاملا طبيعيه ترتيب پست ها بر اساس تاريخ و ساعت ارسالشون قرار بگيره، بنابراين پست مربوط به فروشگاه ايشون اومده قبل از پست آن عزيزى که نگران ديده شدن لينک سايتشون به دليل بحث مربوط به آواتار بوده اند. چون کوتى هم وجود ندارد اگر کسى اتفاقا همان صفحه را لود کند و مطالبش را بخواند ربطش را نخواهد فهميد چون معلوم نيست که اين جواب در پاسخ به کدامين پست انجام شده مگر اينکه از همان اولش خوانده شده باشد.

البته شما خواهان نظم بخشيدن بوديد ولى ‌الان به دليل همون مشاهداتی که در بالا عرض کردم از حالت منظم بودن خارج گشته است.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقاي شيرازي اون زمان فكنم من هم منظور رو بدگرفته بودم فكر ميكردم مثلا تو بخش معرفي سايت بخش هاي جداگانه باز ميشه يعني مثلا معرفي سايت هاي تفريحي وهركي دراين بخش تاپيك سايت خودش رو ميزد ولي مثل اينكه كلي يه تاپيك هست وهركي پست ميده كه يكم بده
منم از خدامه تاپيك مستقل بشه ومال قسمت سايت منم مثل قبل مستقل بشه:D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
شیرازی عزیز ،

من هم مخالف این روش هستم.
درسته با این کار شما سعی کردید دسته بندی کنید ولی اینطوری همین مشکلات پیش میاد !

می تونید یک زیر بخش درست کنید به عنوان مثلا معرفی وب سایت ها با دسته بندی یا بر اساس موضوع و اون تو همین کاری که الان می کنید رو ادامه بدید.
در همین بخش اجازه بدید کاربرها تاپیک مجزا برای سایتشون بزنند.
شاید کسی بخواد در مورد سایتش بحث و گفتگو بشه.

لطفا سریعا رویه رو عوض کنید.

محمدرضا جان اگر موافق باشی برای اینکه این مشکل را به صورت اساسی حل کنیم تا دیگر مسائل اینچنین پیش نیاید ، در تاپیکی جداگانه به بحث بپردازیم . سپس در نهایت و با توجه و احترام به نظر دوستان ، یک تصمیم نهایی بگیریم . من آن تاپیک را همینجا ایجاد خواهم کرد . از شما خواهش میکنم این تاپیک را ببندید تا بحث پراکنده نشود :)

بالا