برگزیده های پرشین تولز

شبنامه ای در مشهد

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
نظرتون چیه؟

پروفسور م میخواد نجاتمون بده

4ucyivq.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
ورژن جديد هخا كه مي خواست با 40 تا بوئينگ بياد ايران . . . :lol::lol::lol::lol:

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
متاسفانه چیزی که در حال حاضر زیاد پیدا می شود احمق است
و می توان این احمقها رو با عناوین مختلف فریب داد

این فرد بیش از 2 سال است که برای من اسپم می کند و خود را پرفسور دکتر آقا **** منجی............. می خواند

در پایان هم تقاضای مالی می نماید

mobile force

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احتمالا پروفسور " م " همان آقا مجید (همیشه) آنلاین است و با همدستی اعضای مورد اعتماد سایتش شبنامه ها را در سطح وسیع پخش کرده است

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
طرفداران اين بابا حدود يك سال پيش توي شهر ما هم تبليغات مسخرشون رو راه انداخته بودند. يه مدت توي يه شهرك داشتم راه مي رفتم روي ديوار ديدم " آقا پروفسور ابراهيم ميرزايي" :blink::blink: چقدر خنديدم:lol::lol::lol:

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
متاسفانه چیزی که در حال حاضر زیاد پیدا می شود احمق است
و می توان این احمقها رو با عناوین مختلف فریب داد

این فرد بیش از 2 سال است که برای من اسپم می کند و خود را پرفسور دکتر آقا **** منجی............. می خواند

در پایان هم تقاضای مالی می نماید
این یارو چند ساله برای من هم اسپم مینویسه و خودش رو آقا پروفسور دکتر هم مینامه!!!!!!!!!!!
طرز جمله بندی و انشای نامه هاش هم یه جور خاصیه (مثل مردم 500 سال پیش حرف میزنه!!)
جالب اینجاست که خودشو تنها را نجات ملت ایران معرفی میکنه و همه حکومتها رو شیطانی میدونه!!ظاهرا بد جوری به پی سی خورده ...........

ehsan_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
احتمالا پروفسور " م " همان آقا مجید (همیشه) آنلاین است و با همدستی اعضای مورد اعتماد سایتش شبنامه ها را در سطح وسیع پخش کرده است

یک جور دیگر تاپیک را منحرف کن! لازم نیست به دیگری تهمت‌های ابلهانه بزنی!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
این بابا همونه که گنگفو رو آورد تو ایران به اسم گنگفو توآ جالبه که تا الان زنده است!

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
این بابا همونه که گنگفو رو آورد تو ایران به اسم گنگفو توآ جالبه که تا الان زنده است!
توی ایمیلایی که میزنه عکس جوونیاش رو گذاشته .......... معلوم نیست الان چه شکلیه و چند سالشه!
کسی عکس جدید ازش نداره!؟

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
بگذارید یه چیزی بگم....ظاهرا از اسم آقای ابراهیم میرزایی سو استفاده شده.اول بگم من هیچ وابستگی به ایشون ندارم.فقط چیزی رو می گم که از منبع آگاه شنیدم و 100 درصد مطمنم
ابراهیم میرزایی از افسران آموزش گارد شاهنشاهی و مسئول آموزش کاماندو ها بود.ایشون سبک کونگ فو توآ رو پایه گذاری کردند و از سال 1346 شروع به مبارزه انقلابی کردند.
در مورد نیرو های بدنی ایشون حرفی برای گفتن نیست....مبارزه ایشون در برابر ملکه انگلیس با سه تن از بزرگترین رزمی کاران جهان به طور همزمان و برنده شدن ایشون جالب بود.(در اون سفر ملکه انگلیس سر لیتل تونگا که یه اسب بود رو به ایشون هدیه داد)
در مورد قدرت های درمانی که ایشون بهش دست پیدا کرده بودن هم اینجا جای بحث نیست.
صحبت های ایشون بعد از انقلاب تحریف شد و بر خلاف نظر خودشون به دروغ بهشون تهمت زدند که ادعای امام زمانی دارند و ال آخر...که در نهایت پس از یک سری در گیری از ایران خارج شدن
اما این اوباش که خودشون رو به دروغ پیروان ایشون می دونند قصدی جز دزدی و کلاهبرداری ندارند...پس مراقب باشید که گیر این شیاد ها نیفتید

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نمیکنم اینا پروفسور میرزایی رو بشناسن و فقط دارن از اسمش سو استفاده میکنن البته به نطر من
من خودم الان پیش یکی از شاگرداش آموزش گونگ فو میبینم و از آقای میرزایی برامون خاطره های زیادی میگه ولی اون که شاگردشه هیچ وقت اون حرفای بالایی رو نمیگه .

بالا