برگزیده های پرشین تولز

اخذ پاسپورت اروپایی _ شما باور می کنید ؟؟؟؟

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این تبلیغ رو من در سایت های تبلیغات خیلی زیاد دیدم نظر شما راجع بش پیه

من که اگر واقعیت داشته باشه با کله قبول می کنم

شهروندى و پاسپورت جديد جامعه متحد اروپا

شهروندى و پاسپورت جديد جامعه متحد اروپا از
اسلوونى- ليتواني – مکزيک – بلغارستان – روماني – پاناما و نيوزيلند
با روش كاملأ قانونى و ثبت شده در مراكز دولتى در سريع ترين زمان ممكنه
همانگونه كه مى دانيد به لحاظ مسايل سياسى و اقتصادى حاكم در دنيا, اخذ ويزاى اكثر كشورهاى غربى براى اكثر متقاضيان آسيايى بسيار سخت و حتى غيرممكن شده استִ بنا بر اين داشتن مدارك معتبرى كه شما را قادر سازد تا براحتى به تمامى كشورهاى اروپايى و چندين كشور غربى بدون نياز به ويزا سفر كنيد و از مزاياى يك شهروند قانونى اروپايى بهره مند شويد مى تواند بسيار مفيد باشدִ
ما با استفاده ازارتباطات قوى و معتبر با وكلاى حرفه اى و مسيولين رده بالا دربرخى كشورهاى اروپايى توانسته ايم امكاناتى را فراهم نموده تا شهروندى و پاسپورت جديد جامعه متحد اروپا را از اسلوونى براى متقاضيان آسيايى تهيه نماييم وهمانگونه كه مى دانيد اسلوونى عضو جديد جامعه متحد اروپا مى باشدִ
امتيازات و مزايا:
١ـ ورود به كشورهاى زير بدون نياز به ويزا:
كانادا ـ انگليس ـ نيوزيلند ـ اطريش ـ بلژيك ـ قبرس ـ جمهورى چك ـ دانمارك ـ فنلاند ـ فرانسه ـ آلمان ـ يونان ـ ايتاليا ـ ژاپن ـ كره جنوبى ـ هلند ـ نروژ ـ پرتغال ـ فيليپين ـ سنگاپور ـ اسپانيا ـ سوئد ـ سوئيس ـ ونزوئلا و چندين كشور ديگرִ
٢ـ اشتغال در تمامى اين كشورها براحتى امكان پذير استִ
٣ـ اخذ اقامت در تمامى اين كشورهاִ
٤ـ برخوردارى از مزاياى يك شهروند جامعه متحد اروپا در خريد ملك ـ ماشين يا سرمايه گذارى در اكثر نقاط دنياִ
مدارك مورد نياز براى در خواست:
ـ كپى پاسپورت (صفحه اطلاعات و عكس);
ـ كپى شناسنامه يا كارت ملى (در صورت امكان به انگليسى ترجمه رسمى شود);
ـ تكميل فرم مشخصات افراد فاميل;
ـ اثر تمامى انگشتان; (فقط براي درخواست پاسپورت مکزيک و پاناما )
ـ نتيجه تست HIV; (فقط براي درخواست پاسپورت مکزيک و پاناما )
ـ اسكن امضاى متقاضى;
ـ اسكن ٣ نوع مختلف عكس با لباسهاى مختلف و در اندازه عكس پاسپورتى با زمينه پشت سفيد;
توجه: تمامى مدارك بايد با كيفيت بسيار بالا اسكن شده (٤٠٠ پيكسل) و به ما ايميل شوندִ
مداركى كه پس از تكميل تحويل متقاضى مى شوند:
١ـ پاسپورت جديد کشور مورد تقاضا ( عضو جديد جامعه متحد اروپا ) با مشخصات اصلى و قانونى متقاضى كه در پاسپورت صادره از كشور خود درج شده است;
٢ـ كارت ملى (شناسايى) صادره از اسلوونى;
٣ـ گواهينامه رانندگى صادره از اسلوونى;
٤ـ شماره تلفن شخصى در اسلوونى كه در صورت تماس با آن تلفن شخصى شما در هر جاى دنيا كه باشيد آن را دريافت ميكند;
توجه: تمامى مدارك با ركورد قانونى و ثبت شده به شما تحويل مى شوند
توجه: مدت اعتبار پاسپورت ١٠ سال بوده و قابل تمديد در هر سفارت اسلوونى مى باشدִ
زمان مورد نياز براى تكميل پرونده و تحويل مدارك:
ما براى تكميل كار نياز به ٦٠ تا ٩٠ روز داريم ولى معمولأ در طى ٤٥ روز مدارك در دست خواهند بودִ
هزينه خدمات ما: كل هزينه خدمات ما براى اين سرويس براي کشور –
شرايط دريافت مبلغ ذکر شده طبق شرايط دفتر اروپا مي باشد .
1 – بلغارستان 12500 يورو
2 – اسلوواني 18500 يورو
3 – ليتواني 13500 يورو
4 – روماني 14000 يورو
5 – مکزيک 18500 دلار
6 – پاناما 11000 دلار
7 – نيوزيلند 13500 دلار

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دزدي و كلاه برداري اون هم در حد تيم ملي
فكر كنم يارو "مدار صفر درجه " زياد ميبينه

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مكزيكي ها اگه ميتونن خودشون برن .........نميخواد ما رو بفرستن

مگه گفته مکزیکی ها می خوان پاسپورت بدن

با این که منم خیلی به قضیه مشکوکم ولی از یه طرف می دونم که بعضی کشور ها با پول گرفتن پاسپورت شون رو بهت می دن مثل دومنیکا که از کشور های تحت حکومت ملکه انگلیس هست و اگر پاسپورتش رو داشته باشی میشی تبعه انگلستان و امتیازات خاص خودش که همه می دونیم . مثلا دومنیکا با فکر می کنم 120 هزار دلار برای هر نفر پاسپورت میده جدا برای مایه دارا خیلی می ارزه

راستی اتریش هم میده ولی قیمتش خیلی بالاست

به و فقیر بههمین خاطر می گم شاید این کشور ها که در شرق اروپا هستن حساب میان با این مبالغ پاسپورت بدن

ولی باز نمیشه اعتماد کرد

ولی تصور کنین اگه پاسپورت اروپایی داشته باشیم چه امکاناتی توپی میتونیم بگیریم

سفر بدون ویزا کار تحصیل مجانی ...

frog

Registered User
لایک‌ها
36
ولی تصور کنین اگه پاسپورت اروپایی داشته باشیم چه امکاناتی توپی میتونیم بگیریم

سفر بدون ویزا کار تحصیل مجانی ...

بابا فکر نکنم اینطوریا هم باشه ها .

والا به نظر من اگه کسی 120 هزار دلار داشته باشه واسه پاسپرت توی ایران بهترین جا برای زندگیه . راستی طرف میتونه یه خونه توی دبی بخره و اقامت 99 ساله بهش میدن . البته من هماینا رو توی ماهواره دیدم تبلیغاتشو .

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه اینجوری باشه که همه میرن پاسپورت خارجی میگیرن

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

والا به نظر من اگه کسی 120 هزار دلار داشته باشه واسه پاسپرت توی ایران بهترین جا برای زندگیه . راستی طرف میتونه یه خونه توی دبی بخره و اقامت 99 ساله بهش میدن . البته من هماینا رو توی ماهواره دیدم تبلیغاتشو .

من که گفتم برای مایه دارا می ارزه
طرف 120 میلیون میده دیگه برای تحصیل تو هر کدوم از دانشگاه های اروپا شهریه لازم نیست بده ، برای تفریح هر کدوم از کشور های اروپا بخواد میره ، هر کجا تو اروپا می تونه زندگی کنه و کار کنه در صمن اگر آمریکا هم بخواد بره به راحتی می تونه ویزا بگیره چون یک تبعه اروپایی (اونم از نوع انگلیسی هستش)

دبی هم زیاد بدرد نمی خوره اینا همش تبلیغات

PayamGoharbin_D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آره - دومینیکا در مقابل سرمایه گذاری تو کشورشون حق تابعیت و پاسپورت میده که نیازی که اقامت قبلی در اون کشور نیست و کلاً چهار ماه تا یکسال طول می کشه. با داشتن این پاسپورت دیگه برای مسافرت به صد کشور ویزا لازم نیست و همچنین میشه باهاش تو کل بریتانیا - شامل انگلیس و اسکاتلند و ولز و ایرلند و ...- زندگی، کار یا تحصیل کرد.
البته این برنامه دائمی نیست و ممکنه قطع بشه.

تو دبی اگه صد سال هم بمونی باز هم فقط یه ایرانی باقی می مونی و هیچ وقت نه شهروند می شی، نه حق و حقوقی خواهی داشت و نه پاسپورت می گیری.
تو کانادا و انگلیس و استرالیا و غیره هم باید سالها زندگی کنی تا بتونی برای شهروند شدن اقدام کنی تازه اگه تو این همه سال هیچ مشکلی برات پیش نیاد.
بقیه کشورهایی که لیست کردید، اصلاً چنین برنامه ای ندارند و فقط در صورت اثبات اینکه پدر یا پدر بزرگ آدم اونجایی بوده، اونم با کلی شرایط تازه می شه فرم درخواست رو پر کرد.

این سایت پر از این اطلاعاته، حتماً ببینید:
http://www.DominicaPassport.com

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
این که تبلیغ نیست! جکه بابا! :D:D

این وسط مکزیک و کره جنوبی اصلا دیگه خداااااس! :lol::lol:

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
آره - دومینیکا در مقابل سرمایه گذاری تو کشورشون حق تابعیت و پاسپورت میده که نیازی که اقامت قبلی در اون کشور نیست و کلاً چهار ماه تا یکسال طول می کشه. با داشتن این پاسپورت دیگه برای مسافرت به صد کشور ویزا لازم نیست و همچنین میشه باهاش تو کل بریتانیا - شامل انگلیس و اسکاتلند و ولز و ایرلند و ...- زندگی، کار یا تحصیل کرد.
البته این برنامه دائمی نیست و ممکنه قطع بشه.

http://www.DominicaPassport.com

لوووووووووووووووووووووووللل! ای بابا !! ای بابا! :D:D :happy::happy: همین کم گفتن ما تروریستیم با یه پاسپورت دومینیکن هم باشیم دیگه از فرودگاه دستگیرمون میکنن! لوووووولل!:lol:

Alireza_hsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا مهم نیست که پاس داشته باشی مهم اینه که بذارن کار کنید و زندگی همین!
مگه میخواهید برید به رئیس جمهور انگلیس رای بدید!
نمیدونم تا حالا رفتید اروپا یا نه همون قبرس فسقلیش آدم کیف میکنه از تمیزیش از رفتار مردمش .
صبح تا شب بگرد یک دعوا اگه دیدی یا یک نفر که داد بزنه!!(تو هر کوچه و خیابون ایران این چیزا برای ما عادی شده نمیبینیم)
اون آقایی که میگه 120 هزار دلار داشته باشی ایران عشقه!!!!!!!! من 220 هزار میدم ببینم میتونی یک لحظه زیبایی و آرامش ساحل اروپا رو به من بدی؟؟؟

البته بگم قضیه 120 هزار واقعی هست چون دوست خودم کارخانه قالب سازی رو فروخت (در اثر فشار بانکهای دولتی) و غرضهاشو داد الان هم انگلیس دوره تخصصی ساخت قالب میبینه...:blush:

ولی کلا با 140 میلیون تومان راحت طی یکسال میشه به کانادا رفت فقط یک تخصص میخواد داشته باشی که بتونی کار پیدا کنی اونم راه داره
بعداز 5 سال هم پاس میدن

در مورد تبلیغات اروپا هم نمیدونم اینا راست میگن یا نه ولی اگه شما شرکت ثبت کنی میتونی ویزای تجار ی موقت بگیری که بعد از چند سال که کارهایی کردی دائم میدن خوبیش اینه که میتونی کار کنی و روی قوانین ثابت اروپا حساب کنی

یک خبر جدید هم بدم که blue card اروپا داره راه میفته که مثل گرین کارت آمریکا هست قوانین اولیش بنظر خوب میاد باید دید که چطور میشه اونو گرفت هنوز اعلام رسمی نشده

با تشکر
www.visa3.blogfa.com

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
من که خیلی دوست دارم واقعی باشه ! :دی

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا این تاپیک قدیمی ما رو چرا نبش قبر کردید !!!!:D

در مورد این تاپیک هم من همون موقع تحقیق کردم کاملا دروغ بود !! اصلا طبق قوانین بین المللی اعطای تابعیت یا شهروندی یا همین پاسپورت یک کشور به یک نفر قوانین خاص و پیچیده ای داره:eek:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
من هرچی میخودم جایی حرفی از 120 هزار تا زده نشده من یه صفر کم میبینم؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با داشتن 150 میلیون تومن می شه اقامت اروپا رو گرفت؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من خودم یکی از کسانی بودم که حتی رفتم برا دمینیکا تقاضای اقامت کردم.
دمینیکا برای یک نفر 75000 دلار و برای خانواده 120000 دلار می گیره، خوب شد من زود فهمیدم و انصراف دادم وگرنه کلاه رفته بود سرم.
من یه تاپیک با همین نام هم دارم که با 150.000.000 پاسپورت بگیری؟
یه نامه به سفارت انگلیس زدم که دمینیکا راسته یا نه که سفارت جواب داد نه راست نیست البته ما نمی تونیم به این وضوح بگیم که دروغ هم نیست!!!! از دست این انگلیسیای کاسب!!
من تحقیقات بیشتری کردم و متوجه شدم که اولا کشور دمینیکا میزان جنایتش بیشتر از حد معموله و اصلا امنیت نیست تو این کشور و دوما این که شما بدون ویزا می تونین برین انگلیس ولی بیشتر از 6 ماه نمی تونین بمونین و باید بعد از 6 ماه خارج بشین.
مواظب این کلاهبرداری ها باشین.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من خودم یکی از کسانی بودم که حتی رفتم برا دمینیکا تقاضای اقامت کردم.
دمینیکا برای یک نفر 75000 دلار و برای خانواده 120000 دلار می گیره، خوب شد من زود فهمیدم و انصراف دادم وگرنه کلاه رفته بود سرم.
من یه تاپیک با همین نام هم دارم که با 150.000.000 پاسپورت بگیری؟
یه نامه به سفارت انگلیس زدم که دمینیکا راسته یا نه که سفارت جواب داد نه راست نیست البته ما نمی تونیم به این وضوح بگیم که دروغ هم نیست!!!! از دست این انگلیسیای کاسب!!
من تحقیقات بیشتری کردم و متوجه شدم که اولا کشور دمینیکا میزان جنایتش بیشتر از حد معموله و اصلا امنیت نیست تو این کشور و دوما این که شما بدون ویزا می تونین برین انگلیس ولی بیشتر از 6 ماه نمی تونین بمونین و باید بعد از 6 ماه خارج بشین.
مواظب این کلاهبرداری ها باشین.

من خودم دنبال این قضیه بودم اون اوایل که این سایتشونو راه انداخته بودن

اولا که قیمت ها رو اشتباه زدی برای یک نفر 120000 دلار و برای خانواده 150000 دلار که بابت هر کدوم از بچه های بالای 18 سال هم 15000 دلار باید اضافه بدی

فکر نمی کنم جرم و جنایتی که می گی اینقدر حاد باشه بالاخره اونجا یه کشور توریسیتی در ضمن چون مالیات هم نداره مثل دوبی پر از شرکت های تجاریه و مهم تر این که چسبیده بیخ گوش انگلیس و کلی اروپایی رفت و آمد دارن

تازه مثل این که فراموش کردی ما الآن داریم تو خطرناک ترین کشور جهان زندگی می کنیم:D

در مورد ویزا هم بالاخره با پاسپورت دومینیکا درسته که یهو نمی تونی مثلا بری انگلیس اطراق کنی برای همیشه ولی خیلی راحت میشه اقامت انگلیس یا کشورهای دیگه رو گرفت

در کل به نطر من اگر این برنامه واقعا درست باشه 150000 دلار برای یک خانواده خیلی می ارزه

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من خودم دنبال این قضیه بودم اون اوایل که این سایتشونو راه انداخته بودن

اولا که قیمت ها رو اشتباه زدی برای یک نفر 120000 دلار و برای خانواده 150000 دلار که بابت هر کدوم از بچه های بالای 18 سال هم 15000 دلار باید اضافه بدی

فکر نمی کنم جرم و جنایتی که می گی اینقدر حاد باشه بالاخره اونجا یه کشور توریسیتی در ضمن چون مالیات هم نداره مثل دوبی پر از شرکت های تجاریه و مهم تر این که چسبیده بیخ گوش انگلیس و کلی اروپایی رفت و آمد دارن

تازه مثل این که فراموش کردی ما الآن داریم تو خطرناک ترین کشور جهان زندگی می کنیم:D

در مورد ویزا هم بالاخره با پاسپورت دومینیکا درسته که یهو نمی تونی مثلا بری انگلیس اطراق کنی برای همیشه ولی خیلی راحت میشه اقامت انگلیس یا کشورهای دیگه رو گرفت

در کل به نطر من اگر این برنامه واقعا درست باشه 150000 دلار برای یک خانواده خیلی می ارزه

اولا که قیمتا رو اشتباه زدم.:D
دوما که لینکشو میذارم ببینی در مورد جرم و جنایت: http://www.economist.com/agenda/displaystory.cfm?story_id=10903343
سیم:که به گوش انگلیس نچسبیده و بر عکس از انگلستان دوره و بیخ گوش آمریکای لاتین هستش.
چهارم: من در ارتباط با اینکه اینحا خطرناکترین کشور جهان است اصلا حرف شما رو قبول ندارم.
پنجم: در مورد اقامت متاسفانه حق با منه و شما با این پاسپورت نمی تونید اقامت بگیرید.
اینم توضیحش در سایت کنسولی انگلیس:
If you were not a Commonwealth citizen on 31 December 1982 or stopped being a Commonwealth citizen (even temporarily) at any time after that date, you will not have right of abode. For example, citizens of South Africa and Pakistan do not have right of abode because those countries left the Commonwealth before 1983 and joined it again afterwards.
طبق گفته خود سایت دومینیکا این کشور در سال 1978 از قرارداد کشورهای مشترک المنافع خارچ شد.

بالا