برگزیده های پرشین تولز

الان استفاده از تلگرام در چه وضعیه؟

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
دوستان لطفا براساس برآورد خودتون و آمار اطرافیان تون، بگید بعد از فیلتر شدن تلگرام، چند درصد هنوز دارن ازش استفاده میکنن؟
چند درصد از جایگزین تلگرام دارن استفاده میکنن؟
آیا واقعا 10 میلیون نفر دارن از سروش استفاده میکنن؟! (اصلا قابل باور نیست، یعنی مردم رفتن سراغ سروش؟!)
لطفا مشاهدات خودتون را بگید.

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
سروش که خیلی کنده . من هر وقت فیلترشکن وصل بشه از تلگرام استفاده میکنم . وصلم نشه که هیچی .

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
دوستان لطفا براساس برآورد خودتون و آمار اطرافیان تون، بگید بعد از فیلتر شدن تلگرام، چند درصد هنوز دارن ازش استفاده میکنن؟
آیا واقعا 10 میلیون نفر دارن از سروش استفاده میکنن؟! (اصلا قابل باور نیست، یعنی مردم رفتن سراغ سروش؟!)
شما 10 میلیون رو از کجا آوردی؟!

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
الان روزی که من عضو سروش شدم کانال آخرین خبر 45000 عضو داشت الان 250000 تا عضو داره .

اعضای کانال رسمی اطلاع رسانی سروش 10500000 نفرن .

من استفاده ی زیادی به جز ارتباط با خانواده ندارم ، در همین حد برای من خوبه .

مشکل کندی سروش تا حد بسیارزیادی حل شده .

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
الان روزی که من عضو سروش شدم کانال آخرین خبر 45000 عضو داشت الان 250000 تا عضو داره .

اعضای کانال رسمی اطلاع رسانی سروش 10500000 نفرن .

من استفاده ی زیادی به جز ارتباط با خانواده ندارم ، در همین حد برای من خوبه .

مشکل کندی سروش تا حد بسیارزیادی حل شده .
من و خانواده که از قندشکن اسفاده میکنیم خیلی هم عالیه سایتهایی مثل یوتوب هم دیگه بسته نیست برامون کیفشو میبریم
اگه پیام رسان برای استفاده عادی میخوای که بسته نباشه واتس اپ بهترین جایگزین هست
ایرانی ها رو استفاده نکنین از هر نظر بهتره

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
من اصلا با سروش حال نمیکنم چندبار نصب کردم ولی بعد پاک کردم بعدشم کلا اکانتمو حذف کردم - الانم از گپ و بیسفون استفاده میکنم

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
الان...

اعضای کانال رسمی اطلاع رسانی سروش 10500000 نفرن ..
پس یعنی راست میگن که 10 میلیون نفر عضو سروش شدن؟!
البته میتونه فقط یک عدد سازی باشه و بس! از صدا وسیما اصلا بعید نیست!

من و خانواده که از قندشکن اسفاده میکنیم خیلی هم ....
ایرانی ها رو استفاده نکنین از هر نظر بهتره
کاملا موافقم. اصلا نمیشه اعتماد کرد.
مشکل فنی و غیر فنی هم زیاد دارن.
الان tor browser خوب جواب میده.

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
اطرافیای من پیام رسان داخلی نصب کردن ولی استفاده نمیکنن خودمم فقط وب گردی میکنم تلگرام هم با فیلتر شکن میرم

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
اطرافیان من حتی یک نفر هم پیام رسان ایرانی نصب نکردن و همگی با هیلتر شکن میریم تلگرام و قصد هم ندارم جز تلگرام به هیچ جای دیگری کوچ کنم ! اگه طوری کردن که همه دیدن که طوری شده اونوقت منم دیگه هیچی نصب نمیکنم. . .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
هیچ فرقی نکرده . اونام ک ایرانیا نصب کردن برگشتن یا استفاده نمیکنن
الانم دیدن فایده نداره میخان هیلترشکن ها رو ببندن :general304::general304:
اینم زور میزنن نمیشه اینترنت رو میبندن :general304::general304:

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
حیف این همه پولی که خرج این پیام رسانا میکنن بعدشم برای ارائه خدمات از مردم بازم پول میگیرن

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
اطرافیان من حتی یک نفر هم پیام رسان ایرانی نصب نکردن و همگی با هیلتر شکن میریم تلگرام و قصد هم ندارم جز تلگرام به هیچ جای دیگری کوچ کنم ! اگه طوری کردن که همه دیدن که طوری شده اونوقت منم دیگه هیچی نصب نمیکنم. . .
جای تشکر و خوشحالی داره! :general506:

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سفره ای پهنه و دوستان مثل باقی جاها گویا دارن دورهم میخورن...
------------------------------------------------------------------------
مدیر سروش همه را علیه پیام‌رسان‌های داخلی متحد می‌کند؟

به نقل از روزآروز، ابتدا سیدصالحی، مدیر پیام‌رسان سروش خطاب به وزیر ارتباطات نوشت: «مشکل فعلی پهنای باند نیست. اختصاص فضا در LCT و مرکز امام، اختصاص نود CDN در اپراتورها، حذف ترجیح ترافیک بین‌الملل، سرویس رایانش و ذخیره ابری و نیز اختصاص کانال مستقیم پیامک، موارد زیرساختی حیاتی است که در اختیار سروش نیست.»

وزیر ارتباطات هم امروز به او جواب داد: «تنها یک ‎پیام‌رسان در کشور نداریم و پنج پیام‌رسان بومی در حال فعالیت‌اند که یکی از آن‌ها مرتبا به جای اینکه مساله را در جلسات فنی حل کند، بحث را به عملیات روانی می کشاند که به نظر می‌رسد این نه به سود آنها و نه به سود کشور است.»

سیدصالحی هم ساعاتی بعد توییت کرد: کل سابقه ما فنی است و نسبت به واژه عملیات روانی کاملا بیگانه‌ایم. بحث ما در مورد ارتباط، رک در LCT، فضای CDN، بلاک آی‌پی و ترافیک و... است. از حمایت‌های وزیر محترم سپاسگزاریم اما اتفاق عملی در زیرمجموعه ایشان نیفتاده است.

اما در واکنش به مطالبات پیام‌رسان سروش از وزیردولت مدیران برخی سرویس‌ها و اپ‌های ایرانی هم به میدان آمدند.
▫️علی‌رضا شیرازی، مدیر پرشین بلاگ توییت کرد: ای بابا وزارت ارتباطات علاوه بر کمکهای میلیاردی به این دوستان، رایانش ابری هم بدهد، جا هم بدهد، آقایان از سرور و سرویس و فضا را می‌خواهند از جیب ملت بگیرند.

و باز توییت کرد: این‌ها از جیب خودشان هم نمیخواهند هزینه کنند. مثلا بروند از دیتاسنترهای بخش خصوصی جا اجاره کنند یا اینکه سرور بگذارند برای ذخیره اطلاعات. بعد مثلا اختلال در سرویس چه ربطی به cdn در اپراتورها دارد؟

اما سیدصالحی به او هم جواب داد: اساسا این خدمت در بازار ایران وجود ندارد و بدون زمینه‌سازی دولت شکل نمی‌گیرد؛ وگرنه بدیهی است که هزینه دریافت خدمات را پرداخت می‌کنیم و بحث ما دریافت خدمت رایگان یا مالکیت نیست.گفته بودم که وام پنج‌میلیارد تومانی را برای پهنای باند رایگان به اپراتورها پرداخت کردیم

مدیر «کافه بازار» هم نوشت: «در این هفت‌سال «دیوار» و «کافه بازار» به‌عنوان سرویس‌دهنده‌های داخلی‌ ۲۰ و ۳۷ میلیون کاربری خدمت یا فضایی مجانی از دولت یا وامی بدون بهره و ضمانت از بانک‌ها نگرفتند. اگر بنای طلب‌کاری پیام‌رسان‌ها از بودجه‌ کشور هست باید سهام‌شان هم دولتی شود که از جیب مردم انحصاری جایگزین قبلی نشود.»

مدیر کافه‌بازار به این‌ترتیب گفته اگر قرار است همه امکانات و خدمات به این پیام‌رسان‌ها از بیت‌المال باشد، باید سهام آن‌ها هم دولتی شود تا از جیب مردم به یک فرد خاص کمک انحصاری نشود.
او در توییتی دیگر وزیرارتباطات را خطاب کرد که اگر قرار است به کسی کمک شود تا شرایط کسب‌وکار بهتر بشود باید عادلانه به همه کمک شود.

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
امروز teledr رو آپدیت کردم خیلی بهتر شده، میتونید از گوگل پلی دانلودش کنید

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
اصلا ایران زیر ساخت های ساپورت کردن 10 میلیون رو داره بنظرتون :|

فیلترشکنا خیلی افتضاح شدند و قعطی دارند

ولی بازم همه از تلگرام استفاده میکنند خوشبختانه

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
اصلا ایران زیر ساخت های ساپورت کردن 10 میلیون رو داره بنظرتون :|

فیلترشکنا خیلی افتضاح شدند و قعطی دارند

ولی بازم همه از تلگرام استفاده میکنند خوشبختانه
اختیار دارین قربان، شما نگاه نکنید که تلگرام با 200 میلیون کاربر، کانال اطلاع رسانیش دو میلیون مشترک داره، اینجا ایرانه و همه در کمال صداقت و سلامت در حال خدمت رسانی هستن...;)

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
مدیر سروش همه را علیه پیام‌رسان‌های داخلی متحد می‌کند؟.
واقعا مردم بیان همت کنن و بالکل این پیام رسان های (البته درستش پیام نرسان هست) داخلی را تحریم کنن و یا هر طور شده به تلگرام دسترسی پیدا کنن یا برن سراغ یه سرویس دیگه (نمیدونم واتس آپ فیلتر هست یا نه؟) یا اصلا بزارن کنار و کارهاشون را از راه دیگه ای انجام بدن.
آخه چرا همه چیز زوری هست تو این کشور؟
باید به زور اتومبیلهای بی کیفیت ایرانی بخریم و الان هم باید به زور به سروش وصل بشیم!

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
مدیر سروش همه را علیه پیام‌رسان‌های داخلی متحد می‌کند؟

به نقل از روزآروز، ابتدا سیدصالحی، مدیر پیام‌رسان سروش خطاب به وزیر ارتباطات نوشت: «مشکل فعلی پهنای باند نیست. اختصاص فضا در LCT و مرکز امام، اختصاص نود CDN در اپراتورها، حذف ترجیح ترافیک بین‌الملل، سرویس رایانش و ذخیره ابری و نیز اختصاص کانال مستقیم پیامک، موارد زیرساختی حیاتی است که در اختیار سروش نیست.»

وزیر ارتباطات هم امروز به او جواب داد: «تنها یک ‎پیام‌رسان در کشور نداریم و پنج پیام‌رسان بومی در حال فعالیت‌اند که یکی از آن‌ها مرتبا به جای اینکه مساله را در جلسات فنی حل کند، بحث را به عملیات روانی می کشاند که به نظر می‌رسد این نه به سود آنها و نه به سود کشور است.»

سیدصالحی هم ساعاتی بعد توییت کرد: کل سابقه ما فنی است و نسبت به واژه عملیات روانی کاملا بیگانه‌ایم. بحث ما در مورد ارتباط، رک در LCT، فضای CDN، بلاک آی‌پی و ترافیک و... است. از حمایت‌های وزیر محترم سپاسگزاریم اما اتفاق عملی در زیرمجموعه ایشان نیفتاده است.

اما در واکنش به مطالبات پیام‌رسان سروش از وزیردولت مدیران برخی سرویس‌ها و اپ‌های ایرانی هم به میدان آمدند.
▫️علی‌رضا شیرازی، مدیر پرشین بلاگ توییت کرد: ای بابا وزارت ارتباطات علاوه بر کمکهای میلیاردی به این دوستان، رایانش ابری هم بدهد، جا هم بدهد، آقایان از سرور و سرویس و فضا را می‌خواهند از جیب ملت بگیرند.

و باز توییت کرد: این‌ها از جیب خودشان هم نمیخواهند هزینه کنند. مثلا بروند از دیتاسنترهای بخش خصوصی جا اجاره کنند یا اینکه سرور بگذارند برای ذخیره اطلاعات. بعد مثلا اختلال در سرویس چه ربطی به cdn در اپراتورها دارد؟

اما سیدصالحی به او هم جواب داد: اساسا این خدمت در بازار ایران وجود ندارد و بدون زمینه‌سازی دولت شکل نمی‌گیرد؛ وگرنه بدیهی است که هزینه دریافت خدمات را پرداخت می‌کنیم و بحث ما دریافت خدمت رایگان یا مالکیت نیست.گفته بودم که وام پنج‌میلیارد تومانی را برای پهنای باند رایگان به اپراتورها پرداخت کردیم

مدیر «کافه بازار» هم نوشت: «در این هفت‌سال «دیوار» و «کافه بازار» به‌عنوان سرویس‌دهنده‌های داخلی‌ ۲۰ و ۳۷ میلیون کاربری خدمت یا فضایی مجانی از دولت یا وامی بدون بهره و ضمانت از بانک‌ها نگرفتند. اگر بنای طلب‌کاری پیام‌رسان‌ها از بودجه‌ کشور هست باید سهام‌شان هم دولتی شود که از جیب مردم انحصاری جایگزین قبلی نشود.»

مدیر کافه‌بازار به این‌ترتیب گفته اگر قرار است همه امکانات و خدمات به این پیام‌رسان‌ها از بیت‌المال باشد، باید سهام آن‌ها هم دولتی شود تا از جیب مردم به یک فرد خاص کمک انحصاری نشود.
او در توییتی دیگر وزیرارتباطات را خطاب کرد که اگر قرار است به کسی کمک شود تا شرایط کسب‌وکار بهتر بشود باید عادلانه به همه کمک شود.

جالبه. سر لقمه دولتی مثل سگ و گربه به جون هم افتادن:D. حالا خوبه همشون به برکت فیلتر سرویس های خیلی بهتر خارجی به نون و نوایی رسیدن:p

بالا