برگزیده های پرشین تولز

بررسی و نظر سنجی از دوستان در مورد بخش وبلاگها و وب سایتها

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
با سلام و عرض ادب و احترام :)

بخش وبلاگ ها و وب سایتها یکی از بخشهای پویا و پربازدید کننده فروم است . در مورد این بخش و با توجه به اینکه وضعیت تاپیکهای آن آشفته و دسته بندی نشده بود ، من به مدیر محترم سایت احسان خان پیشنهاد دادم تا وضعیت به حالت کنونی در بیاید .

یعنی دسترسی ایجاد تاپیک برای دوستان وجود نداشته باشد و فقط مدیر آن بخش بتواند تاپیک ایجاد کند.

سپس تاپیکهایی با عناوینی که مشاهده میکنید ایجاد شده اند .

مثل : معرفی سایتهای ورزشی ، معرفی سایتهای فرهنگی ، و ....

و از دوستان تقاضا شده است که در تاپیک مربوطه به معرفی سایت یا وبلاگ خود بپردازند.

با توجه به نظر دوستان ، من در این تاپیک خواهش دارم در مورد سیاست آن بخش فروم نظرات و پیشنهادات خود را بفرمایند .

کارهایی که میتوان انجام داد :

:)
1) وضعیت به حالت کنونی بماند :)
2) کلیه تاپیکهای دسته بندی شده به یک زیر بخش منتقل شوند و در بخش اصلی ، ایجاد تاپیک برای دوستان آزاد باشد :)
3) یک زیر بخش با دسترسی ایجاد تاپیک ، ایجاد شود و دوستان در آن آزادانه بتوانند تاپیک بزنند و به بحث و تبادل نظر در مورد سایت یا وبلاگ خود بپردازند . :)

منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
جناب شيرازي . اون زمان كه ما پيشنهاد تفكيك و ايجاد اين بخش رو داديم يه سري پيشنهاد هم داده بوديم كه ظاهرا اون موقع جناب احسان هم نظر موافق داشتند .

پيشنهاد ما هم اين بود كه اون بخش هم به صورت دسته بندي باشد و هم به صورتي كه بچه ها هم بتوانند سايت معرفي كنند .
اون زمان شما اينكار رو نكرديد و حالا به اين نتيجه رسيديد .

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
76.gif
76.gif
76.gif

به قول یکی از دوستان عجــــــــــب !!!

با سلام و عرض ادب و احترام :)

بخش وبلاگ ها و وب سایتها یکی از بخشهای پویا و پربازدید کننده فروم است . در مورد این بخش و با توجه به اینکه وضعیت تاپیکهای آن آشفته و دسته بندی نشده بود ، من به مدیر محترم سایت احسان خان پیشنهاد دادم تا وضعیت به حالت کنونی در بیاید .

یعنی دسترسی ایجاد تاپیک برای دوستان وجود نداشته باشد و فقط مدیر آن بخش بتواند تاپیک ایجاد کند.

سپس تاپیکهایی با عناوینی که مشاهده میکنید ایجاد شده اند .

مثل : معرفی سایتهای ورزشی ، معرفی سایتهای فرهنگی ، و ....

و از دوستان تقاضا شده است که در تاپیک مربوطه به معرفی سایت یا وبلاگ خود بپردازند.

با توجه به نظر دوستان ، من در این تاپیک خواهش دارم در مورد سیاست آن بخش فروم نظرات و پیشنهادات خود را بفرمایند .

کارهایی که میتوان انجام داد :

:)
1) وضعیت به حالت کنونی بماند :)
2) کلیه تاپیکهای دسته بندی شده به یک زیر بخش منتقل شوند و در بخش اصلی ، ایجاد تاپیک برای دوستان آزاد باشد :)
3) یک زیر بخش با دسترسی ایجاد تاپیک ، ایجاد شود و دوستان در آن آزادانه بتوانند تاپیک بزنند و به بحث و تبادل نظر در مورد سایت یا وبلاگ خود بپردازند . :)

منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اره همين دسته بندي باشه
مثلا بخش سايت هاي تفريحي وبعد توي اين بخش هر كاربري بتواند تاپيك براي خودش بزند
يا بخش سايت هاي پزشكي همينطور
و..

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقای شیرازی
به نظر من همین شیوه ای که پیش گرفتید خوبه ولی یه مشکلی که هست اینه که وقتی اجازه تاپیک زدن به کاربر داده نمیشه آشفتگی نسبی به وجود میاد ممکنه در معرفی یک سایت نیاز به توضیحات و یا حتی آموزش و پاسخ گویی باشه در صورتی که کاربر نتونه تاپیک جداگونه ای بزنه و راجع بهش بحث کنه و با توجه به اینکه خودتون هم فرمودید بخش وبلاگ ها و وب سایتها یکی از بخشهای پویا و پربازدید کننده فروم است سررشته مطلب از دست میره و نمیشه تمرکز لازم رو حفظ کرد.سرعت پیش روی تاپیک های موجود بالا میره و کاربرا نمیتونن خودشون رو هماهنگ کنن و باید وقت بیشتری رو برای پیدا کردن وب سایت مورد علاقه تلف کنن.ولی اگه تفکیک پذیری بره بالا و تخصصی تر بشه به نظر بنده حقیر مفید تره.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
البته تقسیم بندی که الان صورت گرفته به این آشفتگی دامن زده .
لطف کنید یه تجدید نظری در این مورد بکنید مثلا تقسیم بندی بر اساس محتوی وب سایت ها باشه بهتره.
شما اول اومدید بر اساس زبان تفکیک کردید و داخل هر بخش که میشیم بر اساس محتوی تقسیم بندی کردید در صورتی که اگه بتونید همون اول وب سایت ها و وبلاگ ها رو بر اساس محتوی (مثلا 6 دسته) تقسیم کنید گیرایی بیشتری پیدا میکنه.در شرایط کنونی و با توجه سطح علمی بچه های این فروم فکر نکنم خیلی براشون مهم باشه وب سایت به چه زبونی هست بیشتر دنبال محتوی و مطالب سایت ها هستن.
من که خیلی راحترم موضوع مورد علاقه خودم رو با داخل شدن به یک بخش پیدا کنم تا اینکه بخوام هی برگردم بالا برم تو فارسی نبود برم تو انگلیسی نبود بیام برم تو وبلاگ فارسی نبود.. :blink:

بالا