برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت فروش فایل ام داک

iranho0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام فروشگاه فایل
http://usofts.4kia.ir
ر
و میخوام بفروشم
ماهیانه نزیک یک میلیون و دویست سیصد فروش داره که با کم کردن سهم بازاریاب ها و سهم فورکیا 800 تا 900 میمونه به عنوان سود.

درامدی که گفتم میانگین هست بعضی روزانه بالای صد تومن فروش داره اما بعضی روزا هم 5 تومن فروش داره
تابستونا به علت تعطیلی دانشگاها و اینکه فایل دانشهای رو سایت هم هست فروش میاد پایین و اکثرا فایلای اموزشی عمومی فروش دارن اما دوره امتحانات تقریبا 2 ماه در سال فروشش دو تا سه برابر حالت عادیه

تمام جزییاتی که گفتم به خریدار واقعی اثبات میشه

1500 فایل و مطلب داره
تعدادی از فایل ها رو خودم جمع کردم و جای دیگه وجود نداره تعدادی هم اینترنت میشه پیداشون کرد
ورودی و ایندکس گوگل خوبی نداره چون بیشتر از اینکه روی توضیحات مطالب و سئو کار کنم دنبال جمع کردن فایلا و تبدیل به کتاب بودم چون کار فروش رو خود بازاریاب های فورکیا انجام میدن یعنی هر مطلب که گذاشتم بیشتر از 5 تا سایت و وبلاگ لینک میکنن تا پورسانتشون رو بگیرن کسانی که تو اینکار تجربه دارن میدونن چی میگم اگه نیاز به توضیحات بیشتر در این مورد هم داشتین خصوصی بفرستین جواب میدن.
دلیل فروش هم نیاز به پول هست وگرنه از روندش راضیم.
لطفا پیشنهاد قیمت رو بفرستین خودم قیمت تعیین نکردم.
میزان برداشتی های نزدیک 8 ماه اخیر ام شات کردم
قبل خرید اگه توافق انجام شد دسترسی میدم از صحت تراکنش ها و برداشتی ها اطمینان حاصل کنید
eak1_3.png
قیمت سایت رو لطفا بگین ؟
بخوایم سایت رو ادامه بدیم منابع از کجا میارین . اصلا نیازی به گذاشتن منابع جدید هست ؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام نه اگه نگاه کنید اکثر مطالب حتی وارد گوگل هم نشدن تقریبا هیچ فروشی از گوگل نیست که بخواد با عدم به روز رسانی رتبه افت بکنه هر مطلب که رو فروشگاه هست تعداد زیادی وبلاپ و وب سایت بازاریاب ها لینکش کردن و خود اونا خریدار ها رو میفرستن و پورسانتشون رو میگیرن یعنی ابدیت هم نکنید درامد ادامه داره و هیچ مشکلی پیش نمیاد.اگر هم بخوایید فایل جدید بزارید نحوه پیدا کردن و درست کردن فایل های جدید به خریدار اموزش داده میشه چون چون فایل هایی که رو سایت هستن دو دستن یکی که میشه بقیه جاها گیرشون اورد بعضیا هم هستن جایی پیدا نمیشن و خودم درست کردم اونایی که میتونین بقیه جاها گیر بیارید بدون اینکه خریدار بتونه در گوگل پیدا کنه رو منبع میدم اونایی هم که لازمه خودتون فایل رو درست کنید نحوه پیدا کردن موضوع مناسب با شیوه درست کردن فایل رو توضیح میدم.
کار سختی نیست درست کردن یه فایل نیم ساعت زمان نمیبره در حالی که میانگین فروش هر فایل در سال در سایت فورکیا به گفته خودشون 8 فروش هست

قیمت رو گفتم تعیین نکردم گذاشتم خود مشتری ها پیشنهاد بدن منصفانه باشه همون لحظه واگذار میشه

maher67

Registered User
لایک‌ها
37
با سلام لطفا هزینه های ماهیانه سایت
و اخرین قیمت مد نظرتون با تخفیف برام بفرستین

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام هزینه ماهیانه ای نداره سایت رو فورکیا هست و هزینه هاست یا دامین یا هر چیزی صفر هست.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,182
نظرت چیه؟
@ayma

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
سلام
استارتر در صورت توافق ، قبل از خرید می تونید صورتحساب بانکی تراکنش ها رو که با تاریخ های تراکنش سایتتون مطابق باشه بفرستین ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,182
ببخشید دوتا سوال داشتم..
زحمتی که عملا صاحب سایت باید برای ساعت در طول روز بکشه چیه و چه کارایی دقیقا باید بکنه...؟
و سوال دوم اینکه ساکن کدوم شهر هستید؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
استارتر در صورت توافق ، قبل از خرید می تونید صورتحساب بانکی تراکنش ها رو که با تاریخ های تراکنش سایتتون مطابق باشه بفرستین ؟
سلام بله مشکلی نیست البته نمیدونم چطور باید اینکار رو بکنم باید برم بانک صورتحساب بگیرم؟
برا رفع نگرانی و اطمینان خریدار تو تایپیک هم گفتم در صورتی که خرید قطحی بشه و توافق انجام بشه قبل از اینکه مبلغی واریز بشه به مشتری دسترسی میدم که خودش وارد سایت بشه و صحت تراکنش ها و برداشتی ها و نمودار اماری درامد و هر چیزی که خواست رو چک بکنه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
ببخشید دوتا سوال داشتم..
زحمتی که عملا صاحب سایت باید برای ساعت در طول روز بکشه چیه و چه کارایی دقیقا باید بکنه...؟
و سوال دوم اینکه ساکن کدوم شهر هستید؟
خواهش میکنم
اگه بخوایید درامد ثابت باشه و همینقدر بمونه احتمالا ماهیانه یه مطلب هم بزارید مشکلی پیش نمیاد چون فروش از طریق گوگل نیست که بخواد با عدم ابدیت ورودی بیاد پایین و فروش کم بشه کار فروش رو کسانی که تو فورکیا بازاریاب هستن انجام میدن و یه درصدی میگیرن البته میزان درامد شما کم نمیشه و با کم کردن هزینه بازاریاب ها و کم کردن درصدی که فورکیا از فروش هر فایل میگیره 700 تا 800 به صورت میانگین براتون میمونه

اما اگه بخوایید فروش رو افزایش بدین به هر حال باید فایلای خوب که کمتر جایی پیدا بشه قرار بدید اگه بخوایید خودتون فایل درست بکنید میشه راحت با مطالب موجود در اینترنت و مقاله ها یا سایت های تخصصی فایل درست بکنید مثلا سایت تخصصی اموزش بوکس هست که با اجازه ازشون مطالبشون رو تبدیل به یه کتاب 300 صفحه ای کردم اگه به این شکل مطلب بزارید بازدهیش بیشتره چون انحصاری در دست شماست.شما میتونید روزی ده فایل بزارید که تو جاهای دیگه پیدا بشه اما به جای اون ده فایل خودتون تقریبا 1 ساعت وقت بزارید و یه فایل به روشی که گفتم تهیه کنید بازدهیش بیشتره مثلا تو فایل سل که شبیه فورکیا هست من 100 تا پاورپوینت دارم یه دونه فروش نداشته اما یه پاورپوینت دارم با وجود اینکه قیمتش فقط 5 تومن هست 700 تومن فروش داشته
یعنی روزانه 1 فایل خودتون به روشی که میگم درست کنید بزارید کامل رشد میکنه
به خریدار در صورتی که مایل بود روش درست کردن فایل ها رو توضیح میدم

در مورد زحمتی که لازمه هم زیاد چیز خاصی واقعا نمیخواد جز اینکه روزی یه بار سر بزنید تا اگه مشتری ها سوالی مشکلی چیزی داشتن جواب بدین که هر ماه شاید یه نفر پیام بده مثلا در مورد تعداد فصول تعداد صفحات یا هر چیزی سوال داشته باشن فایل هم که نهایتا 5 دقیقه طول میکشه کار بارگذاری و ارسال مطلبش دیگه کار خاص دیگه ای من این چند ماه واقعا انجام ندادم روش نه سئو نه هیچ کار خاص دیگه ای لازم نیست قالبهاشون سئو هست بازاریاب ها هم کار فروششون رو انجام میدن تنها کاری که شما باید انجام بدین ارسال فایل هست که هر چه بیشتر و با کیفیت تر باشه درامدتونم بیشتره
من شهر پیرانشهر هستم یه شهر کردنشین نزدیک ارومیه استان اذربایچان غربی هست

Last edited:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
سلام نحوه انتقال به چه صورته ؟
با توجه به این که کلا سایت روی یک سایت ثالث هست

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
باسلام
شرایط انتقال ؟
+ نحوه اعتماد سازی و شرایط پرداخت ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,182
خواهش میکنم
اگه بخوایید درامد ثابت باشه و همینقدر بمونه احتمالا ماهیانه یه مطلب هم بزارید مشکلی پیش نمیاد چون فروش از طریق گوگل نیست که بخواد با عدم ابدیت ورودی بیاد پایین و فروش کم بشه کار فروش رو کسانی که تو فورکیا بازاریاب هستن انجام میدن و یه درصدی میگیرن البته میزان درامد شما کم نمیشه و با کم کردن هزینه بازاریاب ها و کم کردن درصدی که فورکیا از فروش هر فایل میگیره 700 تا 800 به صورت میانگین براتون میمونه

اما اگه بخوایید فروش رو افزایش بدین به هر حال باید فایلای خوب که کمتر جایی پیدا بشه قرار بدید اگه بخوایید خودتون فایل درست بکنید میشه راحت با مطالب موجود در اینترنت و مقاله ها یا سایت های تخصصی فایل درست بکنید مثلا سایت تخصصی اموزش بوکس هست که با اجازه ازشون مطالبشون رو تبدیل به یه کتاب 300 صفحه ای کردم اگه به این شکل مطلب بزارید بازدهیش بیشتره چون انحصاری در دست شماست.شما میتونید روزی ده فایل بزارید که تو جاهای دیگه پیدا بشه اما به جای اون ده فایل خودتون تقریبا 1 ساعت وقت بزارید و یه فایل به روشی که گفتم تهیه کنید بازدهیش بیشتره مثلا تو فایل سل که شبیه فورکیا هست من 100 تا پاورپوینت دارم یه دونه فروش نداشته اما یه پاورپوینت دارم با وجود اینکه قیمتش فقط 5 تومن هست 700 تومن فروش داشته
یعنی روزانه 1 فایل خودتون به روشی که میگم درست کنید بزارید کامل رشد میکنه
به خریدار در صورتی که مایل بود روش درست کردن فایل ها رو توضیح میدم

در مورد زحمتی که لازمه هم زیاد چیز خاصی واقعا نمیخواد جز اینکه روزی یه بار سر بزنید تا اگه مشتری ها سوالی مشکلی چیزی داشتن جواب بدین که هر ماه شاید یه نفر پیام بده مثلا در مورد تعداد فصول تعداد صفحات یا هر چیزی سوال داشته باشن فایل هم که نهایتا 5 دقیقه طول میکشه کار بارگذاری و ارسال مطلبش دیگه کار خاص دیگه ای من این چند ماه واقعا انجام ندادم روش نه سئو نه هیچ کار خاص دیگه ای لازم نیست قالبهاشون سئو هست بازاریاب ها هم کار فروششون رو انجام میدن تنها کاری که شما باید انجام بدین ارسال فایل هست که هر چه بیشتر و با کیفیت تر باشه درامدتونم بیشتره
من شهر پیرانشهر هستم یه شهر کردنشین نزدیک ارومیه استان اذربایچان غربی هست
ممنون بابت توضیحاتتون..
یه سوال دیگه یی هم که داشتم اینکه در مورد قدمت واعتبار خود فورکیا یه توضیحی بفرمایید

Last edited:

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام نحوه انتقال به چه صورته ؟
با توجه به این که کلا سایت روی یک سایت ثالث هست

به پشتیبانی فورکیا پیام دادم و برا اطمینان گفتم ببینم خلاف قوانینشون هست یا نه که گفتن مشکلی نیست تیکت پشتیبانیش هم موجوده
برای انتقال کار خاصی لازم نیست جز اینکه یه عکس از کارت ملی خریدار جایگزین کارت ملی من بشه و مشخصات بانکی و مشخصات پروفایل رو جایگزین کنه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
باسلام
شرایط انتقال ؟
+ نحوه اعتماد سازی و شرایط پرداخت ؟
شرایط انتقال رو تیکت قبلیم برا اون دوستمون هم گفتم
اعتماد سازی و شرایط پرداخت هم اگه خودتون راهی سراغ دارین هم من اطمینان داشته باشم هم مشتری استقبال میکنم اما چیزی که خودم به فکرم میرسه اینه که پرداخت رو توسط زرین پال انجام بدیم که اگه مشکلی در تحویل سایت بود میتونید از طریق اونا پیگیری کنید چون رو سایت خودم با زرین پال کار میکنم و بعضی وقتا بوده مشتری فایلی خریده و ناراضی بوده تیکت داده به زرین پال و اونا قضاوت کردن که حق با کیه در نهایت توافق انجام نشه کار به دادگاه میکشه پول وقتی پرداخت میشه چند روزی نگه میدارن تا اگه شکایتی نشد اون وقت به حساب بانکیم پرداخت میکنن نمیدونم تنها روشی که به ذهنم میرسه همینه اگه راه بهتری سراغ دارین استقبال میکنم

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
شرایط انتقال رو تیکت قبلیم برا اون دوستمون هم گفتم
اعتماد سازی و شرایط پرداخت هم اگه خودتون راهی سراغ دارین هم من اطمینان داشته باشم هم مشتری استقبال میکنم اما چیزی که خودم به فکرم میرسه اینه که پرداخت رو توسط زرین پال انجام بدیم که اگه مشکلی در تحویل سایت بود میتونید از طریق اونا پیگیری کنید چون رو سایت خودم با زرین پال کار میکنم و بعضی وقتا بوده مشتری فایلی خریده و ناراضی بوده تیکت داده به زرین پال و اونا قضاوت کردن که حق با کیه در نهایت توافق انجام نشه کار به دادگاه میکشه پول وقتی پرداخت میشه چند روزی نگه میدارن تا اگه شکایتی نشد اون وقت به حساب بانکیم پرداخت میکنن نمیدونم تنها روشی که به ذهنم میرسه همینه اگه راه بهتری سراغ دارین استقبال میکنم
با درود ،
اگر ای دی تلگرام دارید ارسال نمایید برای توافق .
و همچنین مشکلی نیست ، البته چند تا سوال داشتم ممنون می شوم اگر در تلگرام یا .. پاسخگو باشید.
و ضمن اینکه نصف پول اول و نصف پول بعد از انتقال حساب کاربری موافق هستید ؟
باتشکر

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون بابت توضیحاتتون..
یه سوال دیگه یی هم که داشتم اینکه در مورد قدمت واعتبار خود فورکیا یه توضیحی بفرمایید
خواهش میکنم.
فورکیا رو که میشه گفت تمام کسانی که کار فروش فایل میکنن میشناسن فورکیا همراه فایل سل بهترین فروشگاهای فروش فایل کشور هستن فایل سل یه مقدار گیر زیادی میده مثلا یادت بره تعداد صفحات رو بنویسی فایلت رو حذف میکنن یا توضیحاتت از نظر اونا کافی نباشه حذف میکنن اما فورکیا کمتر مزاحمت ایجاد میکنه
تقریبا میشه گفت تنها فروشگاهای فایل به درد بخور که فعال هستن و کاربر زیاد دارن همین دوتا هستن
رتبه الکسای ایرانش 440 هست که برای یه سایت فروشگاهی خیلی بالاست
یه سرج بزنید در مرود فورکیا اطلاعات زیادی وجود داره

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
با درود ،
اگر ای دی تلگرام دارید ارسال نمایید برای توافق .
و همچنین مشکلی نیست ، البته چند تا سوال داشتم ممنون می شوم اگر در تلگرام یا .. پاسخگو باشید.
و ضمن اینکه نصف پول اول و نصف پول بعد از انتقال حساب کاربری موافق هستید ؟
باتشکر
نمیدونم طبق قوانین پرشین تولز اینجا میتونم ایدی بدم یا نه براتون خصوصی فرستادم

بالا