برگزیده های پرشین تولز

واقعا قیمت پژو 206 از 30 میلیون تومن رسیده به 60 میلیون تومن؟

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
امشب فردوسی پور توی برنامه فوتبالی میگفت ما میخواستیم هر شب یه پژو 206 جایزه بدیم، ولی الان اسپانسر برنامه میگه اون زمان که داشتیم قرارداد مینوشتیم پژو 206 فقط 30 میلیون بود الان شده 60 میلیون و چند روز دیگه شاید بشه 100 میلیون تومن! و قرار شد که جایزه بشه یه عدد ثابت 30 میلیون تومن!
خیلی عجیبه!
آیا واقعا وضع خودرو اینطوری شده؟ قیمتها واقعا دو برابر شده؟!
:eek::general107::general208:
جدا سگ تو دهن این مملکت و این وضع اقتصادیش!
یعنی ما که ماشین و سکه و ارز نداریم، چند روز دیگه باید بریم بمیریم از بی پولی و گرسنگی؟!
خاک بر سر مسئولین ما بکنن!
مثلا اینها میگن کار ما مثل دولت قبل بدون علم و تدبیر نیست!
سگ توی این علم و تدبیرتون!:general106::general211:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
فرودسی پور در برنامه نود

طبق اعلام عادل فردوسی پور در ویژه برنامه شب گذشته «۲۰۱۸»، قرار بود به برندگان مسابقه پیامکی یک دستگاه خودروی ۲۰۶ اهدا شود.

اما با وجود افزایش چشمگیر قیمت ۲۰۶، فردوسی پور در برنامه امشب گفت: از طرف اسپانسر به ما اعلام شده چون ممکن است قیمت این خودرو حتی به ۱۰۰ میلیون! هم برسد، هر شب به برندگان مسابقه نظرسنجی، نفری ۳۰ میلیون تومان اهدا خواهد شد....:D

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
مملکت که بد جور خر تو خره اما 206 نهایت 42 میلیون الان قیمت داره 60 تومن نیست .البته به زودی 60تومن هم میشه .به همون صورت که زمان احمدی نژاد با دو برابر شدن دلار پراید 8 تومنی 20 تومن شد

iran.bazargah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این چه تولید داخلی هست که قیمتش با دلار بالا و پائین میشه؟ :general404:
البته تجربه ثابت کرده دیگه پائین هم نخواهد آمد!

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
مردم باهوش و با سواد ما اگر به خاطر وام 25 میلیونی و این چیز ها حمله نکرده بودن به سمت صفوف خرید سایپا و ایران خودرو، کمپین نخریدن خودرو های صفر داخلی مدت ها پیش پیروز شده بود یا حداقل نتیجه ای داشت. هر چی میکشیم از خودمونه!

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
سزای گرانفروش و راه مبارزه و چاره گرانفروشی، نخریدن است . اما کی حالیشه - مردم ایران یه چیزی گرون میشه بدتر هول میزنن میرن صف خرید تشکیل میدن . !!!

ضمنا شعار امریکا هیچ غلطی نمیتواند کند، دقیقا منظورش چه غلطیه ؟
برای من بشخصه که وقتی قیمت دلارش میره بالا ، یعنی خیلی غلطا میتونه کنه اون. !!!!!

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
امیدی به این مردم که من و شما هم متاسفانه جزء همینهاییم نیست!
مدیران و مسئولان هم واقعا مدبر و دانا هستن!
بیچاره احمدی نژاد را چقدر این روحانی و تیمش کوبیدن که اقتصادش دستوری و غیر علمی بوده و از سر جهالت (که البته درست هم میگفتن)، حالا این دولت هم اومده همون کارها را میکنه و دلار را با حرف کرده 4200 در حالیکه در عمل 7000 به بالا است!
روزگار غریبی است!

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
وقتی ملت ظرفیتشون زیاده و جیک نمیزنن همه میگن مملکت گل و بلبله. تاریخ نشون داده ملت ما ظرفیت بالایی دارن تو تحمل سختی ها و دم نمیاورند

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
طرف به من پخ داده ارزش پول داره کم میشه به نظرت 206 بگیرم :D واقعا وقتی این گوسفندا هستن حقمونه که خودرو همینطوری گرون بشه و بی کیفیت
هر چی گرون بشه یه عده گاو حمله میکنن میخرن که گرونتر نشه

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
هر چی حمله کنن بخرن گرونتر هم میشه

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
امیدی به این مردم که من و شما هم متاسفانه جزء همینهاییم نیست!
مدیران و مسئولان هم واقعا مدبر و دانا هستن!
بیچاره احمدی نژاد را چقدر این روحانی و تیمش کوبیدن که اقتصادش دستوری و غیر علمی بوده و از سر جهالت (که البته درست هم میگفتن)، حالا این دولت هم اومده همون کارها را میکنه و دلار را با حرف کرده 4200 در حالیکه در عمل 7000 به بالا است!
روزگار غریبی است!
یکی از یکی بدتر مگه زمان احمدی وضعمون بهتر بود؟اون موقع هم پراید صفر شش و نیم میلیونی یک شبه 22 میلیون شد حالا هم دوبرابر شده همه چی ...کلا" هرکی بیاد همین وضعه با این مدیریت جهانی که اینا میکنن..این وسط ما ملت بیچاره هر روز مفلوک تر و خاک تو سرتر میشیم

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
ضمنا شعار امریکا هیچ غلطی نمیتواند کند، دقیقا منظورش چه غلطیه ؟
برای من بشخصه که وقتی قیمت دلارش میره بالا ، یعنی خیلی غلطا میتونه کنه اون. !!!!!
در واقع فکر کنم درستش این باشه: آمریکا هیچ غلطی لازم نیست بکند!

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
عین قورباغه تو دیگ اب جوش شدیم . کم کم زیرشو زیاد کردن که دردی احساس نکنیم بپریم بیرون
احتمالا یه چیزی هم تو ماتحتمونه !! که نمیذاره تلاشی برای بیرون پریدن کنیم - حالا یا از لذتشه یا از ترسه که اگه تلاش کنیم دل و رودمون بریزه بیرون !!!:general112::general503:

والا بخدا - :(:(

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
یکی از یکی بدتر مگه زمان احمدی وضعمون بهتر بود؟اون موقع هم پراید صفر شش و نیم میلیونی یک شبه 22 میلیون شد حالا هم دوبرابر شده همه چی ...کلا" هرکی بیاد همین وضعه با این مدیریت جهانی که اینا میکنن..این وسط ما ملت بیچاره هر روز مفلوک تر و خاک تو سرتر میشیم

چاله ی هواییه هوا برت نداره چیزی نشده به زودی رفع میشه :D

آبی آبی آبی :cool:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
پولی که برای کسب و کار هزینه کردم اگر طلا خریده بودم دو برابر سود کرده بودم :D

البته بنظرم هنوزم دیر نشده :D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
تا وقتي عين احمق ها براي راي دادن صف ميكشيم همين وضعه. بعد همه ميگن اين آخرين بارمونه و چرا مملكت اينطوريه و از اين حرفها. همين الان يه عده بي شعور دارن حسرت رئيس جمهور قبلي رو ميخورن و فراموش كردن اون اواخر واسه رفتنش روزشماري مي كردن! يادشون رفته سه برابر شدن قيمت ها رو. يعني دردش اينقدر كم بود و به اين زودي زخمش خوب شد؟
من نمي دونم مگه وحي نازل شده كه بايد بين بد و بدتر حتما بد انتخاب بشه؟ اعتراض كه فقط تو خيابون ريختن و سطل آشغال آتيش زدن نيست. كلا مردم جالبي داريم. اميدوارم اين بار به خودشون بيان و فريب وعده هاي الكي رو نخورن. ديگه تجربه كردن بسه.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
نخیر به 76 میلیون رسیده:D
از ژوئن پارسال تا فوریه امسال. 8 ماه ، 28.3 درصد افزایش

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,449
پارسال 206 صفر خریدن 36 میلیون، یکسال کار کرده، الان میفروشن 63 میلیون تومن.
https://bama.ir/car/peugeot/206-ir/type5?year=1396-1396

کجای دنیا وسیله ای که دست دوم میشه، ارزشش 75 درصد از زمانی که نو بود بیشتر میشه؟
ماشین بخر، 50000 کیلومتر ( بیشتر از دور زمین) باهاش برو، سال بعد با 75 درصد سود بفروش

Last edited:

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
یکی یه حرفه پر مفهومی زد. گفت مردمه ما هرگز گرسنه نمیشوند چون هر روز دارن گول میخورند.

بالا