برگزیده های پرشین تولز

درخواست فوری - غذا دادن به جوجه کلاغ

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
سلام دوستان - یه جوجه کلاغ خیلی باهوش اومده پیشم نمیتونه بپره پدر و مادرش هم میان بالای سرش ولی نمیتونن ببرنش غذاش هم نمیدن یعنی میترسن که بیان . نون خیس شده میدمش تا آخر حلقش هم میره ولی پسشون میده بیرون یعنی غدا نمیخوره منم راه حلی به ذهنم نمیرسه . قبلا خیلی جوجه کفتر و کنجشک با نون خیس شده غذا دادم ولی این یکی غذا را پس میزنه بیرون

۲۰۱۸۰۶۱۹_۱۴۵۱۱۹.jpg

Last edited:

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
سرم غذایی بهش وصل کن

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
:general707: چه باحاله . بزار تو باقچه ای چیزی آپارتمان جوری که پدر مادرش ببیننش دورشم نون خیس و آب بزار خودت برو اونور ولی بپاش من یبار این کارو کردم یه گنجشک آخر غذا خورد و پرید

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان - یه جوجه کلاغ خیلی باهوش اومده پیشم نمیتونه بپره پدر و مادرش هم میان بالای سرش ولی نمیتونن ببرنش غذاش هم نمیدن یعنی میترسن که بیان . نون خیس شده میدمش تا آخرش حلقش هم میره ولی پسشون میده بیرون یعنی غدا نمیخوره منم راه حلی به ذهنم نمیرسه . قبلا خیلی جوجه کفتر و کنجشک با نون خیس شده غذا دادم ولی این یکی غذا را پس میزنه بیرون

داخل سرنگ غذا حل بگیر با کمی آب مخلوط کن بریز تو حلقش
میتونی دانه پارس رو تو مقداری آب بریزی وقتی حل شد ( نرم شد با سرنگ بکش بعد دهنش رو وا کن بریز تو دهنش

مراقبش باش نزار بمیره

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
خیلی باهوش بود - فقط انجیر و موز میخورد - نون خیس شده پس میزد
حالش بهتر شد و مطمئن شدم میتونه مستقل باشه آزاد پروازش دادم رفت مادرش هم اینقدر باهوش بود که بعد چند روز اومد پیشش
میتونستم نگرش دارم ولی آزادی بزرگترین نعمته

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
حالش بهتر شد و مطمئن شدم میتونه مستقل باشه آزاد پروازش دادم رفت مادرش هم اینقدر باهوش بود که بعد چند روز اومد پیشش

اگر قدرت پرواز داره پس بهترین کار رو کردی

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
کارت عالی بوده آفرین یعنی برای پرواز مشکلی نداشت و با مادرش رفت ؟اگه اینجوری باشه که عالیه

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
دوستم زاغی افتاد خونشون بعد بزرگ کرد ولش کرد ولی اون ول نمیکرد. تا مدت ها ادامه داشت و این ها خیلی باهوشن و چهره ها رو تا ده سال هم از یاد نمیبرن. نشانه ای چیزی گذاشتی که ببینی برمیگرده به خونتون یا نه؟
https://fa.wikipedia.org/wiki/زاغی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دوستم زاغی افتاد خونشون بعد بزرگ کرد ولش کرد ولی اون ول نمیکرد. تا مدت ها ادامه داشت و این ها خیلی باهوشن و چهره ها رو تا ده سال هم از یاد نمیبرن. نشانه ای چیزی گذاشتی که ببینی برمیگرده به خونتون یا نه؟
https://fa.wikipedia.org/wiki/زاغی
فقط سه روز کنار من بود
وقتی مادرش اینجا بود دیگه من نباید نگهش دارم
مادر و پدرش لحظه ای نبود که دنبالش نیان اونا بالای درخت صدا میدادن ولی جوجه نمیتونست پرواز کنه
روز آخر پروازش دادم بالای درخت کنار مادرش تا خودش یه شاخه رو گرفت دیگه ترسی نداشت یاد گرفت چی کار کنه

بالا