برگزیده های پرشین تولز

این قصه , قصه رسوایی من و تو می باشد

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

این برای بار دوم است که این تاپیک را ایجاد می کنم .

خوشبختانه با پاک شدن تاپیک قبلی , مطمئن شدم که حرفهایی که چندی پیش می شنیدم
همگی صحت و دقت کامل داشته اند .
و شما با این کارتان , فقط فقط نقطه ضعف خودتان را نشان داده اید .

دفعه قبل گفتم , ولی این بار هم می گویم که :
قصد بر هم زدن جو موجود را ندارم و اصلا به هیچ وجه نمی خواهم اوضاع را متشنج کنم و از کنترل شما خارج کنم .

باز هم از شما تشکر می کنم که چنین مکان و فضایی را برای ما ایجاد کرده اید که در آن فعالیت خالصانه ای داشته باشیم , هر چند این فعالیت ما دلیلی بر افزایش رتبه و درجه این سایت در دنیای مجازی می باشد . ( پس همه منتها از بین می رود ) .

با توجه به اوضاع به وجود آمده
شرایط رو به شکلی دیدم که این تاپیک را برای بررسی مواردی که مطرح خواهم کرد ایجاد کنم .

حالا
یا این تاپیک دوباره بسته می شود
یا
اینکه اجازه این مورد را به من و دیگران می دهید که در باره مشکلات به وجود آمده صحبت کنیم .

به هر حال
شاید بگویید این موضوع به شما و دیگر کاربران هیچ ارتباطی ندارد !
ولی من در پاسخ به این سوال فرضی , می گویم که :
محیطی که اکثریت برای فعالیت در آن زحمت می کشند , حتی خود شما ,
100 درصد حق اینکه در مورد حل مشکلات و سرنوشت این مکان تصمیم بگیرند , اختیار دارند .

و اما ماجرا و اون هدفی که من این تاپیک رو ایجاد می کنم , به شرح زیر می باشد ( دوستانی که نمی دانند با توجه به این مورد کاملا آشنا خواهند شد ) :

ماجرا از روزی آغاز شد که من درخواست بن شدن کردم !
خوشبختانه اون موقع متوجه مسائلی در این فروم شده بودم که بدون شک به ضرر این فروم تمام می شد و خصوصا ادمینهای آن به زیر سوال می رفتند .
ولی متاسفانه , هیچ قدرتی نداشتم که از طریق آن بتوانم این موارد را به گوش تمام اعضای آن برسانم , تا اینکه تصمیم گرفتم تاپیکی با عنوان " درخواست بن شدن " ایجاد کنم و از این طریق افرادی را که مورد خطاب من قرار می گرفتند را به صحبت دعوت کنم
که خب به دلیل اینکه می دانستند ,در این گفتگو چیزی برای دفاع از خود ندارند , به ناچار با بهانه قرار دادن بی محتوا بودن آن تاپیک , آن را بستند .
که تا حدودی از مواردی را که در مورد آنها در ذهن داشتم , به 100 درصد اطمینان تبدیل کردند .
گذشت تا روز بعد که یکی از کاربران محبوب فروم رو که همه می شناسید , بن کردند !
به چه دلیل ؟؟؟ به یک دلیل کاملا مسخره و بی سر و ته که اصلا هیچ ربطی به امورات فروم نداشت .
و باز هم این نقطه ضعف رو از خودشان نشان دادند که , هر چند حق با شماست ولی قدرت در اختیار ماست !!!

مدتی گذشت تا یکی از مدیران عزیز
از ماموریت برگشتند و قصد سر منزل – فروم – کردند و با ناباوری متوجه شدند که
اوضاع کاملا کاملا برهم ریخته است !
و عده ای , با یکدیگر قصد بر هم زدن این جمع را دارند ,
پس به ناچار چند روزی را با هدف آرام کردن فروم ,
مشغول بررسی این مورد شدند ,
( ببینید اینجاست که یک مدیر کار آمد از یک مدیر ناکار آمد و نالایق , قابل تشخیص خواهد بود , ایشان قصد آرام کردن جو فروم رو داشتند , کاری که همان مدیران نالایق حتی به فکر محدود و کم ارزششان نمی رسید که ,قبل از رخ دادن تمام این اتفاقات , آنها نیز می توانستند انجام بدهند )

خلاصه این تحقیقات به نتایج مفیدی رسید که اولین نتیجه آن , ترک بدون اطلاع فروم توسط دونفر از مدیران آگاه به مسائل فروم انجامید .
در این بین
همان مدیران نالایق که در ادامه اسم آنها را خواهم گفت
به فکر اینکه توانسته اند بر جو این فروم , حاکم شوند , به دل خود وعده ها دادند و سعی کردند با دست و پا کردن بهانه ها و همچنین کمک چند تنی از دوستان نابخرد خود , به قصد تمام کردن اوضاع به نفع خود , دست به انجام کارهای ناشایست بدهند .

ولی بی خبر از اینکه " فیض حضور پیر " که هر چند در جمع نباشد
باز هم از گول خوردن و فریب دیدن توسط این افراد , می تواند خود را نجات بدهد .

بله
آن مدیر عزیز با استفاده از تجربه بالای خود , توانستند به این موضوع پی ببرند که , مقصر اصلی چه کسی است , و شخصی نبود جز آن مدیران نالایق , که دیگر حتی هیچ راهی برای نجات خود باقی نگذاشته بودند ,
و همانطور که حدس زده می شد , خود را بیش از پیش نزد ایشان خراب کرده اند .

گذشت تا چند روز بعد ,
که کاربر بن شده , که البته به ناحق بن شده بود , در همین بخش تاپیکی ایجاد کرد و آن افراد اندک مایه را به بیان دلیل بن شدن خود فراخواند ,
همانطور که از قبل هم انتظار می رفت , شخص خاطی , خود را با چهره ای کاملا مظلومانه ولی بسیار حیله گرانه , در جمع حاضر کرد و با بهانه های واهی و بدون منطق , خود را از ابهامات وارده کنار زد و قصد تبعید شدن خود را داشت ,
در همین راستا به قصد خراب جلوه دادن چهره شخص بن شده , دست به کار شد و تعدادی از دوستان وی را بر علیه آن شخص بن شده , به شورش وادار کرد !!!

تا اینکه , شخص بن کننده , به هدف تبعید کردن خود , دستش را از پیش گرفت که پس نیافتد !!! و ادعا کرد که این کار از روی عمد نبوده و یک اشتباه بوده !!!!!! ( مدیری که در طول هفته بیش از 10 نفر را بن می کند , آیا از این اشتباهات انجام می دهد ؟؟ )

واقعا خنده آور بود , چطور خودش را در جمع مورد مزحکه و خنده کرده است .!!!

سر و ته این اتفاق را با جملات واهی و نامفهوم به پایان رساند . و با خودش فکر کرد که کار بزرگی انجام داده است , ولی بی خبر از اینکه دستش برای همه رو شده و در منجلابی از . . . قرار گرفته که هیچ راه حلی ندارد .

چند روزی به همین منوال گذشت , و این مدیر نالایق , با هدف محبوب کردن خود ,دوباره فعالیتش را در فروم از سر گرفت , و گویی انگار نه که هیچ اتفاقی افتاده است !!!

چند روز می آییم به جلوتر , که کاربران آگاه به این مسائل
خود تصمیمی گرفتند مبنی بر اینکه تمامی تقصیرات را به گردن بگیرند و با کوچک کردن شخصیت خود در بین جمع ,
آن "" پیر دانا "" را از تصمیم خود منصرف کنند و به بیانی دیگر " از ایشان دعوت کنند که به فروم بازگردند "
که خب با اصرار بسیار زیاد و همچنین آرام شدن جو فروم
موفق به انجام این کار شدند , ( البته این نکته فراموش نشود که در همین موقع بود که خیلی ها خودشان را نشان دادند و به قول معروف سعی کردند از آب گل آلود ماهی بگیرند , اسمشان را فعلا نمی گویم !!! ) .

گذشت تا روز موعود , که مدیر دانا و محبوب کاربران , این افتخار را دوباره نصیب ارادتمندان ایشان کردند که ,باز هم حضور خود در فروم را ادامه بدهند و به ادامه فعالیت سالم و زنده خود بپردازند ,
همین امر باعث شد تا فعالیت کل فروم به یکباره از 50 به 100 درصد افزایش پیدا کند .

اما اتفاقی که هیچ یک از ما , از آن خبر نداشت , این بود که آن مدیر نالایق به همراه همراهان خود ,در آتشی از حسادت و تنگ نظری و تکبر , خود را گرفتار دیدند , و این بار به قصد خراب جلوه دادن و لکه دار کردن ایشان , این جسارت و این کم خردی را مرتکب شدند و حرمت آن عزیز را در هم شکستند و
نتیجه این کار چیزی جز بر هم زدن افکار عمومی نبود .

حال
نکته در این است که , اشخاصی که به هر نحو خود را صاحبان این مکان می دانند , بنابر دلایلی نا معلوم
حاضر شده اند , چشمانشان را بر حقایق ببندند و
هر گونه برقراری عدالت در این بین را نادیده بگیرند !!!

سوالاتی ذهن من رو مشغول کرده :
1. دلیل این حمایتهای بی منطق چیست که از آن افراد نا بخرد انجام می دهید ؟
2. چرا این مشکل را حل نمی کنید ؟
3. آیا این است تشکر و قدر دانی از عزیزانی که همه اعضای فروم خواستار حضور آنها در این جمع هستند .؟
4. و سوالاتی که در همین راستا از ذهن تک تک افراد می گذرد .

بدون شک ,زمانی که مکانی برای یکی از صاحب نظرانی مه همه آن را قبول دارند , امن نباشد , این مکان برای هیچ یک از افراد امن نخواهد بود .

این شخص خطا کار را از این فروم خیلی محترمانه به بیرون , برانید و هر چه سریعتر این مشکلات بوجود آمده را حل کنید .

هر یک از دوستان که متوجه این نشده اند که منظور من کدام اشخاص می باشد
می تواند در پی ام از من بپرسد تا بگویم . ( هر چند می دانم که همگی متوجه ماجرا شده اید ) .

دفعه قبل گفتم و دوباره می گویم که :
از این نترسید که بن شوید ! از این بترسید که در جمعی که همه شاهد بر آن هستند , بعضی ها قصد کتمان حقایق را داشته باشند و بر آن حقیقت آشکار لکه ای ایجاد کنند .

اگر جمع را قبول دارید , پس بدانید که حضور یک جمع می تواند دلیل بر حضور یک شخص باشد و همین طور است که یک جمع می تواند شخص دیگری را از فضای خود به بیرون رانده .

خواهشا در این مورد سکوت اختیار نکنید .

آرزوی همه ما , فعالیت در محیطی سالم و دوستانه می باشد .

با احترام و تشکر از شما .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این تو مذکور تو گناهکاره یا متهم ؟

یک دنیا حرف در همین یک جمله مخفیست !!!!
البته منظورم همان جمله : این قصه , قصه رسوایی من و تو می باشد
است .

مقصود از دو کلمه " من " و " تو " هر دو به فرد گناهکار لقب داده شده است .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
فروم داشت دوباره جون تازه اي مي گرفت ولي ........

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خوشحالم که حداقل دو نفر از دوستان به این تاپیک توجه کرده اند .

ممنون .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لازم نیست که در این تاپیک نکته خیلی خاصی بنویسید
بلکه حضور شما
به این معنیست که
ما هم از همه چیز با خبر هستیم

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام.

با حرفهات موافقم.

شاید این پست من هم دلیلی به بن شدن من باشه.

من 95% مواقع در بازارچه تاب میزنم و پست و تاپیک ایجاد میکنم.

هیچ وقت خودم رو وارد بخشهای دیگه نکردم که اون 5 % بر میگرده به بخش فیلم و بازی.

همیشه به دوستانم و خودم گفتم که: این فروم چقدر ارزش داره که یک نفر یا چند نفر به خاطر اون انسانیت رو زیر پا بگذارند؟

متشکرم

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
مديري كه به خاطر اغراض و نظرات شخصي و دور از عدالت بخاد قضاوت كنه، دو زار ارزش نداره و به قول ياشار بايد شوتش كرد بيرون، حالا هركي ميخاد باشه :happy:. كاربري هم كه به خاطر از دست دادن موقعيتش اعتراض نكنه از اون مديره ده ها بار بدتره.:hmm:

درسته تو دنياي مجازي افراد ميتونن خودشونو متفاوت از اون چيزي كه هستن نشون بدن اما اين موضوع دوام چنداني نداره و پس از مدتي شخصيت اصليشون شناخته ميشه.
تو اين چند سالي كه اينجا بودم شخصيت بهروز برام شناخته شدس و ميدونم كه هيچ كاري رو بدون دليل نميكنه و اگه كاري از دستم بر بياد براش ميكنم. كافيه اشاره اي بكنه تا من تمام پستهايي كه تا حالا تو اين فاروم زدمو پاك كنم و برم دنبال كار خودم... البته اگه قبل از اون بن نشده باشم:lol:

اين صفحه رو سيو كنيد تا اگه بن شدم بدونين دليلش چي بوده:lol:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
واقعیت اینه که این قضایا جزئیاتی داشته که حداقل بنده از آن کاملا بی خبر هستم.
از جمله این که چرا مدیر مورد نظر توماس، دوباره، اون هم بعد از فعال شدن مجدد آی دی یاشار، فروم را ترک کرده و خصوصا مهم ترین سوال این که چرا نوشته: "این فروم دیگه جای مناسبی برای فعالیت نیست"!
اون مدیر رو همه ما می شناسیم، و می دونیم آدمی نیست که به زودی و بی خود وبی جهت عصبانی بشه و مرتکب کارهای نابخردانه بشه! پس حتما این کارش یه علتی داشته!
چرا سعید مدیر VB نوشته که کارهای اون مدیر که این مشکلات رو آغاز کرده، علی رغم غلط بودن، "مورد حمایت ادمین های سایت است"؟؟؟
بنده قصد توهین به هیچ کس رو ندارم و به نظرم مدیریت انقدر کار پردردسری هست که آدم بخواد قدردون زحمت تک تک مدیرها باشه، ولی بن شدن یاشار به خاطر یه پی ام دقیقا با این قسمت مرام نامه که میگه: "اختلافات خودتون رو در بیرون از فروم حل کنید" در تضاده! درسته؟
پس عملکرد مدیری که یاشار رو بن کرده قابل انتقاده، و درست ترین کار این بود که با لیفت کردن یاشار و تذکر به اون مدیر، کلا از ایجاد شدن تمام این مشکلات بعدی جلوگیری کرد.
من و تمام دوست های دیگه اینجا قدردون زحمات فراوان و وحشتناک ادمین های این فروم 70000 نفری هستیم، ولی واقعیت اینه که یه انتقاد مهم به ادمین های اینجا وارده: این که دیر به تقاضاهای بچه ها جواب میدن و اون هم فقط موقعی که اجبار باشه، نمونه اش همین تاپیک های دکمه تشکر و فارسی کردن فروم و ...
از ادمین های عزیز اینجا خواهش می کنم دیدگا ه های خودشون رو راجع به مسائل اخیر به بچه ها بگن تا بچه ها قضیه رو فقط از یک طرف نشنیده باشند و بهتر بتونند توی این قضیه قضاوت کنند. مطمئنا این قضیه که بسیاری از مدیرها و کاربرهای فعال اینجا رو ناراحت کرده انقدر مهم هست که راجع بهش توضیح داده بشه و مواضع ادمین ها توش مشخص بشه.
سکوت راه حل مناسبی برای این قضیه نیست.
ممنون.
flowerysmile.gif

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

با حرفهات موافقم.

شاید این پست من هم دلیلی به بن شدن من باشه.

من 95% مواقع در بازارچه تاب میزنم و پست و تاپیک ایجاد میکنم.

هیچ وقت خودم رو وارد بخشهای دیگه نکردم که اون 5 % بر میگرده به بخش فیلم و بازی.

همیشه به دوستانم و خودم گفتم که: این فروم چقدر ارزش داره که یک نفر یا چند نفر به خاطر اون انسانیت رو زیر پا بگذارند؟

متشکرم

البته ارزش هر مکان بستگی به وجود اشخاص نازنینی دارد که عمر و سرمایه خود را و همچنین وقت خود را صرف این مکان می کنند .

به هر ترتیب ماجرای بن شدن هر شخصی یک دلیل خاص دارد که بدون شک می توان آن دلایل را برطرف کرد .

...........

از اینکه سکوت نمی کنید بسیار متشکرم

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مديري كه به خاطر اغراض و نظرات شخصي و دور از عدالت بخاد قضاوت كنه، دو زار ارزش نداره و به قول ياشار بايد شوتش كرد بيرون، حالا هركي ميخاد باشه :happy:. كاربري هم كه به خاطر از دست دادن موقعيتش اعتراض نكنه از اون مديره ده ها بار بدتره.:hmm:

درسته تو دنياي مجازي افراد ميتونن خودشونو متفاوت از اون چيزي كه هستن نشون بدن اما اين موضوع دوام چنداني نداره و پس از مدتي شخصيت اصليشون شناخته ميشه.
تو اين چند سالي كه اينجا بودم شخصيت بهروز برام شناخته شدس و ميدونم كه هيچ كاري رو بدون دليل نميكنه و اگه كاري از دستم بر بياد براش ميكنم. كافيه اشاره اي بكنه تا من تمام پستهايي كه تا حالا تو اين فاروم زدمو پاك كنم و برم دنبال كار خودم... البته اگه قبل از اون بن نشده باشم:lol:

اين صفحه رو سيو كنيد تا اگه بن شدم بدونين دليلش چي بوده:lol:

صحبتهای شما حاوی نکات بسیار ارزنده و ریزی است که دوستان با کمی توجه می توانند به آنها پی ببرند .

بله کاملا درست است که هر شخصی بالاخره روزی می رسد که هر آنچه در درون دارد رو کند و شخصیت واقعی خودش را نشان بدهد .

همین دوستیهاست که تنها عامل ماندگاری در این مکانهای مجازی می باشد .

خیلی ممنون که از بن شدن نترسیدید
و صحبتهایی که به نظرتان باید گفته می شد را , گفته اید .

نشان از اراده و منش و معرفت شما دارد .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعیت اینه که این قضایا جزئیاتی داشته که حداقل بنده از آن کاملا بی خبر هستم.
از جمله این که چرا مدیر مورد نظر توماس، دوباره، اون هم بعد از فعال شدن مجدد آی دی یاشار، فروم را ترک کرده و خصوصا مهم ترین سوال این که چرا نوشته: "این فروم دیگه جای مناسبی برای فعالیت نیست"!
اون مدیر رو همه ما می شناسیم، و می دونیم آدمی نیست که به زودی و بی خود وبی جهت عصبانی بشه و مرتکب کارهای نابخردانه بشه! پس حتما این کارش یه علتی داشته!
چرا سعید مدیر VB نوشته که کارهای اون مدیر که این مشکلات رو آغاز کرده، علی رغم غلط بودن، "مورد حمایت ادمین های سایت است"؟؟؟
بنده قصد توهین به هیچ کس رو ندارم و به نظرم مدیریت انقدر کار پردردسری هست که آدم بخواد قدردون زحمت تک تک مدیرها باشه، ولی بن شدن یاشار به خاطر یه پی ام دقیقا با این قسمت مرام نامه که میگه: "اختلافات خودتون رو در بیرون از فروم حل کنید" در تضاده! درسته؟
پس عملکرد مدیری که یاشار رو بن کرده قابل انتقاده، و درست ترین کار این بود که با لیفت کردن یاشار و تذکر به اون مدیر، کلا از ایجاد شدن تمام این مشکلات بعدی جلوگیری کرد.
من و تمام دوست های دیگه اینجا قدردون زحمات فراوان و وحشتناک ادمین های این فروم 70000 نفری هستیم، ولی واقعیت اینه که یه انتقاد مهم به ادمین های اینجا وارده: این که دیر به تقاضاهای بچه ها جواب میدن و اون هم فقط موقعی که اجبار باشه، نمونه اش همین تاپیک های دکمه تشکر و فارسی کردن فروم و ...
از ادمین های عزیز اینجا خواهش می کنم دیدگا ه های خودشون رو راجع به مسائل اخیر به بچه ها بگن تا بچه ها قضیه رو فقط از یک طرف نشنیده باشند و بهتر بتونند توی این قضیه قضاوت کنند. مطمئنا این قضیه که بسیاری از مدیرها و کاربرهای فعال اینجا رو ناراحت کرده انقدر مهم هست که راجع بهش توضیح داده بشه و مواضع ادمین ها توش مشخص بشه.
سکوت راه حل مناسبی برای این قضیه نیست.
ممنون.
flowerysmile.gif

بله و من هم همینجا از تمامی دوستان تقاضا می کنم که از هیچ چیز نترسند
( اینجا کسی را دار نمی زنند )

حداقل نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشید

در ضمن قضاوت بر این مسئله کار چندان سختی نمی باشد , وجود اتفاقات و مسائل پیش آمده , خود دلیل و مدرک بر تمام این امور می باشد .

از حضور شما تشکر می کنم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درخواست دوستان برای معرفی کردن تمام افراد که به آنها اشاره کرده بودم

در pm رسیدگی شد .

سوال دیگری بود من در خدمتم .

فعلا
اون بالایی ها منتظر نظرات دیگر دوستان هستند ( سعی کنید بهانه های بی دلیل دست آنها ندهید )

پس به شکلی منطقی صحبتهای خود را عنوان کنید .

ما قصد بی احترامی به هیچ یک از ادمینهای این سایت را نداریم .

از هیچ چیز هم نترسید

یا این فروم مثل روزهای قبل , درست و کامل می شود ,
و یا اینکه دیگر مجالی برای فعالیت در آن نخواهد ماند , و این اصلا خوب نخواهد بود .

در ضمن مراقب پیامهای خصوصی خود باشید .!!!

از مدیرانی هم که واقعا می دانند قضیه از چه قرار است درخواست می کنم
نسبت به ایم موضوع سکوت نکنند
چرا که اگر هم تلاشی صورت بگیرد , ما چیزی که می بینیم
همین پستها می باشند
نه پی ام ها

بحث بر سر شخصیت افراد می باشد , و این اصلا خوب نیست که نسبت به آنها بی تفاوت باشیم .

پیشاپیش از تمامی دوستانی که حضور خود را در این تاپیک اعلام می کنند تشکر می کنم .

به یاد داشته باشید که
اگر مطلب خاصی نداشتید , لازم نیست به نکته خاصی اشاره کنید
همین که دیگران ببینند نسبت به چنین مسئله ای بی تفاوت نیستید و
حضور خود را دلیل بر دانستن این مسئله دارید ,
بهترین روش برای بیان نظر اکثریت است .

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0

از مدیرانی هم که واقعا می دانند قضیه از چه قرار است درخواست می کنم
نسبت به ایم موضوع سکوت نکنند
چرا که اگر هم تلاشی صورت بگیرد , ما چیزی که می بینیم
همین پستها می باشند
نه پی ام ها

توماس عزيز من تاپيكي رو كه توي گفتگوي آزاد ايجاد كرده بوديد رو دنبال ميكردم ... اونجا گفته بوديد كه ميخواين قضيه رو به صورت جدي تر پيگيري كنين
بايد بگم خدمتتون كه لينك اينجا رو توي امضاي يكي از مديران ديدم :happy: كه خودش به معني حمايت صد در صد هست . هيچ كدوممون نميخوايم جو صميمي كه بين بچه هاي اينجا هست به هم بخوره و همه .... همه ميخوان هر چه سريع تر مدير محبوب بخش برگرده
به نظر حقير براي نتيجه گيري بهتر و سريعتر ادامه بحث رو به بخش مربوطه ، بخش فرهنگ و هنر و دفتر مدير بخش ببريد

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
البته اين كه مي گم يه فرضيه هست .

بعضي وقت ها احساس مي كنم علت اينكه ادمين ها سكوت مي كنند اينه كه مي خوان وقت تلف كنند . در واقع همه چي رو سپردن دست زمان . شايدزمان باعث بشه كه كاربران فراموش كنند چه اتفاقاتي افتاده و چه مديراني رو از دست دادند .
---

من نمي دونم چرا دوستان اسرار دارند كه اسمي نبرند . آب كه از سر گذشت چه يه وجب چه صد وجب .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
مي دونيد كلا مديري كه حاضر به پذيرش اشتباهش نباشه به درد مديريت نمي خوره . رفتن دوباره بهروز در حالي كه كمتر از دو روز از بازگشت مجددش اون هم با كلي تلاش و كوششي كه كاربران و مديران دوست دارشون انجام دادند نشان دهنده اين مي تونه باشه كه جناب .... پي به اشتباه خودش نبرده و اسرار بر درست بودن كارش داره .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
بچه ها مثل همیشه خواهش می کنم که لحن تاپیک رو ملایم نگه دارید تا بحث به یه جایی برسه.
clap.gif
thankyou.gif

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
امثال این مدیر نیز در جامعه وجود دارند
گروهک فشار و *****

کسانی که به دنبال جبران کمبودها و عقده های خود هستند و هر روز عنوان مدیریتی خود را تغییر می دهند ( مدیر ، سوپر مدیر، سوپر اکسترا مدیر ، سوپر اورجینال اکسترا پرو مدیر ......)

متاسفانه قرص بن و اخطار خورده کاریش هم نمی شود کرد

باید جوری خود را خالی کند

دچار توهم شده است آنهم از نوع شدیدش

متاسف هستم که اکنون نمادی از مدیرت کنونی جامعه ایران را در حال دیدن هستیم

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توماس عزيز من تاپيكي رو كه توي گفتگوي آزاد ايجاد كرده بوديد رو دنبال ميكردم ... اونجا گفته بوديد كه ميخواين قضيه رو به صورت جدي تر پيگيري كنين
بايد بگم خدمتتون كه لينك اينجا رو توي امضاي يكي از مديران ديدم :happy: كه خودش به معني حمايت صد در صد هست . هيچ كدوممون نميخوايم جو صميمي كه بين بچه هاي اينجا هست به هم بخوره و همه .... همه ميخوان هر چه سريع تر مدير محبوب بخش برگرده
به نظر حقير براي نتيجه گيري بهتر و سريعتر ادامه بحث رو به بخش مربوطه ، بخش فرهنگ و هنر و دفتر مدير بخش ببريد

سلام دوست عزیزم

بله من هم در صدد هستم که هرگز این جو دوستانه بر هم نخورد

ولی یکسری از مسائل باید در کمترین زمان ممکن برای همه آشکار بشود

که بدون شک
این چنین خواهد شد .

از حرکت آن مدیر عزیز هم تشکر می کنم .

از حضورتان تشکر می کنم

بالا