برگزیده های پرشین تولز

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
71ky7s.jpg
درود بر همگان
* تنها دوستانی که زمان کافی دارند و می خواهند درآمد پایدار و کمی را در کنار کارهای دیگه شان بدست آورند و جدی هستند با لینک ما نام نویسی نمایند *
این تارنما، یک تارنمای روسی با بیش از شش سال پیشینه کاری می باشد و بنده خودم بارها از آن برداشت داشته ام.
شیوه های کسب درآمد در این تارنما :
- مشاهده آگهی های چند ثانیه ای (نیازمند تایید پس از پایان ثانیه شمار)
- مشاهده آگهی بدون نیاز به تایید
- خواندن نامه
- انجام کارهای پولی ( کاربران درخواست هایی را ثبت می کنند و شما به ازای انجام آنها بهایی که مشخص گردیده است را پس از پایان کار و تایید آن توسط کاربر دریافت می نمایید)
- پاسخ به تست ها
- نام نویسی در کانال های یوتیوب کاربران (subscribe)
- نام نویسی در کانال های VK
- نصب افزونه بر روی مرورگر خود و کسب درآمد از آگهی های teaser
- شرکت در مسابقه های تارنما
در این تارنما به ازای خرید بسته آگهی نیز به میزانی پاداش میگیرید.
کمیسیون زیرمجموعه در این تارنما بسته به لول شما گوناگون است و با افزایش لول بیشتر می شود.
این تارنما شیوه های پرداخت گوناگونی دارد و پرداخت برای بیشتر روش ها به شکل آنی می باشد.
نیازمندی ها و نکته های کار با این تارنما :
- داشتن سن ۱۸ سال
- داشتن رایانامه معتبر و در دسترس ( باید پس از نام نویسی آن را تایید نمایید).
- داشتن حساب در یکی از بانک های اینترنتی همچون وب مانی، پاییر یا پرفکت مانی(مناسب برای ایرانیان)
- راه اندازی مرورگر کروم برای ترجمه ی آنی سایت به زبان پارسی یا انگلیسی
- میانگین درآمد روزانه در این تارنما بین ۱ تا ۱۰ روبل ( برابر با ۰.۰۲ تا ۰.۱۷ دلار) بسته به شیوه ی کار شما دارد و ممکن است بتوانید تا ۱۰۰ روبل هم بدست آورید.
- کمینه برداشت برای پرفکت مانی ۱۰ روبل و برای پاییر و وب مانی ۱ روبل می باشد از این رو پیشنهاد ما این است که با حساب پاییر کار کنید تا بتوانید پول خود را زود برداشت نمایید.
- گاهی به سبب کمبود موجودی در حساب پاییر تارنما، برداشت پاییر خاموش می باشد که باید منتظر بمانید تا روشن شود و بر مبنای تجربه بنده در نیمروز بین ساعت ۱۲ تا ۱۸ در بیشتر زمان ها باز است.
# دوستانی که با لینک ما نام نویسی نمایند، پس از نام نویسی و انجام ۲۰ بازدید می توانند از ما کمیسیون به میزان ۰.۴ روبل دریافت نمایند و اگر استقبال بالا باشد ما برای زیرمجموعه های خود مسابقه خواهیم گذاشت و می توانید با کار بیشتر در مسابقه برنده و پاداش بگیرید.
# تنها به دوستانی که با لینک ما نام نویسی کنند راهنمایی درباره ی کار با این تارنما و راهکارهای کاهش استفاده از اینترنت آموزش داده خواهد شد.
# از ایجاد چند اکانت خودداری کنید چون حساب شما بسته خواهد شد.
# با چند دقیقه کار در این تارنما می توانید در کنار دیگر روش ها درآمد اندکی نیز از ایم روش بدست آورید.
# اگر حساب پاییر ندارید برای بازگشایی آن به لینک زیر بروید :
# اگر حساب پرفکت مانی ندارید برای بازگشایی آن به لینک زیر بروید :
# درخواست کمیسیون خود را تنها باید در برگه ی مربوط به این پروژه و در تارنمای ما انجام بدید و به درخواست هایی که اینجا داده شود پاسخی نخواهیم داد.
# این پروژه یک روش بدون ریسک برای کسب درآمد از اینترنت می باشد و امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.
برای آغاز کار و نام نویسی در این پروژه و آشنایی با دیگر پروژه های ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

https://viptrade.ga/fa/seofast-2/

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اتفاقا این سایت در تسک های سایت سئواسپرینت روسی که اینجا معرفی شد هم بود و ما عضو شده بودیم. تسک های سئواسپرینت بالای 600 صفس و این تازه 90 صفه شده.. همون سئواسپرینت هم حساب پایر رو غیرفعال کرده.. اینا فقط برای همون روسا ک وبمانی وریفای شده دارن خوبه

Last edited:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
سند برداشت ما از این تارنما با یکی از حساب هایمان :

344pn47.jpg

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
اتفاقا این سایت در تسک های سایت سئواسکریپت روسی که اینجا معرفی شد هم بود و ما عضو شده بودیم. تسک های سئواسکریپت بالای 600 صفس و این تازه 90 صفه شده.. همون سئواسکریپت هم حساب پایر رو غیرفعال کرده.. اینا فقط برای همون روسا ک وبمانی وریفای شده دارن خوبه
درود بر شما
دوست بزرگوار این تارنما حساب پاییر را غیرفعال نمیکند. بلکه برداشت با حساب پاییر را در زمانهایی می بندد که این موضوع هم در خود تارنما توضیح دادند. از آنجا که پرداخت ها آنی می باشد گاهی موجودی مدیر این تارنما دچار کمبود می شود از این رو برداشت بسته می شود.
از سوی دیگر بیشتر کاربران با حساب های دیگه برداشت میکنند از این رو به این حساب اهمیت کمتری میدهند. اما بنده خودم هم با پاییر و هم پرفکت مانی برداشت داشته ام.
وریفای حساب وب مانی هم کار ساده ای ست.
اگر دوست داشتید می توانید با لینک ما عضو شوید تا راهنمایی های مورد نیاز به شما داده شود.
پاینده و سرافراز باشید

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
درود بر شما
دوست بزرگوار این تارنما حساب پاییر را غیرفعال نمیکند. بلکه برداشت با حساب پاییر را در زمانهایی می بندد که این موضوع هم در خود تارنما توضیح دادند. از آنجا که پرداخت ها آنی می باشد گاهی موجودی مدیر این تارنما دچار کمبود می شود از این رو برداشت بسته می شود.
از سوی دیگر بیشتر کاربران با حساب های دیگه برداشت میکنند از این رو به این حساب اهمیت کمتری میدهند. اما بنده خودم هم با پاییر و هم پرفکت مانی برداشت داشته ام.
وریفای حساب وب مانی هم کار ساده ای ست.
اگر دوست داشتید می توانید با لینک ما عضو شوید تا راهنمایی های مورد نیاز به شما داده شود.
پاینده و سرافراز باشید
بقول شما دو حساب ممنوعه.. من خودم چند روز پیشا عضو شدم و نمیشه دوباره عضو شد! درضمن احتمالا در همین سایت و ی سایت دیگه نوشته بود اگه 48 یا 72 ساعت سرنزنین حساب حذف میشه! البته سئواسپرینت از سال 2010 هست و این نوشته از سال 2012 و همه سایتا و باکسا تا یکم جا بیافتن مدام قوانین و حداقل برداشت رو عوض میکنن.. بعنوان نمونه در سئواسپرینت ی تسک نوشته بود در فلان سایت 10 روبل سرمایه بذارین بهمون 12 روبل میده و دروغی نوشته تسک پذیرفته شد ولی موجودی به حسابم اضافه نشد و به مدیرش پیام دادم گفت تو قوانین هم هست که میشه فریب داد! پس اگه اون برگزارکننده های تسک پولی ندن حتی بن هم نمیکنندشون : )

Last edited:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
بقول شما دو حساب ممنوعه.. من خودم چند روز پیشا عضو شدم و نمیشه دوباره عضو شد! درضمن احتمالا در همین سایت و ی سایت دیگه نوشته بود اگه 48 یا 72 ساعت سرنزنین حساب حذف میشه! البته سئواسپرینت از سال 2010 هست و این نوشته از سال 2012 و همه سایتا و باکسا تا یکم جا بیافتن مدام قوانین و حداقل برداشت رو عوض میکنن.. بعنوان نمونه در سئواسپرینت ی تسک نوشته بود در فلان سایت 10 روبل سرمایه بذارین بهمون 12 روبل میده و دروغی نوشته تسک پذیرفته شد ولی موجودی بحسابم اضافه نشد و به مدیرش پیام دادم گفت تو قوانین هم هست که میشه فریب داد! پس اگه اون برگذارکننده های تسک پولی ندن حتی بن هم نمیکنندشون : )
دوست بزرگوار منظورتان از حساب ممنوعه را متوجه نشدم اگر منظورتان به فیل تر پرفکت مانی ست که این چیزها عادی ست و کاری هم نمیشه کرد اما پاییر باز است و کسی هم مشکلی باهاش ندارد و همچنین وبمانی.
در این تارنما من خودم بیش از سه هفته و یا بیشتر سر نزدم و حساب مسدود یا پاک نمی شود.
اون تارنمایی که می فرمایید کمی مشکل دارد چون کاربرانش چندان فعال نیستند اما این تارنما دارای کاربران فعال روزانه هست و اگر شما تسک را به درستی انجام دهید نمی توانند از این کارها بکنند و شما باید پیش از انتخاب هر تسک نکاتی را در نظر بگیرید. در هر روی انسان نادرست همه جا وجود دارد.
درباره ساخت حساب دیگر دو روش وجود دارد. یک اینکه با مترجم گوگل یک متن به روسی بنویسید و برای پشتیبانی بفرستید که اکانت شما را پاک نمایند چون می خواهید با لینک تازه ای نام نویسی کنید . روش دیگری هم وجود دارد که اینجا جای گفتنش نیست و شرمنده ام.
در هر روی من خودم با این تارنما زیاد کار کردم و به سبب یک سری امتیازهایی که داره از دید من یکی از بهترین تارنماهای روسی می باشد.
در هر روی تصمیم با شماست و امیدوارم همواره شاد باشید.
باسپاس

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
یک خوبیه سایت سئواسپرینت نسبت ب این اینه ک اونجا تسک قابل انجام مجدد داره ولی در این گزینه ای برای این نوع تسک ندیدم! من اونجا سایت نئوباکس زیرمجموعه یک تسک دهنده شدم و روزی 1 روبل ب موجودیم اضافه میشه .. فقط نمیدونم چرا برداشت پایر رو غیرفعال کرده و احتمالا بخاطر برداشت بالا باشه

Last edited:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
یک خوبیه سایت سئواسپرینت نسبت ب این اینه ک اونجا اگهی قابل استفاده مجدد داره ولی در این گزینه ای برای این نوع اگهی ندیدم! من اونجا سایت نئوباکس زیرمجموعه یک تسک دهنده شدم و روزی 1 روبل ب موجودیم اضافه میشه .. فقط نمیدونم چرا برداشت پایر رو غیرفعال کرده و احتمالا بخاطر برداشت بالا باشه
دوست بزرگوار اگه منظورتان تسک هایی ست که چندین بار میشه انجام بشه در اینجا هم وجود دارد. اگر منظورتان این است که آگهی دیده شده دوباره میشه دیده بشه در اینجا هم چنین شرایطی وجود دارد.
برای تسک هایی که بتوان دوباره انجامشان داد باید در بخش paid task گزینه resuable only را گزینش کنید. اگر به درستی کار نکرد بگردید بی شک چند نمونه خواهید یافت.
پایدار باشید

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
به زودی تارنماهای کلیکی بیشتری را پست خواهیم کرد و دیگر گزینه های کسب درآمد. خشنود می شویم اگر با ما همگام باشید.
همه ی دوستان هم باید بدانند از تارنماهای کلیکی نباید انتظار درآمد بالا داشته باشید.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
میشه بگین منظور از kop و copecks چیه و این چرا بیشتر تسک ها رو بجای روبل نوشته kop میده : ))

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
میشه بگین منظور از kop و copecks چیه و این چرا بیشتر تسک ها رو بجای روبل نوشته kop میده : ))
اینها بخش های کوچکتر روبل هستند همچون سنت که واحد کوچکتر دلار است.
کوپ کوچک شده ی همان کوپک هست و کوپک(kopec) درست هست. هر ۱۰۰ کوپک برابر یک روبل است.
از آنجا که بیشتر تسک ها زیر یک روبل پرداخت می کنند از این رو از همان نام استفاده می شود که درست است.
نمونه اینکه ما نوشتیم ۰.۴ روبل در حقیقت میشود ۴۰ کوپک پرداخت می کنیم.
باسپاس

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
حد اكثر درآمد روزانه چقدره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
درود بر شما
بستگی به خودتان دارد اما کمینه ی درآمد بدون زیرمجموعه و بدون انجام هیچگونه تسکی و تنها با دیدن همه ی آگهی ها و خواندن همه ی نامه ها و انجام تست و یوتیوب بین ۱.۵ تا ۳ یا ۴ روبل هست و اگر تسک هم انجام دهید می توانید روزانه بیش از ۴۰ روبل هم بدست آورید و در مواردی تا ۱۰۰ روبل هم خواهد رسید.
بنده در بدترین شرایط ممکن و در پایین ترین میزان این چیزها را گفتم و شما با کوشش می توانید درامد بیشتری بدست اورید.
اما به شکل کلی درآمد بالایی را در پی آن نباشید مگر اینکه زیرمجموعه بگیرید و در مسابقات ما یا خود تارنما یا بالاسری لول دو و سوم خود برنده شوید. اما درآمد این تارنما امن است و می توانید امید داشته باشید زحمت شما بر باد نمی رود.
اگر درآمد بالا میخواهید می توانید بخش های دیگر تارنمای ما را ببینید که ریسکش هم بالاست.
به زودی تارنماهای دیگری هم نام خواهیم برد که توان درآمدی خوبی دارند.
پاینده باشید.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اون کانال های VK که شما هم اشاره کردین و متاسفانه در سایت سئواسپرینت هم اکثر سوالای تستش از شبکه اجتماعی VK هست که فیلتر هست حالا با وجود تست ها و تسک ها ک بیشتر یوتیوب و فیسبوک و vk و سایر سایتای فیلتر است میشه شما لااقل یک افزونه گوگل کروم برای رفع فیلتر بگین! چون من اپرا دارم ک میشه وی پی ان براش فعال کرد و برای ترجمه این سایتای روسی باید حتما از کروم استفاده کرد ک ظاهرا افزونه های پروکسیش هم امنیت نداره و یبار نصبیدم باز هم نمیکرد : ( با فری گیت هم سرعت کمه

Last edited:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
اون کانال های VK که شما هم اشاره کردین و متاسفانه در سایت سئواسپرینت هم اکثر سوالای تستس از شبکه اجتماعی VK هست که فیلتر هست حالا با وجود تست ها و تسک ها ک بیشتر یوتیوب و فیسبوک و vk و سایر سایتای فیلتر است میشه شما لااقل یک افزونه گوگل کروم برای رفع فیلتر بگین! چون من اپرا دارم ک میشه وی پی ان براش فعال کرد و برای ترجمه این سایتای روسی باید حتما از کروم استفاده کرد ک ظاهرا افزونه هاش هم امنیت نداره و یبار نصبیدم باز هم نمیکرد : ( با فری گیت هم سرعت کمه
درود بر شما
نخست من دوباره تاکید میکنم کار کردن در این تارنما و تارنماهای همسان برای کسانی که زیر ۱۸ سال دارند توصیه نمی شود و خواهشمند است نام نویسی نکنند. این جزو قانون خود این تارنماها نیز می باشد.
در اینحا و به شکل همگانی نمیتوانم اما به شکل خصوصی در خدمت هستم.
باسپاس

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
دوست عزیز سایت به تغییر IP حساسه؟ منظورم استفاده از قند شکن هست مث نئوباکس گیر میده یا اوکیه؟
راستی زبانش فقط روسیه؟o_O

Last edited:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز سایت به تغییر IP حساسه؟ منظورم استفاده از *** هست مث نئوباکس گیر میده یا اوکیه؟
درود بر شما
دوست بزرگوار چندان حساسیتی ندارد چون خود بنده گاهی برای پاسخ به تست ها که در جایی همچون بلاگ اسپات فیل تر شده هست از تغییر آی پی استفاده کردم مشکلی نبوده اما باز هم نمیتوان صد درصدی گفت و هرگونه مشکلی در این زمینه به دوش خود شماست. اما باز هم اگر میخواهید از تغییر آی پی استفاده نمایید اینگونه نباشد که هر روز با یک آی پی تازه بروید. نهایت یک آی پی را در نظر بگیرید و با همان کارتان را انجام دهد.
زبان این تارنما تنها روسی ست و مدیر یا مدیران آن هم روسی هستند. بیشتر کاربرانش نیز از روسیه و اوکراین هستند
این تارنما در جشن های مربوط به روسیه نیز گاهی یک سری پیشنهادها و امتیازهایی میدهد.
باسپاس

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز سایت به تغییر IP حساسه؟ منظورم استفاده از قند شکن هست مث نئوباکس گیر میده یا اوکیه؟
راستی زبانش فقط روسیه؟o_O
دوستان به یاد داشته باشند برای پاسخگویی به تست ها و خواندن رایانامه ها ساده ترین راهکار استفاده از مرورگر کروم می باشد که بتواند خودکار تارنما را برایتان به زبان پارسی یا انگلیسی ترجمه کند.
دوباره یادآور میشوم دوستانی که با لینک ما نام نویسی نمایند هم از راهنمایی های ما می توانند استفاده نمایند و هم می توانند کمیسیون دریافت کنند پس از نام نویسی و انجام ۲۰ بازدید و هم اگر آمار زیرمجموعه ها بالا رود مسابقه هایی از سوی ما برای زیرمجموعه ها برگزار می شود که در آنجا نیز می توانید درآمد کسب نمایید.
سپاس

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
رویکرد پسندیده ی دیگری از سوی مدیر این تارنما :
میزان کارمزد برداشت وجه از بیشتر درگاه های این تارنما بر مبنای خبر نشر یافته در بخش خبرها کم شده است که برای سیستم هایی که مناسب ایرانیان است به شکل زیر می باشد :
- وب مانی از ۲.۵% به ۲%
- پاییر از ۳% به ۲%
- یاندکس مانی از ۳% به ۲%
- پرفکت مانی بدون تغییر
باسپاس

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
سایت سئو اس.. برداشت پایر رو دوباره فعال کرد.. ظاهرا حسابای پایرشون در ساعاتی بدلیل برداشت بالا با کمبود موجودی مواجه میشن.. درضمن همه این سایتا کارمزد برداشت داره مثلا برای هر 10 روبل حدود 0.6 یا 0.4 روبل کسر میشد پس اصلا ارزش نداره برداشت 1 روبل! همون 10 روبل ک سئواس.. گذاشته مناسبه..

بالا