برگزیده های پرشین تولز

کد معرف برای خرید از فروشگاه معظم شرکت بادران گستران

faras

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام و احترام

جهت عضویت و خرید در فروشگاه شرکت معظم بادران، شرکت تولید و توزیع کننده کالای با کیفیت ایرانی می توانبد از کد زیر بعنوان معرف برای عضویت استفاده فرمایید.
آدرس فروشگاه: http://pc.baadraan.ir
کد معرف : 14410895432
با سپاس و احترام و آرزوی خریدی توام با رضایت

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
شرکت معظم ؟؟؟؟؟؟؟؟ :general112:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
این معظمه Mo'zam. با اون معظم Moazzam فرق داره:D. کلمه خیلی رایجیه در مورد شرکت ها

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
دیگه باید فاتحه اقتصاد این مملکت رو بخونیم که بادران بشه معظم ! بیز و بادران و امثالهم دهن جوونا رو سرویس کردن .

faras

Registered User
لایک‌ها
2
دیگه باید فاتحه اقتصاد این مملکت رو بخونیم که بادران بشه معظم ! بیز و بادران و امثالهم دهن جوونا رو سرویس کردن .
دوست عزیز معظم یعنی بزرگ. شرکتی که 5 تا کارخونه داره و توش جوونای همین مملکت دارن تولید می کنن و اشتغال دارن معظم نباشه چه شرکتی می تونه معظم باشه؟

faras

Registered User
لایک‌ها
2
من دو ماهه دارم تو این شرکت کار میکنم و از کار و عملکرد خودم هم راضی هستم.
اگر کسی از دوستان در این خصوص سوالی یا ابهامی داره جهت پاسخگویی حتی تلفنی 09355885241 و یا حضوری (در کرج) آمادگی دارم.

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
من فکر میکردم این دوستان خود زرنگ پندار تموم شدن ولی خدا رو شکر هنوز باعث شادمانی هستند!
خدا حفظشون کنه!

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
شرکتی که 5 کارخانه بزرگ داره و یکماهه تمام داره تو تلویزیون تبلیغ میکنه معظم نیست عایا؟
شاندیز هم معظم بود دهن مردم سرویس کرد

باجناق من یه مدت درگیر همین بادران بود هر روز یه شامپو عجیب غریب میاورد به قیمت فوق بالا می انداخت به فامیل

akbaaria

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
425

باجناق من یه مدت درگیر همین بادران بود هر روز یه شامپو عجیب غریب میاورد به قیمت فوق بالا می انداخت به فامیل
البته که پشت این شرکت ادم یا ادم های خیلی کله گنده هستن که تا الان زمین نزدن یا جرات نکردن زمین بزننش یعنی اون زن و شوهره نمایشی هستن
فارغ از اینا تمام اجناس بنجل به معنای واقعی کلمه رو چند تا نوار پر میشن و به بهانه ایجاد اشتغال ( مثل سایپا و پراید ) و با همون پاراف اول که گفتم کسی بهشون کار نداره ولی اینم مثل اون قدیمیا به وقتش هوتوتوووو

faras

Registered User
لایک‌ها
2

من همین امروز اسم نوشتم برم کلاس آموزشی محصولات کرم های تخصصی که با محصولات آشنا بشم و بعد با توجه به نیاز افراد بهشون بفروشم.
فروش محصولات باید بر اساس آموزش دقیق و نیاز افراد باشه.
باجناق شما شاید اوایل کارش بوده هیجان داشته که زود فروش کنه. مخصوصا فروش شامپو خیلی حساسه و نمیشه به هر کسی شامپو فروخت . شامپوهای خوب قیمت بالایی دارن اگر از جای دیگه هم بخرید گرونن اما بستگی که اون شامپو با موی شخص سازگار باشه. من خودم شامپو لورال استفاده می کردم اما الان دارم آموس وان بادران را استفاده میکنم و راضی هستم .

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بالا