برگزیده های پرشین تولز

N90 or 3250 ?

charisma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک 3250 دارم و از صداش واقعا راضی ام بجز دوربینش تقریبا از همه چیزش راضی ام اما چون دوربین برام مهمه یه خرده ازارم میده. تازه گیا یکی از دوستام بهم بیشنهاد داد که گوشیامونو تاق بزنیم هر دو تا گوشیا تمیزه چون اون میگه ویبره احتیاج دارم که n90 نداره همه من نمی دونم n90 چه مشکلاتی داره اما شنیدم دوربین فوق العاده ای داره قیمتشم تقریبا با گوشیم برابره در ضمن یه مموری 1گیگ هم سرش میده مموری گوشی منم 512 حالا خواهش می کنم منو راهنمایی کنید که این کارو بکنم یا نه ؟
victory.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
گوشیش تمیز هست؟!!!...ازش مطمئن هستی!!!....در مورد دوربین باید بگم که چون ن90 لنز کارل زایس روش هست دوربینش بهتره....منتها ن90 معایبی هم داره از جمله طراحی بسیار بزرگ و باتری نسبتا ضعیف و ....بقیشو خاطرم نیست!!!!...ولی اگر به خاطر دوربین میخوای ن90 دوربینش بهتره!!!!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
با این کار یه دوربین بهتر و صفحه نمایش با کیفیت تر گیر میاری و Symbian 9.1 S60 3rd edition ، صدای بهتر و هندزفری بهتر و رو از دست میدی.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ولی اگه من بودم هیچی چیزی رو با صدا عوض نمی کردم.( این نظر شخصی منه)
اگه شما هم مثل من گوشت روی کیفیت خیلی حساسه 3250 رو حفظ ولی اگه دوربین برات خیلی مهمه N90 خیلی بهتره.;) به نظر من 3250 کلاس بیشتری نسبت به N90 داره مخصوصا با اون هدفونهای In Ear اش:D
تازه کنار اومدن با ابعاد N90 یه کم مشکله.:wacko:

buyur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی زیبای ان90 رو بخر و حالشو ببر امکاناتش توپه توپ

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
با این کار یه دوربین بهتر و صفحه نمایش با کیفیت تر گیر میاری و Symbian 9.1 S60 3rd edition ، صدای بهتر و هندزفری بهتر و رو از دست میدی.

کاملا موافقم

من یکی از دوستام یه N90 خرید که یه هفته نشده رفت فروختش

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک 3250 دارم و از صداش واقعا راضی ام بجز دوربینش تقریبا از همه چیزش راضی ام اما چون دوربین برام مهمه یه خرده ازارم میده. تازه گیا یکی از دوستام بهم بیشنهاد داد که گوشیامونو تاق بزنیم هر دو تا گوشیا تمیزه چون اون میگه ویبره احتیاج دارم که n90 نداره همه من نمی دونم n90 چه مشکلاتی داره اما شنیدم دوربین فوق العاده ای داره قیمتشم تقریبا با گوشیم برابره در ضمن یه مموری 1گیگ هم سرش میده مموری گوشی منم 512 حالا خواهش می کنم منو راهنمایی کنید که این کارو بکنم یا نه ؟
victory.gif

نه 3250 و نه N90، الان به نفعت هست که N73 بگیری، مطمئنم پشیمون نمیشی.
اگه هم انتخابت فقط بین اون دوتا هست، 3250 پیشنهاد منه.

بالا